Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) savior válasza Lacielvtárs (#48) üzenetére


savior
őstag

Nagyon eros mereg immunitasa van es nagyon gyenge aram immunitas.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#52) Lacielvtárs válasza savior (#51) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

köszönöm a kiigazítás, hiába az angol nyelv tudás hiánya :D :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#53) Pedro78


Pedro78
senior tag

beteg ez a nyul, mar kis szinten is, vannak modok benne de csak saccperkabe. amugy defensen eleg 4-5 kor kabe es lvl40 a kari, ja es amelyik fegyver a kezben van az szintezodik is.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#54) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hard boss meglett valakinek végül? Esélytelen volt nekem.

Live-Die-Respawn

(#55) Lacielvtárs válasza oriic (#54) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

épp most akartam írni hogy valaki árulja már el hogy lehet megcsinálni :D
engem kicsinál idegileg :W
pedig már oda figyelek arra hogy mivel sebezzek, hála nektek

szerk: upsz lehet nem egyre gondolunk, te Hard szintre ugye?
mert én még mindig az általam linkelt boss-al "táncolok" és mindig ő nyer :O

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#56) .LnB válasza Lacielvtárs (#55) üzenetére


.LnB
titán

Te egyedül próbálod legyőzni azt a boss-t? :D

Meddig megy a béta? Én azt hittem, hogy ma már majd nem lehet játszani.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#57) Lacielvtárs válasza .LnB (#56) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nem, négyen indulunk de vagy elfogy a halál opció vagy az idő telik le

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#58) oriic válasza Lacielvtárs (#55) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Deadbride nevű boss-t mondom én, ez az ami a hard módban volt egyedül elérhető.

szerk: A poisonosnak ahogy észrevettem az a lényege, hogy amikor eleget sebzünk rá és lehívja a pilléreket a pajzs bubik alá, azokat minél hamarabb szét kell lőni (én shotival lőttem), mert amíg azok élnek, visszamegy a HP-ja. Ha időben sikerül, akkor lehet tovább lőni és egy idő után hal. :D (némi kordináció kell azért, meg figyelni kell a rohadt poison aoe támadásra, mert az hamar megfekteti az embert.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#59) .LnB válasza Lacielvtárs (#57) üzenetére


.LnB
titán

Ja oké.
Nekem sem sikerült. Pedig én még ki is léptem mindig, ha a csapattársaim nem voltak meg lvl40-ek. De úgy sem.
Szerintem négy lvl40-es Bunny, négy jól moddolt Thunder Cage-dszel lenyomja simán. Csak hát randomokkal lutri, hogy mikorra fogsz ki egy ilyen csapatot.

Nameg én Valby-val nyomtam. Neki normális modjai, itemjei sincsenek bent a beta-ban. Mert víz element cuccok nincsenek még. Szóval ő nem is a legjobb választás arra a bossra.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#60) .LnB válasza oriic (#58) üzenetére


.LnB
titán

Ez meg mire Very Weak? Az mi? Szerintem az sincs aktiválva a beta-ban még. És olyan modok, és bónuszok nélkül, főleg egy hard boss.. gúd lák :D ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#61) wjbhbdux válasza .LnB (#56) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Holnap reggel 9-ig elvileg

/s

(#62) oriic válasza .LnB (#60) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tűz/fire, azzal is támadtuk. Harc utáni statisztikában írja is a rendszer, hogy szépen sebeztük, csak hát keveset. Plusz időközönként ledob egy nagy jeges búrát, amiből ki kell rohanni mert sokat sebez, és addig immune fázisban van. KB a fele életig tudtuk max levinni randomokkal, aztán lejárt az idő mindig.

#61
wjbhbdux

Nem ma reggel 9-ig volt? Na jó tudni, én meg töröltem már... :W

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#63) Lacielvtárs válasza .LnB (#59) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

no végül is sikerült :C
most a hard-al kínlódom ;]

oriic nekünk is time out lett, pedig levittük majdnem az össze HP-ját, amúgy én felfelé megyek távolabb tőle és csak az ammo-ért megyek a közelébe

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#64) Lacielvtárs válasza Lacielvtárs (#63) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

első mirelit boss, pipa :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#65) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Én is letöltöttem+kipróbáltam tegnap, véletlenül láttam meg twitch-en, hát jó későn... Szépen ment, frankó a grafika is, de ez nagyon easy az elején... Nomeg repetitív, ez tényleg ilyen techdemó jellegű. Nekem egy Borderlands sokkal komolyabb élmény volt ennél, ráadásul a p2w se lebeg fenyegetően az árnyékban. Szerintem a Destiny sokkal jobb ennél, és nem mert fps, mert ez is kézreállt rögtön, sőt... 3-an mentünk, első boss is simán meglett, egyszerűen ha odafigyel az ember, hogy mindig betegye az új jobb cuccokat, nem érheti meglepi. Persze a team is jó volt, kb. egyszerre is kezdtük, nem volt szinteltérés.

Mindenesetre azért rajtatartom a szemem, ha kijön. Bár az XDefiant-ot azért jobban várnám már.
Üde színfolt a game, nincs túlbonyolítva, gyorsutazni se bonyolult ide-oda. Megérte kipróbálni. :R

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#66) Komplikato


Komplikato
veterán

Valby érdekes karakter, mert jó supportnak tűnik, be tud védeni területet a támadásaival, ellenben úgy láttam sokkal könnyebben nyuvasztják meg. Kisebb HP és DEF?
Meg amikor nem én játszottam vele, egyik csapatban úgy tűnt, hogy ahol a területet bevizezte, ott Bunny elektromos sebzései nagyobbak voltak. De lehet csak beképzeltem?
Ez a béta sok szempontból rosszabbnak tűnt az elsőnél, ott flottabúl mentek a szerverek is, kevesebb lag volt, szaggatás. tele is sírták a webet a szakértők, hogy húúú hát ez nagyon messze van a késztől. Én azért élveztem. Azok a nagy "szörnyek" (colossus-nak hívja a játék), amikből az egyik a töltőképernyőn is látszik, vajon mik lesznek? Valamiért a Neon Genesis Evangelion-ból az EVA unitokat juttatta eszembe

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#67) oriic válasza Komplikato (#66) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

" Azok a nagy "szörnyek" (colossus-nak hívja a játék), amikből az egyik a töltőképernyőn is látszik, vajon mik lesznek? Valamiért a Neon Genesis Evangelion-ból az EVA unitokat juttatta eszembe"

Gondolom azok a Void Intercept boss-ok, róluk beszéltünk itt korábban.

Live-Die-Respawn

(#68) .LnB válasza Komplikato (#66) üzenetére


.LnB
titán

Nem hiszem, hogy gyengébb lenne Valby. A moduloktól függ szerintem a karakterek tankossága. Én azért bőven tettem be neki HP, DEF modokat.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#69) norti válasza Komplikato (#66) üzenetére


norti
addikt

Az előző béta closed volt és valószínűleg minimális játékossal, azért tűntée jobbnak a szerverek. Itt aznap, amikor kezdődött, alig lehetett mozogni a közösségi tereken, küldetésben, annyira akadt. Harmadnapon már rendben volt.

Én mondjuk nem toltam túl a bétát (20-25 óra ment bele), majd a véglegest, de így is meglett a sztori +40-es szint. A harmadik normal bossra már csak egyszer próbáltam rá, de körülöttem mindenki azonnal meghalt a méreg fázisban, úgyhogy hagytam is :D
Attól félek csak, hogy a véglegesben az upgrade + egyéb research cuccokért egy életig kell majd farmolni...

(#70) scyllafren


scyllafren
senior tag

Valamikor 2024-ben fog megjelenni:
https://tfd.nexon.com/en/news/2330094

[ Szerkesztve ]

(#71) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#72) savior válasza oriic (#71) üzenetére


savior
őstag

Az még nagyon messze van :(

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#73) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Dev Note vol.7

Nyári premier még mindig a terv, dátum még nincs.

Live-Die-Respawn

(#74) duvi válasza oriic (#73) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi a friss hírt! Továbbra is várós :K

(#75) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Dev Note vol.8

Dátum még mindig nincs :(

Live-Die-Respawn

(#76) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

The First Descendant - Dev Note vol.9

Volt egy stream adás is kérdezz-felelek:

The First Descendant│Dev Chat│#1 Hello?

Következő alkalommal kapunk dátumot, de launch előtt lesz még egy béta. :C

Live-Die-Respawn

(#77) duvi válasza oriic (#76) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi! Jó lenne már egy megjelenési dátum! :)

(#78) oriic válasza duvi (#77) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha a devonote-ök közti szünetet tartják az eddigiekhez, akkor kb májusban lesz a következő szóval akkor jöhet már a dátum. Tippre amúgy július vége-augusztus közepe lesz a premier.

Live-Die-Respawn

(#79) oriic válasza oriic (#76) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mégsem kaptunk dátumot sajnos, de a tech test ideje legalább kiderült. Május 25-26, és sajnos csak PC. :(

[link]

Live-Die-Respawn

(#80) duvi válasza oriic (#79) üzenetére


duvi
nagyúr

Tehát Q2 is kilőve :( Remélem, hogy megéri a sok várakozást és a fejlesztők hasznosan töltik ezt az időt!

(#81) oriic válasza duvi (#80) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg még mindig nyár a cél, csak hát ugye június-július-augusztus közül bármi lehet. :D Én csak abban reménykedem hogy nem csúszik őszre.

Live-Die-Respawn

(#82) norti válasza oriic (#81) üzenetére


norti
addikt

Én inkább abban, hogy még idén megjelenik. Nagyon sok dolgot akarnak megújítani, bővíteni, nehogy emiatt aztán átcsússzon jövőre...

(#83) pRoject22 válasza norti (#82) üzenetére


pRoject22
őstag

Én is várom már nagyon de szerintem inkább csússzon ha úgy van és akkor amikor kijön akkor kapjunk rendes játékot, amiben van tartalom is de optimalizálva is van

¯\_(ツ)_/¯

(#84) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

The First Descendant│Dev Talk│Story Deep Dive

Dátum még mindig nincs, nyári premier a cél elvileg továbbra is. Remélhetőleg június 7-én már okosabbak leszünk.

Live-Die-Respawn

(#85) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Ha esetleg valaki kipróbálná, akkor pörög még ma a játék open tesztje. (pc)

(#86) pRoject22 válasza basaharc502 (#85) üzenetére


pRoject22
őstag

Én játszom vele start óta, rengeteget fejlődött grafikailag is és optimalizáció terén is, gunplay is fejlődött, a hangok is, szinte már 1.0 állapotban van. Albionban az egyik tagnak volt ilyen nagy dob emote-ja és be lehetett állni hozzá, hárman egyszerre ütöttünk ritmusra egy nagy dobot de még a zene is jó volt, én addig ki nem szálltam amíg a srác el nem engedte, hatalmas feeling volt a többiek meg körbe álltak vagy 10-en :C

¯\_(ツ)_/¯

(#87) oriic válasza pRoject22 (#86) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Előző open bétához képest több tartalom van benne? Jöttek új Intercept bossok? (PC hiánya miatt ezt már sajnos nem tudom tolni, várok teljes megjelenésre)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#88) pRoject22 válasza oriic (#87) üzenetére


pRoject22
őstag

Én az előzőeket szándékosan csak az első térképig és az első intercept bossig vittem, ahogy látom több térkép részlet van, jelenleg a 3. térképen járok, változatosak a helyszínek eddig, szerintem most jelentősen jobb az egész mint eddig volt, gondolom a jobb optimalizáció miatt már high helyett lehet ultra beállításokat is pakolni amivel lényegesen szebb a játék.

4K DLSS Qual 100-120 fps, nem akad, nem dropol, ami zavaró a 30 fps cutscene bejátszás

¯\_(ツ)_/¯

(#89) oriic válasza pRoject22 (#88) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha jól emlékszem korábban csak a Deadbride boss-ig lehetett menni, akkor gondolom itt már utána is vannak elérhető dögök.

Live-Die-Respawn

(#90) pRoject22 válasza oriic (#89) üzenetére


pRoject22
őstag

Szerintem csak darabonként engedik a népre a kontentet, csúnya lenne a komplett game 60-80%-át a bétában letolni :)

¯\_(ツ)_/¯

(#91) duvi


duvi
nagyúr

Megjelenési dátum bejelentése: június 7-én! :DD
Launch data reveal trailer

[ Szerkesztve ]

(#92) oriic válasza duvi (#91) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most már csak abban reménykedem hogy nem augusztus végére teszik be :DDD

Live-Die-Respawn

(#93) duvi válasza oriic (#92) üzenetére


duvi
nagyúr

A mostani béta egész jól pörgött. Talán jövő hónapban megkapjuk, bár a nyár mindig uborkaszezon a megjelenéseknél, ezért ők is kivárnak a sulikezdésig.

(#94) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#95) duvi válasza oriic (#94) üzenetére


duvi
nagyúr

Yess! 🍾🤩

[ Szerkesztve ]

(#96) Komplikato válasza oriic (#94) üzenetére


Komplikato
veterán

Az a fehér Bunny páncél ... ahhh. :R
Mire fogja a jó nép a lóvét dobálni a készítőknek, ugye?
(Jó, meg a Tech Test alatt kiderült, hogy lesz ám karakter slot, mint a WarFrame-ben. Bővíteni megy ugye nem ingyen lesz.)

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#97) oriic válasza Komplikato (#96) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Eskü a SGF legjobb előzetese volt :D

Live-Die-Respawn

(#98) scyllafren


scyllafren
senior tag

Beta teszteken Bunny jott be a leginkabb, vele gyalultam az ellenfeleket, mar amikor nem voltak villam immunisak :D Es sajnos a masodik beta boss nagyon is az volt, igy picit fennakadtam rajta :D

(#99) Komplikato válasza scyllafren (#98) üzenetére


Komplikato
veterán

Valby a vizes csaj tud olyan gyors lenni mint Bunny, ha kell. Mondjuk felszedni a csapattagokat. Meg a területi sebzéses képessége is jobban tetszett.
Kérdés mennyire lesz nerfelve? Rengeteg karakter meg még ki sem volt próbálva.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#100) oriic


oriic
HÁZIGAZDA
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.