Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17600) Kalandor válasza Winne (#17595) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

(rögzített hsz)

Sziasztok, kérünk titeket, hogy tartsátok be a kiírt szabályt és aszerint hirdessetek, tehát a hardveraprón adjátok fel a hirdetést, és azt hirdessétek.
Ez nagyon fontos a fennmaradásunk szempontjából, köszi!

Hozzászólások

(#4301) Ygg


Ygg
senior tag

Eladó cuccos :DD :

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Vigyétek.

:Y A héten minden vevő májusi akcióként ajándékot kap. :Y
:C Aki vevőt szerez, az is :D .

Szép májust Mindenkinek!

(#4302) net84 válasza Ygg (#4301) üzenetére


net84
őstag

új delphi nem érdekel? igaz nem occsó mulatság :)

éretttttségi utáni munka szinte lehetetlen, hiába értesz bármihez, majdnem mindenhol az első körben csak a papírokat nézik. Utánna lehet szó a tényleges tudás felméréséről. 1-2 cég van, ami nem foglalkozik azzal, hogy van-e papírod róla, a lényeg az, hogy tudd mit kell csinálnod...
honlapkészítés - a legjobb, ha saját lábadon állva próbálsz vele pénzt keresni, ezzel az a gond, hogy sokan nem bíznak meg az egyemberes honlapkészítő ''cégekben'', ezért inkább jóvalta nagyobb összegeket kifizetnek egy nagyobb cégnek, és ugyanolyat, vagy még szarabbat készít, mint egy ''maszek szakember''.

Read only...

(#4303) ReJim válasza net84 (#4302) üzenetére


ReJim
őstag

arról nem is beszélve, hogy érecségi után, álltalában az emberek még nem számlaképessek.. és még nincs saját BT-jük, cégjük.

php, js, mysql, delphi, c, sh. ilyenek mennek nekem is, de ha nem tudszszámlát adni, akkor sok melód nem lesz... :(

</end.?>

(#4304) net84 válasza ReJim (#4303) üzenetére


net84
őstag

ez így van... :R átlátod te ezt a káoszt...

no azért az kimaradt az előző hsz-emből, hogy én is érettségi után 1,5 évvel kezdtem el a ''számítástechnikában'' dolgozni
elötte azért még 1 évet eltöltöttem ama szép oktatási intézményben, amiben érettségiztem, és szereztem papírokat, amiknek eddig nem sok hasznát vettem, mert nagyjából mindenhol olyannal találkoztam, hogy vagy kevés volt a papír (''egyetemi végzettség előny'' egy számítógép lakatosnak, akinek kb. olyan munkát kellett volna végeznie, amit egy titkárnő is meg tud csinálni...mindezért potom 58k bruttót fizettek volna - egy cseppet sem volt vicces) és nem számított a ''szaktudás'', vagy pedig nem a papír volt a fontos, hanem a szaktudás...

[Szerkesztve]

Read only...

(#4305) Ygg válasza ReJim (#4303) üzenetére


Ygg
senior tag

Szerezzetek melót.
Ygg bácsinak van BT-je.
Ő majd ad számlát.
Az ifjoncok pedig megkapják a részüket.
Alkalmi munkavállalói könyv, eseti megbízási szerződés, egyéb módszerek:).
Minden megoldható.
Ez ne legyen probléma.

(#4306) molecula


molecula
csendes tag

A főnököm kinyitotta a pofonosládát, jól le cseszett mert nem raktam össze a szükséges dolgokat mivel azt mondta hogy szerdán(ma) jönnek a gépért csak az ugyfél szombaton megjelent! És ez az én hibám???(a gépeket még mindíg nem vitte el a fuvaros de a papirokra feltétlenül szülségvolt szombaton! :W

[Szerkesztve]

Pályázatok írását, figyelését, vállalom cégek és civil szervezetek számára! sokadik nap

(#4307) dzsoni válasza ReJim (#4292) üzenetére


dzsoni
senior tag

He? Mikor hol merre? Nem láttalak komolyan, vagy csak nem ismertelek fel, nagyon nagy sorry! :R

Net84 van rólatok egy kép, ha kell küldöm feltöltöm akármizem neked :)

(#4308) ReJim válasza dzsoni (#4307) üzenetére


ReJim
őstag

hétfőn fél4kor odamentem a repülő bigyóhoz de akkorn em vettél észre, aztán 6felé meg kocsival jöttél vissza, akkor rád is kajabáltam.. :D de mind1.. majd legközelebb jobban erősködöm :)

</end.?>

(#4309) dzsoni válasza ReJim (#4308) üzenetére


dzsoni
senior tag

ha fekete alsó felső volt rajtad akkor ne csodálkozz :DDD volt ojan emberből ott vagy 200 :)

(#4310) ML320 válasza ReJim (#4308) üzenetére


ML320
aktív tag

Szedd le a ködlámpáját! Úgy fog neked integetni... :DDD

Ember tervez, Isten perverz...

(#4311) net84 válasza dzsoni (#4307) üzenetére


net84
őstag

gyühet bármerre, akár mailben is... elviseli a tárhely :)

fekete alsó, felső, hosszú haj, esetenként bakancs :DDD

Ja! ls nézz be a kocsid alá, mert valami figyegett tegnap az alján...

[Szerkesztve]

Read only...

(#4312) net84


net84
őstag

olyan faiparos szakit keresek, aki tudna nékem székhez karfát készíteni, az általam lerajzolt minta után, és a faanyagot is beszerzi hozzá...számlaképesség nem szükséges, de jól dolgozzon, ne tartson hónapokig míg elkészül, és ne horror áron dolgozzon...

ami számít, hogy csavarozási és illesztési pontok nem látszódhatnak... olyannak kell lennie, mintha egy anyagból lenne - vagy legyen egy anyagból illesztés nélkül

[Szerkesztve]

Read only...

(#4313) dzsoni válasza net84 (#4311) üzenetére


dzsoni
senior tag

megkeresem aztán küldöm mailbe :) (laza 600 kép készült a hétvégén)

lifeg az alján vmi müanyag szar már pár hete, még odáig nem jutottam el hogy visszarakassam, remélem kihuzza köv. olajcseréig aztán majd ott visszarakják :)

szerk.: utolsó elötti kép volt, ment mailben :)
3648x2736 pixel, 10.2MP, 3.83MB :D

[Szerkesztve]

(#4314) l@czko válasza net84 (#4312) üzenetére


l@czko
tag

Van jó farágó szaki ismerősöm.
Ha kell, csörgess meg vmikor délelőtt.Addig felhivom és megkérdezem tőle, hogy mennyire lelkesedik a karfáért. :)

(#4315) net84 válasza dzsoni (#4313) üzenetére


net84
őstag

Köszi!

l@czko - okés, thx! egyelőre nem aktuális olyan szempontból, hogy még meg kell rajzolnom... aztán majd kereslek

Read only...

(#4316) Pokica


Pokica
csendes tag

Valakinek valami használt mátrix nyomoronca van?
Valami ipari nyomtatáshoz,könyvelésre

(#4317) Ygg válasza Pokica (#4316) üzenetére


Ygg
senior tag

Írtam privit.

(#4318) l@czko válasza net84 (#4315) üzenetére


l@czko
tag

net84: Megkérdeztem, de nem lelkesedett érte sajnos. :U :(
De majd ha aktuell lesz, szólj csak.

(#4319) net84 válasza Pokica (#4316) üzenetére


net84
őstag

ollan, amibe ''belecseppent'' a kávé??? :DDD A fél város nekik keres már nyomtató...

Read only...

(#4320) net84 válasza l@czko (#4318) üzenetére


net84
őstag

köszi! jelentkezem, talán 2-3 hét, és készen van a kárpitozása, és utánna kelleni fog az új karfa...

Read only...

(#4321) molecula


molecula
csendes tag

Na csá mindenkinek!
Még mindíg nem kell senkinek egy jó bukósisak!Amikor kellet volna sem volt a fejemen!!! :F

Pályázatok írását, figyelését, vállalom cégek és civil szervezetek számára! sokadik nap

(#4322) Ygg válasza molecula (#4321) üzenetére


Ygg
senior tag

Nuku motorozás?

(#4323) net84 válasza dzsoni (#4313) üzenetére


net84
őstag

Uram! Nem kaptam meg a fottttót :( valamelyikünk szolgáltatója elbaszta a dolgokat... :DDD

Ygg - van, csak én motorozok egyedül... :DDD van akinek nem megy a motorozás :))

[Szerkesztve]

Read only...

(#4324) tomika111


tomika111
tag

Galaxy 7300GT PCI-EX 256mb ddr3 500/1400 gyári zalman VF700-Al 1év garral eladó
privit küldj ha érdekel!

You'll never walk alone

(#4325) Ygg válasza net84 (#4323) üzenetére


Ygg
senior tag

Gyakoroltatni kell az asszonnyal is.

(#4326) Josi válasza mm00 (#4291) üzenetére


Josi
aktív tag

Bocsi de idő hiányában kimaradt a fórum
3 év gar LG garlevéllel.
Pixelhibára fejből nem tudok mit mondani, de valószínűleg az LG oldalán fennvan.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#4327) l@czko


l@czko
tag

Na, ma sikerült ismét ledöbbennem:

Szt. Gellért - Károly R. kereszteződés.
Tekerünk brinyóval, békésen, lassacskán.
Aztán keresztben ott dekkol, a háromnegyed külső sávot elfoglalva, egy enyhén törpe növésű, agyonszoláriumozott képű, legalább 18 éves, festett hajú ribi, az óriás Puntójában.
Kb. a kormányküllők közül '' láthatott '' ki előre.Oldalra meg sehogy.Talán ezért nem volt gőze sem, hogy hol lehet az olasz csoda eleje. :((
Én egyszer nagyon megszivtam egy ilyen miatt, baleset is lett belőle, hát kicsit hirtelen kerültem ki, hátha ráébred, hogy elzárja az utat előlünk.Erre kirinyál, hogy ne szórakozzak.
Nyeltem egyet és megosztottam vele a véleményem, hogy minek nézem ezt a kis emberszabású nőkezdeményt.
Párom teker utánnam, Ő is mondott neki valamit, kapott helyette egy középső ujjat, feltartva.
Szal ide jutottunk.Jó, hogy nem kell az aszfalt alatt, meghunyászkodva tekerni egy négysávos úton, mert az ilyen agressziv, pubertástól megvadult, ostoba libák jó dolgukban azt sem tudják, mi a fenét csináljanak magukkal, ha fater kölcsönadja a család szeme-fényét. :W
Nagy mázlija volt, hogy nem egyedül kerekeztem, mert akkor visszamentem volna, megbeszélni az aktuális helyzetet a tyúkagyúval. ;]
Bocsi, de muszáj volt kiadnom magamból!
Ha uncsi, ugrojátok át. :)

Éljenek az agressziv bicósok!

(#4328) net84 válasza l@czko (#4327) üzenetére


net84
őstag

vannak idióták az utakon...
anno én derékig kint lógtam az autóból és próbáltam elmagyarázni egy vadbaromnak a szelestei - király u sarkánál. hogy jobb kéz szabály van, és neki van elsőbsége...istenbarba csak erősködött, hogy molecula kedves a balfasz, mert el akarja engedni a jobbról jövőt... kb. 1,5 perces veszekedés után belátta, hogy nekem van igazam.

de magyaráztam már körforgalomban bicajozva autósnak, hogy attól, hogy ő az erősebb, még nem kell elütnie - erre beszól egy gyalogos (40 körüli férfi), hogy ott a bicikliút (aminek teljes íve még nem is volt készen) - lekanyarodtam mellé, és udvariasan közöltem vele, hogy sokasodjon és szaporodjon az anyukájával, és a felnőttek dolgába ne szóljon bele...ezután még hozzátettem, hogy jobb ha nem pofázik, mert megállok (idézem:) elverlek, hogy nem kelsz fel többet.

De motoron is rendszeresen próbálnak meg elcsapni - pusztán csak azért, mert ők a nagyobban. Egy faszi azt is elmagyarázta nekem, hogy ne hápogjak, mert ott a padka húzódja le oda, és akkor ő rendesen ki tud kanyarodni :((( intettem neki a kezemmel, ezután még azt is kikérte magának...

Sajnos ez a magyar vezetési mentalitás - erősebb és nagyobb vagyok, nekem van elsöbbségem.

Read only...

(#4329) l@czko válasza net84 (#4328) üzenetére


l@czko
tag

Veszek egy 48 collos bringát, aztán leshet még az IFA sofőr is vazze! :D ;]

Tudom.Naponta akad több merénylőm.Tod, az a baj, hogy nem birom megszokni.Nem birom tolerálni a sok nem törődöm marha viselkedését.Pedig igyekszem.Bár vannak jobb napjaim is, szerencsére.Minden turné után örülök, hogy épségben megúsztam.
Ez van.
Gondoltam, inditok vmi fotósorozatot a neten, a szombathelyi kerékpárutak siralmas állapotáról.Aztán a '' városatyák '' megkapnák cédén.Hátha - a röhögőgörcsön kivül - ébreszt bennük valamit.Bár erre vajmi kevés az esély.Az Audi nem rázza szét a seggét egyiknek sem.:)

Na, vége a negativ kritikának.Legalább ma szép idő volt és lehetett egy jót kerekezni.
Ha meg a hatoslottón nyertem ma, akkor mehetünk nemsokára mocizni is.:)

Ja és mikor hörpintünk EMBEREK?

(#4330) ReJim válasza l@czko (#4329) üzenetére


ReJim
őstag

majd vmikor hétvégén, vagy jövőhéten kellene.. írásbeli után, hogy a fiatal prohardveres akoholisták is tudják élvezni a banzájt :D

</end.?>

(#4331) l@czko válasza ReJim (#4330) üzenetére


l@czko
tag

Nagyon helyes, hogy utánna tervezed.:)
Kell az a néhány millió - szeszelés után már hiányzó - agysejtecske is még, a héten.:) ;]
Amúgy meg egy bazi nagy szekérrel!!!!! :Y

(#4332) Ygg


Ygg
senior tag

Így igaz, nem szabad előre inni a medve bőrére.

(#4333) molecula


molecula
csendes tag

Pont az előzőekben felsoroltak miatt nem motorozom! Nincs mit szépíteni, halálfélelmem van ha elmegy mellettem egy kocsi!!!Sőt sikongarok is elég nagyokat! :Y

Pályázatok írását, figyelését, vállalom cégek és civil szervezetek számára! sokadik nap

(#4334) Ygg válasza molecula (#4333) üzenetére


Ygg
senior tag

Én meg ezért használom a motort csak nyugodt helyeken és hobbyjárgánynak.
Ha rendszeresen melóba kéne vele járnom, idegbajt kapnék.
Néha még autóban sem érzem magam biztonságban.

(#4335) Ygg


Ygg
senior tag

Díííííííííííííííííííííííííínnnnyéééééééééééééééééét!

(#4336) net84 válasza Ygg (#4335) üzenetére


net84
őstag

nincs elfogyott :DDD

ma kölcsön kenyér visszajár alapon kiszorítottam egy kistehert a körforgalomból - istenbarma kihajtott elém az előző útkereszteződésben (nekem meg teljesen meg kellett álnom, hogy ne alá csússzak be), majd vesztére belülről elkezdtem előzni ahogyan beértünk a körforgalomba, majd kib*sztam jobbra az indexem és elkezdtem kihúzni a mocit. Kénytelen volt majdnem teljesen megállni és kifele húzódni, mert csak úgy tudott volna tovább ballra tartani, ha engem feldönt. Akkor viszont kip*cs*ztam volna annak rendje és módja szerint...

Read only...

(#4337) Ygg válasza net84 (#4336) üzenetére


Ygg
senior tag

Nem venni akarok, eladni:).

Csak okosan azzal a mocival.

(#4338) net84 válasza Ygg (#4337) üzenetére


net84
őstag

van dinnyéd??? Ilyenkor??? Akkor az biztos valami génkezelt, sátorban érlelt, felpuffasztott radioaktív labda... :DDD

Számlát adsz róla? :)

Én mindig vigyázok, de pár hete is egyszerűen nekem tolatott a parkolóban egy zöld suzukis - igaz Kedvesem?? :D

Read only...

(#4339) ReJim válasza net84 (#4338) üzenetére


ReJim
őstag

''Én mindig vigyázok, de pár hete is egyszerűen nekem tolatott a parkolóban egy zöld suzukis''

vigyázz jobban! :D ---> használj gumit!
tolatás ellen: ne hajolj le a szappanért :DDD

</end.?>

(#4340) busman


busman
addikt

3 hónapos vga zsugámon kurvára sípol a venti..ötlet?
Vigyem vissza cserére?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#4341) l@czko válasza net84 (#4338) üzenetére


l@czko
tag

Milyen helyesen világitanának a kis dinnyemagok másnap, a nagy, fehér porceláncsészében. ;]

(#4342) net84 válasza l@czko (#4341) üzenetére


net84
őstag

nem fehér, hanem zöld, abban már nem olyan nagy a kontrasztkülömbség :DD

ReJim - arra max neked van szükséged ;] egyébként használok, mert egyébként elég hülye hangja lenne a mocinak felnin gurulva - habár lehet, hogy jobban figyelnének rám

Read only...

(#4343) molecula


molecula
csendes tag

Ácsi!Azt se lehet neki elhinni amit kérdez, mert az nem úgy volt!Nem is tolattam neked csak útban voltál! :O

De már legelább az esküvői meghívok nyomtatható állapotban vannak ezért dícséret neked NET84!!!! :R

Pályázatok írását, figyelését, vállalom cégek és civil szervezetek számára! sokadik nap

(#4344) molecula válasza Ygg (#4335) üzenetére


molecula
csendes tag

Mostan Voltam TESCOBA és ottan is van dinnnnnyyyye!Meg nem enném! :Y

Pályázatok írását, figyelését, vállalom cégek és civil szervezetek számára! sokadik nap

(#4345) Ygg válasza molecula (#4344) üzenetére


Ygg
senior tag

Olyat én sem:)!

(#4346) l@czko


l@czko
tag

Ne féljetek!
Úgysem tudjuk kikerülni a sok, '' friss '', '' egészséges gyümölcsöt ''. :D
Ha most nem eszitek meg, akkor majd megeszitek ősszel, a gesztenyemasszába keverve. ;]

(#4347) ML320 válasza busman (#4340) üzenetére


ML320
aktív tag

A legtöbb nagyker ebben az esetben leszedi a ventit és belenyom egy adag műszerolajat, majd visszaküldi... Két-három hónapig megint jó lesz, viszont nincs kártyád két hétig. SZVSZ tegyél rá valami olcsóbb spec hűtőt. Zalman VF700AlCu, ZM80C-HP, Aerocool... Az nem fog sípúni!

Ember tervez, Isten perverz...

(#4348) molecula válasza ML320 (#4347) üzenetére


molecula
csendes tag

Ha te mondod biztos úgy van!!

A hétvégére tényleg kéne valami pohár emelgetést tervezni mondjuk szombaton!Te benne vagy???

Pályázatok írását, figyelését, vállalom cégek és civil szervezetek számára! sokadik nap

(#4349) ML320 válasza molecula (#4348) üzenetére


ML320
aktív tag

Nekem most szombaton kell megint elvennem asszonykámat... De legalább az egyházi baromkodások le lesznek tudva, és egy ideig talán nem látom a pap bácsit...
Ez alapján lehet, hogy vissza kellene térnem a piára... :D

Ember tervez, Isten perverz...

(#4350) busman válasza ML320 (#4347) üzenetére


busman
addikt

Biztos,hogy nem fogok 2 hétig várni rá...
Inkább hagyom elfüstölni...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.