Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Degeczi válasza =Mentor= (#50) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Köszi, ezek szerint ez tényleg ilyen típus... :(
Én Lidis szappant használok, többnyire 1:3 körül, és a Xiaominak nincs is ezzel gondja

(#52) Troy. válasza Skillet (#48) üzenetére


Troy.
addikt

Köszi.

.

(#53) Tarokk79


Tarokk79
aktív tag

Vettem egy Xiaowei X1 szappanadagolót. Az első szappannal nem volt gondom, de azóta próbáltam kettővel és nem sikerül jó habot csinálnom. Pár napja átmostam ecettel, és az a jelenség, hogy az első 2-3 adagra nem ad, vagy csak kevés habot ad. Utána jó lesz, de ha hagyom pár óráig, akkor megint ugyanaz. Ötlet?

Esetleg valaki tud szappant ajánlani hozzá, amivel neki megy?

Gondolkozom, hogy veszek a családtagjaimnak is hasonlót, de mit ajánlotok? Ezt néztem pl.

[ Szerkesztve ]

(#54) Skillet válasza Tarokk79 (#53) üzenetére


Skillet
addikt

Amit linkeltél, szerintem nem xiaowei. De mindegy is, mert az eredeti xiaowei sem a legjobb választás.
Viszont amit a végén linkeltél, az Lebath, azt nyugodtan veheted. Mágneses töltésűt vegyél, 450 ml-es tartállyal.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#55) Degeczi válasza Skillet (#54) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem értek olaszul (pl. miért és mivel mossa ki az egyik példány fecskendővel), de a termékoldalon linkelt videó végén pont olyan folyós löttyöt mutat be az egyik cucc, mint a nálam lévő gagyi típus is produkál, szóval nem egyedi ez sajnos.

(#56) arcsin válasza Degeczi (#55) üzenetére


arcsin
senior tag

Valami "agva kalke" gondolom vízköoldó.

(#57) Skillet válasza Degeczi (#55) üzenetére


Skillet
addikt

Igazából én egyiket sem venném azok közül, amik a videóban vannak. Rengeteget kipróbáltam és a Lebath-nál jobbat nem találtam, de még csak hasonló jót sem.
Nekünk volt AD-1806 egy ideig, de hamar elkerült a családba, ott jól működött, amíg le nem ejtették.
AD-1807 most is van a családban és tudtommal jól működik, már egy éve.
De én ezeken már túlvagyok. Nem kellene semelyik.
Szóval Lebath... biztosan van hasonló jó, vagy akár jobb adagoló is, de én még nem találkoztam vele. Hátha itt a topikban majd előkerül egy-egy ilyen kütyü.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#58) Tarokk79 válasza Skillet (#54) üzenetére


Tarokk79
aktív tag

Nem értem pontosan ezeket a kínai gyártókat. Ez úgy tűnik, mintha a honlapja lenne, de nincs rajta a mágneses töltésű. Ez meg olyan mintha ez is xiaomi volna :D.
Ezt linkeltem korábban. Ezt milyen szappannal töltöd?

(#59) Skillet válasza Tarokk79 (#58) üzenetére


Skillet
addikt

A dinoszauruszosnál feltüntetik, hogy van mágneses töltésű is. De tény, nincs fent az oldalon. Nem tudom, ez-e a hivatalos oldaluk. Most találkozom ezzel először.
Több helyen olvastam már, hogy "xiaomi eco-system brand"... Passz. Talán így van.
Mi itthon Dove folyékony szappant használunk, 1:5 arányban. 1 adag szappan, 5 adag deszt vízzel keverve.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#60) TheProb


TheProb
veterán

Múltkor valaki írta, hogy LIDL-ben veszi a szappant, ami faszán habosodik. Pontosan melyik az?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#61) st6969 válasza TheProb (#60) üzenetére


st6969
őstag

Ez az. Van fehérben, rózsaszínben és zöldben. Random váltogatom, szerintem a színen kívül semmi különbség közöttük. 400Ft.
Xiaomi habszappan adagolóval használom. Nem tudtam még úgy keverni, hogy ne csináljon belőle gyönyörű habot, pedig az 5:1-től a fele-fele arányig szemre sokfélét próbáltam. Csapvízzel.

(#62) TheProb válasza st6969 (#61) üzenetére


TheProb
veterán

:R

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#63) Skillet válasza st6969 (#61) üzenetére


Skillet
addikt

Tudsz tolni majd róla egy videót, hogy neked milyen habot ad a sáomi?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#64) TheProb válasza Skillet (#63) üzenetére


TheProb
veterán

Erre én is kíváncsi vagyok. Nekem random palmolive szappannal ilyen: [link]
Viszont ilyen hülye fehér trutyi csapódik ki 1 elegyítés után a tartály falára és aljára... Szóval ilyet többet nem veszünk.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#65) Skillet válasza TheProb (#64) üzenetére


Skillet
addikt

Palmolive nem jó :N legalábbis erre nem.
Muterék is azt használtak, nekik is ugyanilyen trutyis volt, meg eléggé el is tömítette a xiaowei-t.
Egyedül talán a palmolive aquarium vagy mi a neve...

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#66) arcsin


arcsin
senior tag

Blitzwolf BW-FD2-vel tapasztalatok? Gondolkodom hogy rendelek egyet.

(#67) st6969 válasza Skillet (#63) üzenetére


st6969
őstag

+ TheProb

Íme a videó.

(#68) Skillet


Skillet
addikt

Sajnos a Lebath megkotlott. És ez már a második!
Pár hónap használat után kinyúvadt.
A hiba: csak köpködi a habot. Szétszedtem.
KATT
KATT
KATT
A motoron lévő 3 membrán egyikének aljáról leszakadt a kis gumi pöcök, amivel a motorban lévő 3 lábú műanyag biszbaszhoz kapcsolódik. Ez a szívó membrán lehet.
A másikat is szétszedtem, ugyanez a baja. Nem bírja. Anyagfáradás. Selejt. Sajnos van rá esély, hogy a dino-s is kuka lesz előbb utóbb. Az az utolsó habszappan adagoló a lakásban.
Így egyelőre sajnos már nem tudom ajánlani az általam legjobbnak tartott adagolót :(
Belül amúgy nagyon pöpec minden. Elektronika, akku, tömítések a beázás ellen. De ezt elnézték.
Mitől lehet a hiba? Ez az egyedüli márka (legalábbis amiről én tudok) aki a szívó cső végén szűrőt használ, ráadásul egy nagyon kis szűk lyukkal. Ezen keresztül kell felszívja a szappant a pumpa. Nem hiszem, hogy ez szerencsés.
Írok majd még, csak most szólít a család és a természet :R

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#69) Troy. válasza Skillet (#68) üzenetére


Troy.
addikt

Legjobbkor írtad, lehet mégis csak xiaomi-t veszek.

.

(#70) TheProb válasza Troy. (#69) üzenetére


TheProb
veterán

Nekünk 2 MiJia is van itthon, mindkettő 1+ éves és semmi bajuk. Szóval részemről ajánlom.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#71) Skillet válasza TheProb (#70) üzenetére


Skillet
addikt

Nekünk is volt mijia. Át is alakítottam, úgy az utántöltés sem volt nehézkes.
Nekem az adagolt pici mennyiség nem tetszett, meg a ceruza elemezés. Utóbbi tölthető AA akkukkal megoldható, de akkor sem egy mágnesesen tölthető li-ion.
Viszont a pici adagon sehogysem tudtam túllépni.
De a xiaomi közül szerintem is a mijia a legjobb. Okos az elektronika, ha hab kerül a szenzorra, nem kezd el végtelen adagolást. A minij sajnos igen.
Én most talán a Baseus-t fogom kipróbálni, de sok rosszat hallottam róla. Elvileg beáznak. De majd kiderül :K
Illetve még az AD-1807 sem rossz. Elvileg már több mint egy éve teljesít szolgálatot a családban. Tőlünk kapták.
Lebath - ot nagyon sajnálom :((( olyan jó nincs még egy.
Ja igen, Lebath-nál, ha a szűrőt leveszi az ember, akkor csak híg fost adagol. Fura egy cucc.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#72) TheProb válasza Skillet (#71) üzenetére


TheProb
veterán

BW-nek is van, bár hallani nem hallottam róla semmit, hogy mennyire jó.

Most nézem, BestByte-on 3500 pénz a Mijia. Ennyiért BB. Bár a teljes ára is furcsán olcsó.
Xiaomi.hu-n 3e pénz. Most picit értetlenül állok, ezen alin nem 5-6e körül mennek? Vagy ez nem pont ugyan az?

Számomra pont elegendő mennyiséget ad. Fater még be is szólt, hogy mért ad ilyen sokat. ;] Szerintem a 4 AA is élhető, nekem fél évet bír kb egy töltéssel.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#73) TheProb


TheProb
veterán

Van Sziamiaúnak van még pár adagolója. Ezekről hallott valaki valamit?
Youpin
Youpin (falra szerelhető)
MiJia (lapos)
MiJia (csibés, gyerekeknek)

Hirtelen ennyi, de Xiaomi-n ismerve, van még 68 féle másik. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#74) bul07 válasza Skillet (#71) üzenetére


bul07
nagyúr

Érdekes ez az ellem téma

Én pont e miatt nem vettem sokáig, aztán nagyon BB lett a Dettol és többen az írták hogy nem havonta kell benne cserélni
És így is van
Agusztus végén üzemeltem be az enyémet kb két hetente kell tölteni a 250ml tartályát, és még a hozzá kapott elemel üzemmel
Ezt aztán igen

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#75) Degeczi válasza bul07 (#74) üzenetére


Degeczi
nagyúr

De a Dettol csak sima szappanadagoló, nem hab. Az egyszerűbb, minimális hibalehetőséggel (és az is érthető, ha a fogyasztása is jóval kisebb)

(#76) bul07 válasza Degeczi (#75) üzenetére


bul07
nagyúr

Pont ezért is nem veszek habosat :N

Amúgy csak úgy, nem lenne jobb valami ipari minőségbe beruházni
Mert ahogy így olvasom kettő három is tönkremehet záros időn belül összeadva az már kiad egy iparit

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#77) Skillet válasza TheProb (#72) üzenetére


Skillet
addikt

Nem tudom, de szerintem nem ugyanaz. Persze ez nem biztos, de enyémtől nem voltam elájulva. Aliról jött enyém amúgy.
Talán kétféle van, amelyiknek felét és amelyiknek fehér a csőre, ahol a hab kijön. Tiéd?
Amúgy igen, a 3e Ft brutál jó ár.
Megnézem a Blitzwolfot is. De anno lestem már amúgy.
Szerintem amiket linkeltél, nem mindegyik sáomi... De passz. A 3. az, de nem mijia, hanem minij. És én nem szeretem, mert buta az elektronika, ha hab kerül a szenzorra, végtelen adagolásba kezd.
Simpleway is van még pl.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#78) Skillet válasza bul07 (#76) üzenetére


Skillet
addikt

Szerintem nem. A fent leírt nálam jelentkezett, és csak a Lebath adagolójánál. A minij és a mijia évek óta teszi a dolgát sokaknál, hibátlanul! De tuti sok tartós adagoló akad még.
A xiaowei évek óta megy muternál, ahogy a régi Lebath-unk is.
Amúgy nem hiszem, hogy nagyobb fogyasztásúak (energia), mint a dettol. Viszont harmad annyi szappant fogyasztanak kb.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#79) Skillet válasza Skillet (#77) üzenetére


Skillet
addikt

Fehér és fekete.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#80) TheProb válasza Skillet (#77) üzenetére


TheProb
veterán

Miénken fehér a pöcse, nemtom van-e különbség, azon kívül, hogy más színű.
Amúgy most nézem, 3e-ért csak az adagolót kapod, a szappanos tartály +1 ezres. Bár még így is jó deal.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#81) Skillet válasza TheProb (#80) üzenetére


Skillet
addikt

Igen, azt én is néztem. De kintről tuti drágább.
Nem tudom, de szerintem van különbség. Miénk fekete volt és eléggé kaksi volt, amit tolt...szerintem. KATT

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#82) TheProb válasza Skillet (#81) üzenetére


TheProb
veterán

Enyémnek mjxsj01xw a P/N-je. Nemtom a fekete/itthoni milyen, az alapján talán rá lehetne guglizni, hogy mi(k) a diffi(k).
Próbáltam Zsolt videója alapján lenézni, de nem látszik ott adat, ahol az enyémen. Az adagoló alján, az elemtakaró külső (tartály felőli) felén.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#83) Skillet válasza TheProb (#82) üzenetére


Skillet
addikt

Blitzwolf nem tetszik, azt kihagyom. De szerintem egy ilyet rendelek KATT
Meg esetleg egy Baseust is. KATT


Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#84) Degeczi válasza TheProb (#82) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nekem a fekete csőrös MJXSJ03XW, és nincs rá panaszom, tavaly nyár óta korrekt habot ad (persze lehetne vmivel több, de max repetárzunk). Nem annyira keményet, mint st6969 videóján, a kifújás után lassan kezd elfolyni az alja, de ez már szerintem a szappan és keverési arány kérdése. Ami a csőrön kijön, az szép hurka, nem olyan lötty, mint a #37-ben említett vacakkal.

(#85) st6969 válasza Degeczi (#84) üzenetére


st6969
őstag

"(persze lehetne vmivel több, de max repetárzunk)"

Egyetértek. Egy normál kézmosás 2 adag, ha kicsit szutykosabb a kezem, akkor min. 4. Emellett mégis azt mondom, hogy nekünk pont így jó az adagolás, mert az asszony - bár többször kér a géptől szappant - egy ciklust valahogy sose vár végig :DDD , elcsapja a végét, ami vagy a szenzoron landol, vagy máshol, ezért vagy tilt a szenzor, de olyan is volt, hogy elkezdett tolni ki 4-5 adagot (pedig elvileg ez ellen védett). El nem tudom képzelni, hogy lehet ezt a készüléket nem jól használni, de lehet :DDD Nekem semmi bajom nem volt vele, egyet leszámítva (ami viszont elég nagy hiba: félig üres tartálynál valahogy levegősödik a rendszer, és az első adag minimális lesz, másodiktól már jó. Kb. 10 percen belül még jól működik, de ha később kell szappan, megint levegőset tol elsőre. Nem jöttem rá a hibára eddig. Teli tartállyal nincs ilyen gond.

(#86) Skillet válasza Skillet (#83) üzenetére


Skillet
addikt

Megrendeltem mindkettőt. Majd jelzem a tapasztalatokat.
Használ valaki sima dove folyékony szappant? Most valamit mókolnak vele, valami átlátszó selymes szar lett,illata sem olyan,mint volt.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#87) fradi81


fradi81
veterán

A blitzwolf megvan 4 hónapja eddig szuper, elemet sem kell sűrűn tölteni. Szappanból a 'mild 5000ml antibakteriális' bevált hozzá. Ez a kézi habadagoló viszont nem tökéletes, lenyomás után nem jön fel, kézzel kell visszahúzni, mindkettő ilyen lett max. 1 hónap után.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#88) Skillet válasza fradi81 (#87) üzenetére


Skillet
addikt

Nem is tudtam,hogy ilyen blitzwolf is van.
Én EZT mondtam.
Csinálnál róla videót,hogy milyen habot ad?
A sima adagolók amúgy ilyenek,szorulnak idővel. Van youtube videó róla,hogyan lehet őket darabokra szedni és javítani. Rutinnal pár perc az egész.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#89) fradi81 válasza Skillet (#88) üzenetére


fradi81
veterán

videó
Erre a videóra gondoltál ahol bekeni szilikonzsírral?

moto g72, Ninebot d28e

(#90) Skillet válasza fradi81 (#89) üzenetére


Skillet
addikt

Én igazából azt hiszem ERRE, de teljesen mindegy. :B
Bármelyik jó,amelyik megmutatja,hogyan kell szétkapni. Igen, elvileg szilikon zsírt használ.

Laposka habocska... Nem igazán jön be. Ma megjött a Simpleway, az tűrhető, de kevéskét adagol. Kb,mint a Mijia. Túlságosan is hasonlít. Maga az adagoló is. Kíváncsi lennék belül mi a helyzet. 1-2 napon belül jön a Baseus. Attól többet várok. Ott a mennyiség is állítható, 2 féle adagot tud elvileg.
Viszont sok a YouTube video a beázott adagolókról. Kíváncsi leszek.
De azért nekem habban (és minden másban is) még mindig a Lebath az etalon.
KATT
Csinálok majd videót a Simplewayről is. Ami egyébként 4 falakon gyári szappannal jött.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#91) Skillet válasza Skillet (#90) üzenetére


Skillet
addikt

Megjött a Baseus is. Nekem csalódás. Ha valakit nagyon érdekel, csinálok róla videót, de én elengedem. Nem csinál normális, kemény habot. És már nagyon messziről érzékel és tolja az adagot,pedig nem kéne.
Nem annyira lötty a hab, mint a BlitzWolf fradi81 videójában, de szerintem gyenge.
A Simpleway viszont jó, ahogy írtam is,csak sajna picit adagol.
Csináltam róla videót is. KATT
Amúgy a flakonra az van írva, hogy Xiaowei Simpleway.
Szóval ez is Xiaowei cuccos. KATT
Nagyon halk is. Itthoniaknak tetszik. Szerintem ez a gyári lötyije szárítja a kezem, úgyhogy ha kifogy, átalakítom, aztán megy bele Dove. Összességében elmondható, hogy a Mijia és a Simpleway eléggé egyformák és ajánlottak.
Számomra nem tökéletes semelyik, de jó cuccok.
A családban szolgál már egy éve egy ILYEN. AD-1807.
A 350ml-es, jobboldali. A videó is arról megy...
Tőlünk kapták. Úgy emlékszem jó a habja. Rendelek egyet, aztán kiderül :C a Baseust meghirdettem. Ha kell valakinek, szóljon.
A Simpleway amúgy 0.6 grammot adagol. Eléggé kevés. Főleg a Lebath kb 1.6-1.8 grammjához képest :Y
Szóval ide jó sűrűre kell keverni a löttyöt,hogy egy adag elég legyen a kézmosáshoz.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#92) Skillet válasza fradi81 (#89) üzenetére


Skillet
addikt

Köszi amúgy a videót, és nem leszólni akarom a ketyerédet, az is lehet, hogy a keverési aránnyal, vagy a szappannal van a baj! Mit használsz és milyen arányban?
Nekem a Lebath is tudott borzalmasat adagolni. Pl a gyerekek sensitive Dove fürdetőjét, illetve Dove pisztáciás tusfürdőt sem tudta habosítani semennyire.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#93) Skillet válasza Skillet (#92) üzenetére


Skillet
addikt

Na ez viszont mekkora kuriózum KATT
Dove Mijia :C
Itt csak az a gáz, hogy nem látod mikor akar kifogyni. Mondjuk mindegy, úgy is észreveszed.
Azt hiszem vagyok olyan hülye, megszállott, hogy rendelek majd egyet. :C csak talán megvárok valami akciót, kupont :B

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#94) fradi81 válasza Skillet (#92) üzenetére


fradi81
veterán

Ilyen szappan Az arány változó. Mondjuk itt nem cél hogy kemény habot adjon, csak olcsón sokáig üzemeljen :)

moto g72, Ninebot d28e

(#95) fradi81


fradi81
veterán

Ja igen a kézi adagoló szorulásának javítására találtam egy kommentet a videó alatt, a zsír nem ért semmit, a deformálódott szélesebb részeket kell valamilyen eszközzel visszavékonyítani, és megszűnik a szorulás. Az elsőt egy szikével kaszaboltam meg, a következőt egy finomabb reszelővel fogom majd.

moto g72, Ninebot d28e

(#96) Skillet


Skillet
addikt

Változott a Dove folyékony szappan. A classic, fehér helyett valami áttetsző, selyem hatású lószar lett. Illata is más. Szerintem gagyi.
A kókuszos eltűnt a polcokról. Olyan,mintha a lótusz virágos váltotta volna. Én most még rendeltem belőle 6 utántöltőt. Remélem megkapom,és remélem ez még a régi verzió.
Classic viszont szerintem már mindenhol az új. Bent ragadt készlet lehet, de lutri. Csomagoláson nem tudom mi más.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#97) Skillet válasza Skillet (#96) üzenetére


Skillet
addikt

Megkaptam a kókuszos dove-ot. Már ez is az a selymes nyavalya. Bukta. Elkerveredni sem tud úgy a vízzel, mint a régi jól bevált... Leül az aljára ez a selyem...

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#98) spileraaa


spileraaa
senior tag

ezt a kézit nagyon ajánlom
nagyon jó habot csinál
lehet a lebath adagolót el is adom ezek után nincs rá szükségem mert ennek a habja sokkal jobban tetszik (már dove szappannal használom a lebathot mégse az igazi igaz sokkal jobb mint a lidl -el )

ez is uton van már 3 hónapja (de még nem érkezett meg) de van egy olyan érzésem a fenti ugyanaz mint ez mert képről nagyon hasonlít

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#99) Skillet válasza spileraaa (#98) üzenetére


Skillet
addikt

Bármelyik bolti kézi is jó habot ad. KATT
Akár ez is.
Ez cosmia, 600Ft, persze szappannal.
Mindegyikkel ugyanaz a baj, hamar kifinganak.
Akadoznak, szorulnak. Olvass vissza.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#100) spileraaa válasza spileraaa (#98) üzenetére


spileraaa
senior tag

jelentem a lebath mégis teljesen más szűrő is van rajta és másabb habja is
viszont nem érzem sokkal jobbnak vagyis nem éri meg én kuponnal vettem 1$ -ért
viszont a rendes árát nem hiszem hogy megéri max ha ez tartósabb mint a többi kézi

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.