Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31101) juliabrilke válasza Tom5 (#31100) üzenetére


juliabrilke
addikt

2-3 napja meg tudtam volna még én is nézni, csak most raktam rá vízhűtést a gépre. Most 5 évig le se szedem róla.

Lenne egy i915-ös lapom, de szerintem abban meg nem mennek ezek a procik. :(

[ Szerkesztve ]

(#31102) Tom5 válasza juliabrilke (#31101) üzenetére


Tom5
addikt

jaja, az van nekem is.
Van nálam egy cucc. MSI lap, E2200-as CPU és 2X1GB DDR2 800-as RAM. Az a szitu, hogyha bekapcsolom akkor a CPU venti felpörög, leáll...és ezt csinálja sokáig. Ha kiveszek egy memóriát akkor pörög a venti rendesen de se kép se hang. Bizti a lap halott csak kiszeretném próbálni a procit. Mert ha az él akkor hugomnak jólenne, kapna mellé egy lapot. De vaktába nem szeretnék berendelni.

(#31103) Tizedes1


Tizedes1
aktív tag

No comment ( anno a házban lakó nagyi firkantotta ) :)) :))

Rég láttam ilyet :)

[ Szerkesztve ]

(#31104) PhoenixK válasza Tom5 (#31102) üzenetére


PhoenixK
őstag

Van diag kártyám (PCI slot-ba való), ha gondolod nézz át érte! Legalább azt ki tudod deríteni, mi a baja! Ha jössz, akkor csörr!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#31105) Tom5 válasza PhoenixK (#31104) üzenetére


Tom5
addikt

Okés köszönöm. Holnaptól szabin vok 2 napot, jelzek ha kell és elmegyek érte.
Úgyis kellene talizni mert cucccsere + kocsivizit. :DDD de ma még munka van. ;)

(#31106) Compaku


Compaku
tag

Hali
Van egy WD Scorpio alapokon nyugvó 250gb-os xbox 360 slim vinyóm.
Részletekér katt!
További szép napot!

PÜ-re illik válaszolni!

(#31107) ArmanD.


ArmanD.
őstag

(#31108) bim válasza Tom5 (#31105) üzenetére


bim
veterán

nekem van 775-ös lapom amiben menne....

(#31109) D.Orion


D.Orion
veterán

Ismertek valakit aki rendelkezik Mazda MX-3 -al? Mielőtt nagyon beleélem magam, hogy ilyen kocsit vegyek szeretném megnézni, hogy az 186cm-es magasságommal elférek-e benne. :D

(#31110) Napfénysüti válasza D.Orion (#31109) üzenetére

Jól belecsapsz a lecsóba. :D
Csak el lehet valahogy férni benne még CRX-ekben is láttam ekkora embert pedig az tényleg pici autó (1 és 2gen-re gondolok persze).

Més que un club!

(#31111) bim válasza D.Orion (#31109) üzenetére


bim
veterán

Ha esetleg nem menne tudunk rajtad alakítani... ;]

(#31112) Rellind válasza D.Orion (#31109) üzenetére


Rellind
senior tag

Nézz körül az autókereskedésekben esetleg...ott szerintem beleülhetsz stb... tudod mint,komoly vevő :DD

(#31113) Pancsermeste válasza D.Orion (#31109) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Én is nézegettem ezeket a gépeket... csak alig-alig van eladó, azok is nagyon leharcolt állapotban. :(

-= Pancsermeste® =-

(#31114) Napfénysüti válasza D.Orion (#31109) üzenetére

MX-3
Ez például nincs vészesen messze és nem tűnik tuningolt szarnak.

Més que un club!

(#31115) D.Orion válasza Napfénysüti (#31110) üzenetére


D.Orion
veterán

Figyelj... Szabad vagyok, mint a madár. Most már kell valami élményautó. Ez tűnik az elérhető legjobbnak.

bim: Nana... Nem kérek arcberendezés átalakítást, sem gerinccsavarást. De még a láblevágással sem élek. :DDD

Richie146: Röhögni fogsz, Fehérváron egy használt autó kereskedésben sem találtam MX-3 -mat. :N

Pancsermeste: Én megtaláltam az egyetlen értelmeset. Igaz ez 700K-ba fájna. De roncsot nem fogok venni. Ha vennék 300K-ért egy leharcolt, rozsdás, ütött kopott valamit, akkor azt sose tudnám rendbe rakni. Nem lenne egyszerűen időm arra, hogy utánajárjak a az alkatrészeknek és megfelelő szerelőket keressek. Plusz ott lennének még azok a buktatók amik egy lepukkant járgánynál bármikor előjöhetnek.

Napfénysüti: Én ezt néztem ki. Kb leszarom, hogy hova kell érte elmenni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31116) Napfénysüti válasza D.Orion (#31115) üzenetére

Ahogy megnéztem a kínálatot marha kevés van és a jó meg mint a fehér holló. Talán amit linkeltem még az tűnt a leg bizalomgerjesztőbbnek. Úgy látom te is azt az utat járod be autóval mint én. :)
Kollégám ma majdnem lecsapott egy Eclipse-re de elvitték az orra elől pedig az az álomautója. :(

Volt egy sejtésem hogy a fekete V6-os nyerő lesz nálad. De azzal azért vigyázz. Egy motorcsere mindig gyanús, annyira azért ne menj a szíved után. :U
Én a piroson jobban elgondolkodnék.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#31117) D.Orion válasza Napfénysüti (#31116) üzenetére


D.Orion
veterán

Ha már a vételen lenne a sor, akkor kapásból két autószerelővel mennék el megnézni a kocsit. :DDD Szerencsére van két ismerős, igaz nem Mazda specifikusak, de nagyon jók a szakmájukban. Egyébként az Eclipse se rossz autó, meg tudom érteni a kollégád. :)

(#31118) Napfénysüti válasza D.Orion (#31117) üzenetére

Alap hogy vinni kell szakit átnézni. :R
Jah szegény most bánkódik mert ha ma nem vitték volna el akkor holnap ment volna megnézni és lehet megvette volna jövő héten. Így meg keresgélhet tovább.
Az Mx-3 gyerekkoromban nagyon tetszett ma már annyira valahogy nem jön be de biztos jó gép csak bazi ritka. Esetleg egy CRX Del Sol? 7-800k körül már van 1.6 ESI és igazi csajozós gép, volt egy barátomnak. :)
Nem mellesleg szerintem alkatrész több van hozzá mint az MX-3-hoz. Ezt se hagyd ki a számításból tudom milyen mikor kintről kell rendelni valamit... :U

Més que un club!

(#31119) D.Orion válasza Napfénysüti (#31118) üzenetére


D.Orion
veterán

Lehet, hogy még körbenézek ilyen téren. Ez se rossz autó. :U A pénz igazából még gyűlik, szóval van még pár hónapom. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31120) Napfénysüti válasza D.Orion (#31119) üzenetére

Akkor még van időd. Az a legjobb ha van alternatíva. Egyébként milyen gépek érdekelnek? Kisméretű 2 vagy 2+2 üléses kupék?

Més que un club!

(#31121) D.Orion válasza Napfénysüti (#31120) üzenetére


D.Orion
veterán

Így ahogy írod. Kisméretű 2+2 üléses coupe. 1.4-1.8-as motorral. FWD vs RWD mindegy. Márka szintén mind1, nem vagyok márka hű.

De most offline, mert éjszakára megyek melózni.

(#31122) D.Orion


D.Orion
veterán

Még az is lehet, hogy meglátogatom a "Milyen autót vegyek?" topikot, hátha megdobnak még pár érdekes márka+típus névvel. :DDD Na, de most már tényleg indulok.

(#31123) gyenge47


gyenge47
tag

Romkert őrszobájában lévő váltóhelynek hol találom a nyitva tartását?

(#31124) Rellind válasza D.Orion (#31121) üzenetére


Rellind
senior tag

Esetleg egy ilyen? :DDD

Van tetős verzióba is :))

[ Szerkesztve ]

(#31125) siti válasza D.Orion (#31117) üzenetére


siti
senior tag

nálam lehúzó gyűrűt kellett cserélni. igaz 5 év után de akkor is. Senki nem mondta meg előre. régi golfom egy év után lett főtengely csapágyas, azt se látták amikor megvettem. A magnó is megadta magát, típus hiba, mégse szólt senki. 20-50e lenne egy másik. csak bosszantó "apró" kiadás...

felesleges szerelőt elrángatni kocsit nézni, olyan havert vigyél, aki lebeszélni akar róla, szétfikáz mindent és ha neked ezután is kell, akkor vedd meg.
Ismerősöm golfján visított hogy törve volt, de ő szerelmes volt az autóba és megvette. Ezt észrevenni meg nem kell szerelő, de csodálkozott, amikor megmondták neki (illesztéseken látszik). A kuplung, váltó lötyögéshez/kopáshoz sem kell szaki. futóművet is hallani, kopog, laza, nyeszereg, hintázik. belseje szétülve, kopva, szintén mindenki látja. Ahogy fékbetétet, tárcsát is. Meg a rozsdát, átfényezést is....

Az hogy a főtengely/elektronika/szétszedésnélkülhozzánemférhetődeiszonyatdrágabizbasz két hónap múlva megadja magát, azt nem mondja meg senki. Ami meg kopó alkatrész, az vagy új, vagy el van kopva és cserélni kell egy 10 éves autón.

Kérdezz rá típushibákra, és azt nézd meg. vigyél egy festék rétegmérőt és tetőtől az aljáig te mérd meg, hol volt festve. Persze ez se 100%, mert én is lefújattam az autóm oldalát, amikor végighúzták kulccsal, de a legutóbbi ajtó belenyitás meg biciklis végigmászás még ott van. Nem fogja senki elhinni, hogy nem volt rommá törve, csak ha leszedi a kárpitot. Azt meg nem fogjuk...

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#31126) oregcsóka válasza Tom5 (#31094) üzenetére


oregcsóka
őstag

KMGUMI, náluk csak 500Ft.

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#31127) oregcsóka


oregcsóka
őstag

Eladó bontatlan csomagolásban SanDisk Cruzer Blade 16GB-os pendrive, 5000FT-ért.

kep

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#31128) don_peter


don_peter
senior tag

Urak!
Lehet ám eladni és akár vásárolni is az oldalamon!
Ingyenes : Apró-Aprók

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#31129) Napfénysüti válasza Rellind (#31124) üzenetére

Egyik csapattársam tesójának volt ilyen, nagyon szép gép de vajon mennyire tartós? :)

Més que un club!

(#31130) Rellind válasza Napfénysüti (#31129) üzenetére


Rellind
senior tag

'96-os és még gurul :P ;]

(#31131) gyenge47 válasza Rellind (#31130) üzenetére


gyenge47
tag

Persze az a 128k km se kamu.. ááá.

(#31132) Napfénysüti válasza gyenge47 (#31131) üzenetére

Ha 2. autóként volt tartva akkor oké lehet de ha fő járműként volt akkor eléggé sántít. :)

Més que un club!

(#31133) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Sziasztok!
Szokott valaki járni a 63-as úton Székesfehérvár - Aba - Sárbogárd - Cece (- Szekszárd) útvonalon?
Mennyire jó útminőség, mennyire forgalmas péntek kora délután, satöbbi?

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#31134) Rellind válasza gyenge47 (#31131) üzenetére


Rellind
senior tag

Ebben pont a duplája van :D de csak példaként hoztam fel... :U

(#31135) D.Orion válasza Rellind (#31124) üzenetére


D.Orion
veterán

Alfa Romeo-t soha. Bocsánat, hogy ha megbántok ezzel valakit, de Olaszország szemetére nem vagyok kíváncsi. Faterom egy időben autómentőzött. Erősen az alfa volt a leggyakoribb autó amit fel kellett rakni...

siti Thx a tanácsokat neked is. Ezeket már így én is összegyűjtöttem magamnak. Amolyan listát írtam, hogy ha megyek kocsit nézni, akkor A-Z -ig mindent megnézzek, ne maradjon ki semmi.

Na, de nem offolom szét az adok-veszek topikot. :D

(#31136) Rellind válasza D.Orion (#31135) üzenetére


Rellind
senior tag

Megint a sztereotípia... de sebaj..legalább nem lesz tömegcikk :R

(#31137) csaba77 válasza FehérHolló (#31133) üzenetére


csaba77
csendes tag

az ut minősége katasztrofális, legalábbis Sárbogárdig.. péntekenként nagya forgalom.

Csibe

(#31138) FehérHolló válasza csaba77 (#31137) üzenetére


FehérHolló
veterán

Csupa jó hír. :(
Köszönöm a választ!

Skynet is real. It's called Google.

(#31139) Napfénysüti válasza Rellind (#31136) üzenetére

Látod van előnye is annak ha valamit lenéznek. :D

Més que un club!

(#31140) oregcsóka válasza Napfénysüti (#31132) üzenetére


oregcsóka
őstag

Már bocsánat, de nekem csak egy autóm van, mindenhová azzal megyek, 1997-es évjárat, és 98000km van benne. Garantáltan. (én 7 éves korában vettem, akkor volt benne 63000km)
És még egy érdekesség: olajcserétől-olajcseréig, (két-három évente cserélem az olajat, a legjobb minőségü ELF olajra) nem csökken az olajszint, felső nívón van a pálcán. Ennyi.

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#31141) Napfénysüti válasza oregcsóka (#31140) üzenetére

Te vagy a ritka fehér holló. :D Nem mondtam hogy nincs ilyen de elég ritka. :K
Viszont az olajcseréd az nem ritka? Oké hogy kilométerre nem mész sokat de én tuti évente cserélném benne és persze csak minőségit. :B

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#31142) siti


siti
senior tag

valaki a környéken foglalkozik fényképezőgép javítással? kollégámnak leállt, nem kapcsol be.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#31143) #92888064 válasza siti (#31142) üzenetére


#92888064
törölt tag

dolgoztam egy ilyen helyen, de ők bp-re viszik javíttatni.
ha kell info, akkor pü-ben küldöm.

(#31144) Rellind válasza Napfénysüti (#31141) üzenetére


Rellind
senior tag

10ezrenként cserélem én is... 14éves,176ezer van benne..de valószínűleg több, mert külföldi import...de imádom :)

Öregcsóka:
Csak nem Alfád van? :DD

Jut eszembe:

Ha már autós téma.Valaki bérelt már fehérváron autót?Hol érdemes? Nem készül el a kocsim valószínűleg hétvégére és kell egy autó. :(((

[ Szerkesztve ]

(#31145) oregcsóka válasza Rellind (#31144) üzenetére


oregcsóka
őstag

Isten mentsen meg az Alfáktól.... Renault Megane Classicom van, és rendkívüli módon meg vagyok vele elégedve....
ilyen

Az olajcsere lehetne sürübben, azt mondjátok? Átkozottul jó ez az ELF szintetikus olaj, mondjuk nem olcsó, 15000Ft csak az olaj, de a létező legfinomabb anyag.

Köszönöm a tanácsokat, megfogadom. :R

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#31146) Napfénysüti válasza oregcsóka (#31145) üzenetére

Mintha valahol olvastam volna hogy ajánlott legalább évente cserélni. Én ezen biztos nem spórolnék még ha drága is. Amúgy használd egészséggel még sokáig. :K

Més que un club!

(#31147) San398 válasza Napfénysüti (#31146) üzenetére


San398
őstag

Olajcserét általában nem egy adott idő után szoktak hanem futott km után!

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#31148) Napfénysüti válasza San398 (#31147) üzenetére

Tudom de gondolom egy x idő után az olaj kezd azért elfáradni akkor is ha nincs használva. Persze ezt mint laikus gondolom.
Mondjuk ha 10 év alatt mennél 3000km-t egy OT autóval akkor csak 10 évente cserélnéd? Vagyis még akkor se mert 8-10.000km-t elvileg elbír az olaj röhögve. :)

Més que un club!

(#31149) San398 válasza Napfénysüti (#31148) üzenetére


San398
őstag

Hát ez jó kérdés, hogy időben meddig bírja egy olaj ha nincs használva és csak áll a motorban.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#31150) Napfénysüti válasza San398 (#31149) üzenetére

Lehet hogy sokáig bírja de én inkább a biztosra mennék. Évente 10k egy olajcserére még szerintem kibírható. :K

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.