Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Titanfall 2

Hozzászólások

(#194) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Hát a végére értem.
SPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILER
SPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILER

Azt hiszem, nálam ez volt az utóbbi évek legjobb FPS kampánya. A COD:AW kampánya is tetszett, de ez NÁLAM jobban "ütött". Sejtettem ,hogy valamilyen módon elveszítem BT-t, de akkor is "fájt" ,mikor feláldozta magát, és egyúttal megmentett minket :O Azt hiszem, nem jellemezhető egy virtuális karakter személyisége annál jobban, mint ahogy az ember "szívéhez tud nőni". Sajnáltam, hogy "meghalt". Happy end lett ,de nem a nyálasasabb fajtából (és BT maghalt :O :O )
A kampány hossza is elég sztem, inkább ez, minthogy elnyújtják repetitív küldetésekkel.
Még valszeg végigviszem legnehezebb fokozaton,márcsak a sisakok miatt is.
Most majd jöhet a multi.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Titanfall 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.