Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#86) Colnago


Colnago
csendes tag

Jó hogy vannak ilyen topikok, már kezdtem azt hinni hogy én vagyok szerencsétlen velük. Másodjára van náluk a Huawei Ascend Y330-as telefonom azzal a hibával hogy nem tartja meg a wifi-t alvó állapotban.
Most másodszor már térerő gonjai is voltak. Az első javításuk után a hiba ugyanúgy fennált, azt irták a munkalapra hogy náluk a hiba nem jelentkezett, a teszteket lefuttatták és karbantartás jelleggel a szoftvert frissítették. Továbbra sem tartja meg a jelet, ezt olyan nehéz nekik leellenőrizni? A beállításokban már mindent próbáltam, védett alkalmazások, wifi alvó mód minden beállítását stb. a hiba egyértelműen fennáll, gyorsan ellenőrizhető. Másik 3 telefonon a családban semmi gond ilyen téren.
Ha visszajön megint hibásan lehet hogy én is a fogyasztóvédelemhez fordulok mert legszívesebben kicseréltetném de a bolt azt mondta hogy nem cserélnek bármennyiszer is van javítva, a Telemax szintén nem cserél készüléket. Van arra valami szabály hogy mikor vagy egyáltalán cseréltethető-e a telefon?

Benő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.