Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) 24thmoment válasza kapcs-ford (#597) üzenetére


24thmoment
aktív tag

nos ennek orulok
farral csinalod? tudsz nekem vmilyen utmutatot adni hogy hogyan kell?
elore is koszonom

(#602) kapcs-ford válasza btotyi (#600) üzenetére


kapcs-ford
őstag

a korrozzió lassú folyamat... ameddig nincs meg a fentebb írt nagyonalapos tisztítás addig csak hetek esetleg hónapok kérdése a medencés fürdés esetén meg pláne.

Aláírás

(#603) kapcs-ford válasza 24thmoment (#601) üzenetére


kapcs-ford
őstag

[link]
7euro

Aláírás

(#604) kapcs-ford válasza kapcs-ford (#603) üzenetére


kapcs-ford
őstag

inkább ez ingyenes
[link]

Aláírás

(#605) Fecsy


Fecsy
tag

:Y :Y :Y :Y

Azért durva,hogy egy telóval,éjszaka, ilyen fényviszonyok között lehet olyan fotót csinálni,ahol az égen egy fia zaj vagy pixelesedés sincsen.... :R

Ez a fotó döntött további sorsomról.... :C :DD

[link]

(#606) Balinov válasza Fecsy (#605) üzenetére


Balinov
félisten

hátmégha veszel hozzá vaku-t...még az előző topikba vki vett és linkelt jópár,vakuval /anélkül készített képet..háát...tekintve hogy mégiscsak ez egy TELEFON,döbbenetes.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#607) Fecsy válasza Balinov (#606) üzenetére


Fecsy
tag

:Y :Y :C :C

Itt egy kis makró is a drágaszágtól :DDD :

[link]

Szeretnék egy ilyen csodát,csak az a baj,hogy sehogysem bízom meg a különböző maszek << használtmobilkereskedésekben>>.... :(((
Szeretem,ha amibe belefektetem a pénzem, zsírúj. :U
Most magentáéknál jó áron van a d750i,lehet,hogy elcsábulok,viszont előtte légyszi mondjatok meg nekem vmit :B :

- ugye a d750i is ilyen gyönyörű képeket fog majd csinálni? :o :DDD

/tudom,hogy ELVIEKBEN a k750,w800 és d750 csak a külsőjét tekintve különbözik,de én annyira tartok a magenta-féle ''tuningtól''.... :DDD /

ugye nincs lebutítva,kedves d750-tulajok?? :R

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#608) Motyi válasza Fecsy (#607) üzenetére


Motyi
senior tag

Megnyugtathatlak nincs butítás a D750-ben.Csak a wap ikon helyet T-mobilos(wap) ikon van.Amúgy D750 =K750 belső + W800 burkolat kék-szürke színben.

(#609) GER53


GER53
csendes tag

Sziasztok!
TAlálkozott már valaki közületek olyan problémával, hogy valamelyik billentyű egyáltalán nem reagál a lenyomásra? Nálam speciel a 3-as billentyű nem működik, nem tudok így sms-t sem írni ezekkel a betűkkel sajna, sem számot beírni a telefonba alapállapotban. Viszont később-ami lehet 1 perc, de akár 1 óra is- a telefon magától elkezdi írni a 3-asokat, és ha ez pont akkor jön elő mikor telefonálok, akkor a másik fél csak sípolást hall az éter túloldalán. Nagyon idegesítő dolog, segítsetek légyszi!
Üdv

(#610) Nimda válasza GER53 (#609) üzenetére


Nimda
addikt

Lehet hogy elég neki egy takaritás,de az is lehet hogy komolyabb a probléma...ha garis mindenképpen szerviz...

(#611) kp78 válasza Fecsy (#607) üzenetére


kp78
addikt

Én úgy tudom nem nagyon van már T-éknél sem, csak hirdetik, hogy csigázzák az embereket. :U
Szolgáltatóknál egyre nehezebb lesz hozzájutni.
Egyébként új Metro katalógusban is van, 59900.- független. Ez sem rossz ár.

(#612) 24thmoment válasza GER53 (#609) üzenetére


24thmoment
aktív tag

szerintem csinálj egy master resetet és ha még mindig u.a. csinálja vidd el egy szaküzletbe

(#613) Balinov válasza Fecsy (#607) üzenetére


Balinov
félisten

nincs lebutítva a d750i,ilyenem van,tom jól.viszont arra készülj fel,hogy frissíteni SEUS-on ,na azt nem fogsz tudni,max a 2005 decemberi fw verzióra...rohadt t nem engedi SE-nek feltenni a D-s,frissebb sw-t a SEUS-ra. ezt a Sonyericcson Magyarország email supportja írta le nekem.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#614) reactor


reactor
tag

Samsung e-310-es telónak tudta valaki használni pc-vel az infraportját???

HELP.

:Y :Y :Y :Y :Y

(#615) Balinov válasza reactor (#614) üzenetére


Balinov
félisten

érdkes kérdés ez egy SonyEriccson K750i topikban.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#616) reactor válasza Balinov (#615) üzenetére


reactor
tag

korán van még el vagyok tévedve !
De már már lassan feledom a reményt!

(#617) Balinov válasza reactor (#616) üzenetére


Balinov
félisten

krédezd meg az Azonnali mobilos kérdések c. topikban.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#618) -=ZS=-


-=ZS=-
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy hány küldött+fogadott SMS fér a k750i memóriájába? Nekem ha jól emlékszem, kb 170 van benne, és reklamál, hogy megtelik.. Ha van benne 26MB szabad belső memória, akkor ne vicceljen már velem, hogy nem fér el.. Mekkora gyökérség ez? Van valahol valami beállítás, hogy hova mentse? Ha tényleg nem fér több, akkor valamilyen programmal le lehet tölteni róla PCre?
A telefonkönyvem is letölthető valamilyen progival?

Bocs, hogyha már ezerszer tárgyalt amatőr kérdések, de munka mellett nincs időm végigolvasni a topicot...

Üdv!

(#619) canniball válasza -=ZS=- (#618) üzenetére


canniball
nagyúr

Az sms-ek máshova mentését/''tárhely'' növelését egyszer már leírta itt valaki (engem annyira nem mozgatott meg a téma, úgyhogy nem emlékszem hogy kell csinálni).

PC-tel. kapcsolatra/mentésre ajánlott progi a MyPhoneExplorer vagy az FMA.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#620) Fecsy


Fecsy
tag

Hi!

Ma megvettem a d750i-t a T-nél.....azóta teljes álomvilág... :DDD ...sosem vagyok biztos abban,hogy álmodom-e vagy sem...hihetetlen ez a telefon... :O :O :Y :Y :DD :DD

Ezért érdemes volt megszületni.... ;] :DDD

(#621) Manitou


Manitou
addikt

Egy rajongó levelét olvashattuk :D

Már több mint egy hete én is álomvilágban élek ;] :D

(#622) Balinov válasza Manitou (#621) üzenetére


Balinov
félisten

S hogy vagy megelégedve?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#623) 24thmoment válasza -=ZS=- (#618) üzenetére


24thmoment
aktív tag

a telefon felhasználók számar elérhető memóriája asszem olyan 36MB. a telefon tenyleges memóriája ennél jóval nagyobb! azonban ez a nagy memoria ''particionálva'' van és az sms/kontakt stb.-nek is megvan a maga kis particiója ami asszem 200sms és 510 kontakt tárolását teszi lehetővé.

(#624) Manitou válasza Balinov (#622) üzenetére


Manitou
addikt

Szerintem nagyon fasza kis telefon, pláne amennyit ki kell érte fizetni.

[Szerkesztve]

(#625) Balinov válasza Manitou (#624) üzenetére


Balinov
félisten

megérte ennyire utánaérdeklődni,mi? ;) ;) ;) :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#626) Fecsy


Fecsy
tag

ti meddig töltöttétek először? :F
A csajszi magentáéknál azt mondta,hogy első használatnál 16 :Y órát kell tölteni,de én eddig mindenhol úgy hallottam,hogy a lítiumos akksikat nem kell ''edzeni'' ilyen hosszú töltési idővel. Kb. 4órája van rajta,és már 100%-osnak mutatja a powa-t... :U

Nem szeretnék semmit sem elszúrni már az elején... :DDD

És már úgy fényképeznék erre-arra.... :DD

(#627) Viktor0610 válasza Fecsy (#626) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

8-10 órát kell tölteni kikapcsolt állapotban, és ezt a folyamatot megismételheted havonta egyszer.

Samsung Galaxy A54

(#628) Fecsy


Fecsy
tag

Ja,még azt akartam,hogy a cdn volt egy sony ericsson file manager nevű progi,ami színes,szagos,sztereó,viszont egyelőre nem tudtam kideríteni,hogy hogyan rakjak át témákat,stb. a telóra. Sokkal jobban kedveltem a FMA-t...viszont azzal többszöri imádsággal sem jött létre kapcsolat... :F

Mitévő legyek? :DDD

(#629) IronMike


IronMike
tag

Hali!

Kb fél éve van K750i, de h
- mi az a kódmemoris és mire jó azt nem tudom? :F
- ill az üzenetek menübe mi az a barátok nevü opció? :F
- és egy utolsó T9-es szövegbevitelt használok, és tanítom új szavakra, azokat letudom menteni (ha esetleg egy másik telt ne kelljen ugyanazokra a szavakra megtanitani) valahogy átmenteni? :F
Reméelm érthetö? :DDD

MacBook Air 13' i5

(#630) Fecsy


Fecsy
tag

közben rájöttem,hogy a kapott progiban 2 ablak nyílik meg,és egyszerűen csak áthúzom a dolgokat a gépről a telóra. :DD

Viszont amikor zajlik az áttöltés, a mobil képén elkezdenek villogni különböző dolgok,mint pl a ''szöszök meg cérnák'' a régi filmeknél... :F

természetes ez? :F


p.s. : utána nincs semmi gáz vele,gyönyörűen működik

[Szerkesztve]

(#631) Boxer001 válasza Manitou (#624) üzenetére


Boxer001
veterán

há má nekem is kéne :D
elvileg holnap meg is lesz, kínlódtam már eleget érte, megérdemlem :D

(#632) Viktor0610 válasza IronMike (#629) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A kódmemória részen el tudod menteni a másutt használt kódjaid, egy újabb kóddal védve.
A T9-es szavakat véleményem szerint nem lehet lementeni.

Samsung Galaxy A54

(#633) nat


nat
senior tag

Én ugytom hogy gyárilag be van épitve hőmérő a telóba.
Ezt valamilyen progival elő tudnám szedni?
:F

(#634) Manitou válasza nat (#633) üzenetére


Manitou
addikt

Myphone explorerel meglehet nézni a hőmérsékletet. De hogy a telóban hol van az engem is érdekelne :)

(#635) nat válasza Manitou (#634) üzenetére


nat
senior tag

:R
Én is avval progival tudom.
De akkor a teló is tudja.

(#636) Balinov válasza nat (#635) üzenetére


Balinov
félisten

fma is megmondja

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#637) Viktor0610 válasza Balinov (#636) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kolléga véleményem szerint arra volna kíváncsi, h. a készülékben hol van, tehát melyik menüpont alatt. :)

Samsung Galaxy A54

(#638) süti5


süti5
őstag

Van hőmérő a telóban? Nem mondjátok..... én még egyik menüben sem találkoztam vele...

(#639) Balinov válasza Viktor0610 (#637) üzenetére


Balinov
félisten

szerintem is,de én nem találkoztam még ilyen opcióval mgé a szervizmenüben sem

Tényleg,ma jubilálok! Képzeljétek ma 1 éves a D750i-m. :R :R :R :R Köszönöm SE! :C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#640) nat válasza Balinov (#639) üzenetére


nat
senior tag

Gratula. :C

(#641) Balinov válasza nat (#640) üzenetére


Balinov
félisten

Köcce,ha nem 2 év lenne a gari rá,w800sítanám még ma.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#642) Fecsy


Fecsy
tag

Tudtátok,hogy a médialejátszóban lassítani is lehet kockáról kockára a videókat? :R

Mindössze lefelé kell nyomni a joyt...cool :DDD

Az is király,hogy ki lehet menteni képkockákat a videókból & bele is lehet tekerni...nem győzök betelni ezzel a gyönyörű kis telóval :R

SE Rulz ;]

(#643) Balinov


Balinov
félisten

üdv,utóbbit hogy sikerült megcisnálnod?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#644) Manitou válasza Fecsy (#642) üzenetére


Manitou
addikt

Tudtuk ;]

(#645) Manitou válasza Balinov (#643) üzenetére


Manitou
addikt

A képkockamentést, vagy a lassítást?

Lassítás: joy lefele
Képkocka mentés: videót lepausolod, és egyebek--> képkocka mentése :D

(#646) Balinov válasza Manitou (#645) üzenetére


Balinov
félisten

húdeszkőkevok! :B :B :B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#647) Manitou válasza Balinov (#646) üzenetére


Manitou
addikt

Most fedeztem fel egy új funkciót én is :D Hangvezérlésnél beállítod hogy --> vásároljál be, és elmegy helyetted boltba és azt hoz amit akarsz ;] :D

(#648) Manitou válasza Boxer001 (#631) üzenetére


Manitou
addikt

Ha ma nem jön össze a telefon beszerzése, akkor akár a dunának is mehetsz, ide többet ne írjál ;] :D

(#649) netkoo


netkoo
senior tag

Sziasztok:)
lejárt agarim:(
Kéne egy megbizhato szerviz Bp n!Tud valaki egyett? :F

Samsung S22+

(#650) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Hi

Nektek szokott olyat csinálni a telfon, hogy amikor kiléptek a képnézésből akkor ilyen szivárványos vízszintes 1Cm magas csik jelenik meg majd eltünik, általában képnézés után vagy fényképezés után szokott VÉLETLENSZERŰEN előfordulni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.