Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    Belenéztem ebbe a stalkerlevesbe. Nem indul rosszul, de az angol fordítása borzalmas. Pl mikor Fürge arról beszél, hogy szeretne egy jobb cuccot, tud is valahol, mert a banditák dumáltak róla, hogy eldugtak egy rejtekhelyen valami Habar-t. Nos a habar oroszul maga a zsákmány, a loot. Szerintem jobban jársz, ha hagyod az angol zagyvaságot és belevágsz az orosz eredetiből fordításnak.

    Mondjuk az orosz eredeti meg rosszul indul. Ebben a verzióban kaptam egy bicskát a pisztoly mellé, az oroszban csak a stukkert, így semmilyen ládát nem tudtam kiüríteni, mert azokat szét kell csapni, de azt a nyamvadt nyolc lőszert erre nem pazarolnám....

    Más: mintha az lett volna valakinek a panasza, hogy nincs biztonságos lerakat ebben a modban, lenyúlják a szajrét a ládákból. Már Szidorovicsnál is lehet hátizsákot venni, 1520 rubel, ha jól emlékszem. Ezek pont arra valók, hogy lerakod valahol, ahová nem másznak fel (én a Bárnál az egyik lapostetőn szoktam az ilyet tartani, ahová vezet létra, de sose mászik fel senki) és van egy biztonságos lerakatod, amiből nem lopnak el semmit.

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés