Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28301) zolynet válasza Kombat (#28300) üzenetére


zolynet
addikt

teljesen újat akarsz? v esetleg outlet is szóba jöhet
indesit-ék egész kultúrált árakkal dolgoznak, kis reklám ugyan nekik de hát ha ez van ... teszem hozzá h mi mosógépből vettük ezt a márkát, jóárasított volt akcijóban (tecsóban lévő elektronicsban, ~2éve)

Life is too short to stay stock!

(#28302) Tottu


Tottu
senior tag

Eladó egy megkímélt állapotban levő Albacomp activa-(ECO/Standard) mobil Traveller V3 notebook!

Processzor: Intel Celeron M 370 (1.5GHz/400MHz)
Kijelző: 15” XGA TFT
Chipset: Intel 915GM + ICH6M
Memória: 256MB DDR2/533MHz + 512MB
Merevlemez: 40GB HDD
Optikai meghajtó: Dual DVD író
Súly: 2.7kg

Ár: 47.000Ft

A billentyűzet nem kopott, mivel külön billentyűzetet használtam és használok hozzá. A külső burkolaton 1-2 halvány karcolás van. A laptop nagyon csendes, a ventilátor keveset megy.
Garancia már nincs rá sajnos, mivel lassan 3 éves lesz. Az eladás oka pedig az, hogy nem hurcibálom és egy nagyobb teljesítményű PC-t szeretnék venni helyette, tehát csere is érdekel értékegyeztetéssel. (65.000Ft körüli értékű számítógépre lenne szükségem monitor nélkül, monitorral max 80.000Ft)

[ Szerkesztve ]

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#28303) pschio válasza Tottu (#28302) üzenetére


pschio
őstag

aksi mit bír?

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#28304) Rick4 válasza Kombat (#28300) üzenetére


Rick4
félisten

Edigital.hu-n vannak jó árak, de ha a mm-ban, euronics-ban áfa mentes nap van, érdemes benézni.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#28305) Kombat válasza zolynet (#28301) üzenetére


Kombat
őstag

Outleteket már néztem.
Elektro outletben szinte csak amerikai típusú van, ennek megfelelően drága. Samsungban meg eléggé hibásak vannak, ahhoz képest nagyon drágán. (Volt amelyiknek ajtaja sem volt.... :Y )

Rick4: Igen, edigitalt néztem én is, csak az a gond, hogy ott minden csak rendelésre van...
Áfamentes napok?! Ezt megnézem. :R

[ Szerkesztve ]

(#28306) Tottu válasza pschio (#28303) üzenetére


Tottu
senior tag

Kb. 1,5 órát netezéssel. De ma megnézem újból, hogy mennyit bír, mert tavasszal használtam utoljára az aksit.

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#28307) martonx válasza Devid_81 (#28289) üzenetére


martonx
veterán

Haverod ha már elszánta magát a mozdulásra, akkor inkább Pestre, vagy külföldre menjen.

Én kérek elnézést!

(#28308) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Hello!
Valaki nem tud egy helyet a városban ahol kétoldalú hővezető ragasztószalagot lehet venni? :U

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#28309) brian1974


brian1974
tag

és valaki olyan helyet, ahol 100 ohm-os potmétert lehet venni?

....mindenkinek van egy befejezetlen napja....

(#28310) Kombat válasza brian1974 (#28309) üzenetére


Kombat
őstag

(#28311) brian1974 válasza Kombat (#28310) üzenetére


brian1974
tag

ott voltam, 1000-es a legkissebb

....mindenkinek van egy befejezetlen napja....

(#28312) WindyJoe válasza Badman 4ever (#28308) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

RET-be elvileg van...
lap
meg szalag
húzós az ára, és elég hoki a hővezetése a pasztákhoz képest...
Lehet jobban járnál paszta+ 1-2 pötty pillcsiragcsival (Nyilván a ragasztó alatt ne kend be... (: )

SZERK:
brian1974 akkor neked is a RET-et ajánlom... (:

[ Szerkesztve ]

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#28313) Zoli1222 válasza Badman 4ever (#28308) üzenetére


Zoli1222
őstag

Mennyi kellene?

(#28314) Badman 4ever válasza WindyJoe (#28312) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Kösz az infót! :))
Nem akarom pillanatragasztózni, mert lehet, hogy később még a kártyához nyúlok (sőt biztos). Most meg az MX2 van rajta, de az L alakú hűtés két széle csúszkál (ott vannak a memóriák), mert csak a GPU-nál fogja két pöcök. :)
Benézek hozzájuk, hátha van kisebb kiszerelés is, mert 10x10cm-es lap nem kell.
Zoli1222: Csak négy kis lap BGA-s memókra.

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#28315) Zoli1222 válasza Badman 4ever (#28314) üzenetére


Zoli1222
őstag

Ha holnap délelőtt jó neked, akkor összefuthatunk vhol a városban. Csak hozz magaddal 1 ollót.

(#28316) Badman 4ever válasza Zoli1222 (#28315) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Sajnos csak délután jó, a suli közbeszól. Olyan negyed 3 körül szabadulok, utána bármikor jó és mondjuk a Posta előtt találkozhatnánk, amint végzek. Jó úgy? :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#28317) Zoli1222 válasza Badman 4ever (#28316) üzenetére


Zoli1222
őstag

Ment pü.

Vkinek megvan dvd-n a Spíler?

[ Szerkesztve ]

(#28318) pmheros válasza Badman 4ever (#28314) üzenetére


pmheros
senior tag

A legfontosabb:
minden ilyen kétoldalas ragasztó jól tapad, csak előtte a két felületet rendesen le kell zsírtalanítani ! Tapasztalat

nem vagyok tökéletes

(#28319) Badman 4ever válasza pmheros (#28318) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Benzinnel takarítok tisztára minden procit, memót, stb. és a hűtőjüket, újrapasztázás előtt, szóval fel vagyok készülve. De azért kösz a tanácsot. :R

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#28320) Zoli1222 válasza Badman 4ever (#28319) üzenetére


Zoli1222
őstag

Melyik részén laksz a városnak?

(#28321) Badman 4ever válasza Zoli1222 (#28320) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Újszeged, Belvárosi Híd lábához közel.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#28322) pmheros válasza Zoli1222 (#28315) üzenetére


pmheros
senior tag

még mindig nincs egy rendes ollód ? jópofát mivel vágsz ? :DDD
12x12mm -es egy BGA tokozású GDDR2 -es memória chip (ez épp egy HIS 9600XT 2,8ns -os chipje), ez alapján előre felrajzolhatsz a lapodra egy megfelelően kicsi területet.

nem vagyok tökéletes

(#28323) Badman 4ever válasza pmheros (#28322) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Pont egy 9600 XT-re megy, de ASUS versönre.
Ha olyan kedves, hogy elmászkál azért, hogy legyen ragacsom, akkor minimum, hogy én viszem az ollót, majd én vágok jópofát neki. :DDD
Ilyen a karesz:

:U

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#28324) userZ


userZ
tag

Sziasztok!

Pinnacle Pctv 110i tunerkártya érdekel valakit?

5 ezer körül gondoltam megválni tőle.

távirányító, cd tartozék.

[ Szerkesztve ]

Stop the Earth, I want to get off!

(#28325) Zoli1222 válasza pmheros (#28322) üzenetére


Zoli1222
őstag

Hát ollóm sajna még mindig nincs 1 normális. Jópofát meg már rég nem vágok semmihez. :)

(#28326) Badman 4ever válasza Zoli1222 (#28325) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Az enyém se túl jó, de a célnak talán megfelel. :)
Viszont jövök neked eggyel. Csokit szereted? :U

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#28327) Zoli1222 válasza Badman 4ever (#28326) üzenetére


Zoli1222
őstag

Jöhet. :K

(#28328) WindyJoe válasza Badman 4ever (#28323) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

hm, ja ehhez kell...
Sztem nézd meg oldalról is miközben rajta van, mert sztem nagyobb hézag van a memó és a borda között, mint a ragasztó vastagsága. És ha rányomod, akkor viszont a GPU-n nem fog rendesen fölfeküdni...
Amúgy meg mi az hogy lötyög? Traktorozás közben szoktad használni a gépet? :DDD

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#28329) Badman 4ever válasza WindyJoe (#28328) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Nem vagyok én paraszt, hogy traktorozzak a paneldzsungelben. :DDD
Előtte is két ragasztószalag tartotta a két-két memót, csak aztán levakeroltam, amikor MX2-őzni akartam a GPU-t. Úgyhogy most MX2 van a memókon is, de az nem tartja meg rendesen, nem tökéletes így az érintkezés. Tuning mellett, meg nem igazán tolerálják a hőséget a memók. :U

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#28330) regvoltrossz


regvoltrossz
tag

Keresek php-hoz értő valakit aki segítene megoldani azt a problémát, hogy nonprofit egyesületünk honlapja ne "Nincs ilyen modul" üzenettel induljon az oldalra látógatók számára. Amúgy maga a portálrendszer jó, de hogy miért csinálja ezt amit csinál még az alkotója sem tudja. :O :W
Azért nem váltok szolgáltatót, mert már több éve ezen az oldalon tartjuk az anyagainkat. Rengeteg hivatkozás van a neten ami erre az oldalra irányít. Eddig statikus html lapok voltak ott, de már rettentő nehéz volt átlátni és valami kicsi, egyszerű dolgot kerestem ez pedig pont olyan mint amilyenre már évek óta terveztük a honlapot.
Másik kérdésem is összefügg ezzel. Valaki magyarázza már el nekem, hogy a domain nevek igénylése hogyan is működik? Merthogy olyanokat találok hogy egy évre, két évre stb de csak ha a mi oldalainkon használja stb. Én eddig azt hittem, hogy ha kérek egy nevet akkor az örökre az enyém és hurcolászhatom bárhova! Pláne hogy az én nevem, cégem, egyesületem stb. Az is érdekelne hogy például a valami.hu és a www.valami.hu akkor két különböző név, két külön igényléssel és díjjal? Ja és cégem nevével (vagy mondjuk vezeték és keresztnevemmel) csak én indíthatok lapot, vagy ha épp azon 14 nap alatt nem nézem meg a kérelemlistát akkor bárki?
Meg még egy csomó más ami most hirtelen nem jut eszembe, de a Google nekem csak egy vagon reklámot ad amiből nem sok derül ki.. :N

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#28331) Rhino666


Rhino666
őstag

Miért van az, hogy most, hogy már nem foglalkozom lemezekkel, naponta bombáznak privikkel hogy ez meg az kellene...? :F

Annó miért nem volt ekkora érdeklődés? :O

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#28332) pmheros válasza Rhino666 (#28331) üzenetére


pmheros
senior tag

a csajok is akkor buknak rád amikor már van párod
Ez valahogy törvényszerű :K

nem vagyok tökéletes

(#28333) pmheros válasza Badman 4ever (#28329) üzenetére


pmheros
senior tag

Azt ugye tudod hogy a zoli féle ragasztó kb cellux vastagságú, és nem az a puha hővezető párnácska ami 1,5-2 mm -es ?
Van abban valami amit WindyJoe mond...., de te tudod milyen a hűtőd felfekvése. :U

nem vagyok tökéletes

(#28334) Rick4 válasza Rhino666 (#28331) üzenetére


Rick4
félisten

Rosszkor voltál rossz helyen, mint az már többször is bebizonyosodott... :K

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#28335) Zoli1222 válasza pmheros (#28333) üzenetére


Zoli1222
őstag

Holnap majd meglátja, h jó-e vagy se.

(#28336) SirRasor


SirRasor
őstag

Ma este 8 után szabad vagyok. Hol, milyen helyeken lehet akkor normális nőket találni, akik nem piálnak? MINDEN megoldás érdekel! :DDD

Make Love not war!

(#28337) totya694 válasza Rhino666 (#28331) üzenetére


totya694
őstag

Cseréld el a cuccaidat CD-re és DVD-re azt újból beindul a biznisz ;)

Üdv:Attila

(#28338) brian1974 válasza SirRasor (#28336) üzenetére


brian1974
tag

női klinika, újszülött osztály. Azok még nem piálnak. Csak mert minden megoldás érdekel: ez az egyik.

....mindenkinek van egy befejezetlen napja....

(#28339) finest válasza brian1974 (#28338) üzenetére


finest
őstag

LOL.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#28340) Rick4


Rick4
félisten

Kukából nem lesz szalonna..[link] :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#28341) Rick4 válasza SirRasor (#28336) üzenetére


Rick4
félisten

A kálvária SGt vége felé a síneken túli buszmegállóban két "bodzaszedő hölgy" szokott fogadóórát tartani, szerintem egy szerényebb gyertyafényes vacsi áráért ott simán tudsz gyakorolni... :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#28342) ErőVarázsló válasza SirRasor (#28336) üzenetére


ErőVarázsló
tag

az ágyamban :)

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#28343) Zoli1222 válasza Rick4 (#28341) üzenetére


Zoli1222
őstag

Akkor inkább a piás csajok. :)

[ Szerkesztve ]

(#28344) totya694


totya694
őstag

Az idősek otthonában sem piálnak "már" a lányok :P

Üdv:Attila

(#28345) bolcsodal


bolcsodal
addikt

Hátha tudjátok...

Hogyan lehet elérni, hogy a Google Chrome böngészőben ne az Adobe Reader legyen az alapértelmezett, beágyazott pdf olvasó? :U

They drew first blood....

(#28346) mana*


mana*
csendes tag

Valakit olcsó PC konfiguráció érdekel? Nem tudom most őket beírni pontosan, de korábbi hozzászólásokban megtalálhatja, aki akarja :) Általában "kicsit izmos" p4 es konfigok szoktak lenni attól függően éppen mit hoznak, de most vannak olcsó laptopok is! Azokat meghirdettem itt. Ezen felül sok alkatrész is, szóval lehet bátran zargatni privátban.
Mindenkinek további szép napot.
Norbi

(#28347) pschio válasza bolcsodal (#28345) üzenetére


pschio
őstag

megnézed hogy van e mas bovitmeny mas ingyenes olvasokhoz. pl foxithoz van

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#28348) bolcsodal válasza pschio (#28347) üzenetére


bolcsodal
addikt

Jahogy bővítmény... :DDD Ilyenekkel még nemfoglalkoztam.

Nem tudtam, hogy Chrome-hoz is vannak ilyen kütyük...

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#28349) Rhino666 válasza pmheros (#28332) üzenetére


Rhino666
őstag

Ezt hívják ranglétra-effektusnak. :DDD

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#28350) Rhino666 válasza Rick4 (#28334) üzenetére


Rhino666
őstag

Most értenem kellene az utalást? :B

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.