Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Steam Trade (csak csere!)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-05 12:14:50

LOGOUT.hu

Megkérünk titeket, hogy a topicban csak és kizárólag cserére kínált játékokkal üzleteljetek! Aki pénzt szeretne érte, az a Hardveraprón adjon fel hirdetést!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) edgR válasza Crytek (#2549) üzenetére


edgR
őstag

el fog az menni, relax. isaac-nek sincs tul sok erteke, arra se csodalom, hogy nem kaptal sok ertelmes ajanlatot..

(#2552) ollie válasza BloodyEddie (#2548) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Men of War: Vietnam Retail 3P
Men of War: Assault Squad Retail
F.E.A.R. 3 Retail
Fractal Retail
Max and the Magic Marker Retail
Nuclear Dawn
Woody Two Legs
Hamilton's Great Adventure DLC1 Comp
Hamiltons Great Adventure Retail
RAGE
Holiday Sale 2011 Gift: Payday: The Heist
L.A. Noire
HOARD
Magicka: The Stars Are Left
Holiday Sale 2011 Gift: Edge
Universe Sandbox
Xotic
Sanctum Holiday DLC
Dungeon Defenders Etherian Holiday Extravaganza
Solar 2
RACE 07 - Formula RaceRoom Add-On Retail
Dungeon Siege III retail
Rock of Ages
Race07 SimBin
Jamestown Gunpowder DLC
Hard Reset (RoW)
Warhammer 40,000: Space Marine Retail
E.Y.E.: Divine Cybermancy
X-SuperBox Retail
Sanctum Caverns DLC
Sanctum Slums DLC
The Polynomial
Dino D-Day - Retail
Eets Retail
The Blackwell Bundle Retail
Defense Grid: The Awakening DLC: You Monster!
Dungeons of Dredmor: Realm of the Diggle Gods
Duke Nukem Forever Parody Pack
Psychonauts
Duke Nukem Forever
Bunch of Heroes Holiday Pack
Bunch Of Heroes
FEAR 2: Project Origin Retail
Serious Sam Double D Retail

És még van egy csomó az inventorymban, ami aktiválásra vár.

***

(#2553) BloodyEddie válasza ollie (#2552) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Nyitott szájjal bámulom a monitort egy ideje, ezt mind a karácsonyi szezonban szerezted (és aktiváltad be)?

(#2554) Zolás


Zolás
addikt

Binding of Isaaac 50%
Trials2 Second Edition 50%
Serious Sam HD: Second Encounter 50%
id Superpack 33%
Oddbox 50%
Poker Night at the Inventory 50%
Ares Extinction Agenda 50%
Lost Horizon 50%
THQ 50%
Valve 50% /3 25%/1
Csere-bere meg minden ilyesmi :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2555) ollie válasza BloodyEddie (#2553) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, azért csak ennyit írtam, mert szigorúan a karácsonyi akció alatt szerzett játékokat írtam le.

Még ezek vannak az inventorymban (a legtöbb szinté na karácsonyi időszakhoz kötődik), melyeket megtartok:

Risen
Sol Survivor
Two Worlds II
Dungeons
Disciples III
Disciples III Resurrection
Wasteland Angel
Puzzle Chronicles
Bad Rats
Tropico Trilogy
Aztaka
Majesty 2 Collection
Medal of Honor
Lucid
Painkiller Complete
FlatOut Ultimate Carnage
Demolition Inc
Mafia II Renegade Pack

***

(#2556) TazLeacher válasza ollie (#2555) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

De az összes "ingyen játék" volt?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2557) ollie válasza TazLeacher (#2556) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, természetesen a nagyobb részét vettem, de nem az volt a kérdés, hogy mit szereztünk ingyen.

***

(#2558) TazLeacher válasza ollie (#2557) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ja, ok. :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2559) BloodyEddie válasza ollie (#2557) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Azért elég komoly gyűjtemény lett.

(#2560) edgR válasza Zolás (#2554) üzenetére


edgR
őstag

privi ment.

(#2561) Zolás válasza Zolás (#2554) üzenetére


Zolás
addikt

Minden kuponom jegelve edgR kollégának. Ha minden igaz játék lesz belőlük.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2562) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

nah szerváltam egy from dust -50es kupont :D

(#2563) shrd


shrd
csendes tag

Kuponok
Ezeket cserélném kuponokra vagy gift-ekre! Gift-ért akár többet is adok,vagy pótolok rá kp-ban!
Akit érdekel PM!

STEAM: http://steamcommunity.com/id/eshaerde

(#2564) cskamacska válasza ollie (#2552) üzenetére


cskamacska
addikt

Szép lista, és most irigyelnélek is erősen, ha nem tudnám hogy a legnagyobb részével nem nagyon játszanék. :) (de valószínűleg te sem fogsz ;] )

Szegény Hydrophobiám is ott árválkodik, pedig igazán nem rossz játék, de a Killing Floor/Men of War Assault Squad multi része, és kissebb mértékben a Nuclear Dawn/Portal 2/Crysis 2 teljesen felzabálja az időmet, ha a többi játékom pár hétre eltűnne, tán észre sem venném. :B És mindemellett a zakciós Alice Madness Returns, és Dead Sapce 2-be még bele sem kezdtem.

Így belegondolva, ezzel a listával igazából nem is tudnék mit kezdeni.. :Y

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#2565) ollie válasza cskamacska (#2564) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Röhögni fogsz, de az elmúlt héten a Faerie Solitaire-rel játszottam a legtöbbet, amit nyertem a steamgifts-en, pedig magamtól meg sem vettem volna még 1 euróért sem.

Ez mindent megmagyaráz:

Awards
Voted MOST ADDICTIVE GAME at the 2010 Great Games Awards!

És még a Skyrim is vár, amit most januárban vettem. :O

[ Szerkesztve ]

***

(#2566) Zolás válasza Zolás (#2561) üzenetére


Zolás
addikt

Minden kuponomat elcseréltem edgR kollégával, egy Torchlight játékra, nagyon szépen köszönöm az üzletet, további jó kuponolást mindenkinek. :R

Ollie: ha nem kell a Skyrim, szólj, és átveszem :DDD

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2567) ollie válasza Zolás (#2566) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Be van regisztrálva az accountomra, eleve dobozosat vettem belőle. :)

***

(#2568) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Day of Defeat Source-ot elcserélnék.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#2569) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Valaki a kuponokért dobhatna játék ajánlatot.

-10% Cityonteractive
-25% 2K
-25% Paradox
-25% Valve
-50% Rockstar
-25% Bitcomposer
-33% Valve x5
-33% Valve Complete pack
-50% Valve x4
-50% GTA IV Complete
-50% GTA: SA x2
-50% AI War FleetCommander
-50% Evil Genius
-50% STORM: Frontline Nations
-50% Revengeofthe Titans
-50% Delve Deeper
-50% Dirt3
-50% Block the Metter
-50% Hacker Evolution
-50% Dogfithter
-50% Batman AA
-50% Terraria
-50% Jamestown
-50% Avadon the Black Fortress
-50% Mechianarium
-60% Victoria II
-66% Sinularity
-66% Prototype

Szinte bármit elfogadok teljes játéknak,, kivéve ilyen nevenincs izéket.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2570) edgR válasza TazLeacher (#2569) üzenetére


edgR
őstag

en kivarnek a helyetekben. ahogy kozeledik a marcius, ugy fog noni a kuponok erteke.

(#2571) Crytek válasza edgR (#2570) üzenetére


Crytek
veterán

Szerintem ez badarság!
Aki most nem viszi el a kuponokat később miért vinné?
Ha most sem akar vásárolni később miért tenné?

A mondandót akkor lenne igaz ha februárban végig olyan akciók lennének csak amik a kiosztott kuponokhoz csatlakoznak!
De eddig nem sok ilyen volt és már mindjárt letelik 1 hónap!

Pl a 27 valve kuponom vagy mennyi semmit nem ér és később se fog :D

Next PC Upgrade: 2022

(#2572) Rabbitf_24 válasza Crytek (#2571) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Ezt hívják biznisznek.... A dolgok végén a ember mindig rájön, hogy ahh mégiscsak meg kellett volna vennem stb... Nő a kereslet, nő az ár... Edgr-nek igaza van...

(#2573) TazLeacher válasza edgR (#2570) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ez igaz lenne, ha mindenki tele lenne olyan játékokkal, amik nekem kellenek. Révén nagyjából már látom, hogy kinek mi van cserére, és nekem nem kell semmi, nekem aztán tök mind1, hogy a kuponok állnak itt sorban, vagy valamilyen játék. A játékot meg inkább odaadom valami havernak/rokonnak, ő legalább jól elszórakozik vele.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2574) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Még mielőtt elfelejtem, SW the force unleashed 1,2 is érdekelne. :R

(#2575) edgR válasza TazLeacher (#2573) üzenetére


edgR
őstag

ez a traderekre vonatkozott; illetve a ritkabb kuponokra, termeszetesen.
ha nem tradelnel tovabb, csak magadnak szeretnel egy jatekot amit utana acchoz kotsz, akkor nem szoltam! :)

(#2576) edgR válasza Crytek (#2571) üzenetére


edgR
őstag

"Ha most sem akar vásárolni később miért tenné?" - mert napi es heti akciok vannak, amikre el tudod hasznalni a kuponokat? IGEN!

ritkabb kuponok erteke fog novekedni, ezekre erdemes cserelgetni es tartalekolni, bespajzolni belole. februar vegen ugrasszeruen noni fog a kereslet ezekre. ez 100%. addig mindenki kivar, hatha akciozzak azt, amit meg szeretne venni olcsobban. es ilyenkor fog kelleni neki a kupon, mert gyakorlatilag ott realizalodik majd a kupon erteke.

pl. ha van egy 75-os avp kuponod, es tegyuk fel 50%os napi akcioban lesz az avp, akkor te majd kerhetsz a kuponodert egy ~5euros jatekot attol a pistiketol, aki avp-t akar, de meg a 10eurot is sokallja. mindenki jol fog jarni, hiszen neked nem kellett a kupon (nem akartal vasarolni vele, de van egy 5euros jatekod), es o is, mert nem 10eurot koltott, hanem csak 7.5eurot - vagy ha az adott 5euros jatek mar nala volt, akkor csak 2.5eurot..

ha pedig nem napi akciozzak az avp-t, akkor meg nagyobbat fogsz rajta, hiszen pistike ugyanugy szeretne az avp-t, es nem 20, hanem csak 5euroba faj neki, ha megkapja a kuponod. itt mar rogton 15euro a kulonbseg, es akar 7-8euros realertekre is szamithatsz :)
es ez egyetlen kupon.

[ Szerkesztve ]

(#2577) TazLeacher válasza edgR (#2576) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Amit leírsz az jó lenne, csak pont fordítva.

addig mindenki kivar, hatha akciozzak azt, amit meg szeretne venni olcsobban. es ilyenkor fog kelleni neki a kupon, mert gyakorlatilag ott realizalodik majd a kupon erteke.

Addig mindenki kivár. Eltelt 2 hónap és még nem volt akcióban. Lesz vajon, avagy sem? Most még van esély, hogy az 50 kuponból fel tudj használni 30-at, de vajon amikor már csak 2 hét lesz, akkor is ugyan ennyi esély lesz rá? Ahogy telik az idő, egyre csökkenni fog az értéke. Egyre kevesebb lesz az esélye annak, hogy fel tudod használni. Most még van 9 hét hátra, még van esélyed, hogy bejön az, amire vártál. Amikor 3 hét lesz hátra...hát eléggé bízni kell benne már.

Arról ugye nem beszéltünk még, hogy mi az amit egyáltalán meg fognak venni. A legtöbben bevásároltak karácsonyra, tehát nagy valószínűséggel olyan címekre lesz kereslet, amire akkor kis mértékű akció volt.

Pl.: leakcióznak egy Portal 2-t...bizonyára tömegek fogják megvásárolni, amikor 5€ volt, és "bontani" lehetett. Portal 2 és Valva kupon értkéke = 0.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2578) edgR válasza TazLeacher (#2577) üzenetére


edgR
őstag

amit irsz igaz, csakhogy aki vasarol, es van egy cseppnyi esze, az februar 29-en fogja megtenni. hiszen ott mar mindent tudni fog :)
azt se tartom kizartnak, hogy a szerverek nem fogjak birni majd a rohamot.

(#2579) Ra3 válasza edgR (#2578) üzenetére


Ra3
őstag

ennél egyszerűbb helyzetekben is lefulladtak a valve szerverek :DDD

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#2580) TazLeacher válasza edgR (#2578) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A kuponok többsége magában lósz@rt sem ér, csak, ha van mellette egy akció. Pl.: én meg akartam venni a Witcher 2-t. Dobtak rá karácsonykor 40%-ot, így drága marad. De van hozzá most kuponom. Ha most megint kap egy 40%-ot, és rádobom a kupont, akkor már elgondolkozom, 50 vagy 60%-nál már tuti, hogy megveszem. Egyébként a kupon ott fog elsorvadni. Mit ér egy 50%-os Dirt 3 kupon? Semmit? Mit ér, ha mindezt egy 75%-os akcióra dobod rá? Úgy már van értelme.

Amiről Te beszélsz (önálló kuponos vásárlás akció nélkül) csak a 75%-os kuponoknál ér valamit, illetve az "egyébként is megvenném akár teliáron is" embereknél. Na, ebből a kettőből van a legkevesebb.

Kíváncsi vagyok, hogy innen ki tervez kupont felhasználni úgy, hogy az adott játék nem lesz akcióba...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2581) BioNiCMaN válasza TazLeacher (#2580) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

"Kíváncsi vagyok, hogy innen ki tervez kupont felhasználni úgy, hogy az adott játék nem lesz akcióba..."

Én nem. :N

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#2582) NFL#13 válasza TazLeacher (#2580) üzenetére


NFL#13
tag

Szerintem kb. 1% aki innen úgy fog vásárolni.

(#2583) Rabbitf_24 válasza TazLeacher (#2580) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Aki nem csak hazánk fiaival kereskedik, annak megéri várni. Az, hogy nekünk még kuponnal is sok az nem azt jelenti, hogy másnak kuponnal ne lenne egy jó vétel...

(#2584) shrd


shrd
csendes tag

volt valakinek Dirt 3 promóciós kártyája? mert öcsém kitöltötte az amd honlapján a cuccokat és kapott egy emailt..amiben azt irták,hogy várjon..kb mennyi idő múlva küldik ki a kódot?:)

STEAM: http://steamcommunity.com/id/eshaerde

(#2585) Kareszovics válasza shrd (#2584) üzenetére


Kareszovics
addikt

Kb 5-7 munkanap. Én is türelmetlen voltam. :DDD

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2586) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

Épp az elöbb cseréltem el a men of war: assault squad ot egy dead space 2-re, úgy h gift volt de én nem akartam elöbb átküldeni és h megbizzak benne át tradelt egy 40euros Divinity II: The Dragon Knight Saga játékot majd átküldte a giftet megvárta mig elfogadom és visszatradeltem neki a játékát :)

zsoldosvill (1 day ago)

men of war assault squad for dead space 2?
Reply or Edit or Delete

deal finished, very good trader.
Reply

albertni

(1 hour ago*)
Deymos (1 day ago)

l4d goty for the witcher?
Reply

Szerk akinek kell cserélem a dead space 2-t meg a from dust -50es kuponom

[ Szerkesztve ]

(#2587) edgR válasza TazLeacher (#2580) üzenetére


edgR
őstag

nem begyoposodve magyar viszonylatban kell gondolkozni. egy witcher2 amerikaban stevie99-nek egy napi zsebpenz.
de a fukarsag viszont nem kontinensekhez kotott ;)

(#2588) shrd válasza Kareszovics (#2585) üzenetére


shrd
csendes tag

és kiküldték?:D amugy köszi:D

STEAM: http://steamcommunity.com/id/eshaerde

(#2589) TazLeacher válasza edgR (#2587) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

edgR + Rabbitf_24:

Nem begyöpösödve kell úgy gondolni, hogy bárhol máshol sz@rják a pénzt. Minek venné meg 50%-os akcióba, amikor decemberben is 50% volt rajta (vagy 66 vagy 75), és akkor nem tette...vagy látott valaki már olyan kupont, ami több akciót ad, mint ami karácsonykor volt? :F

Akinek sok kuponja van, az "steambolod", tehát itt volt már karácsonykor is, megvehette akkor is. Már lentebb is írtam: 1-1 ember belecsúszik abba, hogy "meg kellett volna venni", így most megveszi teliár+kuponnal.

Lehet más országban élünk - speciel azért egy pár ezer forintos játék azért engem sem vág a földhöz - de ott sem hülyék az emberek. A mostani Witcher 2 semmivel sem jobb, mint a karácsonyi, tehát akkor miért ne vette volna meg akkor? :F

Megint oda lukadtunk ki, hogy lényegében mindenki arra vár, hogy mi lesz akcióba. Ha normál módon akarná felhasználni a kuponjait, akkor azokat a játékokat megvehette volna kb. 3 hete. Nem hiszem, hogy tömeges lenne az a jelenség, hogy 3 hete még nem kellett 75%-os akcióba, de most meg kell vennem 50%-ért...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2590) edgR válasza TazLeacher (#2589) üzenetére


edgR
őstag

kismillio oka lehet, hogy miert nem vette meg akkor, es miert venne meg most. mondandodbol sut, hogy gyakorlatilag akkor szerinted semmi ertelme a trade-nek. biztosan neked van igazad.
csak hogy ne a levegobe beszeljek: tegnap pl. 2 ora alatt csinaltam a 2.5euros titanquest goldbol egy 5euros block for matter segitsegevel egy 40euros two worlds 2-ot, 2 trade alatt. ez is a velemenyedet tamasztja ala... lol. es tudod mi az igazi poen? hogy mindekozben mindenki jol jart!

magyar viszonyokhoz kepest az orszagok tulnyomo tobbsegeben igenis szarjak a penzt. ha ez neked ujdonsag, az legyen a te problemad. attol ez megy _teny_ marad.

nem muszaj tradelni, de akkor te mit keresel ebben a topicban?

(#2591) TazLeacher válasza edgR (#2590) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ne magyarázz bele légyszíves olyan dolgokat, amit én nem mondtam. Te játékokról beszélsz, én meg kuponokról. Te próbáltad nekem bemagyarázni, hogy milyen ku*va sokat fognak érni még a kuponok. Tehát ne ferdíts a hülyeségeddel.

magyar viszonyokhoz kepest az orszagok tulnyomo tobbsegeben igenis szarjak a penzt. ha ez neked ujdonsag, az legyen a te problemad. attol ez megy _teny_ marad.

Ez meg egy akkora hülyeség, amekkorát régen hallottam, röviden ki is fejtem neked, hogy miért:
1. Ott csak a Te pénztárcádhoz képest sz@rják a pénzt.
2. Attól, hogy Te azt hiszed, hogy azért mert valaki többet keres, azért szórja a lóvét, nagy hiba. Attól neki 30€ ugyan úgy pénz.
3. Nem tudom milyen "magyar viszonyokról" beszélsz. Bizonyára a magyar minimálbérből élők többségének a legfőbb problémája az, hogy nincs az 50€-s játékhoz kuponja.
4. Magyarországon is van, aki nem minimálbérből él, és ők a célcsoport a játékvásárlásnál, és nem a kisnyugdíjas. Külföldön is vannak szegényebbek és gazdagabbak, a különbség csak az arányokban van. Bár remélem ezzel nem mondtam újat.
5. Azért mert Te leírod, hogy külföldön sz@rják a pénzt, és erőszakos vagy, attól ez még nem lesz úgy.

Ahhoz meg, hogy mit keresek itt, sok közöd nincsen.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2592) BloodyEddie válasza edgR (#2590) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Amúgy 50% AC: Revelations, 75% CoD4, 50% Arkham City kuponok önmagukban is elég jók, hogy csak párat mondjak :)

[ Szerkesztve ]

(#2594) tupacamaru válasza TazLeacher (#2593) üzenetére


tupacamaru
veterán

:Y

Szerintetek lehet valami értelmesre cserélni egy be nem reggelt Amazonos DNF-et? :F

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#2595) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Szereztem egy igazi különlegességet :)

Golden Axe cserélhető!

JA2 elkelt, viszont néhány kupont még mindig keresek:

75 MW1
66 MW2

[ Szerkesztve ]

(#2597) BloodyEddie válasza Zolás (#2596) üzenetére


BloodyEddie
őstag

[ törölve - dabadab ]

Az előző hsz-ből kimaradt:

Van egy 50% RAGE / id kuponom, kinek mit érne meg?

[ Módosította: dabadab ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Steam Trade (csak csere!)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.