Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabor0012


gabor0012
tag

nem hiszem hogy egy akkora cég mint a sony nem értene a konzolokhoz. miért van az hogy tulmelegszik az összes egy idő után és un. sárga ledes lesz?

(#2) Keeperv85 válasza gabor0012 (#1) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szia!

Szerintem ez a kérdés elfért volna a PS3 topicban is a többi mellett, felesleges volt neki egy saját téma.

Egyébként: nem, nem direkt. Hisz nekik kell javítani, illetve cserélni. Hol érné meg ez nekik, hmm? Természetes elöregedés, por, kiszáradó pasztázás stb. áll a háttérben.

>> ITT << találod a PS3 topicot, ott érdemes körülnézni ilyen ügyben. :K

[ Szerkesztve ]

(#3) gabor0012


gabor0012
tag

értem én de az én pc-m érdekes nem melegszik túl pedig az sincs mindig takaritva. lehet hogy a ház méretében kerestetik a probléma {rossz szellőzés} láttam már videót ps szétszedéséről hát bizony eléggé kis helyen van a cucc.

(#4) gabor0012


gabor0012
tag

nem értem miért nem lehet legalább egy fél mini atx es ház méretű a háza. ha jól tudom 8 magos proci van bennük annak azért kéne szellőzni. ráadásul javítás után pár hónap múlva megint elfingja magát nem valami gazdaságos egy dolog. :( :(

(#5) Keeperv85 válasza gabor0012 (#4) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem lesz annak évekig semmi baja, ha jó helyen van javítva. Amúgy is elég ritka bajuk a sárga led, ráadásul csak a korai szériák szenvedtek tőle. A slim-ek nem igazán.

Ajánlom figyelmedbe a szerkesztés gombot az új posztok felett, amivel 5 percig módosíthatod a posztot, ha még eszedbe jut valami. Ennek így nem lesz jó vége ugyanis... :N

(#6) gabor0012 válasza Keeperv85 (#5) üzenetére


gabor0012
tag

A korai szériákat meg lehet venni 20-25 ezerért javítottakat. De ha elfossa magát egy hónap múva akkor kidobtam a pénzem. :B :B :Y :Y

[ Szerkesztve ]

(#7) Keeperv85 válasza gabor0012 (#6) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ez így van. Ám ha eddig kitartottak, kifejezetten valószínűtlen, hogy baja lenne...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.