Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) amargo válasza Skillet (#300) üzenetére


amargo
addikt

és fradi81

Köszönöm a segítséget, akkor ezt még végig gondolom. Ennél a BW-nál az a legnagyobb probléma, hogy bejutott a víz és az rendesen kikezdte. Most is a távolságérzékelő már 3-jára bolondult meg. Ezért gondoltam, hátha valaki már végig járta más márkáknál az utat.

folyékony szappan adagoló nem jó, mert akkor már lehet sima kézi nyomós is.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#302) Skillet válasza amargo (#301) üzenetére


Skillet
addikt

A dettol adagoló szerintem jobb, mint egy sima nyomós. Egyrészt automata, másrészt szerintem kevesebbet adagol, mint egy sima pumpás. Amúgy pumpásból van hab adagoló is. :)

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#303) amargo válasza Skillet (#302) üzenetére


amargo
addikt

én abszolút egyetértek, de a fő motiváció, hogy mindenki elfogadja és használni tudja itthon. A gépi habosító már elfogadott itthon, szeretnék azon a vonalon maradni, ezzel eddig sokat spóroltam.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#304) bul07 válasza bul07 (#287) üzenetére


bul07
nagyúr

Írtam februárban a Dettol adagolómról, hozzászólás amire válaszolok, hogy berozsdásodott az infra lába és emitt hibás lett

Valamelyik fórumba téma volt, és ott megemlítették hogy ezt megelőzendően szedjem széjjel a "újat" is valamivel nyomjam ott teli hogy ne tudjon vizet bármit kapni

És most jött el a pillanat hogy szétszedjem

Szétszedés könnyen ment mert a gyárban összerakásnál már elrepedt a fő tartó és csak a kis patentok tartották

És jött a meglepi, már így 7hónappal később ott a rozsda

Megkapargattam és Technokol Rapid ragasztóval kinyomtam, nem olyan erős ragasztó ha kel könnyen leszedhető

[kép]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#305) fradi81 válasza bul07 (#304) üzenetére


fradi81
veterán

Ez kb egy éves, van rákenve valami zsír lehet ezért nem rozsdásodik.

moto g72, Ninebot d28e

(#306) bul07 válasza fradi81 (#305) üzenetére


bul07
nagyúr

Na ez az, az enyémről ez a rákent valami hiányzik
2020.09.03 gyártás az enyém ez volt a dobozán

Lehet rájöttek hogy ezzel lehet időzíteni a avulást, vagy egyes gyárakban ez a lépés kimarad

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#307) szilrobi válasza bul07 (#306) üzenetére


szilrobi
aktív tag

Pénteki műszak :C

(#308) Skillet válasza Skillet (#297) üzenetére


Skillet
addikt

No, hát pár nap után már kinyúvadt a csere pumpa motorja. Így utána újra szétkaptam és végül a következő lett: Egy gyári motor, a rendelt utángyártott pumpa közép része és egy gyári pumpa felső része :DDD viszont most nagyon durva. Tökéletes habot csinál, pont amilyet szeretek. Szerintem sokáig fogja bírni, legalábbis remélem. :B
KATT
Ha egyszer végleg berottyant, tuti megint Lebath-ot fogok venni, már ha lesz még a piacon. Nagyon szeretem ezt az adagolót :C

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#309) -Solt-


-Solt-
veterán

Üdv Urak,

Van egy ilyen kis kínai masinám: [link]

Folyékony habszappan van benne, de valahogy nem vagyok elégedett a hab állagával, nagyon "vizesnek" tűnik, vagyis nincs olyan kemény hab állaga mint amilyen például a manuális adagolóból jön. Ami érdekes, hogy amikor kezd kiürülni és az utolsó pár adag jön ki belőle, akkor szinte tökéletes habot produkál.

Lefényképeztem a belsejét, hátha láttok valami tuning lehetőséget benne! :)

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#310) spileraaa válasza Skillet (#208) üzenetére


spileraaa
senior tag

a javítás óta is mennek?
vagy az óta újra kellet javítsad?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#311) eldoble


eldoble
aktív tag

Sziasztok!

Ez a Dettol adagoló tud habot is adagolni, ha 1:5 aránnyal keverjük a folyékony szappant vagy esetleg más módon lehet hab adagolásra bírni?

(#312) eldoble válasza eldoble (#311) üzenetére


eldoble
aktív tag

Ja, közben nézem ezt a gépet, ez nem tud habot. Jól gondolom?

(#313) bul07 válasza eldoble (#311) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem tud habot

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#314) eldoble válasza bul07 (#313) üzenetére


eldoble
aktív tag

Köszi. Mi most az ajánlott habot tudó gép?

[ Szerkesztve ]

(#315) Skillet válasza spileraaa (#310) üzenetére


Skillet
addikt

3 is van. Az egyik muternál működik azóta is.
A másik beázott és valami a kapcsoló résznél (nyák) tönkrement. De brutál mennyiségű vizet kapott, zuhanyzás közben ment rá folyamatosa a víz. Alkatrésznek még jó lesz.
A dinónak valami baja volt, rendeltem hozzá szivattyút. Teljesen hozzá való nincsen, de itt ajánlott valaki egyet.
Megjött. A szivattyú tetejét a lebath-éról át kell rá szerelni, mert csak úgy fér el a házban. Viszont ennek a rendelt szivattyúnak a membránja masszívabbnak tűnik, nem szakadós. Kicsit örök élet gyanús. A rendeltnek a motorja viszont szinte azonnal meghalt. :DDD
Szóval a dinóban most úgy van a szivattyú, hogy gyári motor és felső rész, rendelt közép rész (membránnal). ;]
De most nagyon durva azóta. De ha be is sz@rik sem kell nekem már más, rendelek ugyanilyet. Millió félét kipróbáltam, semelyik sem tetszett.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#316) spileraaa válasza spileraaa (#243) üzenetére


spileraaa
senior tag

"Millió félét kipróbáltam, semelyik sem tetszett."

Ilyen lidl is próbáltál?

Amit rendeltél motort be tudnád linkelni?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#317) Skillet válasza spileraaa (#316) üzenetére


Skillet
addikt

Egy régi fajta Lidl-st próbáltam, az kaki volt. Az újabbakhoz nem volt -még- szerencsém. De volt baseus, mijia, xiaowei, simpleway, valami no name, másik no name...
:)
Itt a link
KATT

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#318) spileraaa válasza Skillet (#317) üzenetére


spileraaa
senior tag

Akkor még azt a lidl ki próbálhatod amit fotóztam szerintem lebath után az egyik legjobb!

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#319) Skillet válasza spileraaa (#318) üzenetére


Skillet
addikt

Ha lesz majd Lidl-ben, lehet beruházok egyre.
A 3 év gari mindenképpen csábító.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#320) Tarokk79


Tarokk79
aktív tag

Két és fél éve vettem két Lebathot. Meg voltam velük elégedve.
A feleségem belerakott valami trutyit és most az egyik nem szív vizet. Ez akkor most kuka?
Hol érdemes most venni ilyet?

(#321) Skillet válasza Tarokk79 (#320) üzenetére


Skillet
addikt

Még nem biztos, hogy kuka. Szét kellene kapni és kipucolni, átmosni a szivattyút.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#322) bul07 válasza Tarokk79 (#320) üzenetére


bul07
nagyúr

Mármint feleséget hol érdemes venni. ;] ;] ;] ;] :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#323) bul07


bul07
nagyúr

Penny mától

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#324) mazsi


mazsi
senior tag

Végigolvasva a topicot azt látom hogy a többség ugyanúgy megvett minden habadagolót, majd az összes hozzáférhető továbbit. Páran már szivattyú motort szerelnek és tisztítanak valamilyen egyedi rendszerességgel.
Én csak használni szeretnék végre egy fajtát mondjuk két-három évig gond nélkül. Drága szappantól a saját márkás termékekig sok mindent próbáltam különböző szappan-víz kombinációban, de 3-6 hónap alatt az összes termék megadta magát nálunk.

Ipari habadagolót nem próbált valaki közületek sikeresen? Nem hiszem el hogy nincs értelmes megoldás olyan helyeken ahol napi többszáz használat a cél, de látatlanban nem vennék tízszeres áron egyet, hogy az legyen az újabb tönkre ment gépem a sorban. 8-10 dekorálja a garázs polcát - van még helyem bőven, de a kedvem fogyóban.

Szóval ipari habadagolót próbált már valaki?

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#325) bul07 válasza mazsi (#324) üzenetére


bul07
nagyúr

Jó sok garanciával kell venni és akkor sok évig nyugalom van, mert ha nem is cserélik pénz visszajön
Lidl, Aldi 3év garancia

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#326) mazsi válasza bul07 (#325) üzenetére


mazsi
senior tag

Mindkettő volt már, mennek vissza az új évben. Nem garanciát, hanem középtávon működő megoldást keresek.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#327) Degeczi válasza mazsi (#324) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A cégnél mechanikus Meridák vannak, szerintem már 15 éve bírják a strapát

(#328) RBJ


RBJ
addikt

Mijjia adagoló beadta az unalmast.
Szerettem mert jobb a hab mint a dettolos lecsorgas.
Oylan mintha nem kapna áramot. Érintő kapcsoló nem reagál semmire , se villogas se semmi. Szetszedve újra rakva de semmi. Oylan mintha tervezett elavulas lenne.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.