Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Steam Trade (csak csere!)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-05 12:14:50

LOGOUT.hu

Megkérünk titeket, hogy a topicban csak és kizárólag cserére kínált játékokkal üzleteljetek! Aki pénzt szeretne érte, az a Hardveraprón adjon fel hirdetést!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) maross válasza Alien83 (#1797) üzenetére


maross
veterán

Igen, de mar nincs szenem erte :). Egy komplett jatekot pedig nem adok.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1802) vhunor válasza sith7 (#1800) üzenetére


vhunor
őstag

Drakensang lesz az :DDD .

(#1803) ollie válasza sith7 (#1800) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Drakensang, és egy nagyon jó RPG (jobb mint mondjuk a Dragon Age-k).

***

(#1804) sith7


sith7
nagyúr

köszönöm a kiigazítást mindenkinek, igen az az :B :K :R

jobb mint mondjuk a Dragon Age
Valóban ? :Y ..... :U

[ Szerkesztve ]

(#1805) totyak


totyak
aktív tag

King's Bounty Platinum játékot cserélném valami hasonló árkategóriájú játékra. Érdekelne Portal2, Mafia II, de bármilyen ajánlatot meghallgatok.
Illetve vannak kuponjaim is, amiket apróbb játékokra cserélnék. Esetleg, ha valakinek valamiből kettő lett vagy nincs szüksége a játékra.

Kuponjaim:

25% Valve (2db)
33% Valve
50% Valve
50% World of Goo
50% HOARD
50% Oddworld Abbey's Exodus

(#1806) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Steam gifteket vennék kp-ra. Nagyobb címek érdekelnének. Pl. Rage, Skyrim, Batman, Warhammer Space marine stb... PÜ-ben érdeklődj. Köszönöm.

(#1807) edgR válasza Spet (#1788) üzenetére


edgR
őstag

par napja 5euro volt a portal 2..

(#1808) Alien83


Alien83
senior tag

1 játékért az összes kuponomat viheti valaki!

Illetve ha van trade dead space 2 akkor irhattok!

[ Szerkesztve ]

(#1809) albert8


albert8
addikt

Half life 2 episode 2 vihető
pü........

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#1810) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Óvatosan a tradelgetéssel, egy srác gyanúsan jó ajánlatot tett, én persze elfogadtam, a profilján pedig lescreenshotolta a dealt, és scammernek vagyok beállítva. Deal után rögtön offline, gondolom rohant jelenteni valahova.

(#1811) sith7 válasza BloodyEddie (#1810) üzenetére


sith7
nagyúr

Csodás ... :((

(#1812) Alien83 válasza BloodyEddie (#1810) üzenetére


Alien83
senior tag

Vagyis úgy csinál mintha te csalnál?

(#1813) BloodyEddie válasza Alien83 (#1812) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Így van. Rögtön csere után gondoltam hogy ez így nem lesz jó, de a srác profilja pont meg volt nyitva, gondoltam addolom és visszaadom a stuffot, mégse leszek szemét. Erre látom a screenshotot magamról. És megvédeni se tudom magam, mert gőzöm sincs hol reklámoz engem, vagy csinál-e valamit egyáltalán.

(#1814) Spet válasza BloodyEddie (#1810) üzenetére


Spet
addikt

Erre, sajnos csak azt tudom, mondani, hogy mostantól figyelned kell a steam forumot (nagy valószínűséggel ott fog felbukkanni).

Apropó mi az a scammer besorolás?

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#1815) djculture


djculture
félisten

scammer guide: [link]

(#1816) Rabbitf_24 válasza djculture (#1815) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Nah egy kis olvasnivaló. Köszi, csekkoljuk. :K

(#1817) BloodyEddie válasza Spet (#1814) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Jó, hát nem érdekel, mostmár nem kapja vissza a cuccát, úgysem tud mit csinálni velem :(((

[ Szerkesztve ]

(#1818) Alien83 válasza BloodyEddie (#1813) üzenetére


Alien83
senior tag

hányni tudok ha ilyen szarokkal hoz össze az élet, akkora egy paraszt, nemhogy lejönne ide a ház kapuja elé és itt mutogatná a pöcsét. a csávó csak ip mögé bújva nagy srác, asszem ha kibaszna velem megkeresném azt lehet nem csak 1-2 szót dobnék hozzá.

Hihetetlen milyen irigy emberek vannak és akkor ha neki nem akkor másnak sem.
Remélem megoldódik, és megkapja a méltó büntetését a srác.

Egy steam-es account nevet tudsz adni erről a srácról?

(#1819) csaba951 válasza BloodyEddie (#1813) üzenetére


csaba951
veterán

De mégis mi van a screenshot-on?
(Tudsz hozzá adni egy linket, privátban?)

A trade ablakban elfogadta, hogy (például) ad neked egy MW3-at, cserébe meg nem kér semmit? Szerintem az ő baja. Meg kell erősíteni (elfogadni) a cserét. Ha utólag módosít valamit az ajánlaton, akkor újra kezdődik ez a kölcsönös megerősítés. Mibe lehet itt belekötni?

Ja, meg egy kép nem bizonyíték. Azt photoshopol rá amit akar. A Steam-nél viszont fel van jegyezve minden tranzakció, az a hivatalos, hiteles.

Én is cseréltem már nagyobb értékű játékokat. Nem sürget az idő, van idő alaposan megnézi, hogy pontosan mit is kap majd az ember.

>rontja a hírnevedet, ez által akár jövőbeli esetleges
>cserepartnerektől esel el

Azonnal kérnék segítséget a Steam Ügyfélszolgálattól. Tiltsák le (1-2 napra) ezeknek az embereknek a teljes accountját. Akkor majd meggondolják, hogy mivel szórakoznak!

[ Szerkesztve ]

(#1820) Spet válasza BloodyEddie (#1817) üzenetére


Spet
addikt

Az a baj, hogy tud, rontja a hírnevedet, ez által akár jövőbeli esetleges cserepartnerektől esel el. Legalább most mindenki tanulhat belőle, hogy screenshot-oljon le minden üzletkötést.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#1821) Alien83 válasza csaba951 (#1819) üzenetére


Alien83
senior tag

Mondjuk én sem teljessen értem mit tudna bizonyítani.
Mert oks hogy ad egy mw3-ta és? az mire bizonyiték?

(#1822) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Lásd aláírásom, még mindig keresem a játékokat....

(#1823) Alien83 válasza Spet (#1820) üzenetére


Alien83
senior tag

oks de nem vágom milyen screenshot ez?
egy screen hogy ő egy mw3-at betesz, Boddy meg üresen hagyja és a kis zöld csikra mikor rányomnak akkor scree-nel? Nem vágom, de mire lenne ez bizonyiték és ha nem ad semmit?
és te gift-et adsz cserébe vagy pénzt?
szerintem ha az van amire gondolok loszart em ér a screenekkel.

(#1824) Rabbitf_24 válasza Rabbitf_24 (#1822) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

esetleg mw2 vagy mw3 kupon is érdekel.

(#1825) Spet válasza Alien83 (#1823) üzenetére


Spet
addikt

Ha azt nézzük, akkor elég lenne a chat ablakról egy screen shot ahol leírja mind 2 fél, hogy mit miért cserélne. Ez már szóbeli megegyezésnek minősül, ala szerződésnek (legalább is itt Mo.-n). Ha meg elkezdik lejáratni az embert steam forumon, akkor írni kell egy mail-t a support-nak hogy itt a screen csekkolhatja az eredetiségét ahogy akarja (és tudja), te mosod kezeidet, ha meg bebizonyosodik az igaza az embernek, akkor kérjen szépen elégtételt (steam forum bejegyzés törlés, perma ban rossz hírnév terjesztése miatt).

(#1826) ollie: +1

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#1826) ollie válasza BloodyEddie (#1817) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Linkeld be ide azt a screenshotot.

***

(#1827) csaba951 válasza Alien83 (#1823) üzenetére


csaba951
veterán

Bocsánat, az MW3-at én hoztam fel példaként, az eredeti hozzászólásban nincs leírva konkrétan, hogy mi volt a csere tárgya.

>Boddy meg üresen hagyja és a kis zöld csikra mikor
>rányomnak akkor scree-nel?

Ja, ez egy bizonyíték arra, hogy ő milyen önzetlen ember. Mert másra nem jó az a kép.

Rengeteg idő van arra, hogy az ember átgondolja az üzletet, és csere közben (de jobb előtte!) is meg lehet nézni, hogy a másik valóban azt a terméket teszi-e be amiről szó volt (például tényleg a teljes játék, nem csak egy guest pass). Eleve nem nyomom le a saját zöld csíkomat, amíg a másik oldalon nem teszi be az összes terméket cserére. És utána még mindig van egy megerősítés, mert közben változtathatott az ajánlatán. Ez a végleges megerősítés mind a két oldalon szükséges a csere létrejöttéhez.

Ha valaki nem érti ezt a csere rendszert, akkor az az ő baja! Tessék megtanulni a használatát! A másik, hogy minden embernek jogában áll hülyének lenni! Ha ő ingyen, vagy egy 25%-os Valve kuponért cserél el 100 eurónyi játékot, az az ő döntése. Miért ne tehetné meg?

(#1828) Źşë' válasza Alien83 (#1823) üzenetére


Źşë'
addikt

ezt én sem vágom, mert eleve szvsz az ilyen szitukra lett kitalálva a tradelés jelenlegi megvalósítása... ha balfasz hozzá akkor úgykell neki, menjen vissza a dedóba ha saját magát átb+ssza - én steam helyében biztos csak jól arcon röhögném

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#1829) JSaN válasza BloodyEddie (#1810) üzenetére


JSaN
addikt

Ha egy sima csere volt, akkor mit akar rajtad jelenteni? 2x kell le okezni a tradelesnel, vagy hulye vagy eleve erre ment. A kepet meg neznem, hogy azon mit akar jelenteni.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#1830) ProEvoFan válasza BloodyEddie (#1810) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ezt a szitut paraszti ésszel nem tudom felfogni.
A gyerek nem tud bizonyítani semmit.Ez egy felesleges cirkusz.Egy vicc.

(#1831) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Rájöttem hol a gond, én néztem be a dolgot, és azért rakta ki a képet, hogy milyen ügyes hogy "lehúzott" engem. TF2 itemekről van szó egyébként, és azt hittem hogy egy ritkát kapok a mostani karácsonyi adagból, (nagyjából 2000e Ft értékű) de helyette egy teljesen átlagosat adott. Abból (is) gondoltam hogy valami nem stimmel, hogy a screenshotjai között volt korábban is tradekről kép random emberekkel, "scammer" és hasonló aláírással. Szóval végülis ő húzott le engem, ciki tudom, de tévedtem.

Viszont a probléma fennáll, korábban már találkoztam ilyennel TF2 Trade szervereken, hogy Earbudot kínál (3000 ft, kb) szinte semmit sem érő cuccokat kér érte, és mikor belemennél, cancel és megy a szerverre visítozni, hogy csaló vagyok, mikor ő kínálta fel. Azt hittem, most ennek a durvább változatáról van szó, hogy jelenteni is akar... de legalább nincs gond.

[ Szerkesztve ]

(#1832) Alien83 válasza JSaN (#1829) üzenetére


Alien83
senior tag

Pontossan ezért nem vágom mit akart jelenteni.

De ha mégis direkt ad csak Ő és boody nem, akkor is mit bizonyit? hogy boody meg gift-et ad cserébe vagy adott?
Hát nemtudom elképzelni hogy ilyenért bármi következmény lesz.

(#1833) JSaN válasza BloodyEddie (#1831) üzenetére


JSaN
addikt

En ugyan nem ertek annyira a cuccokhoz, hogy kinek erte meg. De visitozni akar akkor menjen. Itt 2 ember meg egyezesen mullik hogy mit cserelnek, ha o ebbe belement akkor nincs mit jelenteni.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#1834) olly


olly
aktív tag

Én alig egy pár napja (kb 1-2hete) jártam úgy hogy cseréltem dead island cd kulcsra.. butaság volt.. :U Mikor beaktiváltam akkor írtak rám, hogy figyelni kell mert most sok lopott kulcs van..
Gondoltam írok a supportnak de végül nem írtam nekik. mert HA nem lopott a kulcs? Meg fölöslegesen nem akarom magamra felhívni a figyelmet.. Ti ilyen esetben mit tanácsoltok? (még nincs gond ebből)

(#1835) Alien83 válasza JSaN (#1833) üzenetére


Alien83
senior tag

Te erre azt mondom hogy 1 ember ő szoljanak ide, én üzleteltem Boody-val és korrekt, más is üzletelt vele, 1 kis taknyos nem csinál fesztivált szerintem.

(#1836) Alien83 válasza olly (#1834) üzenetére


Alien83
senior tag

Nem kell figyelni csak CDkulcsot kizárólag külön accountba tegyetek, soha ne a steam-en vett játékokal egy accountba, na erre kell figyelni. A legjobb haa cd-kulcsokat egyesével külön accountokat.

(#1837) olly válasza Alien83 (#1836) üzenetére


olly
aktív tag

Hát azt olvastam, hogy akik ilyeneket használnak azoknak BAN lesz az accountjukra.. Edig még nem kaptam bant és remélem nem is kapok :\ :\

(#1838) BloodyEddie válasza olly (#1834) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Ha tudja igazolni a vásárlást, nincs gond. Egyébként ha beaktiváltad akkor oké. Sose volt még példa arra hogy beaktivált játék miatt tiltsanak le egy accot, és a Steam is tisztában van vele hogy ha még lopott is lenne a kulcs, nem szivatja azt aki így vagy úgy, de fizetett érte.

BTW Dirt3al voltak ilyen gondok, de ha jól tudom az összes lopott kulcsot letiltották, szal eleve beaktiválhatatlanok lettek. Ha működik a játék, örülj neki és élvezd.

szerk.: bant biztos hogy nem, azt csak szándékos csalásért osztogatják.

[ Szerkesztve ]

(#1839) Alien83 válasza olly (#1837) üzenetére


Alien83
senior tag

Bann de utána még mentheted hogy irsz szupportnak hogy vetted egy online helyen de zet küldték fizettél érte és nem tudtad hogy nem eredeti.

És ennyi visszakapod az accodat csak éppen a játék nélkül. Nekem 1x volt ilyen.

Ebből az Origin a legfaszább mert ott nincs régiózár.

(#1840) Alien83 válasza BloodyEddie (#1838) üzenetére


Alien83
senior tag

Dehogynem velem volt már ilyen.
Elveszik a játékot.

(#1841) BloodyEddie válasza Alien83 (#1840) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Ez az első alkalom hogy ezt hallom, érdekes.

Egyébként az esetem tanulsága, hogy lesz egy TF2-es trade accountom, "fő" accomat meg csak játszani használom.

[ Szerkesztve ]

(#1842) olly válasza BloodyEddie (#1838) üzenetére


olly
aktív tag

Rendben :) köszönöm mind kettőtöknek a válaszokat, mostmár kicsit meg nyugodtam :)

(#1843) sith7 válasza BloodyEddie (#1841) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem tudom ........... a kuponokat nézted ? :B

-50 % X3 gold
-50 % Drakensang
-25 % Minden DeepSilver játék ... pl. Dead Island, Risen

(#1844) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Na, most már akkor nem adom fel olyan konnyen. Section 8 Prejudice megvan valakinek?

(#1845) BloodyEddie válasza sith7 (#1843) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Néztem, köszi az ajánlatot de ezek nem kellenek :R

(#1846) salieven


salieven
aktív tag

Mindenkinél szarakodik a steam? Nálam folyton kapcsolat megszakad ... és offline vagyok ....

PSN: salieven

(#1847) Rabbitf_24 válasza salieven (#1846) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

mindenkinél ez van nyugi.

(#1848) Alien83 válasza BloodyEddie (#1841) üzenetére


Alien83
senior tag

Pontossan, én ha még 1 cd-kucsot veszek és nem origin-be, akkor uj accot csinálok erre az 1 főaccountra meg sogoroméra nem regelek semmilyen cd-key-t semilyen forrásból.

Amúgy van egy account, amit cseréltem Silent Hill van egyedül rajta örültem nem kellett tovább kajtatnom utána.
Szerettem volna gift vagy trade-be de nemgáz ha kell fél másodperc alatt átmegyek és játszok Silent-el.
Nem szeretek ide oda loginelni, de ha csak igy kaphattam meg, ennél a játéknál elviselem majd. :)

Szerintem minimum 2 accountja legyen annak aki cd-kucsokat szokott vásárolni, és nem csak steam-en!!!
Én szólok most előre. Többet nem fogok.

[ Szerkesztve ]

(#1849) sith7 válasza BloodyEddie (#1845) üzenetére


sith7
nagyúr

rendben :R

(#1850) salieven válasza Alien83 (#1848) üzenetére


salieven
aktív tag

ezt nem értem pontosan .... hogy érted a cd kulcs vásárlását? én pl media marktból vettem a Left 4 Dead GOTY-m és nincs vele semmi baj ... steam-n meg nem szeretnék vásárolni de előbb utóbb úgy is eljön az ideje :D

PSN: salieven

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Steam Trade (csak csere!)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.