Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Steam Trade (csak csere!)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-05 12:14:50

LOGOUT.hu

Megkérünk titeket, hogy a topicban csak és kizárólag cserére kínált játékokkal üzleteljetek! Aki pénzt szeretne érte, az a Hardveraprón adjon fel hirdetést!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) BloodyEddie válasza salieven (#1850) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Vannak cd-key shopok, amik csak kulcsot adnak. Pl itt a PH-n is van valaki (de ő megbízható, jó a forrása)

(#1852) salieven válasza BloodyEddie (#1851) üzenetére


salieven
aktív tag

jah így már értek ... akkor vagy dobozosan vagy a steamtől :) sehonnan máshonnan :) így már világos :)

PSN: salieven

(#1853) Alien83 válasza salieven (#1850) üzenetére


Alien83
senior tag

vannak orosz cd-kulcsok, lopottak vagy nem lopottak de tilos vagyis steam által nem engedélyezett viszonteladóktól vehetsz.
A lényeg hogy trükközésnek számít, és letiltanak.

1852:

vannak legális kulcsok, az oroszt se dobja ki mindig a steam rendszere, de 20%-ban kiszurja kb van akinek nem van akinek igen, nem azt mondtam hogy ne vegyél csak a kulcsosoknak egy másik külön profil legyen, mert kevesebb a veszteség ha valami történik.

Nekem visszaoldottál az accountom, de mondták hogy a számla nélküli kulcsomat bevonják, és a 2 lezárás más legközelebb perban lesz, vagyis mondhatok a supportnak bármit nem adnak 2. esélyt ezt így írták szó szerint.

Nah gondolhatod hogy ezekután nem vettem.

EZEK ALÓL A WORLDWIDE KÓDOK KIVÉTELEK. OTT ELVILEG NEM LEHET BANN.
MERT NEM RÉGIÓZÁRASAK.
ILYEN NEKEM A BC2 ÉS A MEDAL OF HONOR ORIGINEN.

[ Szerkesztve ]

(#1854) ollie válasza Ilsyde (#1844) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem megvan.

***

(#1855) Alien83 válasza Alien83 (#1853) üzenetére


Alien83
senior tag

GFWL kulcsokba mg ne is menjünk bele, mert ott a legszarabb a védelem 1 kulcs kb 40 játékhoz jó... :)

(#1856) TazLeacher válasza BloodyEddie (#1851) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tényleg nem a kollégát akarom minősíteni, de folyamatosan megy ez a "de ő megbízható, jó a forrása".

Megkérdezhetem, hogy mitől?

Az előttem lévő hsz-ben is írja a fórumtárs, hogy "orosz kulcsok". Na, ez is az. Akkor mitől is más ez, mint a többi? Semmitől. Ja, csak attól, hogy innen már itt többen vásároltak, és még senkit nem banoltak (egyébként a többség kedvéért: 1 db "b"-vel írjuk)?

Miért, hány emberről tudtok, akit banoltak a különböző CDkey boltok miatt? Én személyesen nem ismerek egyet sem. Akkor szerintem azok is megbízhatóak. Én mégsem vásárolnék ott, és ami még fontosabb, nem ajánlanám.

Tehát - mindenféle vádaskodás és üzletrontás nélkül - kérdem én, hogy amennyiben a lehető legkisebb esélye is van annak, hogy probléma merül fel az említett kulcsokkal kapcsolatban, akkor mi van? Akkor mit fogsz/fogtok mondani azoknak, akik besz*pták? Hogy "bocs, rosszul tudtam"? Vagy mit?

Vásárolj tőle bátran, bízz meg benne, a Te dolgod. De legalább mást ne biztass olyan dologra, amiben Te nem vagy 100%-ban biztos. Vagy garantálni tudod/tudjátok, hogy nem lesz gond?

Mert, ha ő ezt leírja, és utána gond lesz, akkor van kin számon kérni. De ha ti leírjátok, utána rajtatok is számon lehet?

Röviden ennyi lett volna. Még egyszer:
Nem azt mondom, hogy innen, vagy onnan ne vásároljon valaki. Azt mondom, hogy a nem teljesen hivatalosnak tűnő forrásokra NE BUZDÍTSON senki senkit! Mindenki döntse el, hogy ő milyen rizikót vállal.

A STEAM-es topicban kb. 50x le lett írva, hogy de ő tuti. Mitől tutibb, mint a többi? Ad róla számlát, amit gond esetén fel tudok mutatni a STEAM-nek? Hivatalos eladó? Vagy mitől?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1857) ollie válasza Alien83 (#1855) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Már régen nem.

(#1856) jer1cho: arról nem is beszélve, hogy akár lopott kártyával is veheti a cuccokat kint

[ Szerkesztve ]

***

(#1858) salieven válasza Alien83 (#1853) üzenetére


salieven
aktív tag

óóó akkor most már teljes mértékben világos minden :) köszi a gyors felvilágosítást .... de még 1 kérdés ... sorsolás volt e már vagy van vagy nem vagy mi az isten amiért ennyire nem jó a steam éppen? :)

PSN: salieven

(#1859) Alien83 válasza ollie (#1857) üzenetére


Alien83
senior tag

De a régieknél még megy...Igaz hogy 1 accountba és utána nem irhatod másik profilba...:S
1690 asszem 1 kulcs, nincs odairva mihez, csak egy lista hogy melyik játékokat engedi ilyen kulccsal jétszani és amelyik tetszik ott használod.

(#1860) olly


olly
aktív tag

Na szóval lehet félre értettetek, én most azért vagyok sz*pacsban mert CSERÉLTEM játékot DI cd kulcs-ra, és utána olvasom steam fóruomn, hogy azoknak felfüggesztik az accountját aki lopott kulcsot aktivált...
És zéró tolerancia van.. Én most nemtudom, hogy lopott-e vagy sem, de ha kiderül hogy h*lye voltam és lopott kulcsra cseréltem, és felfüggesztik, akkor mi a teendő?
Mivel írni nem akarok nekik, nem akarom felkelteni a figyelmüket rám. :F

(#1861) ProEvoFan válasza TazLeacher (#1856) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

(#1860) olly példája hogy mi a különbség a PH-s kolléga és a más forrásból szerzett cd key-ek között ;)

[ Szerkesztve ]

(#1862) bijesz válasza salieven (#1858) üzenetére


bijesz
aktív tag

(#1863) olly


olly
aktív tag

Bár lehet annyi szerencsém van, hogy csináltam fotót, hogy aktiváltam és ott a chat amblak is és a cd kulcs is!
De sajnos a neve csak egy ici-picit látszik.. De látszik az időpont is dátum is minden, és elég csak megnézni a tárgytároló előzményeket ott ír nevet és dátumot/időt is! Max azzal tudom bizonyítani. Bár remélem nem kell majd semmit sem bizonyítanom, remélem nem lesz baj belőle..

(#1864) Alien83 válasza olly (#1860) üzenetére


Alien83
senior tag

bocs ha későn szoltunk de soha ne regelj be ilyet, ha nem cserébe kapsz valamiért pláne nem mert ilyen kulcsokat ha nem lopott, akkor csak pénzért kapnak és nincs olyan barom aki azért vesz neked cd-kulcsot hogy egy számodra ingyen szerzett giftet vagy trade-et megkapjon...

szóval ez ha trade-ért kulcsot adnak már gyanús!
Mindenkit nem győzök figyelmeztetni ilyenekre, más forumokban sem.

Illetve ha steam accountot venne valaki de ugye nincs ilyen mert nem szabad venni. SOHA NE FIZESSETEK ELŐRE, hiába kaptok egy játékot, vagy belépőt, mondjuk vezsel egy dobozos Black Ops-ot, de ki van bontva hazaviszed az életbe nem fogod tudni használni mert beregelik accountra a kulcsot és ennyi.

Valamint megadnak egy steam belépőt, de a hozzá tartozó a-mail-t nem, és miután fizetsz visszaveszik mert az ő e-mail-jükre van hitelesítve és te nem tudsz semmit megváltoztatni az e-mail ismerete nélkül.

Vagyis a steam most olyan ha odaadom a profilomat, semmit nem fogsz tudni kezdeni vele ellopni mert nálam van hozzá az e-mail.
Valamint csak 1-et tehetnek bemennek kicsszésből és csalnak egy multis játékban és téged csesz ugye ki a VAC.

1863:

ez ellen semmit nem fog tudni tenni, nekem csak azért adták vissza mert egy félhivatalos szervtől vettem, akik 1C-néven adták el nekem a kucsot és e-mail-emre egy elszámolást küldtek hogy $18-t fizettem a Black Ops-ért...és egy képet a scannelt cd-kulcsról, és ezt bemutattam a supportnak és ez bizonyitotta hogy én joggal hihettem hogy egy hivatalos steam viszonteladó.

[ Szerkesztve ]

(#1865) djculture válasza salieven (#1858) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem ahogy olvastam pont ilyen lopott kulcsos mizéria van, aki ilyet vett az megsz ja...

(#1866) Alien83 válasza Alien83 (#1864) üzenetére


Alien83
senior tag

Még 1 fontos dolog, inkább hadj ki 1-2 szuper vételt, de SOHA ne fizess úgy hogy nem adnak egy számlát róla.
Ha mégsem, akkor a teljes felelősség rád hárul. Tudom ezzel nem segítettem most de ez van.

***Amúgy ki fogtok nevetni de miért változik allul a nevem alatt ()-ben hogy kvázi-tag nemrég még más volt.***

[ Szerkesztve ]

(#1867) olly válasza djculture (#1865) üzenetére


olly
aktív tag

hát akkor én megsz * * * am :(( :( na mindegy ha lesz valami akkor írok nekik, ha meg nem lesz semmisem akkor meg használom tovább. :)

(#1868) TazLeacher válasza ProEvoFan (#1861) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Kifejtenéd ezt egy kicsit bővebben?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1869) Alien83 válasza olly (#1867) üzenetére


Alien83
senior tag

Reméljük nem lesz, ha lesz akkor szedd elő még most az összes olyan elmentett nyomtatványodat vagy virtuális számlát ami játékokat vettél steam-re, illetve dobozos cd-kulcsokról egy fénykép fog kelleni hogy filccel az ACCOUNT-od felhasználónevét ráírod a cd-kulcs főlé, de a felhasználódat írd, ne a nickname-dat, és lefényképezve vagy scan-elve fogják majd kérni hogy egy jelentésben küld majd el nekik, csak szolok hogy felkészülj rá.

Amúgy sok sikert hogyne legyen bajod, ez a baj nem az fog megint bünhődni aki átvert, hanem akit átvernek.

[ Szerkesztve ]

(#1870) olly válasza Alien83 (#1869) üzenetére


olly
aktív tag

Köszönöm :)
Igazábol tudom hogy hogyan mennek a dolgok :D volt már sajnos ellopva az accom(még amikor friss volt)
Hát van még egy ph-s tag aki attól a szeméttől "vett" akitől én.. Most a nevét nem akarom leírni...

szerk:
Ha írok olyat a steam-en, hogy töröljék le a Dead Islandot. Akkor annak utána néznek hogy mért akarom töröltettni? Mert ha nem és simán letörlik azt kész.. utána már nem kell félnema felfüggesztéstől

[ Szerkesztve ]

(#1871) Alien83 válasza olly (#1870) üzenetére


Alien83
senior tag

Kinek a nevét nem akarod leírni aki vette vagy aki nektek eladta?

Ne is mond meg, nem tartozik másra, magánügye. Persze úgyis kitudodik ismerőseinél ha bannolgatnak.

[ Szerkesztve ]

(#1872) olly válasza Alien83 (#1871) üzenetére


olly
aktív tag

Aki vett még tőle.
Viszont a játék tőrléses cucc beválhat a lopott kulcs ellen? Mert ha igen akkor írok is nekik, szedjék le és kész.

szerk: Szerintem át kéne menni a másik steam topicra, mert még a véégn itt is bant kapok :S :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1873) Alien83 válasza olly (#1872) üzenetére


Alien83
senior tag

a-a ha szolsz még pont hogy gyanús is lesz, én inkább imádkoznék és probálj észrevétlen lenni.

Levenni nem is hinném hogy vesznek, mert ilyenről nem hallottam, ez nem ilyen egyszerű, mert nem nyomkodhatnak csak egy on-off gombot, ezek mind engedélyeztetésekkel folyhatnak csak le.
Szerintem ha ez miatt szólsz, azért a fejükhöz fognak kapni, és itt ez a lopás hir nem hinném hogy sok dió kell nekik hogy párhuzamot vonjanak.

Én ezt gondolom, de te profilod.

[ Szerkesztve ]

(#1874) BloodyEddie válasza TazLeacher (#1856) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Na vissza egy kicsit a lendületből, még szeretném használni a torkomat mielőtt kitéped.

"folyamatosan megy ez a "de ő megbízható, jó a forrása"

Életemben először mondok olyat valakire ph-n egy sima topikban hogy megbízható. Mikor hallottad tőlem?

"Vásárolj tőle bátran, bízz meg benne, a Te dolgod. De legalább mást ne biztass olyan dologra, amiben Te nem vagy 100%-ban biztos. Vagy garantálni tudod/tudjátok, hogy nem lesz gond?"

Megengeded hogy leírjam a véleményem? Remélem nem haragszol érte, hogy megbízhatónak tartok valakit.

És a bónusz, mindent eldöntő kérdés:

"Mitől tutibb, mint a többi? "

Attól, hogy úgy árul kulcsot, hogy a dobozt is elküldi mellé, ha kéred. Amikor én érdeklődtem nála, felajánlotta hogy elpostázza a dobozt a kulcssal együtt, így bizonyítva az eredetiséget. (különben is, nekem kell egy játék mellé a doboz a polcra. miért? mert csak.) Fogalmam sincs hogy még mindig így csinálja-e, vagy ez csak egyszeri alkalom volt, de ez nekem elég. Hogy neked elég-e, döntsd el te, ne aggódj, véletlenül sem foglak téged vásárlásra buzdítani, se most, se máskor.

Utószó: egyébként amikor utoljára néztem, a topik címe "Steam Trade" volt, és nem "Vitassuk meg hogy megbízhatóak-e a Hardverapróról vásárolt cd-kulcsok".

[ Szerkesztve ]

(#1875) TazLeacher válasza BloodyEddie (#1874) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Akkor vissza a feladónak:

Életemben először mondok olyat valakire ph-n egy sima topikban hogy megbízható. Mikor hallottad tőlem?

Tanulj meg értelmezni. Nem azt írtam, hogy Te írtad, hanem, hogy le lett írva. Ha nem tudsz közte különbséget tenni, nem gond, csak ezért ne engem vádolj légyszíves.

Megengeded hogy leírjam a véleményem? Remélem nem haragszol érte, hogy megbízhatónak tartok valakit.

Megengeded, hogy leírjam a véleményem? Vagy ezt csak neked szabad? Mert Te vérig sértődtél. Arra a kérdésemre meg nem feleltél, hogy vállalod-e egy eseteges probléma esetén a kérdőre vonást. Ez valahogy kimaradt a véleménynyilvánítás szabadsága mellől.

Úgy látszik, hogy csak azokat a sorokat olvastad, amire szép hangzatos ellenvéleményt lehet írni. Így beillesztem ide neked a lényeget megint:

Nem azt mondom, hogy innen, vagy onnan ne vásároljon valaki. Azt mondom, hogy a nem teljesen hivatalosnak tűnő forrásokra NE BUZDÍTSON senki senkit! Mindenki döntse el, hogy ő milyen rizikót vállal.

Vetted?

Attól, hogy úgy árul kulcsot, hogy a dobozt is elküldi mellé, ha kéred.

Ez sajnos édes kevés. Egyrészről:
1. Ha kéred
2. Attól a forrása nem tisztázott

És jöjjön a fagyi visszanyal esete:
mikor utoljára néztem, a topik címe "Steam Trade" volt, és nem "Vitassuk meg hogy megbízhatóak-e a Hardverapróról vásárolt cd-kulcsok".

Akkor hogy is jött föl ez a téma? Mintha Te hoztad volna fel? Vagy az idézett mondatot Önkritikának szántad? Akkor bocs.

Tehát továbbra is kérdem:
Akit ajánlottál, azért Te személyesen vállalod a felelősséget?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1876) BloodyEddie válasza TazLeacher (#1875) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Na vegyük át elölről, mert ennek sose lesz vége. Leírtam, hogy szerintem megbízható. Az vásárol tőle aki akar, én nem buzdítok senkit semmire, ha pedig mégis, akkor legyél szives értelmesen megindokolni, fröcsögés nélkül.

Ha tényleg én hoztam fel a témát, akkor linkeld már be légy oly kedves a témát elindító hsz-em, üres vádaskodásra nem vagyok kíváncsi.

Nem ajánlottam senkit, te akarsz mindenáron valamilyen felelősséget a nyakamba akasztani. Ha felelősségvállalást akarsz, menj boltba vásárolni, és ne itt oszd az észt. Általában el tudják dönteni az emberek hogy hol szeretnének vásárolni, ha pedig segítségre van szükséged, mástól kérd.

Kiemeltem a lényeget, nem kell megköszönni. Szép napot!

[ Szerkesztve ]

(#1877) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

Hi

Megdobna vki egy -50es valveval? Ha annyira kell érte vmi adok cserébe ezek vannak.

(#1878) TazLeacher válasza BloodyEddie (#1876) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Kérésed számomra parancs (nem linkelem, mert döglődik a PH):

Idézet tőled:
Vannak cd-key shopok, amik csak kulcsot adnak. Pl itt a PH-n is van valaki (de ő megbízható, jó a forrása)

Ezzel a hsz-el hoztad fel a témát, hogy ő megbízható. Egészen addig szó sem volt arról a bizonyos emberről, akit nem nevezünk nevén.

És igen, ha elolvasod, Te ajánlottad. Bizonyára nem vetted észre, így a 1,5 soros hsz-ből kivágom a lényeget:
(de ő megbízható, jó a forrása)

Nekem nincs szükségem segítségre. Csak jön itt pár ember (megint leírom nem Te párszor, hanem pár ember), és leírja. Mivel Ti (nem csak Te, hanem Ti) azt mondjátok rá, hogy megbízható, így megkajázza a dolgot.

Még mielőtt elkezdenéd megmagyarázni. Nem azt írtad, hogy Te vásároltál, és eddig nem volt gond vele. Vagy azt, hogy megbízhatónak tűnik. Nem. Kijelentetted, hogy ő megbízható forrás. Pont. Ennyi.

És igen, elfelejtitek, hogy a leírt szónak súlya van. Mivel nyoma marad akár több évig is, így ráadásul elég komoly. És ne bújj ki légyszíves ilyen dumákkal a felelősség alól:
Ha felelősségvállalást akarsz, menj boltba vásárolni

Pontosan ugyan olyan felelősséggel tartozol az elhangzottak iránt, mint az, aki tápot ajánl valakinek.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1879) BloodyEddie válasza TazLeacher (#1878) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Érdekes, nekem nem ez tűnik a cd-kulcsos téma első hsz-ének. Az, hogy te ebbe a hsz-be kötöttél bele, arról nem tehetek. Ha meg "jön itt pár ember és leírja" akkor menj és köss bele abba a pár emberbe.

Egyébként van pirospontos topik, biztosan hallottál róla. Nézz be oda is kérlek, és egyesével mindenkinek írjál hogy vállaljon ám felelősséget az eladóért, amiért másoknak is ajánlja. Vagy az túl bonyolult, egyszerűbb egy emberrel kötözködni?

"Pontosan ugyan olyan felelősséggel tartozol az elhangzottak iránt, mint az, aki tápot ajánl valakinek."

Semmilyen felelősséggel nem tartozok, leírtam a véleményemet, amit képtelen vagy elviselni, hangsúlyoztam is, hogy NEKEM elég, ÉN megbízok benne. Vagy nem sikerül értelmezni egymás után a szavakat?

Egyébként egy apró kérdés: mikor is írtam le pontosan, hogy kiről van szó?

Értem én, hogy mindenre rá kell kontráznod mert nem bírod ki hogy ne írj vissza, de milyen alapon követelsz te tőlem bármit is? Mitől érzed magad felhatalmazva arra, hogy bármit számonkérj rajtam?

A továbbiakban szeretettel várom privátban a válaszod, örömmel folytatom ezt az értelmes beszélgetést, mert nem hinném hogy az összes topiklakó feszülten figyeli az eszmefuttatásodat, elképzelhető hogy inkább a topik témájáról szeretnének beszélgetni. Nem így gondolod?

[ Szerkesztve ]

(#1880) maross


maross
veterán

sok lesz

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1881) sith7


sith7
nagyúr

Év végi steam "őrületből" megmaradt kuponok ... ha esetleg valakinek kell, szóljon

-50 % X3 gold
-50 % Drakensang
-25 % Minden DeepSilver játék ... pl. Dead Island, Risen

(#1882) TazLeacher válasza BloodyEddie (#1879) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem váltunk privátra, ez mindenkire tartozik. Ha kezd kellemetlen lenni a vergődésed mások előtt az más kérdés.

1. Nem írtam, hogy ez volt a CD kulcsos téma első hsz-e.
2. Továbbra sem veled kötözködtem, csak felszívtad magad. Erről nem tehetek.
3. A pirospontos topic pont arról szól, hogy Te meg vagy-e vele elégedve, és nem arról, hogy megbízható eladó-e. Látom nem érted a különbséget:
- Az, hogy leírom, hogy meg vagyok elégedve a tőled vásárolt Codegen táppal, és, hogy korrekt eladó vagy, az nem egyenértékű azzal, hogy valakinek ajánlani kell a Codegen tápot. Remélem már érthető a lényeg.
4. Az, hogy szerinted nem tartozol felelősséggel a leírtakkal kapcsolatban azt hiszem elárulja a lényeget.
5. Továbbra se ferdítsd, nem azt írtad, hogy NEKED megfelel, hanem azt, hogy ő megbízható forrás. komolyan minden hsz-emben idézni kell a szavaidat, hogy emlékezz rá és nem mást írj, mint korábban?
6. Egy apró kérdés: ki mondta, hogy leírtad, hogy kiről van szó?
7. Mitől is ne érezzem magam felhatalmazva ahhoz, hogy egy nyilvános fórumon kérdést tegyek fel akár neked, akár bárkinek?
8. Én is csak leírtam a véleményem, erre Te felszívtad magad, és most valamiért mindenért engem okolsz. A hsz-eidből már látszik, hogy leesett a lényeg, de orrvérzésig hangoztatod a vélt igazad.
9. Nem így gondolom. Ez meg az én véleményem.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1883) BioNiCMaN válasza -=Vacsek=- (#1877) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Már van egy 50%-os Valve a birtokodban. :U

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#1884) ollie


ollie
MODERÁTOR

jer1cho és BloodyEddie, fáradjatok át a normál Steam topikba legyetek szíves!

más:

L.A. Noire-om van tadelni!

[ Szerkesztve ]

***

(#1885) -=Vacsek=- válasza BioNiCMaN (#1883) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

Közbe már kaptam :))

(#1886) BloodyEddie válasza TazLeacher (#1882) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Ok.

(#1884) ollie: ok.

[ Szerkesztve ]

(#1887) bijesz


bijesz
aktív tag

Eddig nem érintett a steam rendszer szarakodása, de most buktam egy tradet emiatt.
Bastiont kaptam volna az Eye of Cthulu-ért, de mire beműködött addigra lebizniszelte mással :((( :((( :(((

(#1888) BioNiCMaN válasza bijesz (#1887) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Szerintem ez a másik fél érdekes hozzáállását tükrözi leginkább. :U

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#1889) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Kuponokat keresek guest passért vagy TF2 itemekért cserébe, ajánlatokat privátban írva, vagy inventory linkkel küldjetek!

(#1890) Eyesis válasza ollie (#1884) üzenetére


Eyesis
őstag

húúú ez jó kis gém :P nekem adnád? :)

Eyesis

(#1891) Ilsyde válasza ollie (#1854) üzenetére


Ilsyde
őstag

Úgy értem hogy tradelni van-e. Csak azért mondom mert nem látom az inventorydban.
Elcseréltem volna, de amivel rendelkezem az neked már megvan (King Arthur meg Hamilton's Great Adventure) úgyhogy probléma megoldva :DDD

(#1892) Alien83


Alien83
senior tag

kéne egy CalypsoMedia -25%-os kupon
világoskék kupon!

(#1893) bijesz válasza BioNiCMaN (#1888) üzenetére


bijesz
aktív tag

Fórumon egyeztünk meg, hogy felvesszük egymást, és tradelünk, de valaki másra hitte, hogy én vagyok és eltradelte.
Küldözgette steam fórumon a privátokat, hogy vegyem fel, de nem ment a steam friends funkció nálam.

(#1894) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Még mindig keresem az aláírásomban szereplőket, vagy más nagy címeket.

(#1895) ollie válasza Ilsyde (#1891) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tradelni nincs.

Bárkinek cserére jelenleg vannak:

L.A. Noire: The Complete Edition
Nuclear Dawn
Global Ops: Commando Libya
Holiday Sale 2011 Gift: Jamestown Deluxe Pack
Puzzle Chronicles

[ Szerkesztve ]

***

(#1896) bijesz


bijesz
aktív tag

Bastionért adnék dungeon defenders

(#1897) alpihun


alpihun
senior tag

Elcserélnél 6000 körüli battleforge pontot(ingyenes játék,sokan játszanak, nagy magyar közössége van)
ez a 6000 pont a hivatalos árfolyam szerint kb 30-40 eurónak felel meg.
Én nem kérek érte sokat.Vagy egy ajándék orange box-t steamen(amitől prémuim leszek tf2 ben) , vagy tf2 itemeket (sapka, fegyó stb).

Ja és PÜ.

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#1898) Zamery


Zamery
senior tag

Tradelnék, hátha valakit érdekelnek ezek a játékok:

Trainz™ Simulator 12
Hacker Evolution Duality

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#1899) Sundesz


Sundesz
őstag

Van tradelhető LA Noire-om.

Hörcsög Powa'

(#1900) m1sk4r válasza Zamery (#1898) üzenetére


m1sk4r
aktív tag

Pusztán kíváncsiságból a Trainz™ Simulator 12-ért mennyit kérnél?

Aurea mediocritas

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Steam Trade (csak csere!)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.