Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5801) Snooker válasza v!ct0y (#5799) üzenetére


Snooker
senior tag

Amúgy szerintem elég hülyeség, de kinek mi :) Jobb lenne úgy, ha csak olyan hősöket lehetne irányítani az egyes mapokon, akik időrendileg is beletartozhatnak az aktuális csatába. Persze, ennek meg az lenne a hátránya, hogy mondjuk sokak kedvence rey-t lehet, hogy csak két pályán lehetne irányítani...

(#5802) tonerz válasza NY_A (#5800) üzenetére


tonerz
aktív tag

PS4-en tolom a megjelenés után pár héttel vettem meg. A kritikák egy részével én is egyet értek, de ahogy te is említed, az atmoszféra a hangok a látvány, ezek engem is teljesen levesznek a lábamról :D
Hiába nekünk fanoknak olyan ez mint a drog, nem tudunk lejönni róla :DDD

(#5803) JegesEmber20


JegesEmber20
aktív tag

Na, egy kis lendület a PC-s userek táborában :D 4.9k aktív játékos volt a hétvégén :) Köszönhetően a 9.99 Eurós árazásnak :P :C

(#5804) v!ct0y válasza JegesEmber20 (#5803) üzenetére


v!ct0y
veterán

Origin access is ingyenes most.

(#5805) ΞΔGLΞ válasza NY_A (#5797) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ő úgy van vele, hogy legalább nem iszom el.

És ha megjelenik egy, vagy több SW nevű és ízű viszki, sör, pálinka, fröccs? xD

(#5806) nimfas válasza ΞΔGLΞ (#5805) üzenetére


nimfas
addikt

Alapból legalább 30 Ft-tal drágább egy SW matricás tej mint a sima. Elmegy a fröccs ára így is... :DDD

(#5807) NY_A válasza ΞΔGLΞ (#5805) üzenetére


NY_A
őstag

Kaptam egy olyan whisky-t, ami egy üveg stormtrooper sisakban van. Nincs felbontva. :)
Bár a Star Wars "ízű"-re kíváncsi lennék, hogy az milyen. :D
A bátyámtól olyan parfümöt kaptam, ami stormtrooperes üvegben van. Azt mondta, ettől rohamosztagos szagom lesz. :D

(#5808) ΞΔGLΞ válasza NY_A (#5807) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Gyűjts be egy ilyet is.

A kicseszett marhája! OMG [link]

(#5809) Gery9112 válasza JegesEmber20 (#5803) üzenetére


Gery9112
őstag

Nem, ez az ingyenes hétvégének volt köszönhető :DDD, csak akkor ugrik 4000 fölé a pc-s játékosok száma ha valamelyik, vagy mindegyik dlc ingyenesen kipróbálható

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#5810) sto1911 válasza lolal (#5783) üzenetére


sto1911
veterán

Nem reg probaltam a 4 oras trial-t, akkor bizony perceket vartam, mig bedobott egy meccsre, raadasul en nem szurtem semmilyen jatekmodra, csak instant play (vagy ahogy ott hivjak, passzolom).
Aztan most gyorsan megvettem ezt, de mar elotte is hallottam, hogy alig vannak jatekosok, mondom sebaj, botok ellen jo lesz. De ha igaz az, hogy a botok a DLC palyain nem tudnak jatszani, akkor egy fillert nem er. Mindjart itt a 2. resz, ezzel meg kevesebben fognak jatszani. :(

(#5784) Snooker:
ekkor kertem vissza: Sat, Jun 10, 2017 at 5:50 PM
ekkor jott vissza: Sun, Jun 11, 2017 at 8:10 PM

(#5811) NY_A válasza ΞΔGLΞ (#5808) üzenetére


NY_A
őstag

Ennyiért ajándék. 😁

(#5812) Snooker válasza sto1911 (#5810) üzenetére


Snooker
senior tag

Nekem még semmi, tegnap délelőtt 11 körül kértem a refundot. Habár az order history azt írja, hogy completed, azért van ennek gondolom valamennyi átfutási ideje.

(#5813) JegesEmber20 válasza NY_A (#5811) üzenetére


JegesEmber20
aktív tag

Így van :) Max 3000 ft-ról beszélünk, amivel nyugodtan el lehet lenni a 2. rész megjelenésig, esetleg még utána is.

(#5814) kokokka


kokokka
őstag

Túl van lihegve az egész! Most is játszom, pedig kedd dél van. Lehet találni játékot, arról nem is beszélve, hogy sz@ros 3000Ft-ért tökéletes kiképzés a második részhez! Sokan megvettük újonnan, vagy közel újonnan a játékot, és rohadtul nem ennyibe került. Azóta is játszom vele, 810 órám van benne! Aki erre az összegre is spúrpöcs, azt már tényleg csak sajnálni tudom! Szánalom....

(#5815) JegesEmber20 válasza kokokka (#5814) üzenetére


JegesEmber20
aktív tag

+1

(#5816) sto1911 válasza kokokka (#5814) üzenetére


sto1911
veterán

Inkabb az a szanalom, hogy a botos kerdesemre senki nem valaszolt, pedig nagyban segitett volna a masik iranyban donteni.
Es honnan tudod, hogy spurpocs, aki nem ad ki 3k-t se egy felkesz, alig jatszott jatekert? Lehet meg tudnank venni a lelkedet is, erre nem gondoltal Mr. "15-ert vettem egy jatekot es gazdagnak erzem magam"?

(#5817) lolal válasza sto1911 (#5816) üzenetére


lolal
senior tag

Már bocsánat, hogy beleszólok , de kokokka mellé kell állnom. Igaza van . 3.000 Ft nem pénzt egy ilyen címért már ne is haragudj. Én 9.000 ért vettem az ultimate-t még tavaly októberben mikor volt egy hétvégi nagy leárazás originen és 12.000 ről lehozták. Vannak hibák benne nem is kevés, de nekem 9.000 Ft -t bőven megért. Ha 3.000 ért dobálják most az ultimate-t szerintem mindenki hallgathat mint a sír...

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#5818) Snooker


Snooker
senior tag

Nem tudom mit zavar titeket az, hogy ha valaki nem fog a játékkal játszani az él a lehetőséggel és visszakéri az árát

(#5819) lolal válasza Snooker (#5818) üzenetére


lolal
senior tag

Mi ezt értjük csak nem kell akkor látványosan vergődni itt hogy minden szar. Hétfőn délben talált nekem kb 10mp leforgása alatt menetet walker assaulton. Botokkal meg senki nem játszik. Ebből kiindulva alaptalannak ítélem meg a sírást. :U

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#5820) sto1911 válasza lolal (#5817) üzenetére


sto1911
veterán

Nem az a baj, hogy beleszólt, hanem egyből csórósággal dobálózik, amire semmi szükség és bunkóság is. BTW ha ilyen tapló senkikkel van tele a multi, akkor nem is baj, ha kimaradok.

Másrészt meg nekem perceket kellett várni a játékra, esti órákban, mivel napközben dolgozok - tudjátok, hogy ne lógjak ki az itteni elit klubból. :D Szóval részemről irreleváns, hogy délben​ mennyien játszanak.

Harmadrészt szerinted senki nem játszik botokkal - én meg szeretnék, mert sokszor fel kell állnom a géptől. Erre a kérdésre viszont tőled sem kaptam választ.

Ha már a ki mit mennyiért témánál vagyunk, akkor nekem a Diablo benne volt vagy 30-ban, mert úgy gondolom megért ennyit, a battlefrontról meg úgy gondolom hogy nem ér meg 3-at sem, inkább megiszom, ugyanis ha játszani ülök le, akkor azt minőségi vagy épp elvárásaimat teljesítő játékkal teszem.

(#5821) Snooker válasza lolal (#5819) üzenetére


Snooker
senior tag

Szerintem a "látványos vergődéstől" azért távol állt a véleményem kifejtése, de nem akarok jobban belemenni a dologba, mert nem arra van ez a fórum, hogy veszekedjünk egymással.

(#5822) kokokka válasza sto1911 (#5820) üzenetére


kokokka
őstag

Valamit félre értesz vagy direkt magadra akarod húzni : nem azt mondtam, hogy csóró vagy! Ilyet én nem említettem, még csak nem is céloztam rá! Az, hogy valaki spúrpöcs nem azt jelenti, hogy szegény, sőt! Sok esetben pont azok ilyenek, akik bárkinek "megvehetnék még a lelkét is"! Ha ezért a játékért nem vagy hajlandó kiadni a 3000 forintot, lelked rajta. De akkor ne itt próbáld elmondani, hogy mennyire sz@r játék! Meg hogy mennyire nem lehet szervert találni! Olyanoknak, akik hosszú-hosszú ideje napi szinten játszanak vele és benne fekszik már 600-700-800 órájuk! Három műszakban dolgozom, de mindegy, hogy mikor ülök a játék elé, tudok játszani! Lehet, hogy a Te, vagy a géped hibája miatt kiabálod, hogy nem éri meg a 3000ft-ot, de ha mi, akik egy napot sem hagynánk ki a játékból (tudod, rajongók vagyunk) mindig tudjuk nyomni, akkor hidd el, hogy az így is van! Félkész? Alig játszott?? olyanokról írsz, amiről fogalmad sincs, hisz nem is lehet : nem játszottál vele szinte egy percet sem! Annyi biztos, hogy én most is játszom de kimondottan a kedvedért kiléptem, hogy ezt megírhassam. :)
És most mehetsz, elihatod a kemény háromezer forintodat, biztosan többre mész vele! Részemről lezártam, de hidd el, minden rosszindulat nélkül mondom : nagyon jó játék ez, bánhatod, hogy kihagytad....

UFF!

(#5823) sto1911 válasza kokokka (#5822) üzenetére


sto1911
veterán

Kicsit kiakadtam a szánalmasozáson, hiszen nem azt írtam hogy senkinek nem éri meg, hanem azt, hogy nekem nem éri meg. Bele kellene venni automatikus aláírásba, hogy a hozzászólás saját vélemény, nem univerzális igazság, ha sokaknak nem nyilvánvaló.

Másrészt akkor ment fel bennem a pumpa, amikor azt olvastam, hogy a botok csak az alap pályákon mennek, a dlc pályáin nem. Ha ez tényleg így van akkor már csak a hozzáállás miatt sem kapnak egy fillért sem tőlem. Erre viszont tényleg kíváncsi lennék.

Nem kevés sírás megy a neten a hibáiról, aminek biztos van alapja, szóval ha nektek azok ellenére tetszik én nem bánom, de NEKEM nem, lásd a második mondatot. Szintén örülök neki, hogy amikor ti tudtok játszani, akkor pillanatok alatt van játék, de amikor én szerettem volna, akkor nem keveset várnom kellett.

Majd a második részt megnézem magamnak.

[ Szerkesztve ]

(#5824) lolal válasza sto1911 (#5823) üzenetére


lolal
senior tag

Mindenki nagyon örül a személyes vélleményednek. Megértettük nem kell a játék 3.000 Ft ért sem, de még ha, ingyen adnák se... oké. Csak akkor jobb szélen nyomd meg azt a kis kukát és hagyd el a topicot, mert ez a nem játszottam 10 percet se és szar a játék illetve, forintot nem ér az egész véllemények nem fognak külön díjat kapni ebben az utcában. :R

[ Szerkesztve ]

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#5825) sto1911 válasza lolal (#5824) üzenetére


sto1911
veterán

Kérdezni jöttem, csak épp nem válaszolt senki sem... Úgyhogy először arra kellene törekedni, utána okoskodni. És mesélj, honnan veszed, hogy 10 percet se játszottam?

Ill. a szövegértést még gyakorold, mivel láthatólag neked nem megy.

(#5826) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Bő két hónap kihagyás után elindítottam a játékot. Úgy lőttek ki, szerintem a legbénábbak is, mint a szart! :DDD Komolyan, mint amikor "berozsdásodik" az ember, és ez olyan is volt, reflex nulla, emiatt a reagálás az egérre, nevezzük így semmi, lófütyi, meghaltam mielőtt lőhettem volna! Az egész lényege az volt, hogy egyszerűen lassú voltam, mint amikor elkezdtem a játékot kb, meg a rossz fegyver választás és néha azt sem tudtam ilyen bill-t kell hirtelen lenyomnom.

De aztán fél- egy óra múlva "felszínre törtek a már megtanult emlékek" és elkezdtem kaszálni, reflex beindult a "toppokat" is úgy lőttem ki, mintha mi sem lenne egyszerűbb. A lényeg, hogy szerencsére, amit már megtanultunk, azt nem lehet elfelejteni, ugyan kellett hozzá egy kis idő. Pipa is voltam abban a bő félórában magamra, mindenkit anyáztam, pedig én voltam a "noob". :)

[ Szerkesztve ]

(#5827) kokokka válasza ΞΔGLΞ (#5826) üzenetére


kokokka
őstag

Nem is kell ahhoz egy hónap, hogy így járjon az ember. Nagyon nagyon ritkán van, hogy kihagyok 2-3 napot, mert szinte mindig játszok vele, de azt is észre venni. Nem mintha PRO lennék, de ha belejön az ember legalább lesz egy kis sikerélménye.

(#5828) Törzsúr válasza JegesEmber20 (#5602) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Hamarosan én is csatlakozom a játékosok körébe. :)

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#5829) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Azért most egy ezressel csak megdobta a játékosszámot ez az akció... nem hűdesok, de jobb lett. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#5830) JegesEmber20 válasza FollowTheORI (#5829) üzenetére


JegesEmber20
aktív tag

Jó érzés amikor HvV-ben Vaderrel vagyok, és az összes új írja, hogy "cheater, get a life, choose other hero noob" :D Van 1-2 Rogue One-os Vader pillanatom már :DD

(#5831) Törzsúr válasza JegesEmber20 (#5830) üzenetére


Törzsúr
senior tag

:DDD

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#5832) venom8888


venom8888
őstag

Sziasztok. Hogy kell beallitani a kmartyakat masik gombokra?

(#5833) #78687232


#78687232
törölt tag

Van értelme a fegyverekkel bíbelődni, van esetleg valami fejlesztés vagy hozzáköthető szintezés mint a Battlefieldekben? Mert ha nincs, akkor nem fogok különösebben leragadni mindegyiknél.

(#5834) #85552128


#85552128
törölt tag

Érdekesség: [link]
Az egyik hackben van egy safeguard ami deaktiválja az aimbotot azokon a játékosokon akiknek a nevében benne van, hogy "UC-".
Amíg működik érdemes berakni az origin névbe.

[ Szerkesztve ]

(#5835) nimfas


nimfas
addikt

Volt már?

(#5836) sith7 válasza nimfas (#5835) üzenetére


sith7
nagyúr

Hogy lehet bekerülni ?

(#5837) ΞΔGLΞ válasza sith7 (#5836) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nekem kuldtek kodot, de azt nem tudom, hogy azert kaptam, mert azonnal megvettem a jatekot.

(#5838) oriic válasza ΞΔGLΞ (#5837) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Random az hogy ki kap. Olyan is kapott akinek nincs meg az elso resz sem.

Live-Die-Respawn

(#5839) sith7


sith7
nagyúr

köszi a válaszokat, akkor figyelem az email - t

(#5840) nimfas válasza ΞΔGLΞ (#5837) üzenetére


nimfas
addikt

Én kb 1,5 hónapja játszottam az első résszel utoljára, mégis kaptam kódot. :DDD

(#5841) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Hát ahogy nézem olyan hűdenagyon ez sem lesz más... kipróbáltam, de annyira nem győzőtt meg. Persze SW, meg ez még csak Alpha, meg több tartalom, meg stb, stb. De hát... nem érzem jobbnak magát a játékmentet. Vagy túl korán halsz vagy alig haladsz... ugyanolyan imba az egész, meg teli van kütyükkel.

Mondjuk az új körön belüli "hősrendszer" az tetszik, az jobb mint ez a felszedhető izé volt.

Összegészében így elsőre azt mondom aki az elsővel elvolt annak ez is jó lesz, a többiek szvsz ugyanúgy húzni fogják a szájukat. A tartalom mennyiségén kesergők, meg majd meglátják ez mennyivel lesz több. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#5842) lolal


lolal
senior tag

Ha esetleg valakinek van kódja és nem élne vele elküldheti privátban , megköszönném :) :K

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#5843) v!ct0y válasza lolal (#5842) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nekem jöhet account is ;]

(#5844) ΞΔGLΞ válasza oriic (#5838) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Írtam is, hogy nem tudom, de akkor random, tökmindegy. Jöjjön már a végleges, legyen már november úgyis tele a tkm már ezzel a kánikulával. Leszakad ég, vihar, villám, jégeső, 10-60 perc múlva meg már klímát kell kapcsolni megint, aztán kezdődik elölről..

(#5845) giornalista válasza FollowTheORI (#5841) üzenetére


giornalista
senior tag

szerintem nagyon rossz :D

a gunplay és a mozgások is rémesek, nekem ennyi elég is volt belőle, köszönöm :D 5 eurót megint megér majd, kb. ennyi.

(#5846) EFRM válasza giornalista (#5845) üzenetére


EFRM
tag

detto, mentem par kort, de nekem egyelore az elso resz is jobbnak tunik...

(#5847) giornalista válasza EFRM (#5846) üzenetére


giornalista
senior tag

egyértelműen jobb, igen.

oké, a class system előnye a BF2-nek. de abban pl. nem kell várni spawn-nál, ami jó, itt egyfolytában vannak herók, ami rossz, a map design überfos, atyaisten, a gunplay pedig magáért beszél. és mondom, nekem a karaktermozgás is nagyon lassú, irreszponzív.

persze Alpha meg minden, de ilyen dolgok már aligha változnak jelentősen.

(#5848) #85552128 válasza giornalista (#5847) üzenetére


#85552128
törölt tag

Lol, első rész egyértelműen jobb ?
Ne vicceljünk már, eleve nevetséges ezt egy alfa után kijelenteni. A térkép nem a legjobb, de nem is annyira rossz, a palota belsejét kell kicsit átalakítani, de még így is Bespines Carbon chamber kb. ezerszer szarabbul lett megtervezve.
A mozgás picivel lassabb, főleg a rolling, de ez pl. olyan dolog amin könnyen lehet segíteni mert a karakter sebessége csak egy érték amit átírnak. Még így is realisztikusabb mint ahogy az elsőben a rolling + a végén még fel is ugrik egyet ha jól csinálja.
A hero stunlockot is végre sikerült normálisan megcsinálni és nem lockol két méterről a lézerkard magához.

Ami már most látszik az alfából az az, hogy ez egy szinte teljesen más stílusú játék mint az első (nem mindenkinek fog bejönni az első túlzott casual stílusa után...) és minden adott, hogy sokkal jobb legyen

"persze Alpha meg minden, de ilyen dolgok már aligha változnak jelentősen."

Mert mik változnak akkor ? Még a karakter sincs normálisan berakva 3rd personban mert az egyiknek a lábát láthatod a másik meg csak derékig van a képernyőn.
Az első résznél még a béta állapotához képest is elég jelentős változások történtek az első egy évben, pedig a béta az még közelebbi build. Ezt annyinak rakták össze, hogy épp játszható legyen és minél több feedbacket kapjanak, zárt bétához képest nagyon sokan kaptak hozzáférést - mást nem érdemes levonni belőle a hivatalos bétáig.

Van ami nekem sem tetszik (pl. az új légi jármű kezeléssel nem vagyok kibékülve még ha látok is javulást), de még így is jobb lesz mint az első - és mondom ezt úgy, hogy mai napig játszom vele (~900 órám van benne day1-tól) tehát nem "divatból" utálom mint sokan mások. Megvan annak is az előnye, de rengeteg más hátránya is. Itt pl. felüdülés, hogy nem kell powerupokkal, tokenekkel bűvészkedni. Jól játszol ? Ok akkor választhatsz kivel szeretnél lenni...

[ Szerkesztve ]

(#5849) kokokka válasza #85552128 (#5848) üzenetére


kokokka
őstag

Én nem az első naptól játszok az egyessel (én is 900 óránál járok) , de a gurulás + ugrást én sem szeretem. Persze csinálom, de az ellen, aki ezt a lövéssel egybekötve tökélyre fejlesztette sz@rt sem érek. És amit leírtál az teljessen igaz : ez a mozdulatsor minden, csak nem realisztikus. Sajnos nekem nincs kódom a bétához, de én biztos nem nyavajognék, inkább örülnék, hogy ilyen korán láthatom a vázlattervet. Mert ez szerintem nem több. Olyan, mint a storyboard-ok, amiket a filmek forgatása előtt rajzolnak tervezetnek.
Amúgy milyen volt a feeling Szaby? Eléggé Star Wars-os? :)

(#5850) giornalista válasza #85552128 (#5848) üzenetére


giornalista
senior tag

"Ami már most látszik az alfából az az, hogy ez egy szinte teljesen más stílusú játék mint az első"

ezt miből szűrted le? valamivel kevésbé casual, de azért ugyanaz az irány szerintem. nyilván ez egy nagyon apró szelete a játéknak, és nem is feltétlen engem kell meggyőzzön, de a gunplay szerintem nagyon gyenge, a karaktermozgásban meg remélem, igazad lesz és gyorsítanak egy kicsit, agilisebbek lesznek a karakterek.

van, amikben előrelépett, de pl. az, hogy mindig van a pályán fénykardos hero, nem igazán fun szerintem. az FPS eléggé gyilkolja a játéknak :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.