Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna

Hozzászólások

(#375) bim


bim
veterán

Jó reggelt.

Nagyon fáradtan ébredtem.Tegnap jol nyomtuk és este meccset is végignéztem.Nem szoktam hozzá a késői fekvéshez és ez most meg is látszik rajtam.
Tegnap a tetőszerkezetet állitottuk már.Mivel nincs födém ezért egy faállványt csináltunk középre.Vlt egy szerencsétlen megmozdulásom.Van egy kisebb rész ahol van egy maradék gerendás födém rész és arra akartam leugorni az állványrol.Ez cirka 1m magas lehetett.Zsalutáblák voltak összehányva oda.Annak a tetejére ugrottam rá.Szerencsétlenségemre a felső tábla billegett és amint ráugrottam kifordult alolam én meg nekiestem a kéménynek.NYAMI! A jobb kezemen a könyököm alatt jol bedagadt.Amikor beütöttem szonyatosan fájt.Ma már javulgat a helyzet.
Délután előbb jöttünk el mert Zolinak telefonáltak hogy az aposa totálkárra vágta a kocsijukat.Nem ő volt a hibás.Nem lett baja.Be is fejeztük azonnal a munkát és spuri haza.Szegény Zliéknál fogyatkozik a családi gépjárműpark.Előbb a mondeo dől ki alólunk most meg az az auto semmisül meg amit kölcsön szoktak kérni ha menni szoktak valahová.Most ugyan tálti náluk van.És remélem vigyáznak rá.Már sok helyre elvitt az a kocsi gond nélkül.
Ma folytatjuk a tető állitását.Nem egy bonyolult tető igy gyorsan haladunk.
Szép napot mindenkinek.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.