Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Szilveszter 2013

Hozzászólások

(#301) Bubu79 válasza venember83 (#298) üzenetére


Bubu79
addikt

Bezony, Pokolgépet hallgat a Kishölgy :)

Tavaly mehettem volna buliba, de akkor nem tudtam, mert melóztam.

Idén semmi kedvem nem volt hozzá - egy sz@r év végét nem tetézem azzal, hogy erőltetetten megpróbálom elbúcsúztatni - csak remélni tudom, hogy a következő jobb lesz :U Keserűen pedig nem megyek el újévet köszönteni ;) Maradtam hát itthon...

Brigi: Csak az új Pokolgépet bírod, vagy a régi formációval is így vagy ?:)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#302) venember83 válasza Bubu79 (#301) üzenetére


venember83
nagyúr

Keseruen, velunk, great... Vegyem dicseretnek? :U

(#303) Genius007


Genius007
őstag

Üdv. Mindenkinek ! :))

Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek ! :R

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#304) ttower válasza Bubu79 (#301) üzenetére


ttower
aktív tag

szilveszterkor milyen zenét kell hallgatni?

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#305) Diego! válasza ttower (#304) üzenetére


Diego!
senior tag

Rádiót :))

(#306) Mawyx válasza Diego! (#305) üzenetére


Mawyx
senior tag

Azt, mint általában mindig :)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#307) feka007 válasza Diego! (#295) üzenetére


feka007
nagyúr

Hi! Múlt héten voltam disznóvágáson, jó volt, meséltem már? :))

(#308) ngabor2 válasza ttower (#304) üzenetére


ngabor2
nagyúr

http://stream001.radio.hu:8110/ (éjfélig kabaré)

"az egy dolog, hogy a parkolóban lehányták a motorháztetőm, de hogy beleírták, hogy buék..."

[ Szerkesztve ]

(#309) CPT.Pirk válasza ttower (#304) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Én Rockker vok, de ilynekor (meg máskor is ;] ) beküldöm a MULATÓS zenét, és mehet a buli! :K

megyek is hamar a szilveszeri olcsó rockbuliba ide: [link]

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#310) feka007 válasza ttower (#304) üzenetére


feka007
nagyúr

(#311) Bubu79 válasza venember83 (#302) üzenetére


Bubu79
addikt

Bocs, nem így értettem ;) :B

ttower: mi az, hogy milyen zenét kell hallgatni? Amilyet jólesik ;)
Egyszerűen csak meglepett, hogy Diego! Nő létére ilyesmit hallgat - mondhatni pozitívan csalódtam :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#312) ttower válasza Diego! (#305) üzenetére


ttower
aktív tag

sajátot vagy másét? ;]
milyen stílusba?

Slipknot korn metallica kombó lesz
eldöntöttük. bár némi limp bizkit és linkin park is lesz benne mert nem mindenki bírja a rockot

[ Szerkesztve ]

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#313) Diego! válasza Bubu79 (#301) üzenetére


Diego!
senior tag

Természetesen a régi jobb...Kalapács Józsi :R

feka007: A tengerimalacokra gondoltam :))

(#314) juhi07 válasza feka007 (#307) üzenetére


juhi07
senior tag

Te töltödted a hurkát ;) :DDD

[ Szerkesztve ]

AMD X2 5000 BLACK EDITION |AC Freezer64 Pro | 2 x 1GB DDR800 KINGMAX |GIGABYTE HD4850 512MB| MSI K9N SLI | 250GB SATA2 16MB Buffer | Hitachi 1 TB Winchester | 400W Chieftec | Samsung SyncMaster 940nw (19'' TFT)

(#315) feka007 válasza Diego! (#313) üzenetére


feka007
nagyúr

Tudom, csak mondtam, hogy már rendes nagy malacokat is gyilkolok... :DD

(#316) Diego! válasza feka007 (#315) üzenetére


Diego!
senior tag

:(((

Állatvédő vagyok.

:)

(#317) CPT.Pirk válasza ttower (#312) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Már nemazért, de Slipknot, Metallica, Korn, ezek nem kifejezetten rock zenék... :C

válasz:
nem szeretni nem, de nem egyszer csesztettek, metallikát v. egyébb metált meghalva, hogy mennyire sz@r ez a rock zene. Bár a punk zenét is időnként metálnak hívják itt mifelénk, szal a fikázás az megy...

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#318) venember83 válasza Bubu79 (#311) üzenetére


venember83
nagyúr

;)

(#319) ttower válasza CPT.Pirk (#317) üzenetére


ttower
aktív tag

köss belém :D
attól hogy nem rock nem fogják jobban szeretni :P

[ Szerkesztve ]

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#320) Bubu79 válasza Diego! (#313) üzenetére


Bubu79
addikt

:)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#321) feel good válasza CPT.Pirk (#317) üzenetére


feel good
aktív tag

A Metallica volt nagyjából az első thrash metal zenekar, amúgy tényleg nem rockzene. :D

Diego: a Pokolgép az jóaz.
A Kalapácsos felállás!

[ Szerkesztve ]

(#322) Diego! válasza Bubu79 (#320) üzenetére


Diego!
senior tag

Te is bírod? Akkor jó :C Megvan az összes album :R

(#323) venember83 válasza CPT.Pirk (#317) üzenetére


venember83
nagyúr

miabajapunkkal? :U

(#324) ngabor2 válasza venember83 (#323) üzenetére


ngabor2
nagyúr

baj a punkkal? semmi! az a zene!

(#325) CPT.Pirk válasza venember83 (#323) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ezt én sem tudom, én speciel nagyon szeretem... De mikor jönnek a zselézetthajú fülbevalós majmok a 180bpm-es tuccogással, őket kérdezd. :DDD
(nem akarok senkit megséreteni of korsz...)

mod:
ngabor2 most miért engem csesztetsz? ;]
Egyébként meg a Punk hazai fővárosában lakom, 1 km-re a "Melinda utcai garázssortól"

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#326) ngabor2 válasza CPT.Pirk (#325) üzenetére


ngabor2
nagyúr

akkor hallgass rendes punkot :P

(#327) Bubu79 válasza Diego! (#322) üzenetére


Bubu79
addikt

Mondhatni Pokolgépen nőttem fel :) Meg Ossianon, meg Sing-Singen :) És persze volt még egy rakás hasonló jellegű zene, amit eleinte csak azért hallgattam, mert a bátyáim folyton azt üvöltették a kétkazettás, bécsből importált szuper rádió-magnón - Beatrice, Bikini és persze külföldiek közül Metallica, Iron Maiden, Scorpions ( amit Vénember nem annyira bír, ha jól rémlik ;) ) és sorolhatnám napestig az előadókat :)

Számomra ezek jelentik a zenét, az "ühm, yeah, aha-aha" típusú gépzenék csupán zajok - nem szeretem a kántálós gépi darálást :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#328) venember83 válasza Bubu79 (#327) üzenetére


venember83
nagyúr

De van jo Scorpions is, az viszont kb 30 eves... Kulonben jo a memoriad! :K

[ Szerkesztve ]

(#329) johnjohn válasza Bubu79 (#327) üzenetére


johnjohn
addikt

Hurrá,Hurrá BEATRICE!! Roadoltam Ferónak, meg csináltam neki a Fekete Lyuk Stúdiót!!
Régi szép idők, hol vagytok Török Ádámmal kezdtem a Bem Rockpart 6.-ban!Ja már 49 vagyok!BUÉK!!

[ Szerkesztve ]

(#330) Bubu79 válasza venember83 (#328) üzenetére


Bubu79
addikt

Van itthon olyan Scorpions albumom, amire azt mondtam, hogy hulladék - 2000 környékén készült koncertfelvétel, amin úgy hangzanak el a nagy slágereik, mintha maga Lagzi Lajos hangszerelte volna újra őket... :(

A memóriámmal egy bajom van, meglehetősen szelektíven működik és csak bizonyos dolgok maradnak meg benne - sokminden csak átszalad rajta, mintha csak egy frankón síkos jeges cső lenne... Jellemzően azok a dolgok esnek ki, amik nem nekem fontosak, hanem mondjuk a főnökömnek - na az gáz :DDD

johnjohn: BUÉK Neked is :DDD :C Sajnos én élőben még nem csápolhattam Nekik, de talán lesz még alkalmam :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#331) bbchris


bbchris
senior tag

Boldog(abb) új évet kívánok minden PH!-s nak , nekem sem volt éppen tökéletes ez az év szal én sem siratom meg , kapásból úgy kezdődött hogy elvesztettem egy közeli hozátartozómat szal mit mondjak - jól indult az év . :O
De aki teheti mulatozzon és örüljön hisz pár nap múlva suli vagy meló addig meg buli vaaaann .

(#332) Diego! válasza Bubu79 (#327) üzenetére


Diego!
senior tag

Ossiánt is szeretem nagyon, meg Iron maident. :)

(#333) Diego!


Diego!
senior tag

Minket amúgy a hideg zárt be :D
De legalább melegbe vagyok, jut eszembe fel kéne öltözni :D

(#334) qdak


qdak
addikt

domino expreso
Dj Buzz Fuzz - Nu Year !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
csak hazajöttem piáért

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#335) bmx powa


bmx powa
tag

faszkivan mindennel. itthon ülök egy üveg sangria társaságában, és arra várok hogy lejöjjön steam-en a CS Source. addigis:
You are wrong, fucked, and overrated
I think Im gonna be sick and its your fault
This is the end of everything
You are the end of everything
I havent slept since I woke up
And found my whole life was a lie, motherfucker
This is the end of everything
You are the end of everything


Slipknot - Everything Ends

MOD: WEBER: kellemes hentelést és boldog új évet... :)

[ Szerkesztve ]

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#336) WEBER


WEBER
tag

érdemes volt bezárni a másik topicot. Mindig is 2 topic volt szileszterkor mindig volt egy olyan nevű hogy : PH! Szilveszter 200X - avagy mi itt bulizunk és mellé a sima
szilveszter 200x
de mindeggy ez az én hülyeségem csak.

látom igen kevesen vagytok idén fenn. nem dől meg a tavalyi hozzászólásrekord :)

én éppen CS-zek nem túl értelmes időtöltés de most jobbat nem tudok.

mindenkinek jó időtöltést.

Üdv: WEBER

[ Szerkesztve ]

Ne mássz fára ha nem tudsz úszni mert könnyen elüthet a villamos. http://www.aaaah.dreamworld.hu/

(#337) ngabor2 válasza WEBER (#336) üzenetére


ngabor2
nagyúr

tavaly is 1 topik pörgött. most tényleg eléggé le van ülve. én speciel kabarét hallgatok. assze mmost nem fogom megdöntei a 133 hsz-os rekordomat, amit asszem 2 éve hoztam össze.

(#338) Boxiné válasza ngabor2 (#337) üzenetére


Boxiné
tag

Belehallgattunk a kabaréba! Naggggyon tuttkó! A többit majd holnap kaziról! :C

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#339) Diego!


Diego!
senior tag

(#340) Genius007 válasza bmx powa (#335) üzenetére


Genius007
őstag

CS Source ? :Y
Én azt tolom most :DDD
OSG serveren :))

( indencite.css - MoonDoom#BÚÉK néven ) :DD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#341) chop


chop
őstag

Kb. 10 eve az elso szilveszterem itthon. Nagyon semmi a hangulat. De azert nem CS-zek..

(#342) Mawyx válasza WEBER (#336) üzenetére


Mawyx
senior tag

Mi az a cs?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#343) feka007 válasza Genius007 (#340) üzenetére


feka007
nagyúr

Nálam Crysis, CoD4, UT3 megy, persze multiban. Egyiket megunom, jöhet a másik.

(#344) venember83 válasza Mawyx (#342) üzenetére


venember83
nagyúr

CounterStrike.

Bubu: uncsi a bloff? lassan szilveszter lesz itt... Eloszor.

[ Szerkesztve ]

(#345) Bubu79 válasza Mawyx (#342) üzenetére


Bubu79
addikt

Az egy betű - közvetlen a "D" előtt, de már a "C" után ;] :DDD

Vénség: a Blöff klasszikus, nem uncsi ;) Csupán kicsit fura szinkronizálva - lehet, hogy nem kellett volna annyiszor megnéznem eredetiben, felirattal :B Így nem annyira jön be :B

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#346) CounterBoci


CounterBoci
senior tag

én is csatlakoznék. asszony nézi az indul a bakterházat, én karácsony óta végigjátszottam a hl2-őt, az episode1-et, az episode2-őt, ma meg a portalt. ez már a vég, annyira unom magam, hogy dolgozni lenne kedvem :DDD

(#347) Wolverine válasza ngabor2 (#308) üzenetére


Wolverine
félisten

:DDD Litkai legalább tehetséges...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#348) Winner_hun válasza Bubu79 (#345) üzenetére


Winner_hun
félisten

Úgy látszik ez a cs egy ilyen hiánydolog, fater is megkérdezte anno, amikor a csütörtököt akarta leírni gépen hogy hol van a cs gomb...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#349) bmx powa válasza CounterBoci (#346) üzenetére


bmx powa
tag

portalhoz plusz mapok? :)

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#350) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Ha még nem lenne behűtve a pezsgő, itt az alkalom. Ha túl hideg, szintén. :P
A megfelelő tálalásról is gondoskodni kell.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Szilveszter 2013
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.