Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Olcsi


Olcsi
senior tag

Személy szerint nekem a SZIN a kedvenc fesztiválom, szerintem nagyon jó helyen van, a hangulat családias, és általában jó programok vannak, mellesleg meglehetősen emlékezetes hely számomra. ;) Lehet, hogy pont ezért szeretem ennyire?
Tehát kinek mi a véleménye a SZIN-ről, ki hányszor volt, hogy tetszik, mik a kedvenc programok, stb.
Topik indul! :D

A fesztivál honlapjának címe: [link]

(#2) @rglaaf válasza Olcsi (#1) üzenetére


@rglaaf
veterán

@440 lesz ugy hogy ott a helyem :))

PSN:BiZzare_0 ️

(#3) piqla


piqla
őstag

En is/mi is ott leszunk. Bar a tomegkozlekedesi eszkozokon a reklamban Yonderboy, igy, kicsit gaz. Irtam nekik, persze semmi reakcio :(

Szereted az állatokat?

(#4) Olcsi válasza piqla (#3) üzenetére


Olcsi
senior tag

Uh...így hirdetik? Ez tényleg gáz...bár nem találkoztam még ezekkel a hirdetésekkel, nem vagyok szegedi. Mindenesetre mindenképpen ott leszek, ott leszünk a párommal, egész jónak ígérkezik az idei program.

(#5) piqla válasza Olcsi (#4) üzenetére


piqla
őstag

A villamosokon es a buszokon (nyilvan az ujabbakon) vannak tft monitorok, reklamozasi celbol. Es a SZIN-t reklamozoban, amikor kiirjak egyutt a nagyobb fellepoket, akkor van igy... A plakatokon es a villamosok oldalan levokon azonban mar, hala a jo istennek, mar helyesen szerepel.

Szereted az állatokat?

(#6) piqla


piqla
őstag

Na mi van, senki nem jon rajtunk kivul a PH-rol?

Szereted az állatokat?

(#7) Olcsi válasza piqla (#6) üzenetére


Olcsi
senior tag

Én is ezen gondolkoztam, és őszintén el is vagyok kicsit keseredve, azt hittem, hogy jobban fog pörögni a topik. Ennyire nem ismert ez a feszt?
Mindenesetre Emberek! Írjon bátran, aki ott lesz, vagy csak véleménye van a fesztiválról!

(#8) Olcsi


Olcsi
senior tag

Ajjjajjj...hát akkor legyen egy kis UP! hátha felfigyel rá valaki! ;)

(#9) Olcsi válasza Olcsi (#8) üzenetére


Olcsi
senior tag

Úgy tűnik nem jött be. Viszont azért nem akarom, ha ez a topik eltűnne a süllyesztőben. Már csak azért sem, mert elég jó kis fesztivál a SZIN.

(#10) Oliverda válasza piqla (#6) üzenetére


Oliverda
félisten

Elvileg én is ott leszek. :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#11) Olcsi válasza Oliverda (#10) üzenetére


Olcsi
senior tag

Helyes-helyes! Legyünk csak minél többen! Avagy mindenki hozzon magával még egy embert. :D Akár lehetne egy SZIN-es Ph! tali. :DDD

(#12) piqla


piqla
őstag

Lehet, hogy akik mennek a PH-rol, inkabb a www.szin.org oldalon talalhato forumot hasznaljak, es eszukbe sem jut, hogy itt is van egy :Y

Szereted az állatokat?

(#13) Olcsi válasza piqla (#12) üzenetére


Olcsi
senior tag

Hát nem is tudom... Akkor dobni kéne egy linket a szin.org-ra, hogy inkább folytassák itt a beszélgetést! :D
Egyébként meg ebben a topikban az a ''különleges'', hogy azért jött létre, hogy összegyűjtse azokat az embereket, akik a Ph!-ról jönnek, és ezek az emberek beszélgetnének a fesztiválról. Na de ennyien lennénk? Én ezt nem hiszem ám el... :)

(#14) Olcsi


Olcsi
senior tag

UPP! :DD

[Szerkesztve]

(#15) szumoo


szumoo
senior tag

Hali!

Erősen gondolkodom, h kikéne menni Kosheen-ra meg még jó volna a 440-re is, de pont akkor van Superbutt vááá! Majd még meglássuk! ;)

Üdv.: Szumoo

[Szerkesztve]

A nyúlon túl?

(#16) Rolly


Rolly
veterán

én 22én megyek ákos koncertre az tuti, de szeretnék menni kosheenre is meg @440-re is, de sajna kevés moneyem van :(. De még ki tudja :D

(#17) Oliverda válasza Rolly (#16) üzenetére


Oliverda
félisten

8K a bérlet, szerintem ez nem sok. Főleg annak tükrében hogy a Szigetre egy napra majdnem ennyi volt szintén elővételben. :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#18) Rolly válasza Oliverda (#17) üzenetére


Rolly
veterán

jó de én munkás ember vagyok, s nincs 8000 ftom :(

(#19) SaNyEe válasza Oliverda (#17) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

ha csak 8k volna :)
Egy fesztiválonáltalában a jegy a legkisebb költség, vagy még nem voltál fesztiválon?
Idei EFOTT kb 40k-ba volt tokkal vonóval a jegy meg csak 9kvolt :U

[Szerkesztve]

-- end of transmission --

(#20) Oliverda válasza SaNyEe (#19) üzenetére


Oliverda
félisten

Takarékoskodni kell. Én is el tudnék verni végtelen mennyiségű pénzt egy este alatt is akár. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#21) Sabaha


Sabaha
csendes tag

jehú! :)) megyek én is!
még sose voltam. nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz.
aki már volt: mi a véleményetek? tapasztalatok?

"électricité - modernitée!! ...agua?"

(#22) Oliverda válasza Sabaha (#21) üzenetére


Oliverda
félisten

Én tavaly voltam egy napot és nagyon tetszett. Hangulatos, jó elrendezésű fesztivál, viszonylag kellemes árakkal, és helyszínnel. :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#23) SaNyEe válasza Oliverda (#20) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

érdekes hozzáállás, azért mész fesztiválra, hogy jól érezd magad, vagy hogy takarékoskodj hmm?
Idén Debrecenben volt efott, ez nekem kb 450km negyedmagammal is 5k benyaköltség körül, aztán ugye enni is kell az is pénz, meghát van egy csomó érdekes dolog amit érdemes lenne kipróbálni, jha meghát a pia, az is fesztivál velejárója. Igazándiból egy évben elmegyek 5 napra és ennyit elköltök és jól is érzem magam akkor sztem nem olyan sok pénz ez :)
Ez arra is áll ha egy napra mész le, júúj nem iszom meg mégegyet mert spórolok vagy nem eszem ezt mert spórolok? ugye, hogy nem :)

-- end of transmission --

(#24) Oliverda válasza SaNyEe (#23) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem azért megyek hogy takarékoskodjak, de nekem 3-4K elég egy napra. Az meg hogy minden nap erősen ittas állapotba kerüljek egy kicsit fárasztó. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#25) SaNyEe válasza Oliverda (#24) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

akkor nem értem a 20as hozzászólásod :F
4000 * 5napi költség + 9000 belépő + 5000 útiköltség + odafelé vezető útra enni inni, visszafelé is ugyanez 1000*2 = 38.000, plusz egyklét apróság amit még feszt előtt meg kellett venni és meg is van a 40.000.

De igazándiból nem erről szól ez a fórum úgyhogy hagyom is a témát

-- end of transmission --

(#26) Oliverda válasza SaNyEe (#25) üzenetére


Oliverda
félisten

4 napos lesz. A nulladik napon megnézem Ákost és megyek is aludni. A belépő 8K, utiköltség mondjuk 2500.

De igazándiból nem erről szól ez a fórum úgyhogy hagyom is a témát

Pontosan :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#27) ALI_G válasza @rglaaf (#2) üzenetére


ALI_G
veterán

440-re vagy kosheenra mi is ki akarunk menni, nagyon kár, hogy nem egy napra tették őket. :( mind2-re nnics zsé.

SZTE-s diákoknak a TIK-ben lehet olcsóbban jegyet kapni, remélem tudja aki megy és szegedi. persze csak heti jegyet lehet és azt is csak asszem 500 Ft-tal kevesebbért.

Ja egyébként 3 éve kint voltam egész héten, tavaly előtt meg 1 napot, és mintha tavaly kihagytam volna :(

[Szerkesztve]

(#28) --=Gefi=--


--=Gefi=--
tag

+1 ember azok közé aki megy. 25-én Szőke, 30Y, Junkies, Apollo 440, ott a helyem :)

''Your life, your choice...''

(#29) Oliverda


Oliverda
félisten

Közeledik... :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#30) niti


niti
aktív tag

KEEEZDŐDIK... KEEEEEZDŐŐŐDIK!!!! :)) Kezdődik- kezdődik- kezdődik- kezdődik, áhh!
Már nagyon vártam, de ma este tényleg beindul a buli:)
Az előző témáról a véleményem: régen rossz, ha csak úgy tudja jól érezni magát az ember, ha elkölt egy halom pénzt. Persze ha van, akkor miért ne? De nekünk a jegyen felül kettőnknek lesz összesen 10 ezer forintja kajára, stb, és ennek ellenére jól fogjuk magunkat érezni, minden évben így volt. Talán sosem volt lehetőségünk napi 3-4K-t sem költeni, nemhogy többet. De mivel nem ez a topic témája, így én is befejezem. :R
Remélem, SZIN után többen leszünk ebben a topicban, és meg tudjuk beszélni az élményeket! Jó bulizást mindenkinek!! :DD

(#31) kraftxld válasza ALI_G (#27) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nem a JATE-ban mérik az SZTE-es jegyet?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#32) szumoo válasza kraftxld (#31) üzenetére


szumoo
senior tag

Az utolsó héten már csak ott lehetett kapni, mert elvitték a tik-ból, attól függetlenül, hogy vagy 100db-ot eltudtunk volna adni! :D

Ja lehetséges, h holnap este kint leszek @440-en! :C

Szumoo

A nyúlon túl?

(#33) szumoo válasza szumoo (#32) üzenetére


szumoo
senior tag

Tegnap este kimentem haverral a rakpartra, hogy hallgassunk egy kis Kosheen-t.
Régebben már voltam koncertjükön, de most semmi extra nem jött át, de lehet, h csak azért mert nem a színpad előtt voltam. :D

Ma megyek @440-ra! :C

Szumoo

A nyúlon túl?

(#34) Olcsi válasza szumoo (#33) üzenetére


Olcsi
senior tag

Jó volt a Kosheen, de ahogy írtad, tényleg semmi extra nem volt az albumhoz képest.
Egyébként ki, milyen szájízzel távozott az idei SZINről?
Nekem összességében tetszett, max a 0. napon a bejutás volt kicsit nehézkes és problémás. Ez várta az odaérkezőket: [link]
[link]

A koncertek, rendezvények jók voltak, csak néhány előadót tettek rossz helyszínre, ilyen volt pl az Anima, ami szerintem megérdemelt volna egy nagyszínpadot, meg pl a Jamie. Nekik meg szerintem tökéletes lett volna a pepsi színpad.
Személy szerint ez volt életem eddigi legjobb SZIN-e, viszont azért már jó volt hazajönni! :)

(#35) szumoo válasza Olcsi (#34) üzenetére


szumoo
senior tag

Hali!

Én csak 1 éjszakát voltam a SZIN-en, de annyira nem fogott meg, de lehet, h csak azért mert nem költöztem ki én is mint mások. :D
Egész jó volt az Apollo 440, de Jate sátorban volt igazán csak nagy buli, mikor a Beshodrom nyomta. Abban a ''kis'' sátorban annyi embert régen láttam ekkorát bulizni. Még előtte is sokan álltak, akárcsak én. Akkor hallottam először őket és nagyon megtetszett. :)
Sajna máson nem voltam. :(
Mystery Gang-et meghallgattam volna még.

Szumoo

A nyúlon túl?

(#36) Füge007


Füge007
senior tag

Sajnos az idein nem voltam, sajna az ilyen rendezvények egyre drágábbak, így nem volt rá keret. Pedig Apollo 440 megnéztem volna szívesen. A múlt évi The Cure viszont az eggyik legnagyobb koncertélményem, hihetetlen nagy bulit csináltak! A SZIN azért is tettszett mert még nem anyira ''fertőzödött'' meg a multik által, mit más hasonló rendezvények!

Jövőre is jó bulizást kívánok ott mindenkinek :DD

Füge

(#37) Olcsi válasza Füge007 (#36) üzenetére


Olcsi
senior tag

''A SZIN azért is tettszett mert még nem anyira ''fertőzödött'' meg a multik által, mit más hasonló rendezvények!''

Igen, ez igaz, legalábbis igaz volt, mi is ezért szerettük. Egyrészt nem nagy, nem voltak annyira sokan, stb... Viszont idén már volt egy - szerintem - oda nem illő dolog! Mégpedig volt egy ún. bulikamion az unicom jóvoltából, amin esténként meglehetősen nem fesztiválhoz illően, pár méter magasban, egy ketrecnek szánt valamiben táncikáltak (hát hogy is mondjam?) lányok, meglehetősen lenge öltözetben. Magával a zenével tulajdonképpen nem lett volna baj, mert hát ugye ez egy fesztivál, ahol több ember ízlését kell kiszolgálni, de ez a táncikálós dolog nem illett oda egész egyszerűen. Na persze olyan szempontból, hogy a lányok lehet, hogy tandíjra gyűjtöttek... :U :F Khm.

(#38) Füge007 válasza Olcsi (#37) üzenetére


Füge007
senior tag

Idén sajnos nem voltam, nem fért bele a költségvetésbe. Már oda is bepofátlankodnak, komolyan hihetetlen ez az agresszív marketing! Igen, családias hangulat volt nem volt az a hatalmas tömegnyomor. Remélem jövőre eljutok a SZIN-re, és megnézek egy-két jó koncertet :DD

Füge

(#39) jasszer válasza szumoo (#35) üzenetére


jasszer
senior tag

Mit játszott az A440?

Freestylers-ről uerre a kérdésre tud vki válaszolni? :)

Mindkettő érdekelt volna, élőben nem volt még szerencsém hozzájuk...

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#40) szumoo válasza jasszer (#39) üzenetére


szumoo
senior tag

Hali!

Komoly 3 számot ismertem tőlük :B , szal ebben nem nagyon tudok segíteni. Azokat ismertem fel, amit amúgy is nyomtak tv-ben - rádióban anno. Csak kíváncsi voltam rájuk, de egész türhető volt. Igazán nagy hatással a Beshodrom volt rám, marhára megtetszett! :D

A nyúlon túl?

(#41) jasszer válasza szumoo (#40) üzenetére


jasszer
senior tag

Ahhá, azért köszi. :)

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#42) niti válasza Füge007 (#38) üzenetére


niti
aktív tag

A családias hangulatnak annyi, és ez már csak rosszabb lesz, szerintem. Idén voltam negyedszerre, és eddig sosem fordult elő, hogy ennyire elegem legyen az emberekből. Lehet, hogy öregszem, vagy hasonló, de ez a tömeg már sok volt nekem. Ennek ellenére nagyon jól éreztem magam, még mindig felejthetetlen a hangulata, meg a program is jóvolt az idén.

(#43) KrAt


KrAt
veterán

Idén kik jönnek? :) Több mint valószínű lenn leszek 29-én, kiv lennék, kik lesznek ott, összefuthatnánk :)

(#44) szumoo válasza KrAt (#43) üzenetére


szumoo
senior tag

Hali!

Ha minden jól megy akkor én is kinézek. Kérdésedre a válasz [link] ;) Esetleg egy sörre találkozhatunk! :K

A nyúlon túl?

(#45) KrAt válasza szumoo (#44) üzenetére


KrAt
veterán

Mármint kik lesznek kinn innen a PH!-ról :D Amúgy én a Within Temptation miatt megyek :)

Sörben benne vagyok :)

(#46) szumoo válasza KrAt (#45) üzenetére


szumoo
senior tag

:B Pedig nem is melóztam sokat, nyugodt nap volt.
Azt nem tudom kik lesznek a PH!-ról, de biztos idetalálnak!
A Within-t megakarom nézni én is, de pont akkor lesz a Mystery Gang is :(((

A nyúlon túl?

(#47) KrAt válasza szumoo (#46) üzenetére


KrAt
veterán

Tavaly lecsúsztam a Withinről, mostmár nagyon nem akarok :) Pénteken 4ig meló, utána go vonat és Szeged :D Mennyire bonyolult eljutni az állomásról a helyszínre? :)

(#48) Andie válasza KrAt (#47) üzenetére


Andie
őstag

Szia Atesz!
kapd el a villamost a pályaudvar előtt, menj vele pár megállót a Széchenyi térig (megismered, nagy zöld tér, a Posta előtt áll meg a vili).
Ott szállj le, sétálj át a hídon (Bertalan), és a híd másik végén már látni is fogod a terepet balkézre. Tiszát üdvözlöm.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#49) KrAt válasza Andie (#48) üzenetére


KrAt
veterán

Köszi :)) Nem nehéz, ahogy elnézem :)

(#50) Andie válasza KrAt (#49) üzenetére


Andie
őstag

Nemhát. Meg ha összebeszélünk, el is tudok menni értetek, 4-en befértek. De télleg olyan pici a távolság (amúgy egész SZegeden :) ), hogy többször is fordulhatok. És akkor nem kell jeggyel baszkódni.
Egyébként a programot elnézve még elég kiforratlan. Ami eddig megragadott, az a Deákbill, meg Belga. Remélem azér lesz még néhány "ismertebb" banda, Ladánybene, Republic, stb...

eh, most nézem, 0. napra tenni tankot? hüjék... :((( most vegyek ki szabit?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.