Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20501) xenon2 válasza Dany007 (#20500) üzenetére


xenon2
senior tag

Szia!Én mennék veled.Honnan indulsz?Mikor?

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#20502) Dany007 válasza xenon2 (#20501) üzenetére


Dany007
veterán

uh, sorry ide nem néztem vissza =/ Amúgy 11 kor voltam fenn, de nem voltam sokáig...

(#20503) StormLine válasza Dany007 (#20500) üzenetére


StormLine
senior tag

gyors útvonal :C ma megyünk?

(#20504) Dany007 válasza StormLine (#20503) üzenetére


Dany007
veterán

Jaja, egyenlőre gyakorlom a 300 -350 + fölött a vezetést... Néha elkapom a ritmust és siklok az úttal, néha meg nagyon káosz :)
Majd később kéne ráhajtanom a kézifékes dolgokra, hegyesebb kanyarokra stb.

Rendben :) Úgy néz ki ma este is szabad leszek... Olyan délután 6-7 körül nézzünk fel ide újra, és most fixáljunk le egy időpontot!
Amúgy a kreatív HD7 nevet használom... :U

[ Szerkesztve ]

(#20505) StormLine válasza Dany007 (#20504) üzenetére


StormLine
senior tag

én szeretem váltogatni is a ritmust, pl nagy tempóból padlófék és befordulni egy lassabb kanyargósabb útra :))

23-0 óra körüli kezdésre gondoltam

(#20506) Jakab66[hun] válasza StormLine (#20505) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

olyan későn? :Y

Gipsz Jakab

(#20507) Dany007 válasza StormLine (#20505) üzenetére


Dany007
veterán

Egyenlőre jónak tűnik : ) Remélem nem jön közbe semmi. Majd még addig jelentkezem :)

(#20508) papi99


papi99
aktív tag

Sziasztok!
Sikerült megoldanom a problémát már játszottam is vele de ma megvettem a megapackos verziót (cdprojektoros) és minden kulcs jó helyén van még se enged fel a serora :F
Ilyenkor? :O

(#20509) cortez72


cortez72
csendes tag

Sziasztok!Lenne egy kérdésem online játékkal kapcsolatban.Lehet már százszor kérdezték mások,de én még új vagyok itt az oldalon,ezért érdeklődöm.Kb.2 hete megvettem az eredeti játékot amivel online semmiképp nem birok játszani.Már vagy egy hete próbálkozom az elindításával,a Cdprojekt-től is kaptam új Megapack kódot ill. hogy port megnyitási probléma lehet a játékkal,azért nem kapcsolódik a Test drive szerverhez.Tűzfal és vírusirtó kikapcsolását is próbáltam,routerem nincsen,de ugyanúgy SEMMI!Szinte minden port nyitást megpróbáltam,gamespy-on is sikeresen létrehoztam egy profilt,de még mindig azt írja ki,hogy sikertelen csatlakozás a TDU szerverhez.Szóval még mindig valami port megnyitási probléma lehet,de már teljesen tanácstalan vagyok,hogy melyik,mert szinte minden verziót megpróbáltam és ugyanott vagyok,mint az elején!Lassan felrobbanok már az idegtől,hogy mi lehet a baja,mert eddig soha nem volt semmilyen játékkal indítási problémám,ezzel meg már egy hete görcsölök!Ha valaki tudna segíteni,megköszönném!

(#20510) papi99 válasza papi99 (#20508) üzenetére


papi99
aktív tag

Nem cd projektroros CD Projektes :)

(#20511) cortez72 válasza papi99 (#20510) üzenetére


cortez72
csendes tag

De az!

(#20512) Dany007 válasza StormLine (#20505) üzenetére


Dany007
veterán

Na, a 11 még mindig jónak néz ki. Ha okés, akkor majd előtte itt jelezzünk.

(#20513) brd


brd
nagyúr

Aki a vásárlás előtt a virágbolti verzóval játszott, annak felhívnám a figyelmét, hogy a profil valamilyen kapcsolatban van a serial numberrel (bár lehet, hogy csak az online profilra érvényes ez), ezért vagy új profilt kell indítani, vagy meghekkelni a régit.

The only real valuable thing is intuition.

(#20514) StormLine válasza Dany007 (#20512) üzenetére


StormLine
senior tag

már fent vagyok. hol tali? a berajzolt útvonal egyik végénél?

(#20515) Dany007 válasza StormLine (#20514) üzenetére


Dany007
veterán

Na megyek én is. Van a térkép alján egy nyíl, az kb oda mutat, ahonnan kiindulok a házikóból... V.hol arrafelé : ) HD7 néven...
C u there.

(#20516) StormLine válasza Dany007 (#20515) üzenetére


StormLine
senior tag

jót gurultunk. több iet még :D

(#20517) Dany007 válasza StormLine (#20516) üzenetére


Dany007
veterán

Faxa volt!
Csak megszakadt a netem, elnézést.
Egyszercsak azt láttam, hogy kiszálltok az ócená főlé... Na mondom hova tűntetek... Aztán hirtelen mindenki más is. De én meg maradtam és játszottam... Aztán rájöttem, hogy az én netem szállt el... =/ Azóta küzdöttem vele hogy visszajöjjön és most lett jó...

Amúgy szerintem is faxa volt :) Viszont nagyon éreztem, hogy az ismeretlen útszakaszokon még gyakorolnom kell =/
Mondjuk amikor már 6-an mentünk akkor nehéz volt koncentrállni az útra is, meg a szembejövőkre is : )
Az a mocsok Mclarenes vagy 3x kilökött kajakra :D
De élveztem, volt 1-2 szép manőver. Legközelebb szerdán este leszek elérhető. Holnap (ill. ma) az asszony jön : )
További szép estét :)

(#20518) ubi91 válasza brd (#20513) üzenetére


ubi91
tag

halkan megjegyzem, hogy offline-nál teljesen mindegy, a 3 éves virágbolti offline mentésem a mai napig műxik :K

(#20519) brd válasza ubi91 (#20518) üzenetére


brd
nagyúr

Köszi', akkor már ezt is tudjuk. ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#20520) Jakab66[hun] válasza papi99 (#20508) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Rossz a Serial amit adnak a megapackhoz. e-mail-ben kell kérni újat.

(Többiek jobban tudják ezt)

Gipsz Jakab

(#20521) Metalfan


Metalfan
senior tag

Ment már valaki motorral a milliós versenyen? Én most állítottam be 45:02-ről 44:50-re a rekordot, mindkettőt 3-asra tuningolt Augusta Tamburinivel csináltam. Szintén tuningos Saleennel sokkal nehezebb volt lavírozni a forgalomban, hiába tud 420-szal menni, ha kanyarban instabil. Gyorsulásban meg alig jobb, tehát még ez se kompenzálja a motor fölényét. 8-10 perccel tart tovább a verseny Saleennel, mint Augustával.

szerk: azért ha belegondolok, hogy 200-as átlagsebesség kell a 60 perces eredményhez, míg 45 perchez 300-zal kell menni... :Y

[ Szerkesztve ]

(#20522) gxcman


gxcman
tag

Üdv minden TDU játékosnak.

Lenne 1 kérdésem de eddig a beírások között nem találtam a problémámra választ.

Múlt héten raktunk össze egy vadi új gépet Win7 Ultimate 64bit...a régi gépemmel amin 2...3 éve játszottam nem tapasztaltam a következő bug-ot.

A lemez eredeti 1.45
A hiba nyílt útszakaszon egyjátékos módban a semmiből előterem a rendőrbácsi de tisztán nem látszik a rendőr autó csak nagyon apró részletek, a motor fel akar rá mászni, és egyből 1 világító rendőrjelvény ezután legyorsul 350km/h fölött :Y ...még egy jelvény egészen 3 jelvényi ekkor blokádnál fennakadok a rendőrnéni felmutat egy 0$-os csekket :F :F múltkor motorral mentem végig a sziget körversenyen (egyjátékos) amit 1 óra alatt kell teljesíteni ezalatt 3-szor gyűlt ki a 3 jelvény...kaptam 3-szor 0$ büntetést

Zavaró mert pld: női stoppos feladatnál,ha előjön egyből kiszáll a csaj

Már minden verziót végigpróbáltam 1.45 angol, 1.45 magyar, 1.66 angol, 1.66 magyar...ami fura külső dvd meghajtójáról hamarabb elindul a játék, a gép saját meghajtójáról általában lassabban.

Valakinek volt hasonló problémája?? ha tudnátok segíteni nagyon megköszönném.

[ Szerkesztve ]

(#20523) Metalfan válasza gxcman (#20522) üzenetére


Metalfan
senior tag

Elég fura, mostanában nálam is előfordulnak ghost autók, ma milliós versenynél például az üres útszakaszon hirtelen belecsattantam valamibe, gondolom pont oda akarta bedobni a kocsit a gép. Meg legújabban párszor az út közepén, esetleg szembe sávban jönnek az autók, elég érdekes...

szerk: verseny közben $0-s csekket ad a zsaru.

[ Szerkesztve ]

(#20524) gxcman válasza Metalfan (#20523) üzenetére


gxcman
tag

Keresztben az úton csapódtam bele motorral ezért csak 54:35 lett az időm elsőre az általad említett versenyen.

[ Szerkesztve ]

(#20525) Metalfan válasza Metalfan (#20521) üzenetére


Metalfan
senior tag

Saleenről jut eszembe: szokott valaki közületek egyedi festést fújni a kocsira? Ajánlom a kráter mellett levő festőt :K Íme, a 900 lóerős Saleen-em, kezelhetőségben szerintem verhetetlen:

Ez meg az 1000 lóerős, ez már nagyon virgonc, valamivel nehezebb irányítani:

[ Szerkesztve ]

(#20526) Metalfan válasza gxcman (#20524) üzenetére


Metalfan
senior tag

Meglátszik, hogy én ezen a versenyen inkább motorral megyek :D Viszont van egy másik verseny, ami a többiek ellen megy üres úton, ott azért jóval szebb időt megyek. Hozzáteszem, nem játszok a TDU-val túl régóta, a te 2-3 évedhez képest én kb fél éve nyomom ;)

(#20527) gxcman válasza Metalfan (#20526) üzenetére


gxcman
tag

Rosszul írtam 2..3 évvel kb 3 hónapot régi géppel azóta csak múlt héten kezdtem el újra mert nem volt megfelelő masina ami kb hete lett kész, és 1 hete tolom a játékot offline, és online karival profi--járatos vagyok az 1 millás versenyen most mentem először mert mindig féltem tőle.

(#20528) papi99 válasza Jakab66[hun] (#20520) üzenetére


papi99
aktív tag

Rossz a serial az naggyon fasza és kitöl kell kérni hova küldjek e-mailt?
És kik azok akik jobban tudják? :D Várom válaszotok hogy hova küldjek e-mailt hogy rossz a serial kulcs! :(((

(#20529) Metalfan válasza gxcman (#20527) üzenetére


Metalfan
senior tag

Ja, értem, így mindjárt másabb a kép. Akkor viszont jól vezetsz :) Én úgy nagyjából valahol a nagy átlag környékére sorolom be magam, nem vagyok kiemelkedően jó, de nagyon szar sem. Utóbbi időben leginkább csak a sziget körüli versenyt nyomtam, azt is leginkább motorral, így a kocsiktól kicsit elszoktam. Majd ha zh-mentes időszak lesz (ehh...lehet, hogy majd karácsonykor :P ), akkor kicsit jobban megtanulok vezetni 300 felett.

(#20530) Pecc válasza papi99 (#20528) üzenetére


Pecc
őstag

A megoldás itt van.
TDU FAQ by kisvuk

[ Szerkesztve ]

(#20531) Dany007 válasza gxcman (#20522) üzenetére


Dany007
veterán

Hello!

A megoldást én se tudom, de nekem is előjött.
Akkor, amikor Xp-ről Vistára váltottam.
Online még nem észleltem a problémát. Persze ott csakúgyból nincsenek is rendőrök.

Az szokott lenni, hogy megyek-megyek, egyszercsak látok valami kis fehér füstöt, hirtelen bumm, nagy reccsenés stb... és már kőrőznek is! Olyan, mintha hirtelen nekimennék egy rendőrnek.

Másra nem tudok gondolni, mint Xp-vista közötti kül. Mivel előtte nem volt, utána meglett ez a probléma. Semmi más nem változott. Ugyan az volt feltörttel, és eredetivel is.

(#20532) papi99 válasza Pecc (#20530) üzenetére


papi99
aktív tag

Köszi szépen küldtem nekik e-mailt! :))

(#20533) gelbelex válasza Metalfan (#20521) üzenetére


gelbelex
őstag

Bocs, a 45 perchez elég a 267-es átlag.
A 300 a 40 perchez kell...

(#20534) Tattix


Tattix
tag

SZIASZTOK versenyzők!Tolmácsolnám a SG fórumos emberek barátságos meghívását díjazásos versenyekre!A nyertesek kisebb ajándékokat nyerhetnek,de Adamfestő felajánlott egy motorháztető airbrush-t is vagy Stockbauer egy zsír neue 0km-es Logitech MOMO-t!Az időpontokról majd értesítünk benneteket!
Peace! :C

(#20535) Dany007 válasza Tattix (#20534) üzenetére


Dany007
veterán

Korrektnek tűnik! :)
Most beleolvasgattam az SG-s fórumba! Jó tudni, hogy van ott még élet, nem is kicsi.
Én ugyan elég kezdő vagyok, de biztos van itt pár arc akik szívesen benne lennének.
Építő jellegű kezdeményezés! :R

(#20536) StormLine válasza Metalfan (#20525) üzenetére


StormLine
senior tag

naná, előszeretettel használjuk az egyedi festőt ;)

a díjazásos verseny felől kétségeim vannak. az idei PH drivein versenysorozaton is volt cheater (pedig ott nem volt díjazás), hát még akkor a díjazásoson mennyi cheater lenne...

(#20537) Dany007 válasza StormLine (#20536) üzenetére


Dany007
veterán

Hogyan lehet cheatelni? Hirtelen előrébb ugrik az autó? Vagy eltűnik a forgalom?
És nem lehet kiszűrni v.hogy?
Itt nincs spectrator mode hogy valaki kintről figyelné a versenyzőket?
Hihetetlen hogy minden játékhoz van cheat :S

(#20538) StormLine válasza Dany007 (#20537) üzenetére


StormLine
senior tag

ki lehet szedni a forgalmat, leállítani a stoppert, gyorsítani az autót, módosítani a fizikát stb. nem tudom hogy drivein vagy élő verseny van tervben. driveinnél nincs spectator, csak a részidők alapján lehet sejteni hogy valaki csalt. élő versenynél ha azután szállsz be hogy elkezdődött csak nézni tudod a többieket, de nem kezelhető jól a kamera, tehát az se ér sokat. driveinnél egy lehetséges megoldás a videók beküldése lenne, de az macerás. ha mindenképp kell díjazás akkor szvsz fizikailag egy helyen kéne játszani ellenőrzött telepítéssel (de természetesen ez is macerás)

(#20539) Dany007 válasza StormLine (#20538) üzenetére


Dany007
veterán

=/ Egy lanpartyt elég nehéz összehozni... Ezek szerint akkor itt nincs punkbuster...
A videó jó ötlet, persze ez attól függ milyen megoldással. Mert simán frapsel felvéve katasztrófa. Úgy visszadobja az fpst hogy alig lehet játszani. Végülis mind1 mennyire, mert kb 20-25 fps csökkent... Az meg már eleve szívás.
Nemtom van e itt lehetőség demo felvételre. Vagyis amikor maga a játék rögzíti a versenyt. És a játékban lehet azt betölteni és lejátszani. Tehát nem videóra veszi az egészet, hanem csak magának ment belőle egy fáljt, amiből a képet maga a játék rendereli majd le visszajátszásnál... Q3-nál volt ilyen lehetőség, hátha.
Mert akkor az nem lenne macerás. Az ilyen módszer nem igényel erőforrást, és csak pár száz kb, könnyen elküldhető.
Vagy esetleg igazoltan megbízható játékosokból csinálni versenyt :) Na jó, passz.

(#20540) StormLine válasza Dany007 (#20539) üzenetére


StormLine
senior tag

nincs PunkBuster, se más hasonló anticheat megoldás. demo sok játékban van, de TDUban pont nincs az se :(

de jót zúztam ma is egy másik Enzos arccal :C

(#20541) Dany007 válasza StormLine (#20540) üzenetére


Dany007
veterán

Pedig kerestelek én is :D
Elég nehézkes az egymásra találás :)
Majd talán ma este!

(#20542) Tattix válasza StormLine (#20538) üzenetére


Tattix
tag

Élőben lenne mindenképp!A csalót úgyis észrevenni:lepattannak róla a civilek :DDD ,tempóval vesz egy kanyart csúszás nélkül,feltünően gyorsabb a többi 3stage-os autónál padlón...(természetesen azonos típusúak)

[ Szerkesztve ]

(#20543) papi99


papi99
aktív tag

Nah megkaptam az uj megapack kodot! Nemsokára gurulok :R :DD

(#20544) StormLine válasza Tattix (#20542) üzenetére


StormLine
senior tag

pl ha megnöveli a max teljesítményt 10%kal és kormánnyal játszik és egyenesben betesz egy ceruzát a gázpedál alá, akkor nem biztos hogy ki lehet szúrni hogy a csalás miatt jön ki jobban a kanyarból vagy csak jobb íven ment. szóval résen kell majd lenni. remélem ki fog derülni ha valaki csalni próbál.

Dany007: 23:00kor a stadion főbejáratánál megfelel?

(#20545) Dany007 válasza StormLine (#20544) üzenetére


Dany007
veterán

Eddig jó a ma este. Csak fogalmam sincs hol van a stadion :D
Kéne valami begyakorolt pályaszakaszon menni, hogy ne az ismeretlen pálya miatt essek ki folyton : ) Bár tudom az az igazi, de olyankor meg inkább óvatosan megyek, viszont ha vannak pajtik is, akkor nehéz lassítani, elvégre senki se akar lemaradni : )

(#20546) papi99


papi99
aktív tag

Olyan létezik hogy kértem új kódot a cdprojekttől és adtak is de az sem megy? :C

Hohóó mik vannak itt..


Mercedes C350 (Mercedes C- class)

[ Szerkesztve ]

(#20547) cortez72 válasza papi99 (#20546) üzenetére


cortez72
csendes tag

De még mennyire,hogy létezik!!!Már vagy 2 hete nem birom elindítani online az eredeti játékot,pedig én is kaptam új kódokat a cdprojekt-től!Fogalmam sincs mi lehet,de már mindent kipróbáltam és továbbra is egy nagy SEMMI!!! :W Teljesen tanácstalan vagyok,hogy miért!

(#20548) Metalfan válasza gelbelex (#20533) üzenetére


Metalfan
senior tag

Igazad van, elszámoltam magam :R

szerk: nem tudja valaki, hogy TDU2-ben is ugyanezek lesznek a hangok? Nagyon remélem, hogy nem, mert ezek eléggé... khm.. szánalmas kategóriába tartoznak. Ha már ennyi kocsi belekerült a játékba, akkor nehogymár ne legyen arra is pénz, hogy rendes hangjuk legyen :U

[ Szerkesztve ]

(#20549) Mosquitoo válasza cortez72 (#20547) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Az addon-txt-be másoltad be a kódot?

Metalfan: a TDU 2-ről hivatalosan semmit nem lehet tudni. Még be sincs jelentve. Összesen néhány screenshot és fantáziaképek jelentek meg lelkes fórumozóktól.

(#20550) cortez72 válasza Mosquitoo (#20549) üzenetére


cortez72
csendes tag

Az addon.txt-be automatikusan a megapack install után benne volt a kód,nem én írtam bele,de volt úgy is,hogy később már megpróbáltam a beírással is,de semmire nem jutottam úgy sem.A cdkey.txt-be is a gyári serial volt.Mindkettőt elküldtem már a cdprojekt-nek,de csak a megapack kód helyett adtak másikat,de mindhiába.Azt mondják,hogy valami port megnyitási probléma lehet,de szinte minden általuk megadott port megnyitás után sem változott a dolgon semmi.Lehet rossz programmal próbáltam a portokat megnyitni?Igazából nem tudom,mert a portchecker azt írta rájuk az ellenőrzés után,hogy "open your port"!Tehát elméletileg ok,de....................DE MÉGSEM!!!! :((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.