Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#240) Gedeon31


Gedeon31
addikt

A TMX szervizzel igen sok sz@r javítást lehetett eddig olvasni,most sajnos bele futottam.Már nekem is van tapasztalatom . :(

Múlt hét kedden vitték el a telefonomat a TMX szerízbe ,mert púpos lett a bal oldalán az oldalsó keret ,majd el is tört. Szerettem volna ,ha háznál csinálják meg ,de nem lehet ,mert a Samsung spórolása miatt szinte csak bent javítanak.
Pénteken vissza jött a telefonom a keretet kicserélték ,de használhatatlan lett ,mert elcseszték a SIM kártya foglalatot. Péntek délután kétszer hívtam a Samsung 80-as számát amin elérhetők. Próbáljanak valamit tenni lehessen megint igényelni a szervizt. Megigérték szombaton valószínűleg ezt megtudom tenni működött is. Szerda volt a legkorábbi időpont. Kedden hívtak elnézést kérnek a kellemetlenségért ,de megint nem tudják háznál szerelni be kell vinni. Gondoltam marha jó mi lesz a következő amit elbasznak a telefonon majd.
Szerdán elvitték arról volt szó pénteken jelentkeznek hétfőn hozzák ,hát nem így történt. A Samsungot hívtam megint még nem látják kész lenne a telefon. Marha jó egy max 15 perces munkából lett másfél hét aztán még mindig várhatom mire visszajön majd megkapom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.