Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Titanfall 2

Hozzászólások

(#420) .LnB válasza oriic (#418) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kíváncsi leszek nekem mennyire lesz rossz... Tegnap elég sok bajom volt. Először is húztam a D-2 Double Take-et regenig. Ami nem igazán megfelelő minden mapra, vagyis igazából már azt mondom egy map kivételével egyikre se. Megutáltam azt a fegyvert mire meglett a regen. És úgy általában ez a játékmenet nem sniper barát, el kell felejteni a sniperkedést itt (PVP-ben még mindig).
Aztán ráadásul az egerem is haldoklik. :( Megállt néha nagyobb rántásokkor. Így elég ingerült voltam, és a teljesítményem sem volt épp a toppon.

Na meg csókoltatom annak a muterját aki kitalálta, hogy a scoreboard a tab megnyomásával ott marad a képernyőn, kitakarva a látószög felét. Miért kell ezt? Miért nem volt jó az a megoldás ami minden más játékban van, hogy ha elengedem a tabot, eltűnik a scoreboard? Kiszettem a bindet róla, inkább nem nézem.

Jó esetben hétvégére lesz meg az új egér. Addig meg játszok úgy ahogy van. :/

Egyébként tök örülnék Vision Dynamics-es választható modellnek. Mint Ash, elég fasznán néz ki, amik vannak, azok annyira nem jönnek be.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Titanfall 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.