Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ted_mosby

    senior tag

    szerntem mostantól a hétvége lesz a tiltó lista. Ezen csak bukni lehet.. túl nagy a kínálat :DDD Barca is 10/10 meccset hoz erre megfogadom és bukó

    Malaga - Sevilla elemzés (még amíg nyerhettem volna, akkor írtam )

    A Malaga - Sevilla összecsapása egy igazi rangadó. Már csak presztizs kérdése is a Málágának
    hogy a La Rosadelaban behúzzák a meccset. A Málágának sokkal fontosabb a meccs végkimenetele.
    A Málága edzője Bernd Schuster , Focista korában is világklasszis volt. Edzőként is ér el sikereket,
    Bajnok lett a Real Madriddal, és kupát is nyert. Tehát nem egy zöldfülüről van szó a személyében.
    A Sevilla edzője viszont még egy mondhatni fiatal nem sok tapasztalattal rendelkező edzője.
    Nem nyert még semmit legnagyobb sikere még a Valenciánál volt amikor bejutott velük a BL-be. Ám
    ez is inkább a csapatnak köszönhető, hiszen ott játszott még David Silva és hasonló klasszisok.
    Miután ők eligazoltak ki is rúgták mert nem jöttek az eredmények, elment Moszkvába egy év után kirúgták
    aztán itt van a Sevillában.
    A Malaga csapata szereti átadni a teret az ellenfélnek és kontrákkal sújtani az ellenfelet, a Sevilla
    meg pont szeret dominálni. Tehát meg is vannak a felek. Malagabol megemlíteni való hiányzó maximum
    Welligton (ám ő régóta sérült tehát beszokhatott már a pótló embere)
    Roque Santa Cruz, ámtalálni hasonló kaliberű játékost a csapatban, nélküle is meglesz a Malaga
    Viszont a Sevillabol hiányzik M'Bia a szűrő aki nélkül könnyebben tud áthajtani a kontrákkal a Malaga,
    plusz hiányozni fog Marko Marin a kreativitás hordozója , és még Carrico is hiányzik aki szintén a
    védekezést segíti. Keret ügyileg jobban áll a Malaga.
    Akkor nézzük a statisztikát: utóbbi 5 ilyen derbin az átlag M 2 X 3 S 1. Formája jobb a Sevilanak idegenben
    is remekelnek, de egyszer minden sorozatnak vége szabad. Másrészt a Malaga nagyon nehéz sorsolást kapott
    5 meccsen belül játszott a Barcával, Atl. Madriddal, Valenciával és a Levanteval 4 pontot elhoztak ígyis
    tehát most nagyon kéne a javítás hiszen ha ma nem nyernek könnyen a kieső pozícióba kerületnek míg a Sevillanak
    annyira nem fogják magukat túl hajtani mivel stabil helyük van a tabella első felében. Sevillának jó formája van
    azt meg kell hagyni, de szerintem Schuster ki tud valamit eszelni amivel el tud csenni legalább egy pontot
    a Sevillától
    Végszóra nehéz meccs lesz de a Malaganak foggal körömmel is harcolnia kell hiszen nem történhet meg az a szégyen
    hogy kiessenek, hiszen tudja jól Schuster hogy az az állásába kerül.

    A Tippem egy kemény H 2.66ért de aki biztosra menne az tegye 1xbe úgy biztonságosabb 1.55ért

    Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés