Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Titanfall 2

Hozzászólások

(#201) mcwolf79 válasza oriic (#196) üzenetére


mcwolf79
veterán

Igen ,láttam hogy villogott a sisak. Úgyhogy van remény :K

Viper26:
Sztem kifogástalan lett a port. Én bug-gal nem találkoztam, a sebesség (hála az "ezer éves Source-motornak") rendben van. Nálam az fps 90 és 130 közt ugrál.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#202) Dendytv válasza oriic (#199) üzenetére


Dendytv
senior tag

Remek most itt ülök egy kávézóban a City-ben :D kb olyan 13-14 re spawnolok haza :D majd lesem a fórumot írj ha indul ok?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#203) Eversmann válasza Viper26 (#200) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Különösebb gondom nincs vele. Max annyi, hogy minden indításkor ablak módban indulna :DDD

Life is better with a Titan

(#205) RMZ250 válasza Eversmann (#203) üzenetére


RMZ250
senior tag

Nálam még egyszer sem indult úgy.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#208) Dancs Ákos


Dancs Ákos
csendes tag

Üdv!

Srácok! A procit ez a játék mennyire eszi??
I5 6500 al tolnám. Az új Bf ben azzal nem mindig van meg ultran a 60FPS.

I5 6500 GTx 1070 elég az ultra 60 fps hez?

Csak a single miatt venném meg.

(#209) Gripper válasza ForRedGlory (#190) üzenetére


Gripper
tag

Én igen. Singularity. Régi játék de abban ugyanígy lehetett ugrani a síkok között.

(#210) ForRedGlory válasza Gripper (#209) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Azzal nem játszottam még, de akkor megnézem. :)

(#211) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ebben az Amped hardpoint-ban egyszerűen nem tudok nyerni. Játszottam ma kb. 10-et,mindet buktuk. Általában a középmezőnyben tanyázok, nem tudom az alja mit csinálhat.

Eddig a Titánokkal nem éreztem magam jónak, de már a Tone-nal egész jól megy az aprítás.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#212) Eversmann válasza mcwolf79 (#211) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Sokszor hiába nyújtasz jó teljesítményt, ha a csapatod nem játszik össze. Hiába mondja valaki, hogy tompítva lett a játék. Az egyben is rengeteg olyan skill volt, amit egyszer se használtam. Itt minden pályára más szabály vonatkozik, jobban kijönnek ki-mit választ. Pont most játszottam egy jó csapat ellen. Nem találtak, a titán hátán lévő dobott egy Pulse radart. És ennyi volt :D Amúgy piszkosul jól néz ki a játék. Most megnéztem az Infinity Warfare legújabb videót. Elment a kedvem az élettől. Ezer éves motor, kis jellegtelen pályák. A falon ugrást is áthozták ide is, de sok célja igazából nincs. Csak a fejlődési rendszer menti ment, mert abban látok némi kreativitást.

Hogy legyen itt is negatívum: Egyjátékos módban - tudom, majd kapok ezért -, van egy-kettő pálya ahol inkább éreztem úgy, hogy random generált. Nagy pálya, semmi interativitás a tárgyakkal. Pár enemy bedobálva. Én inkább jobban a Half-Life irányába vittem volna.

Life is better with a Titan

(#213) horvi0813


horvi0813
tag

Sziasztok,
Röviden: A Story nagyon jó izgalmas fordulatos, fele ilyen jót nem vártam, tuti végigtolom megint.
PC-n nem nagyon találkoztam buggal elég jó a Port.
Multiba még csak most kezdtem bele de imádom, nehéz az elején,
mert iszonyat pörgős nekem BF1 után, szokni kell a mapokat stb.
Origin acc.: MrRobot-HUN- nyugodtan vegyetek fel.

(#214) Viper26 válasza horvi0813 (#213) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ne írj ilyeneket, mert a végén meg kell vennem. :D

Pixel 7 | FR955

(#215) Sify


Sify
senior tag

A játék nagyon jó, kampányt végigvittem tényleg jó. Multi meg pörgös.
Egy nagy próblémám van: bizonyos időközönként crasel a játék. Itt irnak róla [link] igy nem egyedüli eset vagyok. Remélem hamarosan jön hozzá javitás, mert igy ki tudja mikor dob ki a játék.
Amúgy nálam egyenlőre az év játéka!

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#216) AtHoS válasza Dancs Ákos (#208) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nem írtad milyen felbontásban futtatnád, de 1440-ig elég lesz hozzá Titanfall2 CPU Performance

read-only mode on the forum

(#217) RMZ250


RMZ250
senior tag

Srácok! Itt mit kell csinálni :F nem indul a multi.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#218) oriic válasza RMZ250 (#217) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg mennie kell, semmi dolgod nincs. Restart után sem jó?

Live-Die-Respawn

(#219) horvi0813


horvi0813
tag

TheVR Titanfall 2 (PC) stream most ért véget Twitchen, fent lesz a videó youtubon hatalmas élmény volt velük játszani közel 3 órát nyomtuk...
:C :Y

(#220) RMZ250 válasza oriic (#218) üzenetére


RMZ250
senior tag

Sajna nem.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#221) Sonja válasza RMZ250 (#217) üzenetére


Sonja
veterán

Tűzfal van? Nem az fogja meg?

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#222) RMZ250 válasza Sonja (#221) üzenetére


RMZ250
senior tag

Már kikapcsoltam de így se megy.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#223) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jól néz ki amikor prestige-elünk. (GEN)

Live-Die-Respawn

(#224) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Titanfall 2 patch témában válaszolt publikban is a fejlesztő:

"Afaik we generally won't be saying what's in each update until they're nearly for-sure out. Never know what might need to be held back because of a last-minute issue.

Without giving a specific time, though: stats menu is coming sooner than later (we mentioned that somewhere, I forget where). Your stats are being recorded in the meantime, you just can't see them yet."

[link]

Live-Die-Respawn

(#225) szebev


szebev
senior tag

Na én is végig vittem a kampányt hard-on. Tuti megcsinalom a legnehezebben is! A multi 3-4 óra után:hát eléggé pörgős, soxor azt sem tudtam merre menjek :). Ami nem tetszik:nincs burn card, kiszallok a titanbol az meg elmegy tőlem :( , lassú a titánok mozgása, last titan standing csak 3! perces (ez most komoly?) nem tudom irányítani a titant (kövessen vagy maradjon ott ahol hagytam), nincs frontier defense!, nincs triple treat!, az x16-al nem lehet pilótát lőni (elugralnak). Kb ennyi elsőre!
Igazából amennyi pluszt ad a kampány, annyit vettek el a multibol!
Pont fordítva kellett volna lennie!

[ Szerkesztve ]

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#226) szebev válasza szebev (#225) üzenetére


szebev
senior tag

Még valami....
Valahogy jobban szerettem eddig menni pilótával, mint titannal! Az első részben pont fordítva volt! Ahogy beszallok a titanba lelassul a játék! Az első részben legalább minden titannak volt minimum 1 dash, itt meg... áhhhhh!
Ez nem a folytatása az elsőnek, hanem teljesen más játék lett és szerintem itt rontották el!

[ Szerkesztve ]

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#227) oriic válasza szebev (#225) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Ami nem tetszik:nincs burn card, kiszallok a titanbol az meg elmegy tőlem "

Adj neki parancsot a védekezésre és nem megy el majd tőled.

Live-Die-Respawn

(#228) szebev válasza oriic (#227) üzenetére


szebev
senior tag

Az első részben a d-pad alsó gombjaval lehetett irányítani asszem. Itt melyik gombbal lehet?

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#229) oriic válasza szebev (#228) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ugyanúgy dpad lefele gomb.

Live-Die-Respawn

(#230) szebev válasza szebev (#228) üzenetére


szebev
senior tag

Már nyomtam azt a gombot, de nem mondta, hogy milyen módba van a titán . Na majd jobban figyelek, hátha a nagy izgatottsagtol nem hallottam.

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#231) RMZ250


RMZ250
senior tag

Srácok! Aki külföldi fórumokat is olvasgat esetleg nem találkozott az én problémámmal ott? Drivereket újra raktam, játék javítást is lefuttattam mégse indul a multi :W

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#232) zsolesz010 válasza RMZ250 (#231) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Publikus vagy privát IP-n vagy?
Mobilnetre állj át, nézd meg úgy is. A szolgáltatót és a hálózati eszközöket kapásból kiszűrheted.

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#233) RMZ250 válasza zsolesz010 (#232) üzenetére


RMZ250
senior tag

Hááát, hogy pulik vagy privát azt nemtom, de dinamikus ha jól emlékszem. Az ugyan az lehet mint a publikus?

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#234) zsolesz010 válasza RMZ250 (#233) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Az más, az csak annyit tesz, hogy nem fix címet kapsz, hanem változhat.
Ha nem tudsz mobilnettel próbát tenni, nézd meg pl. a "kívülről" látható IP címed itt: [link] és nézd meg a routeredben (ha van egyáltalán router) a státusz oldalon a WAN port IP címét. Ha a kettő ugyanaz, akkor publikus a címed és örülünk.

[ Szerkesztve ]

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#235) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Hmmm, jön valami 75,8 MB-os patch lefelé.
Patch-notes-t hol lehet ehhez találni?

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#236) oriic válasza mcwolf79 (#235) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Patch notes

Live-Die-Respawn

(#237) RMZ250 válasza zsolesz010 (#234) üzenetére


RMZ250
senior tag

Megnéztem, egyezik a két cím. Mobilnet nem jó mert külterületen lakom és sokszor még térerő sincs a házban nemhogy net :DDD

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#238) RMZ250


RMZ250
senior tag

Na, meglett a megoldás a multimra :)) Ezt találtam, megcsináltam és műkszik végre.

[link]

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#239) zsolesz010 válasza RMZ250 (#238) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Nevetséges. Mármint az, hogy ilyen hiba előfordulhat.
Nem oldja meg ehelyett a kapcsolati sorrend módosítása, ha felülre rakod a használt adaptert itt?

Először és utoljára Hamachi és Tunggle esetén láttam olyat, hogy több adapter megléténél gondja volt egy programnak kapcsolat létrehozásával úgy, hogy csak 1 adapteren volt aktív kapcsolat.

[ Szerkesztve ]

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#240) RMZ250 válasza zsolesz010 (#239) üzenetére


RMZ250
senior tag

Ezt a "speciális beállítások" ablakot hogyan hozod elő?

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#241) zsolesz010 válasza RMZ250 (#240) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Nyomsz egy Alt billentyűt - Speciális - Speciális beállítások

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#242) RMZ250 válasza zsolesz010 (#241) üzenetére


RMZ250
senior tag

Nálam ez így néz ki:

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#243) zsolesz010 válasza RMZ250 (#242) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Csak nem Win 10? :D

Szerk.: (#244) RMZ250 Remek...Ezek szerint kiszedtek még egy hasznos, grafikus felületen keresztül elérhető menüt. Ezer évente kell oda benéznem, nem is tudtam. Köszönöm az infót :DDD

[ Szerkesztve ]

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#244) RMZ250 válasza zsolesz010 (#243) üzenetére


RMZ250
senior tag

:K

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#245) SütiGTi


SütiGTi
senior tag

Tegnap végre sikerült beszerezni xbox-ra nekem is a játékot :)
Egyből multizni kezdtem, mert nem sok időm volt játszani :(

Az első részhez hasonlóan vannak itt is generációk amiket ha "növelek" akkor resetel mindent?
Az mit jelent ha valaki neve mellett egy VIP van?

(#246) oriic válasza SütiGTi (#245) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van generacio igen. A VIP csak egy logo,semmi extra, te is megkapod majd.

Live-Die-Respawn

(#247) SütiGTi válasza oriic (#246) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Jah :) Már csodálkoztam, hogy valamit lehet venni amiről lemaradtam... :)

Akkor gondolom, ugyanúgy működik mint az első részben, ha megvan az 50 és megfelelő chalange-ek akkor mehet... :)

(#248) oriic válasza SütiGTi (#247) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Challenge-ek most mar nem kellenek, csak el kell erned 50-es szintet.

De elegge lassu a fejlodes, 50 ora utan vagyok G2.39. (Gen 2, 39-es szint) Max szint az G10.50

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#249) SütiGTi válasza oriic (#248) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Ohh :( Pedig a az volt a legjobb mikor az ember 50es szinten azon szenvedett, hogy eltaláljon egy eject pilot-ot mert minden más kész volt :) Sógorommal akkora háziverseny volt, a regen challenge-ekből :)

Hétvégén remélem belevethetem már magam én is rendesen :)

(#250) pzske


pzske
aktív tag

Sziasztok !

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Nem tudom full HD ra rakni a felbontást.Valaki találkozott már ilyennel ?

Köszönöm előre is a válaszokat.

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Titanfall 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.