Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3214) FireKeeper válasza Borg76 (#3213) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ami a túléléshez kell egy tacnak (szeirntem):
-tactical team 1, a legjobb ha kettő is van belőle, úgy szinte állandóan fenn tud lenni. így szinte mindig lesz pajzsod ott, ahol éppen lőnek (kivéve ha már teljesen elfogyott a pajzsod, abban az esetben persze szívás van).
-emergency power to shields 1, elég gyorsan utántöltődik, és kicsit visszatölti a pajzsot, egy ideig növeli a regenerációt és a pajzs ellenállását.
-reverse shield polarity 1, legjobb barátod, ha már sehol sincs pajzsod. az ellenséges tűz mértékében töltődik vissza a pajzs, tehát minél többen lőnek, annál gyorsabban. érdemes tacti team-el együtt felrakni, szinte azonnal maxra visszatölti a pajzsot. cserébe sokáig tart mire újra használhatod, szóval meg kell gondolni mikor lövöd el.
-polarize hull 1, nagy DMG resist buff, akkor érdemes feltolni, ha már nagyon nincs pajzsod. illetve a vonósugár hatását is megszünteti.
-hazard emitters 2, elsődleges heal, főleg STF-en lesz majd hasznos, mert a borg torpedók által felrakott plazmaégést leszedi a pajzsról, de akkor is életbevágó, ha mondjuk warp plasmába rohansz bele. meg persze bármikor, amikor gyógyítani kell magad.

energia profilból én nemrég váltottam vissza a 95/25/55/25-ről, a jó öreg 95/55/25/25-re (fegyó/pajzs/hajtómű/aux), mégpedig azért, mert a pajzsra adott extra energia a pajzs ellenállását is növeli (a kapacitását nem, csak az ellenállást).

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.