Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Szilveszter 2013

Hozzászólások

(#101) BeaT_D válasza Drizzt (#99) üzenetére


BeaT_D
csendes tag

Amugy télleg nem lenne semmi gond vele, csak sajnos minden tényezőt leírtál, így csak vmi lájtosabb 'szórakozásra' lesz lehetőség, mer aztán nehogy rendőröket hívjanak ránk, de ez majd attól függ menniy alcohol fog elfogyni :D .

Ripper03: én is, majd talán jövőre :D

[ Szerkesztve ]

(#102) Zewa válasza Bencus88 (#100) üzenetére


Zewa
senior tag

Miért egy házibuliban ne szaladgálhatnak szép lányok?
Én pl ugy megyek bulizni szilveszterkor hogy a kb 2 tucat csajból ismerek kb 7-8-t+4el biliárdoztam pénteken. :)

BeaT_D: Csak ügyesen csináljátoka kkor nem para. :) (Vagy csak félig fogjátok vissza magatokat és a háborgó népet meg lekenítek)

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#103) Mawyx válasza Drizzt (#96) üzenetére


Mawyx
senior tag

:DDD
Akor hogy is kell? Khm, nos, ugye van itt vki, aki meg akar hívni szilveszterezni? :U :C

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#104) Bencus88 válasza Zewa (#102) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ha lenne házibuli oda mennék:)De 2 ismerősöm is lefújta:(

(#105) Sipi16 válasza Bencus88 (#104) üzenetére


Sipi16
senior tag

Látom kezdünk átcsúszi abba, hogy akkor kihez is menjünk... :DD :D :DD :D

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#106) Drizzt válasza Mawyx (#103) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Akár, de felteszem nem csak virtuális ismerőseid vannak, szóval akárkivel találkozol, első kérdés: - Tudsz valami jót szilveszterre? Te hova mész? Mehetek? :D

Egyébként most nem nagyon tudok senkit, akinél lesz házibuli, illetve egyvalaki van, de azt a társaságot nem bírom annyira.

[ Szerkesztve ]

I am having fun staying poor.

(#107) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

POker parti mert mindenki punnyad tök szívás :(((

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#108) Sipi16 válasza Drizzt (#106) üzenetére


Sipi16
senior tag

Igen de én nem hivatom meg magam ilyen nyíltan. Vagyis megvárom, hogy ezt tőlem is megkérdezzék, de senki se mondja, hogy gyere velünk... :W

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#109) adalbert1


adalbert1
veterán

Úgy néz ki én is házibuliba megyek egy ismerős csajtársasághoz, jön velem mr. Jack Daniel isteni nedüje is :)) , meg még pár haver. Legutóbb mikor ugyanott volt házibuli voltunk vagy 40-en egy 4 szobás lakásban, remélem most azért kevesebben leszünk... Ráadásul volt pár rohadt irritáló arc, meg pár tipikus hülye "fent hordom az orrom köszönni se tudok" picsa, remélem most ők hiányozni fognak.

(#110) Mawyx válasza Drizzt (#106) üzenetére


Mawyx
senior tag

Itt a bibi, még netes ismerőseim se nagyon vannak :(((

Sebaj, pezsgő meg sör van, idén is beborítom egyedül. De amit utálok, hogy éjfélkor nem tudok kivel koccintani :( egyébként elnetezgetek, tanulok.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#111) eddie17


eddie17
addikt

Na úgy néz ki egy kis pub-ba megyek volt osztálytársakkal, igaz aki szervezi 1 nap alatt 3 helyet is mondott, de csak megszületett a döntés. Első szilveszterem Pesten. Kíváncsi leszek... Eddig mindig háuzparti volt helyben.

[ Szerkesztve ]

(#112) sanyixXx válasza Zewa (#102) üzenetére


sanyixXx
senior tag

engem is úgy hívtak el holnapra házibuliba, hogy túl sok lesz a lány és alig lesz pasi...mondtam is, hogy szörnyen sajnálom és segítek megoldani a szar helyzetet :DDD

Norb3rto: jó az a póker. nekem lanparty volt első körben a program. az gázabb sztem:DD

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#113) Drizzt válasza Sipi16 (#108) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ha senki nem kérdezné meg a másikat, hogy hova megy, akkor mindenki otthon ülne. ;) Nincs abban semmi, ha valakitől megkérded hova megy. Nameg a válaszreakcióból úgyis látod, hogy mennyire örülnének/nem örülnének neked, szóval nyisd ki nyugodtan a szádat. ;)

I am having fun staying poor.

(#114) Eastman


Eastman
őstag

Hi all!

Érden a Blues Tanyán fergeteges szilveszteri party lesz! A Sex-Pressz Zenekar nyomja élőben a boogiet! Semmiféleképpen ne búslakodjatok otthon egyedül!
A belépő 1000 HUF amiben az éjféli pezsgő is benne van!
Süti és Eastman a pultban. Ha bemondod, hogy PH!, egy sörre a vendégem vagy!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#115) Peet210


Peet210
őstag

Aztbeszélik holnap szilveszter. :D
Én elsőnek nem a helyet fixáltam hanem a piát( ezt most pénteken). Ha ez megvan a hely(ezt meg ma) úgy is jön magától.
A lényeg hogy nem szabad kapkodni. Egészségetekre

Today's record, is tomorrow's motivation

(#116) Vincentko


Vincentko
tag

Én a haverommal szilveszterezem, akit Jack-nek, Johnny-nak, vagy Jim-nek hívnak..., ja meg a tüzijátékok persze.... :)

[ Szerkesztve ]

(#117) Eastman


Eastman
őstag

Blues Tanya, Érd

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#118) Sipi16 válasza Drizzt (#113) üzenetére


Sipi16
senior tag

Az a gond, hogy az egyik válaszreakció se az volt, hogy nem jössz te is?? Vagyis eddig itthon..

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#119) dragonfx


dragonfx
veterán

Na jó akkor marad a spontán hely..amit eldöntünk holnap oda megyünk...áh így előre reménytelen lebezsélni.... :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#120) harry válasza dragonfx (#119) üzenetére


harry
veterán

Mi egyszer csináltunk olyat, h nyáron mentünk volna valahova, csak úgy csócsózni, meg két sörre beülni, de kevesen is voltunk, meg épp meccs volt, és a hely amit néztünk az be volt zárva, így inkább egy körutat csináltunk. Bementünk egy helyre, ittunk egy sört, majd át a legközelebbi kocsmába. Nem tudtuk persze hol van, csak msázkáltunk össze-vissza, de hát ugye kocsma a legtöbb utcában van :D Nagyon hosszú sétát nem lehet csinálni több okból kifolyólag sem, de egy 5-8 helyre el lehet látogatni.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#121) Mawyx


Mawyx
senior tag

Az exem és a szüleim szívesen látnak, 170km-re vannak, még nemtom :U Nem akarok éjszaka tivornyázni, csak éjfélkor koccintani szeretnék vkivel, aztán szundi

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#122) Bencus88 válasza Sipi16 (#105) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Úgy néz ki lehet házibuliba kötök ki mégis:)Nem sok embert ismerek ott nembaj majd lesz valami:DPia legyen az a lényeg:)

(#123) Drizzt válasza Sipi16 (#118) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Na de ha nem harapófogóval kellett kihúzni valakiből, akkor nyugodtan rá lehet kérdezni. Vagy ez volt a helyzet? :D

I am having fun staying poor.

(#124) AMD Power


AMD Power
titán

Szerintetek a Roxy bulin ki lehet majd menni. Mármint a sátortból? Mert ha igen akkor megyünk kocsival és néha ki járnánk inni az autóhoz. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#125) dragonfx válasza AMD Power (#124) üzenetére


dragonfx
veterán

a sátorból tuti mert nem az egész lesz sátor....de a műjég területéről szerintme nem..max. ha nyomtok valamit a biztonságinak....de ugy is necces...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#126) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na most hívtak 10 perce mégis megtartjuk a házibulit jeee:D
Fel kéne menni a házat kicsit kitakarítani aztán estére szépen csillogjon és mehet a party jeeeeeeee :C

(#127) _seth_ válasza Bencus88 (#126) üzenetére


_seth_
veterán

Házibuli előtt kitakarítani? Utána szokás :D Néha nem árt festeni sem... ;]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#128) AMD Power válasza dragonfx (#125) üzenetére


AMD Power
titán

A francba. Te már voltál ezen a bulin valamikor?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#129) Drizzt válasza _seth_ (#127) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Falazás, tapétázás, kőművesmunka. ;]

I am having fun staying poor.

(#130) sanyixXx válasza Drizzt (#129) üzenetére


sanyixXx
senior tag

ezek még nem voltak, de nálunk a konyha plafonján 2001 szilvesztere óta ott vannak a robbant francia saláta foltjai... :)

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#131) _seth_ válasza Drizzt (#129) üzenetére


_seth_
veterán

Van olyan ismerősöm aki mesélte, hogy buli után másnap még a szülők érkezése előtt folyt a nagy munka: mosás, festés, porszívózás stb :D Hát igen, ki mint bulizik úgy takarít :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#132) Wolverine válasza tildy (#92) üzenetére


Wolverine
félisten

Én se, csak nekem ez nem is hiányzik :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#133) AMD Power válasza _seth_ (#131) üzenetére


AMD Power
titán

Hát igen, ki mint bulizik úgy takarít :D

Ez nagyon komoly! :C

Még mindig nem tudom mi lesz ma este. Remélem valami nagy buliba belecsöppenek. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#134) dragonfx válasza _seth_ (#127) üzenetére


dragonfx
veterán

Ha 1 józan ember 3 nap alatt meszelki egy házat,...akkor...
10 részeg ember csak kimeszel egy lakást....1nap alatt.... :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#135) Peet210 válasza dragonfx (#134) üzenetére


Peet210
őstag

Ha 1 józan ember 3 nap alatt meszelki egy házat,...akkor...
10 részeg ember
ből 5 a rossz végén fogja meg az ecsetet, 3 a nyílászárókat is falnak veszi, 2 pedig két húzás után elfárad ezért mennek és bedobnak még egy sört :D

[ Szerkesztve ]

Today's record, is tomorrow's motivation

(#136) AMD Power


AMD Power
titán

Ugy néz ki ,hogy otthon leszek a 1.5 liter Whisky-el. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#137) tkazmer válasza AMD Power (#136) üzenetére


tkazmer
addikt

akkor időben nyithatod a nyaralás 2008 topicot:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#138) AMD Power válasza tkazmer (#137) üzenetére


AMD Power
titán

Jaja. Bár szerintem éjfélkor vagy nem leszek itthon vagy pont a God Save The Queen fog üvölteni velem együtt. :C

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#139) Makaveli


Makaveli
senior tag

Valaki tud nekem mondani szalonképes szilveszteri üdvözletet?

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#140) Tibiajax válasza Makaveli (#139) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Boldog újévet

(#141) m3tr0 válasza Makaveli (#139) üzenetére


m3tr0
senior tag

aha

Boldog Újévet Ba*d meg! :DDD :D :D

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#142) marsu válasza Bencus88 (#126) üzenetére


marsu
addikt

Ez most azt jelenti, hogy

Mindenki meg van hívva a házibuliba! ....

... Hova kell menni?

:D :DDD

Press any key to continue ...

(#143) Zewa


Zewa
senior tag

Nah itt a várva várt pillanat: indulok. :C
Nagyon boldog új évet mindekinek! :) :))

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#144) AMD Power válasza marsu (#142) üzenetére


AMD Power
titán

Hol kel berúgni?:) :C

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#145) Makaveli válasza Tibiajax (#140) üzenetére


Makaveli
senior tag

Valami szövegecskére gondoltam, amilyenek a karácsonyiak szoktak lenni

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#146) marsu válasza AMD Power (#144) üzenetére


marsu
addikt

Nekem már menne a dolog itthon is ....

:D :DDD

Press any key to continue ...

(#147) marsu válasza Makaveli (#145) üzenetére


marsu
addikt

zölderdőben jártam,
sokatittam hánytam,
elakartam dőlni,
nesze b***meg kölni ...

Na mondjuk ez pont nem karácsonyi, meg szilveszteri ....

:D :DDD

Press any key to continue ...

(#148) AMD Power válasza marsu (#146) üzenetére


AMD Power
titán

Én eddig bírtam. Nyomom a whisky colát. De nem sok kedvem semmihez.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#149) Aranygyerek válasza marsu (#147) üzenetére


Aranygyerek
aktív tag

Na te már nyulakat látsz?

Privire válaszolni illik.

(#150) marsu válasza AMD Power (#148) üzenetére


marsu
addikt

Éjfélig majd csak kibírjuk valahogy ....

:D

Tavaly is itt voltam.

:DDD

Press any key to continue ...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Szilveszter 2013
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.