Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna

Hozzászólások

(#825) bim


bim
veterán

Ezt a bejegyzést még múlt héten írtam még de tegnap óta van csak netem. Beillesztem és majd megpróbálok visszamenőleg leírni mindent részletesen. Ehhez szükségem lesz életem segítségére is. Jól vagyunk és nagyon boldogok! Újra kezdtem az életemet nem eltagadva a régi énemet. Most 3 gyermekem van. Imrust és Zsanit ismeritek már és most csatlakozott hozzájuk egy kis tündérke Adrienn. Imádom őt és anyukáját.
Puszi mindenkinek.

Jó reggelt.

Ezt a bejegyzést hajnali fél2-kor írom de nem tudom mikor tudom majd beilleszteni a naplómba mert nincs még internet itthon. Már az albérletben vagyunk. Ma vasárnap van. Én kedden költöztem ide és aznap már édes is velem tartott. Ő hétfőn mondta el otthon hogy a szíve másért dobog és el fog költözni .Picit össze vagyok zavarodva mi mikor történt. A lényeg az hogy kedden este megérkezett ő és pár napig ingázott az albi és a volt otthona között. Másnap a gyermeke is velünk volt már akit nagyon imádok! Ő Adrika. Még ovis és egy tünemény! Sajnos csak szerdán volt velünk és csütörtökön hazatért az apjához ideiglenesen. Ma költöztetjük el életemet és ma költözik ide végleg a kislányunk is. Én már nagyon várom.
Szerencsére megkaptuk a pénzünket így kicsit ki tudjuk csinosítani a lakást. Na nagy dolgokra nem kell gondolni. Tegnap kifestettem a wc.-t és a fürdőt és nekiálltunk letépni a tapétát a közlekedőben. Közben édes ezerrel próbálja kivakarni a koszból a lakást. Hihetetlen hogy mennyire koszosan éltek az előző lakók. Még ma én letépem a maradék tapétát és leglettelem a falat amíg zajlik a költözködés. Mivel én nem segíthetek ezért Zoli és az unokatesóm költöztetik el életemet. Csak a személyes holmikat hozza és a hűtőt, mosógépet, mikrót. Amúgy tök üres az albi és a Zoliéktól kölcsönkapott ágyon alszunk.Kaptunk még tőlük egy asztalt és én hoztam a költözésemnél 3 széket. Én csütörtökön hurcoltam ide teljesen minden holmimat. Addigra készítette össze mami. Szerencsére jó viszonyban váltunk el. Tegnap is beszéltünk telefonon. Ő most szoktatja be az új párját. A gyerekekkel pénteken taliztak előszőr az új pasival. Állítólag nagyon jól elvoltak. Ennek nagyon örülök!! Fontos számmra az hogy mami is megtalálja az igazit. Ma állatkertbe mennek. Ha lezajlik a felújítás nálunk akkor azonnal elhozom bemutatni a gyerekeket életemnek. Már nagyon várja.
Szerdán apámat költöztettük .Jó alkalom volt rá hogy elmondjam mi a tényállás. Nem szólt semmit. Elfogadja a döntésemet.
Kicsit szétszórt lett ez a bejegyzés. A végén szeretném bemutatni nektek életemet Ő álomvilág.
Szép napot mindenkinek.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.