Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Tippmix - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#32601) NagyDave válasza jpm (#32595) üzenetére


NagyDave
tag

Az igen! Ez tényleg beteg dolog :DD De nagy gratula! :DDD

Na, azért ez se semmi :U :

A 2012-es esztendőben utoljára egy pápai játékosunkat illeti a hét legügyesebb fogadójának
címe, aki 200 forintot kockára téve 371 000 forintot nyert, a következő, labdarúgásra
specializálódott szelvénnyel:
Huddersfield – Sheffield Wed. D
Hull City – Leeds H
Barnsley – Blackburn V
Bolton – Birmingham H
Bristol City - Peterborough H
Burnley - Leicester V
Cardiff – Millwall H
Charlton – Derby County D
Middlesbrough – Blackpool H

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#32602) Shkiz0 válasza jpm (#32595) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Grat, de amúgy sokszor megfordul ilyenkor a fejemben, hogy ha ilyen D-re feltolsz ennyi pénzt, (meg úgy általánosságban is nagy pénzekkel játszol) akkor mennyi bukóban lehetsz :D

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#32603) jpm válasza szpal17 (#32596) üzenetére


jpm
senior tag

úton voltam végig, félidőben néztem rá meg a vége előtt kb 10 perccel, csak azon imádkoztam hogy ne legyen több a különbség 1gólnál mert az még behozható.

Black: Ezért tiltom ki magam :) Közben a 6,5under is jött a Benfica meccsen.

(#32604) B-L-A-C-K válasza Shkiz0 (#32602) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jaj mi mindig negatívan gondolkodunk, ha ilyen naggyal rakja mindig bejön...:D

(#32605) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Mindenki tegye a Real 3.5 under-t, mert nagy tétes 3.5 overt tervezek rakni. Nincs a Real védelmében szinte senki.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32606) jpm válasza Shkiz0 (#32602) üzenetére


jpm
senior tag

Hihetetlen de nyereséges vagyok 2012 több 100k közel a millához :D ennyi tét még soha nem volt max 60k környékén 1-2x 5 és 15k között teszek átlag és nem papírformára, gondolom feltünt már.

(#32607) szpal17 válasza McCartman (#32600) üzenetére


szpal17
őstag

Hát ha elveszi 500 forintomat akkor vigye...egyelőre szerencsére nem volt nagyon ilyen se. Mondom nagy pénzzel azért, hogy ténylegesen ezzel nyerjek...áhh...soha.

Egy időben kíváncsi voltam hogyan nyomják ténylegesen nagyobb összeggel. Beléptem egy-két olyan asztalra ahol 500 euro fölött jártak. Elég gyorsan hullottak az emberek, de jöttek folyamatosan.
Elég szépen szakít ebből a fogadóiroda, szóval nekem szépen csepegtesse vissza az aprót...van miből. :D

(#32608) Shkiz0 válasza jpm (#32606) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Hát nagy gratula :R

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#32609) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Hmmmm....

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#32610) jpm válasza B-L-A-C-K (#32604) üzenetére


jpm
senior tag

soha nem rakta(m) ilyen naggyal.

Jóccakát mindenkinek.

(#32611) McCartman válasza szpal17 (#32607) üzenetére


McCartman
senior tag

Hát igen, akkor van gond, ha már a sokadig duplázás után ott az asztallimit. :D
Bár ez a ~30Ftos kezdőtét elég szolidnak tűnhet, valóban.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#32612) leikomessi válasza jpm (#32595) üzenetére


leikomessi
aktív tag

Ez nagyon durva. Minden elismerésem!

(#32613) pohár válasza jpm (#32595) üzenetére


pohár
félisten

már jobban utállak :DDD

New Orleans @ Houston Pontkülönbözet - Hendikep
Houston Rockets(-7) 1.476

LA Clippers @ Golden State - Élő Összpontszám
Fölött(+193) 1.27

éjszakai (remélhetőleg) nyerő...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32614) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

A faszom kivan ezzel a rihes pókerrel is.
Fél óra alatt 2x szoptam be azzal, hogy utolsó lapra esett le a gyereknek a nyerő kártya. :W
1x 36$ 1x 25$ jöhetett volna.
Be is fejeztem, egy időre mindent,.úgy látom nekem most semmiben nincs szerencsém.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#32615) GabN73 válasza pohár (#32613) üzenetére


GabN73
addikt

Ugyan ilyesmit akartam, a Rockets meccs nekem is repült -7el, meg egy MIN TWolves @ UTA Jazz over 189,5

(#32616) föccer válasza Shkiz0 (#32614) üzenetére


föccer
nagyúr

Ne legyél ilyenek miatt tilten. :N

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#32617) pohár válasza föccer (#32616) üzenetére


pohár
félisten

höhö, azt hittem már, hogy moderálni jöttél, aztán meg azt, hogy ha nagyon akarnál se tudnál :D

hogy hogy nem VIP lettél, mint a régi nagybetűsök?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32618) b4sxe válasza jpm (#32595) üzenetére


b4sxe
aktív tag

:C :C :C :C :C :Y :Y :Y :Y Grat :)

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#32619) föccer válasza pohár (#32617) üzenetére


föccer
nagyúr

Már megijedtél mi? ;] Kértem, hogy a régi rangomat kapjam vissza, ennyi. :)

Szoktam olvasgatni a topikot, bár nem játszom semmilyen fogadási játékot. Régebben pókereztem (hamár ezzel kapcsolatosan böfögtem be a topikba), de csak szórákozásból. Én voltam a klasszikus boldog fish a tóban, aki az élményért és a játékért játszott az 5 centes asztalon :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#32620) pohár válasza föccer (#32619) üzenetére


pohár
félisten

á, én jó kisfiú vagyok, nincs okom az ijedtségre :N :D :D

hát igen, el lehet pókerezgetni az 5 centes asztalokon vígan pár dolcsiból, aztán még a végén csurran-cseppen is valami, mellé még jól is érezted magad :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32621) RoyalFlush válasza jpm (#32595) üzenetére


RoyalFlush
őstag

:Y Az szép... :R

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#32622) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Hát baxa meg megint egy meccs...

Nah még hogy új év új remény.

A két nap megmutatta, hogy nincs új remény.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#32623) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Ahogy nézegetem év első szelóje egy kami lesz, semmi olyat nem találtam amire érdemes lenne egy nagyobb összeget szánni...

(#32624) zolynet válasza Daniel Alves (#32566) üzenetére


zolynet
addikt

én most töltöm fel újra (3k), tavaly kezdtem újra ~szeptemberben azóta 5500ft bánta, nem egy olyan összeg ami földhöz ver, én kicsiben játszok, nem úgy mint sokan itt ... úgy vagyok vele hogy feltöltés után min 1 hónapig ki kell bírja, ha nem akkor sem töltök fel újabb összeget

Life is too short to stay stock!

(#32625) juliabrilke válasza Vangelis (#32622) üzenetére


juliabrilke
addikt

Azt esetleg próbáltad már, hogy "csak" 1-2 meccset játszol meg, nagyon maximum 3-at?

Amióta fogadok ilyen 6-10 meccses fogadásokat szerintem 2-3 alkalommal tettem csak. Matematikailag nem nagyon jöhet be, illetve nincs akkora tudásom hozzá, hogy 10 meccset eltaláljak.

Bár látom sokan írják, hogy egy meccsen ment el megint a szelvény. :W

[ Szerkesztve ]

(#32626) Vangelis válasza juliabrilke (#32625) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát most a napokban ezeket tettem:

Tegnap:

194 Benfica - Aves: A mérkőzésen 2,5-nél kevesebb (H) vagy több (V) gól lesz V 1,35 6 gól
200 Chelsea - QPR: A mérkőzésen 2,5-nél kevesebb (H) vagy több (V) gól lesz V 1,45 1 gól amikor teszem akkor persze, hogy nincs gólzápor :(
219 Newcastle - Everton: Everton szerez gólt: igen (H) vagy nem (V) H 1,25 igen

1000 Ft
Eredő odds: 2,44688

Tegnap előtt:

84 Southampton - Arsenal: A mérkőzésen 2,5-nél kevesebb (H) vagy több (V) gól lesz V 1,58 2 gól nyaljonak sóóótttt!!

2000 Ft
Eredő odds: 1,58000

82 Southampton - Arsenal 1. félidő eredménye H 4,45 1-1 öngóllal ... a félidő előtt :(

2000 Ft
Eredő odds: 4,45000

30 Dornbirn - Salzburg V 1,48 1-2
33 Znojmo - Medvescak Zagreb V 2,13 1-1 kapják be!

1000 Ft
Eredő odds: 3,15240

33 Znojmo - Medvescak Zagreb D 3,95 1-1
35 Klagenfurt - Olimpija Ljubljana D 4,40 2-1

1000 Ft
Eredő odds: 17,38000

Az a baj, hogy megfogadtam, hogy nem kellene nyomulni... de mondom új év új remény..

Kapják be!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#32627) juliabrilke válasza Vangelis (#32626) üzenetére


juliabrilke
addikt

+2,5 gól fölöttre nem szoktam fogadni, mert ahol érzem, ott szinte semmit szorzót adnak. :D

Új éve ellen azzal védekeztem, hogy dec. 31-én töltöttem fel megint a számlámat. :) Azóta csak 3500Ft-ot buktam dartson, a többi jött. 39500Ft 10k-ból. Bár ilyen 4-es szorzós döntetleneket nem szoktam rakni mondjuk. :B Mindenkinek más a taktikája.

(#32628) Vangelis válasza juliabrilke (#32627) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Sajnos mindig egy picin múlik.

Ezt én inkább úgy mondom, hogy pech széria. Nincs mellettem fortuna.. ennyi>

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#32629) B-L-A-C-K válasza Vangelis (#32628) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ilyenekkel ne foglalkozz, tavaly utolsó 3-4 hónapban én is 1 millió feletti várhatótól estem összesen, ami éppen hogy nem jött, 1 meccs kelett volna ezekre a szelókra. De mit kell ezzel foglalkozni már, elment kész ez van, ha úgy akarják a fentik hogy jöjjön úgyis fog...

Szerintem inkább próbálj keresni egy jó melót, ne erre alapozz...

(#32630) Vangelis válasza B-L-A-C-K (#32629) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Sajnos nem egyszerű.

Itt a világ végén. Lépni meg nem tudom mert arra nincs keret.

Sajnos most azok sem tudnak segíteni akiket sokszor kihúztam a xarból. Nem kis pénzzel meg idővel.

De amikor te kerülsz xarba akkor valahogy nem csörög az a xaros telefon :)

Nah de még gondolkodom hogyan tovább....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#32631) B-L-A-C-K válasza Vangelis (#32630) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hát igen tudom/gondolom mi nehéz, főleg a mostani helyzetben...Mondom nekem is majdnem 1 év volt míg találtam munkát. De nézegetni, keresgélni kell nem feladni... Ilyenkor meg szerencsejátékban nem szabad keresni az ideiglenes megoldást...Hanyagolni kell....

Hát igen ez gusztustalan az ilyen hogy másokon ha segít az ember és mikor te bajba kerülsz hirtelen eltűnnek...

(#32632) juliabrilke válasza B-L-A-C-K (#32631) üzenetére


juliabrilke
addikt

Szerencsejátékban sose szabad megoldást keresni. Legyen inkább csak szórakozás. Ha meg nincs kedvem hozzá egy ideig, akkor kiveszem a pénzemet (és várom a bet365-öt, hogy visszahívjanak valami jó kis bónusszal. ;] )

(#32633) mocsokjohnny


mocsokjohnny
csendes tag

hallottam már sokszor hogy valaki tippmixből él. egy kis kezdő pénz kell hozzá meg 1-2 meccsnél nem szabad többet tenni 1 szelvényre. mindenki rinyál, hogy mindig 1 meccsen megy el a szelvénye. tedd meg mindegyik meccset külön szelvényekre, és akkor nem olyan sokat, de legalább nyersz. mert megraktok pl 5 meccset egyszerre, és abból elmegy 1. vegyük úgy hogy mindegyik meccsnek 1,5 a szorzója. és mindegyiket megrakod egy ezressel. 4 meccs bejön, 1,5*4 az 6000 Ft, 1000 Ft plusszba vagy. ez változó persze, lehet hogy a 2,7es szorzós meccs jön be akkor már jóval több a plusz. de ha 5 meccsből 1 jön csak be akkor se gáz mert legalább maradt pénzed, és lehet hogy másnap szerencsésebb leszel és abból a maradék pénzből meg nyersz többet. próbáljátok ki ezt is. kedden buktam a liverpool miatt, tegnap váltottam taktikát. megraktam hogy everton nyer, 2,25ös szorzóval, 3000-el. a chelsea meccset éreztem hogy bukta lesz, nem raktam meg, ezt tegnapelőtt írtam egy fórumon: "2013. jan. 01. 21:23 |
holnapi chelsea meccs is akkora bunda lesz mint a ház.. most sokat nyert a chelsea, mindenki megpakolja és lesz egy döntetlen.. "

(#32634) stefyY


stefyY
őstag

Boldog Névnapot magamnak! :C

Megy mára egy triplázós, gyorsan válogatok, úgyis van KHL.

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#32635) stefyY


stefyY
őstag

004 A. Dolgopolov - K. Nishikori 1.75 V
010 Szeversztal Cserepovec - Szpartak Moszkva 1.57 H
012 Dinamo Minszk - Dinamo Riga 1.62 H
015 Lörenskog - Sparta Sarpsborg 1.55 H
036 *(1-0) Hearts - Hibernian 1.27 H

Megdobom 1k-val. :U

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#32636) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Ez kamiba jó lehet hazaiba.

Miért is?

- Mint tudjuk ha első játszik az útólsóval leggyakrabban nem jön a papírforma.
- Az esélyesebb csapat vezeti a tabellát 9 ponttal simán eladhatják....

~5x oddsért nem rossz szerintem...

(#32637) plus44 válasza stefyY (#32635) üzenetére


plus44
veterán

Szintén hasonló szeló, de legutóbb is mennyi hoki meccs jött...sehány. :U

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#32638) WaterWave


WaterWave
veterán

paire 1.57-ért ekkora ajándék legyen?
ha jönne akkor a tegnapi chelsea bukót el is lehetne felejteni

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#32639) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Na az év első szelója, kami szelója....:D

Mielőtt kérdezné valaki miért itt raktam ha neten,akkor az a válaszom rá: mert mindig leveszem a kártyáimról a pénzt, de az egyiken maradt 1100 Ft, és mivel Bet365/Betclick stb 1500 feletti utalást fogad el ezért maradt a szerencsejáték zrt...:)

[ Szerkesztve ]

(#32640) WaterWave válasza B-L-A-C-K (#32639) üzenetére


WaterWave
veterán

218-as az nagyon tetszik:)

Paire meccsen már értem miért volt ez az odds esés...

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#32641) B-L-A-C-K válasza WaterWave (#32640) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én azt se tartom kizártnak hogy most leadja a meccset a Barca, +2 ből is jó az odds még. Bár lehet sima 7-0 lesz...:D

(#32642) WaterWave válasza B-L-A-C-K (#32641) üzenetére


WaterWave
veterán

1 gólra az espanyol szerintem jó lesz, az meg már hendivel 3 gól...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#32643) L_YKing válasza WaterWave (#32642) üzenetére


L_YKing
addikt

szerintem a barca nem az a csapat.... Persze megvan benne de kikapni nem fog.... Főleg egy ilyen förtelmesen játszó esp. Ellen...:DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#32644) WaterWave válasza L_YKing (#32643) üzenetére


WaterWave
veterán

realt is megfingatták:)

nah mivel jött paire, így estére tolok még egy ilyet:

brose - real V
Hearts gól

20k

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#32645) B-L-A-C-K válasza L_YKing (#32643) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Itt nem is arról van szó hogy ki hogy játszik, mert ha nyerni akarnak leverik őket mint a szar, itt az a kérdés hogy eladják e a meccset...

(#32646) juliabrilke válasza B-L-A-C-K (#32636) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nem is tudom. Nekem sokkal fixebb meccsnek néz ki (V-re), mint mondjuk a Chelsea meccs.
Arra pl. nem mertem fogadni.

(#32647) L_YKing válasza B-L-A-C-K (#32645) üzenetére


L_YKing
addikt

De szerintem nincs annyi pénze az espanyolnak. Meghát rekordot kell dönteni a barcának! ;]

waterwawe: de azért nem szabad összehasonlítani a barcát a reállal.
A real elég szarul kezdett bele a szenzonba

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#32648) B-L-A-C-K válasza L_YKing (#32647) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az a baj te átlagos fejjel gondoskodsz ha tudnád mi megy a háttérbe meg köpni nyelni nem tudnál, neked is ajánlom olvasd el ezt a könyvet, kicsit megváltoztatja a gondolkodásodat. Ezzel persze nem azt mondom, hogy kikap 100%-ra mert lehet simán nyer, de csak úgy általánosan írtam ezt most, azaz mikor a legtutibb meccs simán elmegy gondolj ilyenkor arra nem véletlen, és rengeteg ilyen van sajnos...

(#32649) L_YKing válasza B-L-A-C-K (#32648) üzenetére


L_YKing
addikt

Tudom tudom persze , de nem hiszem pont most adnák el. Bár az espanyol hányadik helyen áll? Meg megfigyeltem , hogy most fog jönni a barcánka a góltalan időszaka. Sose szoktak 2-3 gólnál többet lőni télen. Lehet fáznak ;]

el fogom olvasni :) meg is rendeltem :))
köszi , hogy belinkelted! :R

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#32650) B-L-A-C-K válasza L_YKing (#32649) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jól tetted...;) Én már megjelenés után elolvastam...Nem drága sokat okosodhat belőle az ember, és ha nem kell eltudod adni majd, szerintem itt is megveszi majd valaki...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Tippmix - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.