Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Atomgeszi válasza duli (#799) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Mekkora méretű txt- t akarsz megnyitni? én kisebb terjedelmű txt-ket szoktam felrakni a telóra, és azokat megnyitja ( 20-25 kilobájtosakat)

dragonfx: A telefonba nincs benne?

[Szerkesztve]

(#802) dragonfx válasza Atomgeszi (#801) üzenetére


dragonfx
veterán

nincs :(
csak az adaptor volt a dobozban :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#803) Atomgeszi válasza dragonfx (#802) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ha se a telefonba se a dobozába nemvolt benne,akkor azt valszeg megfújták! bontatlan doboz volt?
Hol vetted a telefont?

[Szerkesztve]

(#804) dragonfx válasza Atomgeszi (#803) üzenetére


dragonfx
veterán

plaza, nem figyeltem hogy bontatlan e volt, mert a simet belerakták nekem, de szerintme igen.
Áhhhh ezt nem hiszem el :((( :W

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#805) duli válasza Atomgeszi (#801) üzenetére


duli
tag

A legkisebb 300 kb-os amit kellene neki olvasni :U . Már ezzel a Tequilacat progival sikerült is megnyitnom java-ként, de egy csomó hülye ábrát is belerak úgyhogy még próbálgatom.

(#806) 24thmoment válasza dragonfx (#804) üzenetére


24thmoment
aktív tag

szerintem vidd vissza hátha szerencséd lesz. ha nem akkor a vaterán olcsón tudsz venni egy 64Mb-os kártyát.

(#807) szil@'rd


szil@'rd
tag

Hali!

Van egy pannonos sonyericsson k750i-m az lenne a kérdés hogy a fotó hangot hogy lehet kicsapcsolni letiltani vagy bármit csinálni vele csak ne legyen??

Do not power of while BIOS saving!!!! |

(#808) dragonfx válasza 24thmoment (#806) üzenetére


dragonfx
veterán

probléma megoldva, rendi volt a csajszi adott egyet, új ügyféllel jól kell bánni :R
Teljes mértékben csak kedtől fogom tudni használni a tel.t a számhordozás miatt :O , de a fényképezője tényleg elég kira.Elsőre egy dodge ram srt10-et sikerült levillantani az utcán :C
Kipróbáltam még amíg vásároltam a nagytesót a w810i-t hát annak a joy-ya nem olyna jó elég nehéz hozzáférni és ujjal irányítani pedig nincs egy hatalmas kezem, ami elsőre furi hogy a 9es tipisu menü kattintás után tovább mehet jobbra :B , meg azért lehetne kicsit nagyobb ennek is a joyya.

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#809) kapcs-ford válasza szil@'rd (#807) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Pont most láttam ezt, ezzel debrandolni lehet tehát kamerahang pannon voda etc.. menüt kiszedi. Gyári kábellel megy.

[link]

Aláírás

(#810) krattyogi


krattyogi
tag

Hello mindenkinek

Olyan kérdésem lenne hogy a teló 1-2 hét múlva lesz 1 éves,de joy gombja kezd elromlani valamikor csak másodjára de valamikor csak sokadjára akarja azt csinálni amit én mondok neki.Szerintetek ez lehet garanciális hiba?Tehát visszavihetem?Amúgy nem mindíg csinálja.

**** SUICIDAL LIFE****

(#811) RadeonExClÛB válasza krattyogi (#810) üzenetére


RadeonExClÛB
tag

Hát sz.tem elméletileg ki kellene cserélniük gyakorlatilag ezt majd ők megmondják sz.tem gyors vidd be. :))
Nem vesztesz semmit ha bemész legalább megtudod meg e csinálják.

[Szerkesztve]

(#812) bobace válasza duli (#805) üzenetére


bobace
őstag

Nekem kb 3-4mb-os TXT-k is simán mennek! Milyen karakterek? Kinai? ;]
Amikor doc-ból átrakod txt-be használj unicode készletet. Nekem csak az idézőjelet nem ismeri fel, a többi karakter hibátlan.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#813) Kakumix válasza szil@'rd (#807) üzenetére


Kakumix
senior tag

Szia!

Párszor már le lett írva a topikban, hogy nem lehet a pannonosnál kikapcsolni a kamerahangot. Lehet ingyenes számot hívni, mert hívás közben nincs kamerahang. De amit kapcs-ford írt azt nem javaslom, mert ugrik a garancia, ha van még rajta!

Eladó brando fólia [link]

Legyen szép napod!

(#814) Atomgeszi válasza dragonfx (#808) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Akkor mákod volt! :C
''....a w810i-t hát annak a joy-ya nem olyna jó elég nehéz hozzáférni és ujjal irányítani....''
A W810i-ben nincs joy, hanem navigyűrű, és szvsz az elég nagy ahhoz h. a nagy kezü/ujju emberek is gond nélkül használhassák!

(#815) canniball válasza Kakumix (#813) üzenetére


canniball
nagyúr

Vazz, épp ma délelőtt vettünk...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#816) krattyogi válasza RadeonExClÛB (#811) üzenetére


krattyogi
tag

Rendeben,megpróbálom csak az a baj hogy 5-ből 3-szor nem csinálja kétszer meg igen,de holnap elviszem és remélem valamit csinálnak vele vagy adnak egy újat.

**** SUICIDAL LIFE****

(#817) Freezura


Freezura
tag

Sziasztok!

Végre én is boldog tulajdonosa vagyok egy D750-es készüléknek. Igaz nehezen sikerült megvásárolni, mert pont aznap vették le a domino akciós készülékek listájáról, de mivel volt 3 éves domino szerződésem készülékváltásban 41970 pénzért sikerült elhozni. Ezt mindenkinek ajánlom, hogyha elmúlt 1 éves a domino szerződése simán el tudja hozni, annak ellenére, hogy a dominóval nem kapni.

Egy Siemens CXT65 után felüdülés ez a teló. Nagyon meg vagyok elégedve vele!

(#818) bobace válasza Freezura (#817) üzenetére


bobace
őstag

A készülékváltás mit jelent? Viszed a régi tlefonod és ingyen beadod, vagy nem kell telefon? Mert akkor én is vennék még egyet tartaléknak ;] 4 év Domino után már csak adnak akkor...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#819) Freezura válasza bobace (#818) üzenetére


Freezura
tag

Szia!

Beviszed a SIM kártyád, a szerződést, személyit és kész. Ráadásul még 2400 Ft feltöltést is kapsz rá. A régi telefon nem kell. Annyi kikötés van, hogy 2 évig nem veheted igénybe ezt a ''csere'' lehetőséget.
Előtte érdemes felhívnod az üzletet, hogy van-e ilyen lehetőségre telefonjuk (készülékváltásra). Én az első üzletet, amit felhívtam volt rá lehetőség.

Remélem sikerül.

(#820) szil@'rd válasza kapcs-ford (#809) üzenetére


szil@'rd
tag

Nem kivitelezhetö ez anélkül hogy fizessek érte 1600HUF-t?

Do not power of while BIOS saving!!!! |

(#821) kapcs-ford válasza szil@'rd (#820) üzenetére


kapcs-ford
őstag

ha nincs komoly cuccod meg flashkábeled akkor nem csak ha cid36-os a telcsid de flash kábel akkor is kell. Szervizek 3körül csinálják. ahhoz a wotanhoz meg mozdulnod sem kell. mondhatni fotelból.

Aláírás

(#822) bobace válasza Freezura (#819) üzenetére


bobace
őstag

Kösz, ez jól hangzik, megpróbálom valami telóval :R

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#823) Manitou válasza Freezura (#819) üzenetére


Manitou
addikt

De akkor ez most csak előfizetéses ügyfelekre érvényes nem? Vagy aki nem előfizetéses, az is megjátszhatja ezt?

(#824) Viktor0610 válasza Manitou (#823) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A készülékcsere vonatkozik mind előfizetéses, mind Dominós ügyfelekre.
(A Pannon rendszeréből kiindulva a 2400 Ft feltöltést nem ajándékba adják, hanem val.sz.leg kifizeted azt is.)

Samsung Galaxy A54

(#825) Freezura válasza Manitou (#823) üzenetére


Freezura
tag

Nem kell előfizetés, én Dominós vagyok. Hívd föl az ügyfélszolgálatot (1230 -azt hiszem), ha megadod a telefonszámod és a Dominó kódodat megmondja a kezelő, hogy igénybe veheted-e. Asszem csak az a kikötés, hogy legalább 1 éves legyen a dominós szerződésed (Aranykártyás). ........igaz, kártyám nincs, de elvileg aranykártyás vagyok.

(#826) kapcs-ford válasza Freezura (#825) üzenetére


kapcs-ford
őstag

sima dominós meg aranykártyás dominós között van ám különbség..

Aláírás

(#827) dragonfx


dragonfx
veterán

hali!

tudom hülye kérdés de nekem nagyon halknak tünika telefon.
nektek is halk??
7 erősségű csengőhang és alig piszmog valamit a hangszóró amikor megnézem a csengőhangokat. :F

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#828) Ricardo válasza dragonfx (#827) üzenetére


Ricardo
félisten

Amikor megnézed az nem a csengőhang hangerején szól hanem a média lejátszóén. Próbáld ki. Állíts be egyet és csörgesd meg.

(#829) dragonfx válasza Ricardo (#828) üzenetére


dragonfx
veterán

és a médialejátszó olyna halkan tud csak szólni??
elméletben ki lehet hangosítani nem? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#830) harry válasza dragonfx (#829) üzenetére


harry
veterán

Oldalt van a hangerőszabályzó, egyszerűen feljebb állítod (lehet media lejátszóban, illetve gondolom amikor lejátszol egy hangfilet).

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#831) Fecsy


Fecsy
tag

Sziasztok! :))

Vett már valaki a telóhoz ilyet :F :

[link]

Gugliban rákerestem,de semelyik itthoni boltban nem láttam ilyet,persze lehet,hogy rosszul kerestem :DDD

Szerintetek megéri venni egy ilyet,vagy jobban járnék egy HPM-70-el? :F
(Azt tudom,hogy ahhoz is lehet bármilyen 3,5-ös fülhallgatót dugni)

THX :R

[Szerkesztve]

(#832) canniball válasza Fecsy (#831) üzenetére


canniball
nagyúr

Régen ha jól emlékszem a speedshopban lehetett ilyet kapni, de úgy látom most már ott is csak a hosszabb kábellel szerelt verzió van.
Szvsz ha kell a mikrofon egyértelműen HPM70, ha nem akkor ahogy tetszik.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#833) harry válasza Fecsy (#831) üzenetére


harry
veterán

Talán ez [link] de akkor már inkább a HPM70 - ezüst és feka csomagolás nélkül 4000Ft [link], [link], ezüst gyári csomagoplásban 5,8k [link]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#834) dragonfx


dragonfx
veterán

hali!

Lehet rosszul gondolom de megnézegettem a w700 elő/hátlapját és úgy érzem ez is rámenne a k750/d750 szériára nem????
ok, a w800 is szép a fehér/narancs, de nekem az a w700as arany beütés jobban bejön, ha megerősíti valaki hogy rámegy lehete inkább azt tetem rá :B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#835) Fecsy válasza harry (#833) üzenetére


Fecsy
tag

Köszi szépen a linkeket :R

Akkor egyértelműen a HPM-70es lesz az igazi :DD

Lenne még egy kérdésem:
- azt tudom,hogy a mikrofon része a fülesnek bármilyen 3,5 ös jacket elfogad,de ha mondjuk leveszem róla az ''agybadugós'' fülest és bedugom egy mp3 lejátszóba vagy bármibe,akkor ugyanolyan brutál basszusban fogja átadni a zenét,mint az eredeti ''konfigban'' ? :U

Na ezt jól megaszontam,de remélem érthető :B :P

[Szerkesztve]

(#836) Fecsy


Fecsy
tag

Ja,és még annyit szerettem volna kérdezni,hogy nem rizikós csomagolás nélkül venni egy ilyen fülest? :U

Erre is ugyanannyira érvényes a gari,vagy nem,mert ugye ''leesett valahonnan''...? :F

Persze vonzó a 4k-s ár,de nem szeretne az ember ráfázni... :(((

(#837) PhoenixSzG válasza Fecsy (#836) üzenetére


PhoenixSzG
tag

1 év garancia van rá

(#838) kapcs-ford


kapcs-ford
őstag

Valaki tenne nekem egy szívességet? Nem megy az outluk a gépemen és ide szeretnék regisztrálni. [link]
Annyi lenne csak hogy privibe megadnám hogy milyen névre emailre stb..

Előre is köszi. :R

Aláírás

(#839) kapcs-ford válasza kapcs-ford (#838) üzenetére


kapcs-ford
őstag

megoldva.

Aláírás

(#840) Aty22 válasza Fecsy (#835) üzenetére


Aty22
csendes tag

A fülhallgató akárhová dugod akkor is ugyanúgy szól... persze ha az mp3 lejátszónak jó hangja van...
Egyébként én a csomagolás nélküli verziót vettem, minden rendben volt vele, egy idő után volt egy kis gond, vezetékszakadás vagy érintkezési probléma, és kicserélték minden kérdés nélkül. Úgyhogy szerintem csak azért hogy az eredeti csomagolásból vedd ki nem érdemes többet fizetni. A hozzá tartozó cuccok ehez is megvannak.
Most egyébként ezzel szemezek:

[link]

:D

(#841) harry válasza Aty22 (#840) üzenetére


harry
veterán

A vezérlőgomboktól eltekintve miben különbözik a HPM70től? Csak mert kinézetre ugyan olyan, csak kétszer annyiba kerül.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#842) Aty22 válasza harry (#841) üzenetére


Aty22
csendes tag

Elvileg ugyanaz mint a HPM-70 csak van rajta távirányító is... így nem kell a telefonhoz nyúlni...
:)
De még rágódok rajta... éppen az ára miatt... :)

(#843) Atomgeszi válasza Aty22 (#840) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ha jól tudom ez nem kompatibilis a K750i-vel, de nézd meg a SE honlapján h. h. is van ez

(#844) harry válasza Aty22 (#842) üzenetére


harry
veterán

Nekem ez nem problem, tokban tartom, play gombot meg lehet nyomni tokon keresztül is (vagy headset felvevőgobja), ha meg felnyitom tok tetejét ott a hangerő/léptető, így meg aztán mindegy, hogy a telefonhoz kell lenyúlnom vagy a távirányítóhoz, de a hpm70-en gonodolkodom... majd talán ha a mostani tönkremegy.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#845) 24thmoment válasza Aty22 (#840) üzenetére


24thmoment
aktív tag

hát ezzel én is szemezek....
anno a hpm70-t is kb 10ért vettem.
k750 kompatibilis különben

(#846) kapcs-ford


kapcs-ford
őstag

Camera dolog. Burst módot beállítva visszaveszi a felbontást vga-ra. Nálatok is?

Aláírás

(#847) Balinov válasza kapcs-ford (#846) üzenetére


Balinov
félisten

ha a sorozatfelvételre gondolsz,akkor igen.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#848) kapcs-ford válasza Balinov (#847) üzenetére


kapcs-ford
őstag

igen arra. hát pedig kár.. :(

Aláírás

(#849) Aty22 válasza Atomgeszi (#843) üzenetére


Aty22
csendes tag

Már rég nézegettem arra vártam hogy megjelenjen és kiderüljön mennyibe kerül...
Megnéztem ismét SE oldalán... :o
Eddig ott volt a kompatibilis telefonok felsorolásában... Most meg már nincs...
Akkor most nem tudom mivan... :o

(#850) Atomgeszi válasza Aty22 (#849) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Sztem dobd meg a se-t egy e-mail-el, h. eddig ott volt, most meg már nincs, és nem tod h. most mi a kotta és h. h. is megy ez, és biztos válaszolnak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.