Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Titanfall 2

Hozzászólások

(#51) oriic válasza szebev (#50) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha jelentkeztél bétára kiválaszthatnak alfára, meg tech tesztre is. :C

Live-Die-Respawn

(#52) szebev válasza oriic (#51) üzenetére


szebev
senior tag

Xbox - on vagyok. A beta nem lesz nyílt? Már csak azt várom, hogy bejelentsek és megyek is xbox one s-t venni.

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#53) hitvanyalak válasza oriic (#42) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Imádom a gravitációs fegyvereket. ( nagy kár az inversion-ért)

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#54) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Visszatalálós.

Csak azért nem rendeltem még elő, mert 16K-t kicsit sokallok az alap változatért, keresek majd valami jobb ajánlatot.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#56) hitvanyalak válasza Bad Pritt (#54) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

http://www.cdkeys.com/pc/games/titanfall-2-pc-cd-key-origin

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#57) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Titanfall 2 Preview gameplay trailer és videók

[link]
[link]
[link]
[link]

Ok, ment a preorder. :Y :C

Live-Die-Respawn

(#58) szebev válasza oriic (#57) üzenetére


szebev
senior tag

Ez nagyon jo játék lesz ! Első napos vétel!
Te pc-n játszol majd ?

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#59) Alien! válasza oriic (#57) üzenetére


Alien!
senior tag

a srácokat kicsit megihlette az Avatar ahogy nézem...

egyelőre a single részben csak a titánokat látom kihívásnak.
szépen kisikálták a látványt.

első napos vétel természetesen. :R

(#60) Bad Pritt válasza oriic (#57) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Basszus elfogott a musthave érzés. Annyira átjárja a poszt-Halo érzés, nagyon jónak néz ki. :Y

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#61) oriic válasza szebev (#58) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Xbox-on játszom én.

Amúgy itt a videó minden fajta kommentár nélkül.

[link]

(#59) Alien!

Már az első részben is benne voltak ezek a lények.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#62) Bad Pritt válasza oriic (#61) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mondjuk az is az Avatar után készült. :D
Nekem is a Thanator jutott róluk eszembe amúgy.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63) szebev válasza oriic (#61) üzenetére


szebev
senior tag

Hú de állat! Fel veszel havernak? Jelenleg x360-on vagyok, de amint kijon a béta erre a játékra , már megyek is venni x1-et. Jelenleg több mint 25 napom van a Titanfall- ba, szóval nagyon bejon a játék! Van egy haverom is Ferike33. Vele szoktam játszani, nagyon keményen toljuk .
Inviktoris néven vagyok, vegyél fel havernak légyszíves! Jókat fogunk játszani! Ja és nem tizenévesek vagyunk, szóval komolyak vagyunk.

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#64) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nem lesz PC-n béta

Live-Die-Respawn

(#65) Bad Pritt válasza oriic (#64) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akkor anyjukat.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#66) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Valszeg a Titanfall 2 nyílt béta ezen a hétvégén indul.

[link]

Live-Die-Respawn

(#67) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Titanfall 2 Tech Test #1 takes place Aug 19-21, #2 Aug 26-28 -- Info: http://getintel.co/2bvg2NM "

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#68) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#69) Bad Pritt válasza oriic (#68) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tetszetős. Customization-ről csinálhatnának videót.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70) k-adi


k-adi
nagyúr

Lesz nyílt béta.... yes!! :C .............csak PC-seknek nem :)) fuck :W

Na így béta nélkül kb. esélytelen induló lesz októberben a cod és bf1 között... (( October 28th 2016. The date puts the launch between the arrival of Battlefield 1 and Call of Duty: Infinite Warfare, two of the year's biggest shooters. ))

(#71) Alien! válasza oriic (#68) üzenetére


Alien!
senior tag

remélem a botokat nem hagyták ki belőle, mert így jelenleg kevésbé intenzív a játék. Jóval üresebbek a pályák. egyébként f*sza lesz.

(#72) oriic válasza Alien! (#71) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lesznek botok, de szerencsére nem zavaróak.

Live-Die-Respawn

(#73) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na nézzük a titánt:

Közel 25 óra után én a következőket tudom elmondani róla:

A játék számos változáson ment keresztül az első részhez képest. Ezek között ott van az, hogy kicsit lassabb lett mind a pilóták, mind a titánok mozgása, de ez talán annyira nem zavaró. Állítólag a végső kiadásban jóval több egyedi képesség, felszerelés, és fegyvere lesz majd, de itt a pre-alfában még alig néhány van csak, ami nem gond, de engem pl zavar, hogy fix fegyverzete van pl. a titánoknak. HOgy ez a véglegesben is így marad-e, vagy ott már változtatnak rajta, azt egyelőre nem tudni.

Furcsa kicsit, hogy az gépi ellenfelekkel ellentétben (nem zavaróak szerintem, mondjuk az előző részben engem nem izgattak) az ellenséges játékosok "világítana", vagyis egyfajta aurájuk van, ezt remélem kiszedik a végső kiadásban. A Titánok speciális képességei szerintem nagyon jók, remélem a maradék 4 titánnál is hasonnló nyalánkságokat kapunk majd. (fú a kardos vajon mit kaphat :C )

Lássuk csak mi van még. Á, a rodeó rendszer. Nekem az első részben ez annyira nem jött be, itt szerintem sokkal jobb. Alapból nem kell nyomni semmit, elég csak ráugrani a titánra és máris felpattansz rá, de nem maradsz rajta, hanem azonnal kiveszed az energiacelláját, amivel sebzed is, de a cellát ha saját vagy csapattárs titánjára teszed, akkor annak pajzsot adsz vele. (ha meghal valaki a csapatból akinél cella van, akkor a cellát a radar jelzi, plusz pont ezért) Ha kivetted ellenfél celláját, akkor sem tudsz rodeózni a roboton, hanem minden egyes ráugráskor egy gránátot lehet dobni a cella helyére, amivel sebződik a titán. (szerintem ez jobb megoldás mint az első részben hogy végig rodeózhatsz rajta.

Ami kicsit zavar engem, az a "no player zone" a pályák közepén, szélén. Ezek tulajdonképpen a pálya bizonyos pontjai, ahol fás részek vannak (mini erdő), ha oda ugrasz be, vagy oda mész be, akkor visszaszámol a játék, hogy menj vissza a pályára. Ez részben érthető, mert senki nem akarja, hogy oda kempelje be magát az ellenfél, de attól még engem idegesít. :D

A fentieken túl: A csákjázás rohad nagy ötlet, ha megtanulod használni akkor pillanatok alatt végig lehet rohanni a pályákon vele. A gravitációs gránát szintén király, lehet vele szivatni az ellenfelek, de engem is sokszor elkaptak már vele. :D

Fegyverek okésak, bár a FOV néha gyalázatos, pl snipernél. Fegyverkiegészítő/képesség a pre alfában nagyon kevés van, de a végsőben elvileg több lesz majd.

Titánonként kapunk egy-egy kivégzést is, amelynek lényege, hogy utolsó ütéskor egy nagyon rövid kivégzés animációt kapunk külső nézetből, ez szerintem mocskos jól néz ki. (ellenfél is külső nézetből lát ilyenkor)

Nagyjából ennyi amit én el tudok mondani róla, technikai részről nem akarok beszélni, mert jönne a vita, hogy a source motor de régi már blablabla, illetve a pre-alfa elvileg egy elég korai build, szóval sok minden javulhat még a végső kiadásig. Valamiért az elmúlt fél-egy napban eléggé laggolt a játék, de ezt elvileg javítják, vagy már javították is. A két pálya okés, semmi különleges nincs rajtuk, nem rosszak szerintem.

Én szerettem első részt is, szóval ez is szinte 100% hogy első napi vétel lesz, már most látni rajta, hogy jóval több időt el lehet majd tölteni vele mint az elődjével.

:)

Live-Die-Respawn

(#74) k-adi válasza oriic (#73) üzenetére


k-adi
nagyúr

Jól hangzik ez, hogy tényleg fejlődött az előző részhez képest, de szerintem továbbra is rossz időpontra időzítették a megjelenését, mert az új cod és a BF1 mellett nem igazán tud labdába rúgni, mert aki az egyiket nem veszi meg az a másikat fogja, ez a Titanfall2 egy amolyan harmadik opció csak

(#75) oriic válasza k-adi (#74) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akit a téma érdekel úgyis megveszi szerintem, BF1 amúgy is teljesen más világ. FPS igen, de jóval nagyobb mértékű dolgok vannak benne. (64 játékos, 1.VH) TF2 inkább COD ellen megy majd (gyors játékmenet, kis pályák, scifi téma), bár engem nem izgat a dolog, lévén mindkettőt veszem. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#76) Bad Pritt válasza oriic (#75) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem teljesen más világ, ha valakinek egyre van pénze/ideje az egyet fog venni. Nincsenek annyira távol egymástól, mint azt sokan hiszik.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77) oriic válasza Bad Pritt (#76) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valaki egyet akar választani, akkor EA/Origin Access-el kipróbálja mindkettőt megjelenés előtt, aztán dönt majd. EA-nek mondjuk tök mindegy, hogy melyiket veszik, ők így is úgy is jól járnak. Azért írtam hogy teljesen más világ, mert világháború vs. scifi/robot téma, így szerintem az emberek könnyebben tudnak dönteni, plusz BF-nél ott az előny, hogy kb mindennél jobban néz ki, emiatt szinte teljesen biztos, hogy azt vásárolják meg jóval többen.

COD vs Titanfallnál hoztam ezt fel, hogy kb azonos kategória a kettő, így egyéni döntés lesz, de ha tippelnem kellene COD-ot így is többen veszik majd, konkrétan megszokásból, de szerintem Titanfall 2-t sem kell félteni, az újdonságok miatt lesznek ott is bőven vásárlók, még ha nem dönt meg semmi rekordot sem.

Plusz biztosan lesznek olyanok akiket mindegyik érdekel, de csak egy játékra van pénzük, azok megveszik először BF-et, aztán majd egy-két hónappal később a TF-et és/vagy a COD-ot. Mint tudjuk, nem kötelező premier napon venni semmit, cégek sem járnak annyival jobban, ha valaki első nap veszi meg a terméket, ugyanúgy bevétel nekik ha mondjuk csak jövő év elején szerzi be valaki a programjukat.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#78) k-adi válasza oriic (#77) üzenetére


k-adi
nagyúr

igen igen, de ha máskor jelenik meg akkor "nagyobb durranás" lehetne, de így nem lesz az.. igazából csak ennyi. (pedig ezt a "régi cod" készítői csinálják nem? tehát még lehetne "jó is" :DDD )

(#79) oriic válasza k-adi (#78) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valakinek nincs mindegyik játékra pénze, akkor szerintem teljesen mindegy, hogy egy-két hónappal később jelenik meg valamelyik, mert akkor úgyis azzal játszik többet amelyik anno jobban érdekelte, így már nem lehet akkora nagy durranás az új játék. Gondolj bele, ha valaki most BF1-et vesz, akkor miért venné meg a Titanfallt mondjuk decemberben (már ha akkor lenne a premier persze), ha sokkal jobban élvezi a BF-et. Ezért mondom hogy igazából egyáltalán nem gond hogy kb egyszerre jön a 3 játék, aki akarja úgyis megveszi majd őket, teljesen mindegy, hogy mikor. Egy játék nem csak day-1 lehet nagy durranás, hanem később is.

(#79) orichalcos

Jó hát az megint más tészta. :D De reméljük TF2-nél nem így lesz. (Mondjuk első részt is kevesen játszák nagyon már, de egy két perc alatt azért talál még embert.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#80) k-adi válasza oriic (#79) üzenetére


k-adi
nagyúr

...kivéve ha mire megveszi az ember már kihaltak a szerverek :)

(#81) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy eléggé népszerű a pre-alfa. Xbox-on 1 073 706 játékos próbálta ki, PS4-en 882 253 ember nézte meg eddig.

Live-Die-Respawn

(#82) Bad Pritt válasza oriic (#81) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Bizakodom, mikor azt írtam, hogy olyan lesz ez, mint a Garden Warfare 2 az egyhez képest akkor csak poénkodtam, de úgy tűnik tényleg olyan lesz. :D Mindenben fejlődik az elődhöz képest, sok hibáját kijavítja és látszik, hogy a Respawn szabadabb kezet kapott, pl a kampányban is, mert az 100%, hogy nem az ő ötletük volt a sztori kihagyása az első résznél... Kíváncsi leszek, kövi tesztbe jövő héten remélhetőleg már én is be tudok kapcsolódni egy PS4-en. :B

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#83) k-adi válasza oriic (#81) üzenetére


k-adi
nagyúr

PC-n is népszerű lenne.... ha lenne azon is... :U :W

(#84) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Nem lehet 1000-nél több pénzt összeszedni. :( :DDD

Live-Die-Respawn

(#85) szebev válasza oriic (#73) üzenetére


szebev
senior tag

Engem az zavar, hogy sok a fémes hang a játékban és a titannak csak egy dash van. Baromi lassú így a titán! Simán szét lehet szedni ugy, hogy raugrasz és még el sem tudsz menekülni, mert a csakjaval simán vissza ugranak rád.

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#86) Alien! válasza oriic (#73) üzenetére


Alien!
senior tag

Köszi az összefoglalót! A lassításnak nem örülök ráadásul ebben a cikkben és a fórumokban is egyre több aggasztó dolgot olvastam...Ahogy nézem a HC fanok is kibuktak.

Ha valóban eltolták a Cod irányába, akkor jár egy hatalmas s*ggberúgás a fejlesztőknek.

A jövőheti kanyarban én is kipróbálom egy ps4-en.

(#87) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Elnézegettem egy-két videót, tényleg olyan, mintha a Cod-dal játszanék(nem játszok) De mondjuk én multizni nem is szoktam, mert sehol sem vagyok. Ha a kampány normálisan meg van csinálva, legalább 10-15 órára(plusz újrajátszásra motivál) akkor nekem jöhet.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#88) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#89) k-adi válasza Alien! (#86) üzenetére


k-adi
nagyúr

ugye tudod hogy az egykori cod fejlesztői csinálják? (részben) :))

(#90) Alien! válasza k-adi (#89) üzenetére


Alien!
senior tag

persze, volt Infinity Ward-osok, de ez akkor sem változtat a tényen. Véleményem szerint a TF1 simán veri játékélményben a Codot, már csak a többféle harcmód miatt is.

nem beszélve arról, hogy az első olyan multi PC-n ahol a kontroller vs egér/billentyű használat tökéletesen ki van balanszolva.

(#91) k-adi válasza Alien! (#90) üzenetére


k-adi
nagyúr

ezt csak azért írtam, mert az "elcodosítás" várható

(#93) k-adi válasza oriic (#92) üzenetére


k-adi
nagyúr

tehát lesz pc-re is béta? ja nem... pedig rengeteg helyen jelezték ezt nekik... :DDD

(#94) Alien!


Alien!
senior tag

hétvégén nekem is sikerült kipróbálni pár órára ps4-en. így első ránézésre sikerült jó f*sz módon belenyúlni az eredeti koncepcióba, amit bravúrnak mondanék:

- a nyitottabb pályák miatt nagyon élnek a sniperesek, teljesen más játékstílust igényel mint amit az elsőben játszom. Furcsa, hogy ennyien le tudtak szedni a világ végéről
- vagy anti titán fegyver vagy másodlagos? ezt miért?
- a radart átvariálták, már csak a balhé irányát jelzi, a helyzetet nem (max a Titánét)
- a vertikális parkourt kinyírták a pályadesign-al, inkább a csáklyára van tervezve.
- a titánok nagyon le vannak gyengítve, súlytalanok: teljesen szokatlan, hogy a robbanás látványával ellentétben a pilóták,de sokszor még a gruntok is megússzák a lövéseimet... Erre az első részben max a gyémánt rangú pilóták voltak képesek..
- a kevesebb dash komolyan csorbítja a játékélményt, nincs az, hogy gizda módon elugrálsz a rakéták elől,
a titánokkal való harc lebutult egy adok-kapokra.
- a rodeó szerintem jelenleg rosszabb, idegesített, hogy nincsenek a jól bevált eszközeim a hatástalanítására (Electric smoke, cluster missile), bár a lehetőségek miatt színesebbé válhat.
- a tps nézet jópofa és látványos, csak kizökkent az fps illúzióból, nem beszélve arról, hogy egy közelharc esetében sokszor nem tudtam, hogy én végzek ki éppen vagy az ellenfél.
- nincs visszatöltődő pajzs
- a shield grafikája sokkal butább mint az első részben.
- a hud borzasztóan színes és zsúfolt, engem zavart, kevésbé tudtam róla tájékozódni a támadás irányáról ellentétben az első résszel.
- avval, hogy nagyobbak a pályák és nincsenek cloud alapú botok lényegesen üresebb a játéktér, sokszor futkorászok egymagam, ez durván vágja a hangulatot és vele együtt a kaotikus csata feelingjét is. (az első rész ebben volt kimagaslóan jó és újszerű)
- a grafika nyilván modernebb de jóval rajzosabb és színesebb. Nekem összképben az egész játék kevésbé dögös (látványra/érzetre).

összegezve: vannak benne jó ötletek, továbbra is nagyon játszható a mechanikája miatt, de teljesen egyetértek azzal a véleménnyel, hogy ez a rész pont olyan, mintha ez lett volna előbb. Pont a lelkét sikerült belőle kikapni.
Remélem nem igazak azok a hírek, hogy az Attrition helyett lesz ez a Bounty Hunt játékmód, mert akkor végképp elásták magukat a fejlesztők.

[ Szerkesztve ]

(#95) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Titanfall 2 - Íme a 6 titán

Live-Die-Respawn

(#96) k-adi válasza oriic (#95) üzenetére


k-adi
nagyúr

nem is olyan rosszak :P csak balance-olják jól a játékot.......... és legyen már béta PCre is!

(#97) oriic válasza oriic (#95) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#98) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#99) k-adi válasza oriic (#98) üzenetére


k-adi
nagyúr

jó lesz ez :K

(#100) szebev válasza oriic (#98) üzenetére


szebev
senior tag

Na ez a fegyver már jobban tetszik mint az ION-nak van! :K De az a smart core..... :(((

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Titanfall 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.