Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17600) Kalandor válasza Winne (#17595) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

(rögzített hsz)

Sziasztok, kérünk titeket, hogy tartsátok be a kiírt szabályt és aszerint hirdessetek, tehát a hardveraprón adjátok fel a hirdetést, és azt hirdessétek.
Ez nagyon fontos a fennmaradásunk szempontjából, köszi!

Hozzászólások

(#5951) ReJim válasza Ygg (#5950) üzenetére


ReJim
őstag

errefelé pulóveres, fekete cipőben megdöglős idő van... bár tegnap is 1 órával később kaptunk vihart...

---

szerintetek az én gépembe (478-as cerka) megéri fejleszteni egy picit a videjó kártyát? valami 256-os agp-sre? :U

</end.?>

(#5952) Ygg válasza ReJim (#5951) üzenetére


Ygg
senior tag

Attól függ, mi van benne.
Ne a 256-ot nézd, hanem a GPU-t.

Illetve a 256-ot bitben.
Szóval ne valami 64 bites legyen.

Amúgy egy 9550-el vígan CoD2-zöl, meg Carbon-ozol, perszen nem 1280*1024 full AA:).

[ Szerkesztve ]

(#5953) ReJim válasza Ygg (#5952) üzenetére


ReJim
őstag

gyakorlatilag nekem a sof3-hoz kellene. a múlt héten tudtam meg, hogy kijött a kedvenc játékom új része, amit sokan szidnak... bár csak ezért nem érné meg vga-t venni. szerintem hagyom a fenébe, és majd egyszer ha lesz normális gépem, esetleg kap valami játékra való vga-t. (amúgy integráltat akarok :) )

</end.?>

(#5954) ML320 válasza ReJim (#5951) üzenetére


ML320
aktív tag

Igen! Kérdezd meg, hogy nincs-e valakinek 6600gétéje eladó :B

Ember tervez, Isten perverz...

(#5955) Ygg válasza ML320 (#5954) üzenetére


Ygg
senior tag

Na, és kinek lehet ;) ?

(#5956) ReJim


ReJim
őstag

áhh, lényegtelen. sof3 nem megy, le van kakkantva. megy helyette a flatout2 :D tök jó... ma este nem fogok unatkozni. :)

szóval akkor nem keresek vga-t.
keresek 20-30-40gb-os ide vinyeszt, vagy sata 2,5"-os vinyeszt.
keresek p3as alaplapot
keresek ide, vagy sata vagy ata raid kártyát, vagy eccerű vezérlőt (ami nem kezeli a raid-et, de pci-os és elkezeli 1-2 vinyót)
keresek nyárra valami munkát. alkalmit is akár.
(php, mysql, html, css, js. a szakterületem, tudok pc-t összerakni, szétszedni, telepíteni, javítani. eccerübb elektronikai kütyük készítését, javítását, átalakítását is vállalom. de fogékony vagyok más munkákra is. gyakorlatilag bármi (szekszet és prédikációt kivéve) érdekelne.)

valamint: bármilyen rendezvény hangosítását vállaljuk. komplett hangoskodási rendszerünk van. vagy ha nagyobb kellene, az is megoldható.

</end.?>

(#5957) ML320 válasza Ygg (#5955) üzenetére


ML320
aktív tag

Nálam van egy fölös AGP-s 6600GT ;)

Ne kíméljetek. Legyen mondjuk 8k

Ember tervez, Isten perverz...

(#5958) vallas válasza ReJim (#5956) üzenetére


vallas
senior tag

HI!

nem érdekel egy compaq micro atx-s 815-lap 1300-s tuacerka, és 512 sd?
int vga, hang, és lan van+agp port 3 pci port 2db usb1

ide vinyó is akad,ha kell

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#5959) l@czko


l@czko
tag

Help!!! :Y

Sürgősben keresek olyan emberkét, akinek csillagpontos UPC kábeltévés előfizetése van, vagy sürgősben keresek olyan emberkét, akinek UPC-s ismerőse van!!!

Help! :Y

(#5960) net84


net84
őstag

sürgősen keresek deglett S754-es alaplapot - a többi paraméter nagyjából lényegtelen...

l@czko - az honnan tudod, hogy csillagpontos-e vagy sem? nekem bejön az upc az ajtón, de fingom sincs, hogy csillagpontos-e vagy sem...

[ Szerkesztve ]

Read only...

(#5961) ReJim válasza vallas (#5958) üzenetére


ReJim
őstag

szia
hát nem nadzson. egy slot-os procit és a maradék sd-ramokat akarom belepakolni. nem akarok még procit, ramot venni... :( (nálam is van még egy csomó lom)

</end.?>

(#5962) l@czko válasza net84 (#5960) üzenetére


l@czko
tag

Ment privike... :)

(#5963) Ygg válasza l@czko (#5962) üzenetére


Ygg
senior tag

Nekem is UPC-m van, de nem tudom, csillagpontos-e, de azt hiszem igen.
Miért?

(#5964) Ygg


Ygg
senior tag

Nincs valakinek egy 512-es CF-je?

(#5965) ML320 válasza Ygg (#5964) üzenetére


ML320
aktív tag

1GB csak.
Annak meg ha az új árát nézem, 3.000,- :F

Ember tervez, Isten perverz...

(#5966) Ygg válasza ML320 (#5965) üzenetére


Ygg
senior tag

Régi göncbe kellene, csak 512-est eszik meg.
Esetleg próbát tehetünk az egy gigással.

(#5967) Ygg


Ygg
senior tag

Yah, és megoldottam a táncoslány problémát is!

[ Szerkesztve ]

(#5968) ML320 válasza Ygg (#5967) üzenetére


ML320
aktív tag

Kérünk képeket minőségellenőrzés céljából :D

Ember tervez, Isten perverz...

(#5969) net84 válasza net84 (#5960) üzenetére


net84
őstag

még mindig sürgősen keresek halott S754-es alaplapot
cserébe fel tudok ajánlani egy S478-as vagy egy LGA775-ös alaplapot hasonló állapotban :DDD

vagy esetleg LGA775 v. S478 halott procit

illetve továbbra is jöhet bármilyen régi/rossz proci - egyeztetés után, mert kezd szűkülni a kör, és amiből már van olyan nemigen kell, mert ígyis hegyekben állnak egyes procitípusok...

[ Szerkesztve ]

Read only...

(#5970) Ygg válasza net84 (#5969) üzenetére


Ygg
senior tag

Csak halott 478-as lapom van.

Procikat még cserélhetünk, hátha akad valami.

(#5971) net84 válasza Ygg (#5970) üzenetére


net84
őstag

478-as nekem is van :(

Read only...

(#5972) somé válasza somé (#5937) üzenetére


somé
őstag

A monitor és a hűtő elkelt,ha valakinek kellene valamelyik vga,holnap fel tudom vinni Szhelyre.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#5973) ticzi01


ticzi01
aktív tag

Ha valaki vagy valakinek a valakije netán annak a valakije venne számítóépet vagy alkatrészt és nem kell róla számla szoljon nekem kellene felesbe megoldjuk!

(#5974) ML320 válasza ticzi01 (#5973) üzenetére


ML320
aktív tag

Holnap lesz egy adag ;)

Ember tervez, Isten perverz...

(#5975) ML320 válasza ticzi01 (#5973) üzenetére


ML320
aktív tag

Ment pü is

[ Szerkesztve ]

Ember tervez, Isten perverz...

(#5976) ReJim


ReJim
őstag

házibuli, rendezvény, koncert hangosítását vállaljuk...
:) most is egy házibuliban döngetünk 2db épített 2db gyári (peavey pro15) hangfalat. az uccca megemlegeti még a mai estét.
(erősítő 2*100W + 1*300W)

ha valakit érdekel, nyugodtan szóljon...

</end.?>

(#5977) lsc válasza ticzi01 (#5973) üzenetére


lsc
nagyúr

Pü.

Az élet kegyetlen .

(#5978) net84


net84
őstag

Volna nékem egy eladó Motorola L7-es Vodafone-os eladó telefonom. A használatból származó kissebb esztétikai hibák (sarkok kopottak, egy ponton kissebb koppanás nyoma), aksi jó, kijelző jó, alaplapra még kb. 7-8 hónap gar, az aksira 0, a többi cumóra 1-2 hónap.
A gondja annyi, hogy ha hozzáütődik valami, akkor vagy kikapcsol, vagy újraindul (ezért járt nem olyan régen szervízbe), alaplapot cseréltek, sw-t frissítettek, 2 hét után újra előjött a hiba.
Én már nemigazán akarok vele foglalkozni, habár gondoltam arra, hogy visszaviszem megint szervízbe, de semmi kedvem foglalkozni vele.
Irányár: 6k

Ha lejár a gar vagy nem kell senkinek, akkor beleépítek egy nagyobb antennát - úgy százas szeg méretűt és kipróbálom, hogy meddig cseng ki a lángok között...

...esetleg cserealapot képezhet S478-as (min. D sorozat) vagy LGA775-ös működő jó prociba, de elsősorban kp.

Read only...

(#5979) Ygg


Ygg
senior tag

Utálom az igénytelenül összerakott konfigokat!

(#5980) ticzi01 válasza net84 (#5978) üzenetére


ticzi01
aktív tag

Ericsonommam szívtam fél évet mire a 2. gyári aksicsere megoldotta a problémát rengetek huzavona után...

(#5981) net84 válasza Ygg (#5979) üzenetére


net84
őstag

akkor ne vegyél kész konfigot :DDD

Egyébként miért igénytelen, ha 3 csavar tartja a HDD-t, kettő az ODD-t, 3 az alaplapot, a VGA nincs becsavarozva, ezért első próbálkozáskor beesik, belül kábelkötegelő nulla, a táp egyik ága belelóg a CPU hűtőbe, a venti elakad...most mond meg őszintén, ezzel mi a gond? :)

ticzi01 - én már feladtam, nem érdekel ez a fostalicska, mobiltelefont soha többet

van még egy Sharp GX-17-em, ami leesett már 3 méter magasból, és semmi gondja, meg van egy Mio A701-em, ami ha kekeckedik, újraindítom és magáhoztér - egy kicsit nagyobb, mint egy átlagos telefon, de nekem yígy is néha kicsik a gombok.

Miért nem lehet normális telefont gyártani? Vagyis gyártani lehet, csak utánna elkefélik az idióta szoftverekkel.

[ Szerkesztve ]

Read only...

(#5982) l@czko


l@czko
tag

Keresünk : Szombathelyen, 60 m2 alatti, max. második emeleti lakást, Joskar-Ola és KISZ lakótelepeken elsősorban.
Nem baj, ha jól néz ki, nem baj, ha olcsó. :)
Priviben, vagy telefonon keressetek légyszíves.

Előre is thx! :R

(#5983) kulerr


kulerr
őstag

Sziasztok!

Valakit érdekelnek az alábbi cuccok?

X2 5200+ 2700Mhz Brisbane
Abit An-M2HD alaplap
2x1 gb kingmax 800 Mhz ram

2 hónaposak és egyben lenne jó ha mennének.
Ajánlatokat priviben várnék... :R

Üdv: Karesz

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#5984) Pokica


Pokica
csendes tag

régebbi
256 mb sd /100 vagy 66 Mhz
ramot keresek 1 de inkább 2 darabot

(#5985) Urmy


Urmy
tag

Hello ha valaikt érdekel van egy felesleges Sharp Gx15-öm szuperul müködik bár kopottas ha valakinek megér valamit irjon..

[Samsung] Galaxy S22 Ultra & S20FE & Galaxy Watch 4 & Tab S8+ & Buds Live

(#5986) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok!
Esetleg vkit egy hibátlan,garis,keveset használt Sony Play Station 2 nem érdekel? :)
:R

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5987) Ygg


Ygg
senior tag

Keresek CoD2-t.
Meg 512 MB CF-et.

(#5988) net84


net84
őstag

Figyelem!
A rend őreinek új "szórakozása" van. A tecsó parkolójában azt ellenőrzik, hogy melyik parkoló autónak járt le a műszakija vagy a zöldkártyája.

Read only...

(#5989) Josi válasza net84 (#5988) üzenetére


Josi
aktív tag

Helyes, legalább csinálnak valamit :)
Meg cseszegethetnék a sok tiltott helyen parkolót és a rokkant helyre beálló nagy dög autósokat is.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#5990) net84 válasza Josi (#5989) üzenetére


net84
őstag

azt pl már csinálják :DDD jót röhögtem egyeseken a mult héten, amikor a rendőrbácsi adott nekik csomagot
én pl örülnék, ha megvizsgálnák azon drága és új autókat, akik csak két helyre tudnak beállni és az index nem volt bent az extra felszereltségben...

Read only...

(#5991) Josi válasza net84 (#5990) üzenetére


Josi
aktív tag

Ja, olyan megerőltető az indexkar használata, hogy már nem tudja mozgatni. :D

[ Szerkesztve ]

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#5992) ML320 válasza net84 (#5988) üzenetére


ML320
aktív tag

Az intersparnál már régóta játszák ezt. Utánna meg leállnak, és integetnek az adott rendszámoknak. :(

Ember tervez, Isten perverz...

(#5993) BaLee válasza net84 (#5988) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nagyon helyes. :)
Aki műszaki és/vagy zöldkártya nélkül futkározik az meg is érdemli. :)

(#5994) Fuck3r


Fuck3r
aktív tag

Hali
Eladó egy HDMI elosztó doboz (ezüst színű, nem használt)
2db HDMI bemenet 1db HDMI kimenettel, manuálísan állítható váltóval

hasznos olyan TV-hez amin csak 1db HDMI bemenet van, így a kis doboz segítségével megsokszorozhatjuk készülékünk HDMI képességét

Továbbá 1db 1,5m hosszúságú aranyozott HDMI kábel

[ Szerkesztve ]

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#5995) somé


somé
őstag

PowerColor HD 3850 512MB. LINK 28000.-

XpertVision HD 2600XT Sonic 256mb. LINK 13500.-

HIS HD 2600XT 256MB DDR4. LINK 15000.-

Gigabyte 6800GS 256MB LINK 9900.-

Érdeklődők privátban keressenek.

[ Szerkesztve ]

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#5996) net84 válasza BaLee (#5993) üzenetére


net84
őstag

meg érdemelni megérdemli, de azok is megérdemelnék, akik nem képesek szabályosan közlekedni, nem a parkolóban kellene vadászni mindenféle szirre szarra , hogy meglegyen a havi kvóta és ne rúgják őket ki...
Irány az utca és nézzék az index mentes és egyéb idióta autósokat...

Read only...

(#5997) Ygg válasza net84 (#5996) üzenetére


Ygg
senior tag

Meg annak az autóját, meg a jogsiját, aki merddzsóval megy "segílykéért"...
Érdekes, azt nem hallottam, hogy azokat b@szogatnák...
Én meg retteghetek, ha tegnap lejárt a zöldkártyám, és csak mára kaptam időpontot...

(#5998) BaLee válasza net84 (#5996) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ez igaz, de legalább talán azokat is megbüntetik akik a sportkocsijaikkal mindig beállnak a mozgássérült helyre.
Amúgy rohadt sok a rendőr az utakon. Nemrég voltam Győrben és az úton ha 5 (!!) helyen nem álltak kint rendőrök vagy mérni, vagy ellenőrzésre vagy csak úgy akkor egyen sem...
Kiküldték őket pénzt beszedni a jónéptől.

[ Szerkesztve ]

(#5999) Ygg válasza BaLee (#5998) üzenetére


Ygg
senior tag

Ez igaz, de legalább talán azokat is megbüntetik akik a sportkocsijaikkal mindig beállnak a mozgássérült helyre.
Ezeknek meg el kéne törni a lábát, hogy megtudja.
Azt hiszi, jó autója van, s már mindent megtehet.
Szemtelen banda.

(#6000) net84 válasza Ygg (#5999) üzenetére


net84
őstag

interspar (ugye itt most szép nagy parkolókat csináltak a mozgáskorlátozottaknak) 2 mozgássérült parkolót elfoglal egy böhömed új fekete ajutó - az még csak haggyán, hogy nem mozgáskorlátozott, dehogy akkora batár helyre még beállni sem tud normálisan...

egyébként egyes mozgássérült kártyával rendelkezőt is jól meg kellene kupálni - azt hiszik, ha van egy kártyájuk de az a mozgássérült parkoló, amit használni szokott éppen foglalt, bent áll egy J-s rendszámú újabbacska autó mozgássérült kártyával, ténylegesen mozgássérültet szállítva, egyből lehet hőbörögni, hogy nem látszik, hogy valaki is mozgássérült lenne, meg látom jól megy...ha valaki netalántán magára ismerne, nálam jelentkezhet verésre, mert a faszom kivan a szemtelen, pofátlan és bunkó mozgássérült kártyával rendelkezőkkel - készakarva nem mozgássérültet írtam...

Read only...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.