Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 13:42:52

LOGOUT.hu

Spórolós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24615) bul07 válasza tibbike01 (#24613) üzenetére


bul07
nagyúr

Mikkor bejött Magyarországra a Old Spice stift elkezdtem azt használni, nem is tudom mennyi ideig használtam sok sok évig, talán 7-8-10év is megvolt.
Aztán egyszer csak kezdett a hónaljam pirosodni mintha megéget volna, és arra jöttem rá hogy Old Spice stift okozza, mikkor váltottam akkor gyógyult, lehet változtattak valami összetevőn nem tudom vagy csak allergiás lettem rá.
Ekkor tértem át a Nivea golyósra és ezt használtam utána(NIVEA MEN Silver Protect)
Pár évente persze vettem egy Old Spice stift-et hogy hátha, de pár nap egy hét utána újra jött a pirosság és a fájdalom.

Aztán véletlenül elrontottam egy rendelést 2019 végén és érkezett 4db OLD SPICE Bearglove 150 ml Antiperspirant & Deodorant Spray [link], ugye ezt nem lehet ruhára fújni mert az alumínium miatt szürke lesz

És ha már volt akkor elkezdtem használni a golyós helyett
És jött a megvilágosodás, mert nem kellet várni hogy száradjon, ne ragadjon hozzá a ruha, ne kenje össze,
Spray ráfúj és már lehet is öltözni nem kell várni, és nem is kellet az ingek hónalját folt tisztítóval dörzsölni mint golyós esetén.
(Én indulás előtt pár perccel szeretek felöltözni és rettentő fárasztó volt állandón szárítgatni a hónaljamat)
Nem mellesleg nálam jobban is gátolta az izzadást, nem kicsit

Így eldöntöttem hogy soha többet golyós vagy kenős

És történt úgy hogy golyósból is rendesen be voltam tárazva
Azóta elajándékoztam vagy egy két darabot de még így is porosodik pár darab a lomis fiókba :D :)

Tömören
Nem kell várni a száradásra, és nem koszolja a ruhákat annyira hogy folttisztítóval keljen tisztítani

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.