Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17651) gabor7th válasza gerisz23 (#17649) üzenetére


gabor7th
addikt

"Discovery csak 950 évvel lesz lemaradva technológiai szinten"

Ki tudja mi lesz ott... meg lehet simán kapnak új hajót, vagy csatlakoznak valakikhez akik upgrade-elik; eleve a Star Fleet nem létezik akkor már a "Short Treks" szerint ami canon és Discovery még mindig ott van a 33. században amikor már rég ott hagyta a legénysége és ez a legtávolabbi időpont ami ma van a Star Trekbe.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#17652) Plata


Plata
félisten

Itt vannak az új discovery dreadek.
[link]

(#17653) MichaelSD válasza Plata (#17652) üzenetére


MichaelSD
őstag

Ezek a STO timeline designjai szerintem, nem STD design, vagy tévedek?

A 2. évad végére tökéletesen szétválasztották a használható szereplőket (Enterprise -kivéve Tylert aki nem a szívem csücske) és a használhatatlanokat (Discovery - kivéve Nhan-t akit kedveltem). Persze melyik megy tovább...:(

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#17654) gabor7th válasza Plata (#17652) üzenetére


gabor7th
addikt

A "Qoj Command Dreadnought Cruiser" elég érdekes design-jú.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#17655) Plata válasza gabor7th (#17654) üzenetére


Plata
félisten

Mond inkább úgy hogy randa és béna.
De ezek a hajók nem túl combosak,kevés tac konzol túl sok engi.

(#17656) gabor7th válasza Plata (#17655) üzenetére


gabor7th
addikt

Meg nem is tűnik túl okosnak úgy megnyújtani és elvékonyítani egy részen a hajótestet. Főleg, hogy ez a legerősebb osztályú hajó elvileg.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#17657) Plata


Plata
félisten

[Rise of Discovery]
Vidió

[ Szerkesztve ]

(#17658) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Dilthium hétvége! Kezdődhet a grind! :D

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#17659) Plata válasza MichaelSD (#17658) üzenetére


Plata
félisten

Van többszáz vip dili kártyám.
De nincs kedvem tökölni vele.

(#17660) gerisz23


gerisz23
őstag

Vajon win7 újratelepítésnél mehet a játék úgy hogy kimásolom a fájlait majd az új op rendszerre vissza?Nincs kedvem 1 napig tölteni a gamet.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#17661) Plata válasza gerisz23 (#17660) üzenetére


Plata
félisten

Nekem win a C-n van a játék D-n.
Amikor újra lett rakva a win nem volt semmi gond,a játékot nem törölte le.
Szerintem ha kimásolod és vissza akkor nem lesz semmi gond,esetleg tol egy frissítést.

[ Szerkesztve ]

(#17662) gerisz23 válasza Plata (#17661) üzenetére


gerisz23
őstag

Megpróbálom,veszteni nem vesztek vele semmit,köszi!

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#17663) gerisz23 válasza Plata (#17661) üzenetére


gerisz23
őstag

Megy úgy néz ki!
Vettem másik lapot meg procit használtba,kértem tanácsot a procis fórumba.
ESD-n 60fps,ott ahol eddig max akkor volt ennyi ha egy helyben álltam,harc közben nem ment 35 alá de akkor már jó sok ellen volt.Amúgy ott is többnyire 60.
Játékot ssdn tárolom,winyóba nem bízok már 9 éves.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#17664) Plata válasza gerisz23 (#17663) üzenetére


Plata
félisten

Nekem most sem SSD-n van.

Egyébként,szerintetek valaha kijavítják azt a hibát hogy nem tudok torpedót lőni álcából a klingon hajómmal?
Olyan pocsék hogy nem tudok vele rendesen játszani,úgy van elkészítve hogy sosem jön ki harcban álcából,de így meg nem tudja lőni a torpedót,ki kell jönnöm álcából akkor ellövi majd vissza.
Már nem is tudom mióta van így,minimum egy éve.
Most is mentem egyet vele,de jól megszívtam,be mentem ISA-ra,az egyik oldalt lelőttük,erre persze csöngettek,vagy három percembe telt mire megszabadultam a váratlan vendégtől,még épp visszatértem lelőni a másik oldalt meg a kaput és tac kockát.
De vacak így harcolni hogy ki-be kell mászkálnom álcából ha el akarom sütni a Bio-neural warheadet.
ha nem vagyok álcában nem is sebez olyan nagyot,540k-s sebzés max arra jó hogy felidegesítsen.

(#17665) gabor7th


gabor7th
addikt

Hi mindenkinek! Csak szólok, nehogy véletlenül azt csináljátok mint én, hogy a phoenix price packnál automatice mentek azután a dolgok után amiket szoktatok választani rare és alacsonyabb szinten, mert most vettem észre vannak új dolgok, mégpedig nagyon fincsi dolgok. Feldobták a napom. Mondjuk kicsit szomorú is vagyok, mert az egyik hajó amit meg akartam szerezni átkerült ide. De mind1. így is van eseély rá, hogy meglesz.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#17666) Plata válasza gabor7th (#17665) üzenetére


Plata
félisten

Mindig up tokent veszek belőle.
Akár rare vagy vr esetleg ur.
Azok eventes hajók szerintem mind.
Nekem unlockolva vannak már.
Legalább is asszem mind eventes,meg se néztem még.

(#17667) Nagus


Nagus
senior tag

2 hajó biztosan nem eventes, a bogár és talán egy voth. Két hajót szedtem ki tavaly ami nem volt meg, és az összes eventes be volt gyűjtve tudtommal. Milyen új dolog van a phoenix storeban? Én átnéztem de nem láttam új dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#17668) gerisz23 válasza Nagus (#17667) üzenetére


gerisz23
őstag

Azok régi t5 promo hajók.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#17669) gabor7th


gabor7th
addikt

Most PC-re jött egy horror, majdnem 4 giga update. Tudja valaki, hogy konkrétan mik ezek, mert szerintem egy új reputáció behozása azért ennyit nem indokol.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#17670) gabor7th válasza Nagus (#17667) üzenetére


gabor7th
addikt

Új dolgokat a very rare és még lentebb kell keresni.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#17671) gabor7th


gabor7th
addikt

Amúgy láttam az új dread-eket és eléggé csalódtam. Olyan picik, még az eddigi talán legkisebb t6 hajomnál is kisebb a fedes, de a klingon se sokkal nagyobb. Pedig a kb. minden más dread a legimpresszívebb hajó.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#17672) Plata válasza gabor7th (#17669) üzenetére


Plata
félisten

Jövőhéten új season,prepatch.

(#17667) Nagus
Jah,az nem eventes,de T5 hajó,fenének sem kell.
Bogár hajó akkor sem kellett amikor még nem volt T6.
Lekvár hajókból csak a Dread jön be.Azt meg is vettem.
T6 is jó.

(#17671) gabor7th
Az új zenes command dread nem nagy szám.Az előző discoverys hajó a Gagarin sokkal jobb nála.

[ Szerkesztve ]

(#17673) gabor7th válasza Plata (#17672) üzenetére


gabor7th
addikt

"Jah,az nem eventes,de T5 hajó,fenének sem kell."

Hát nem te mondtad, hogy máig a kedvenced egy T5 klingon hajó? A felszerlés sokkal többet számít mint hogy T5 vagy T6.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#17674) Plata válasza gabor7th (#17673) üzenetére


Plata
félisten

Nekem bogárból sem T5 sem T6 nem kell.
Egyébként meg azt a hajót bárki megkaphatja ingyen.
Minden lekvár kari azzal kezd.
Na persze ki is dobtam egyből. :D
Sajnos klingon battle carrier a mai napig nincs T6-ban,csak T5.
Jó lenne ha kijönne végre a T6 változat.

[ Szerkesztve ]

(#17675) gabor7th


gabor7th
addikt

Mi lesz így az STO-val?

"U.S. Senator Introduces Bill To Ban Loot Boxes And Pay-To-Win Microtransactions"

https://kotaku.com/u-s-senator-introduces-bill-to-ban-loot-boxes-and-pay-1834612226

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#17676) Plata válasza gabor7th (#17675) üzenetére


Plata
félisten

Majd ki találnak valamit,vagy nem lesz belőle eleve semmi.

(#17677) gerisz23 válasza gabor7th (#17675) üzenetére


gerisz23
őstag

Itt alapból kapsz valami jutalmat ha boxot nyitsz,erre fognak hivatkozni.A nagy nyeremény csak extra

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#17678) Plata


Plata
félisten

Ma reggel pakolgattam a dilimet át dili exen keresztül,hogy ne vegyék meg 25 diliért akartam venni zent.
Annyiért tettem fel a dilimet,másik karival meg le akartam venni.
Mire át logoltam másik karira lett 159 zenem.
Valaki azt hiszem rakott ki zen-t 25 áron.
Miért pont 159-et nem tudom,lehet hogy elírta volna,vagy nem tudom.de nekem lett 25 dili áron 159 zen. :D

[ Szerkesztve ]

(#17679) Nagus válasza Plata (#17672) üzenetére


Nagus
senior tag

A Jam karakterhez adott bogár gyengébb, mert más a konzol kiosztása. :K

#17670
Nekem van minden szintű fönix tokenem a zöldtől az aranyig. Mindent kivettem már korábban, de most nincs olyan ami ne lenne szürke azaz új dolog. Amúgy azt geciségnek tartom, hogy pár fönix eventtel ezelőtt a combet pet használhatóságát 10-be limitálták. Amikor megvettem régen akkor még nem volt ilyen rajta.

[ Szerkesztve ]

(#17680) L3zl13 válasza Plata (#17678) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ha tényleg ez történt az nagyon gáz. Normálisan legmagasabb ajánlat+ időrendben kéne a vevőket kiszolgálni, nem pedig az alapján, hogy ki rakott be véletlenül ugyanarra az árra buy offert.

Aki hülye, haljon meg!

(#17681) Plata válasza L3zl13 (#17680) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom mi történt,még sosem volt olyan hogy passzoltam át dilit karik közt és valaha is kaptam volna érte zent,hiszen 25-ért ép eszű ember nem rak be zent.
De mikor karit cseréltem ott volt 159 zen,meg a többi dilim feltéve 25-ért.
Na meg ott van a transaction logban,25 dilis áron 159 zen.
Kár hogy nem több jött. :D

(#17679) Nagus
Sosem néztem az ingyenes bogár konzoljait.
Mikor jött a lekvár kieg megvettem vanguard packot fullosan,így eleve vanguard lekvár karit kezdtem,egyből ültettem bele Vanguard carrierbe a tac karit meg Vanguard warship-be.Az ingyenes meg jó volt admi kártyának.

[ Szerkesztve ]

(#17682) Plata


Plata
félisten

Mai patch:
[link]
Two New Episodes added to the Age of Discovery Arc:
Discover “The Plausibility of the Possible”:
Journey to the Priors System in the Beta Quadrant and assist the crew of the U.S.S. Buran.
For more information, please visit the “Rise of Discovery: The Plausibility of the Possible” blog at:
https://www.arcgames.com/en/games/star-trek-online/news/detail/11150443-rise-of-discovery%3A-the-plausibility-of-the-possible

Continue the storyline with, “The Impossibility of Reason”:
Captains will continue the storyline after the events of the “Plausibility of the Possible.”
Experience the events that led Ellen Landry to become the hardened Chief of Security aboard the U.S.S. Discovery.
For more information, please visit the “Rise of Discovery: The Impossibility of Reason” blog at:
https://www.arcgames.com/en/games/star-trek-online/news/detail/11151983-rise-of-discovery%3A-the-impossibility-of-reason

Task Force Operations: Advance and Elite Difficulties Available:
Pahvo Dissension has returned as a normal TFO with Advanced and Elite Difficulties.
Peril Over Pahvo has returned as a normal TFO with Advanced and Elite Difficulties.
Operation Riposte has returned as a normal TFO with Advanced and Elite Difficulties.
Command Tier 6 Ships at Any Level:
All Tier 6 Starships owned on an account may now be flown by characters at any level, provided they have completed the Tutorial Experience for their chosen starting faction.
Level restrictions on the starships and associated reward packs have been removed.
Tier 6 Starships flown at lower levels have reduced stats and capabilities compared to their full potential, approximately matching other ships of the same level, and will grow with you as you level up.
All starting equipment ("Standard Issue") that comes pre-equipped on Tier 6 Starships has been changed into scaling versions of those items, usable at any level.
Faction-based restrictions on Tier 6 Starships have not been altered as a result of this update.
For more information, please visit the “Command Tier 6 Ships at Any Level!” blog at:
https://www.arcgames.com/en/games/star-trek-online/news/detail/11138733-command-tier-6-ships-at-any-level%21

Discovery Legends Reputation:
This new reputation will be available with Rise of Discovery and will feature all new traits, kit modules, space equipment sets and a ground equipment set, as well as new ground armor and space visuals.
Earn Discovery Marks by participating in our newest TFO, “Operation Riposte”, as well as participating in the “Peril Over Pahvo”, “Defense of Starbase One”, or “Pahvo Dissention” TFOs.
"Defense of Starbase One" will now offer a choice of Fleet Marks or Discovery Marks on completion.
P.stellaviatori Spores can be earned by participating in the Advanced and Elite versions of the “Operation Riposte” TFO, as well as the “Peril Over Pahvo”, “Defense of Starbase One”, or “Pahvo Dissention” TFOs.
Rewards:
Discovery Marks and P.stellaviatori Spore Canisters can be submitted for Reputation XP and new, high-quality gear acquisitions.
Statmets-Tilly Field Modifications (Space Set – 4 Pieces)
Lorca’s Ambition (Space Weapon Set – 3 Pieces)
Burnham’s Resolve (Ground Set – 3 Pieces)
All new Kit Modules and Traits
For more information, please visit the “Introducing the Discovery Legends Reputation” blog at:
https://www.arcgames.com/en/games/star-trek-online/news/detail/11152283-introducing-the-discovery-legends-reputation

General:
Lighting 2.0 set to be the default setting for most computers on first game load.
Discovery and Enterprise boots are no longer available to Klingon Captains.
UI:
Added a new button to allow players to summon (transport) their Bridge Officers to their location.
Improved sorting of the Duty Officer Filter.
Positive and negative traits will sort to the top of the list.
Added a new option to the HUD to scale the size of buff icons on yourself.
Added a new option to the HUD to change the sort order of buffs on yourself.
Added several missing icons in the Colony World Holding.
Resolved an issue that was causing, “Improved Scientific Readiness”, to use Federation based icons when playing as a KDF or Romulan Captain.
Updated “Fragmentation Torpedo” debuff icon.
Abilities of items that open stores (such as the "Claim Lockboxes" option on Master Keys) no longer appear on player trays or in the powers menu.
Starship Emotes will no longer be placed onto player trays by default.

Content:
The Age of Discovery Arc has been updated:
All non-Discovery captains now have all of the Discovery themed missions in one "Age of Discovery" arc in the journal.
This means they have one tab with seven entries; six missions and one TFO mission.
The separate Mirror of Discovery Arc has been removed due to this.
Discovery captains: Now have the “The Plausibility of the Possible” and “The Impossibility of Reason” at the beginning of their journal in "Age of Discovery”.
The “Mirror of Discovery” Arc has been renamed to "Return of Discovery."
Battle at the Binary Stars TFO has been removed from Task Force Operations list and will return as an event at a later date.

Infected: The Conduit:
There is now a 30 second mission briefing time before the queue begins
Adjusted the position of the spheres in the initial spawn
Resolved an issue that caused Into the Hive Elite and Hive Onslaught Elite to reward one Borg Neural Processor instead of two.

Systems:
Elite Difficulty Updates:
Increased the damage multipliers that are applied to the Energy Damage of NPCs on Elite difficulty.
This increase starts small at level 50, and works out to an approximate increase of 40% at level 65.
This increase has not been applied to Kinetic damage.
Resolved an issue in the Zen Store description for the TFO Commendation Buyout for Operation Riposte that listed the Terran Guerilla Armor as one of the prizes.
Corrected this to correctly list the Elite Defense Satellite Console instead.
Added a new Captain Ability at level 38: Relocate Mines.
Transports all of your Space Mines to an area around the target enemy ship, minimum distance 2km, maximum 5km. 10km Ability range, but mines may be relocated from anywhere on the map.
Our intent with this Captain Ability is to bring mines closer to other weapons in reliability without compromising the feel of a minefield.
This Captain Ability allows players to continue to make use of their mines after the battle has moved and gives us a balance lever to adjust this reliability in the future without having to tweak individual mines.
All Jackal Mastiffs will now attack and move much more quickly, and will move into their "sprint" state when closing distance with enemies.
Ensign and Lieutenant Rank Mastiffs will now execute flanking maneuvers.
Jackal Mastiff bite damage has been increased, but bleed chance decreased. Damage of the bleed has been increased to compensate for a reduction in duration.
This should make them feel more threatening, without having a significant increase on combat balance.
Resolved an issue that could occasionally cause certain weapons and abilities that apply periodic damage to apply more instances of damage than intended.
Resolved an issue that prevented the damage modifiers on the Concentrated Tachyon Mine Launcher from increasing its shield damage.
Resolved an issue that could allow players to equip multiple variants of the Ablative Hazard Shielding console.
Resolved an issue that caused Reroute Reserves to Weapons to prevent you from activating other weapon enhancing abilities for several seconds after it ended.
Resolved an issue that caused Reroute Reserves to Weapon's icon to be greyed out while it was active.
The Chromodynamic Armor can now be upgraded.
Resolved an issue that could cause some damage from Kemocite-Laced Weaponry to not be properly attributed.
Renamed the Elite Fleet Disruptor Dual Pistols to Elite Fleet Disruptor Dual Sniper Rifles to better match their functionality.
Resolved an issue that could allow players to open the pack for the Temporal Light Cruiser [T6], D7 Temporal Battlecruiser [T6], or T'Liss Temporal Warbird [T6] if they couldn't fly the starship.
For any players in this situation, the ships have been re-boxed in your inventory and can once again be traded or sold.
Resolved an issue that caused some Nano energy Cells to use incorrect ability icons.
Resolved an issue that prevented the Federation Type 2 Phaser from getting a modifier when upgraded to gold.
This fixes existing items.
Resolved an issue that prevented the Federation Type 2 Phaser Mk IV from being upgraded.
This fixes existing items.
The Federation Type 2 Phaser is now eligible for Re-Engineering.
Resolved an issue that caused the Photon Torpedoes default equipped to some Discovery era Starships to use the incorrect icon.
Resolved several Photonic/Holographic Bridge Officers that were missing necessary Photonic-related data, which could cause unexpected interactions with hazardous environments.
Updated the description of the Soldier personal trait to indicate that it only affects ranged weapons. This is a tooltip change only.
The following consoles can now be equipped in Romulan Dyson Science Destroyers in addition to Warbirds:
Ablative Hazard Shielding (Romulan version).
Shield Absorptive Frequency Generator.
Ionized Particle Beam
Resolved an issue that was preventing all battleship-rank Klingon NPCs from having access to Cannon Scatter Volley above level 20, but instead having it below this level.
This was backwards, and these NPCs now gain access to this ability at 20 and do not lose it at higher levels.

(#17683) gabor7th válasza Plata (#17682) üzenetére


gabor7th
addikt

Én korábban azt hittem, hogy csak nem néztem szét elég helyen, de többen írták, hogy bizony így van... a gamma quadránsban nincs semmilyen specifikus duty officer assigment. Ez azért szomorú; ott egy teljes quadráns amiben nincs szinte semmi élet.

Meg azért milyen ez már... korábban mindig volt lehetőség, hogy igazi pénz nélkül szerezzél duty officereket. Pl. Voth duty officereket is szerezhettél lock boxon kívül, de itt már csak a lock box opció. Vagy hát... meg az exchange, onnan vettem is dominiom-os duty officert, mert többen írták, hiába keresgélem... nincs hely ahol lenne valami ahonnan veheteknék játékon belüli pénzzel, vagy assigment nyereményként.

Nagyon jó lenne, ha beleraknának ilyeneket, valahogy jobban érdekel a saját történetük mint a Discovery-s történetek.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#17684) Plata válasza gabor7th (#17683) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom,őszintén szólva sosem néztem doff assigmenteket gamma kvadránsban.
Kb 5 éve bent van a sulibán doff bug.
Vagy már régebben,fene sem tudja,mai napig megy a sulibán bug.
Ha van a flottátoknak sulibán hajója ti is tolhatjátok orrvérzésig.
Ha volna kedvem annyi sulibán doffot gyártanék amennyit csak akarok,csak nincs hozzá kedvem,időnként ha van kedvem csinálok magamnak sulibán doffot.Néha néha ha találkozom egy kezdővel akinek nincs doffja szoktam neki adni sulibán doffokat,régen sulibán doffokból szereztem a pénzemet,5 milla feletti értékű doffokat eladtam,ami olcsóbb volt azt megtartottam vagy bezúztam.
Időnként néha a sulibán doffok ára felmegy ha ki jön valami olyan hajó.
Amikor a T6 Galaxy kijött 40 misit is adtak egy sulibán fabrication engiért.
Mikor feedback pulse őrület volt akkor az volt jó áron,mert az egyik sulibán pont arra ad bónuszt.

(#17685) Plata válasza gabor7th (#17683) üzenetére


Plata
félisten

Egyébként ha jem hadar doffokat szeretnél szerintem próbálkozz kardassziai űrben.
Nem tudom konkrétan jem hadar van-e.De ott vannak dominionos doff küldik,csak eszement sok vacak kell beléjük.Exchange küldiket szoktam ott tolni.
Réges régen sokat doffoztam ott vulkáni karimmal,a bartender és chef accoladek miatt.Sok pénzért vettem lila bartender és chef doffokat,na meg vadásztam is rájuk,keramma és paradan kellett volna.

(#17686) Plata


Plata
félisten

(#17687) Plata


Plata
félisten

Lobi és kulcs akció.
[link]

(#17688) Plata


Plata
félisten

Az este kezdtem egy kardassziai karit,klingont.
Neki át dobtam olyan 60-70 sulibán doffot,reggelre 53-as szintre is húzták.

Vicc hogy bound lett mind ami küldiben volt. :D

(#17689) Plata


Plata
félisten

Oberth giveaway.
[link]

Nx giveawy.
[link]

(#17690) gabor7th válasza Plata (#17685) üzenetére


gabor7th
addikt

Tudom, hogy vannak alpha-ban dominionnal kapcsolatos duty assignmentek. Ami zavar az az elv sérülése. Ugye elvileg ez egy free to play játék ( mindegy, hogy súlyos pénzeket toltam bele) és ezért kéne, hogy legyen lehetőség valahogy lock boxon kívül is szerezni duty officert. Aztán ott van egy egész quadráns és semmi ilyen sincs benne, az egészben kb. semmi élet sincs.

Engem hidegen hagy nagyjából a skinek, mások azért rajonganak, valakik mint én is hajókat szeretnek gyűjteni, de én még plusszban szeretek duty officereket is gyűjteni és a nagy fajok közül szinte mindből van egy szép gyűjteményem, több száz duty officer. Borg, voth, tholian... és pl. most szeretem magamnak jem hadart is, de most ezért mindenképpen már fizetni is kell.

Na most jött a patch, de fura volt, mert nem volt sok, de a korábbiakhoz képest nagyon lassan jött le.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#17691) PeL válasza Plata (#17689) üzenetére


PeL
addikt

Remek, már el is fogytak a kulcsok... -.-

(#17692) Plata válasza PeL (#17691) üzenetére


Plata
félisten

Wow.
Oberth még van.
Only 3963 keys left!

(#17693) Plata válasza gabor7th (#17690) üzenetére


Plata
félisten

De jem doffot vehetsz exen is.
Szerintem lehet kapni.
Csak exen nincs faj szerinti kereső.

(#17694) gabor7th válasza Plata (#17693) üzenetére


gabor7th
addikt

Igen, végül ott vettem. Azért az ugyanaz... Máshol lehet fleet credittel, vagy duty officer assigmenttel új officert szerezni. Ezt most szépen kispórolták egy egész quadránsból.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#17695) Plata válasza gabor7th (#17694) üzenetére


Plata
félisten

Flottánál random doff ládával nem próbáltad?
Szerintem kb minden félét dob.
Bár hogy jem hadar van-e benne gőzöm sincs.
De mindenféle idióta fajt adott már nekem.
Ha mázlid van dps doffot is ad.
Néha ha felgyülemlik párszáz ezer fc felesleges veszek rajta random doffot.
A temporal karimnak már több mint 1 milla fölös fc-je van,de már van 300 doffja. :DDD
Nincs kedvem tovább bővíteni neki.
De ahhoz mázli kell,bár szerintem ma már exen sem olyan drága.

[ Szerkesztve ]

(#17696) L3zl13 válasza gabor7th (#17694) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Szerintem a Delta kvadránsban sem lehet deltás doffokat szerezni. Szóval az elv nem itt sérült, hanem már jóval korábban.

Aki hülye, haljon meg!

(#17697) Plata válasza L3zl13 (#17696) üzenetére


Plata
félisten

Nem igazán szokott érdekelni hogy a doff milyen fajba tartozik,kivétel a chef és bartender.
A többinél lényeg a traitje,nem a faj,

(#17698) gabor7th válasza L3zl13 (#17696) üzenetére


gabor7th
addikt

Dehogynem lehet... Menjél lentebb, van nem is kevés.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#17699) gabor7th válasza Plata (#17697) üzenetére


gabor7th
addikt

Nem teljesen mindegy mert vannak specifikus képességek amik adnak némi bónuszt.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#17700) Plata válasza gabor7th (#17699) üzenetére


Plata
félisten

Hát az csak akkor számít ha tolod doff küldiket.
Már rég nem doffozok csak úgy,nincs értelme.
Régen pénzt lehetett vele keresni sokat,akkor igen.
De akkor is klingonnal.
Vagy recruit eventen,mert a gamma és temporal eventen is el kellett érni 4-6 doff iskolával a max szintet.
Vagy ha kiskarit húzok akkor doffozok vele amíg 65-re nem rántom.
Adok neki 12-es szinten egy rakás sulibán doffot majd elindítok vele olyan 10-15 reseearch assigmentet,azzal fel is rántom utána már nem igazán doffozom.Legfeljebb az exchange programot tolom kardassziai űrben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.