Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Dr.Anonymus válasza Sz.Miki (#250) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ez az olcsóság ára,
bízzunk benne, hogy nem fogja 3 napmúlva lehúzni a rolót az üzlet :Y

(#252) Sz.Miki válasza Dr.Anonymus (#251) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Hát nem volt olcsó mivel 57000Ft-volt. És original.
Csak nem tudom, hogy lehet-e érvényesíteni a garanciát a központi szervizben??

(#253) Aty22 válasza Sz.Miki (#250) üzenetére


Aty22
csendes tag

Ha Magyarországra szánt készülék és nem innen onnan behozott cucc, akkor benn kellene hogy legyen a csomagban a magyarnyelvű leírás annál is inkább mert hogy a törvények szerint nem lehet forgalmazni olyan berendezést amihez nincs magyar nyelvű használati utasítás... ez azért elgondolkodtató ha nem kaptál hozzá...
minden más cucc megvan hozzá? memoriakártya, kártyaadapter, headset, USB kábel, CD?
A használati utasítást egyébként a gyár csomagolja a dobozba... ezért gondolom, hogy nem ide szánt cucc lehet...
Nem biztos hogy szerencsés telefont ilyen üzéletekben venni...
De remélem ezen kívül nem lesz más problémád vele.

(#254) Sz.Miki válasza Aty22 (#253) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Igen minden más tartozék megvan hozzá, és bontatlan állapotban került hozzám, egyébként angolnyelvű használatiutasítás meg sok sok papír van hozzá egy kis lezárt zacskóban voltak.

(#255) tibyke válasza Sz.Miki (#250) üzenetére


tibyke
tag

jo kis szurkeimport...
illegalisan kerul be az orszagba kulfoldrol, aztan vissza, majd megint be.
es ezzel valaki nagyon jol jar, te meg kicsit olcsobban megkapod.
cserebe viszont nincs rendes gari, es kvazi ''saros'' a keszulek.

digi fenykepezogepekkl is sok bolt igy jatszadozik (e-digital pl)

t

(#256) Sz.Miki válasza tibyke (#255) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Akkor ezt jól meg szívtam:(:(:( bízom benne hogy semmi baja nem lesz a telónak!!!
Egyébként vásárláskor az volt nekem gyanús, hogy a doboza kicsit viharvert a telefonnak!!



[Szerkesztve]

(#257) winotto


winotto
tag

Sziasztok van valakinek tapasztalata a Sony memorystick pro duo 2gb high speed -Kártyával kapcsolatban? Nehezen kezeli a K750i,vagy csak 1gb-os kártyát vegyek.Úgy olvastam azzal hibátlanul megy. A Sony vagy a Sandisk kártyáit kezeli jobban a teló ?Most szeretném megrendelni de tanácstalan vagyok,A telefonom a jövő héten érkezik és szeretném egy jó kártyával fogadni :))

(#258) Njördli válasza KBear (#246) üzenetére


Njördli
tag

Hali!
Először is jó választás a k750,nem tökéletes teló de közel van hozzá :)
MP3 csengőhangokat voda esetén nem tudsz alapból beállítani,ez orvosolható a DRM Packager nevű progival(google rulez ;) ),ámbár saját példámból kiindulva már ezt sem korlátozza a voda,nekem például R1N035-ös szoft.volt a telón,és abban már azt raktál be csengésnek,amit nem szégyelltél :)) .PC-ről,bluetooth-''ról''bármit tudsz küldeni és fogadni a telóra,játékot,témát,hangot,képernyővédőket,háttereket,ami csak kellhet.Kompatibilitási szempontból szerintem maximálisan elég,BT,infra,PC-adatkábel,mindent küldhetsz mindenfele!A live! szoftverben az ikonokat nem tudod lecserélni,a témákat bármikor,ez lényeges különbség!Ha ráteszed a gyári menüt,az természetesen garivesztéssel jár,ugyanez igaz ha bármilyen custom-ikoncsomagot akarsz rápréselni,de mondom,témákat szabadon válthatsz.A pannkánál gyári ikonos a teló teljesen,ott annyi a gubanc h a fényképező-hangot nem tudod lenémítani,csak úgy ha felhívsz egy ingyenes számot és közben fotózol,ami azért ejj :( ...A pannonnál nem nagyon fog lejjebb menni az ára,a vodánál sem hiszem,és szerintem ha 30 körül hozzá tudsz jutni(asszem ennyiért menek most,kövezzetek meg ha nem :U ),akkor annyi a dolgod hogy megbarátkozz a live! ikonokkal,ezenkívül teljesértékű k750-ed van,ami azért nem rossz :)) Én 37ért tettem szert majd egy éve rá,ezermilió kedvezmény miatt :B ,és nagyon együtt lehet vele élni,fasza teló ez :DD

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#259) Ricardo válasza winotto (#257) üzenetére


Ricardo
félisten

Egyik ismerősömnek 2gigás high speed kártyája van ( sony). Hibátlanul kezeli.

(#260) nfsu17 válasza Njördli (#258) üzenetére


nfsu17
veterán

''A pannkánál gyári ikonos a teló teljesen,ott annyi a gubanc h a fényképező-hangot nem tudod lenémítani,csak úgy ha felhívsz egy ingyenes számot és közben fotózol,ami azért ejj''

Bakker....ilyet. :O :( :(( :(((
Pedig pannon-nál akarjuk megvenni x meg y kedvezmény miatt. Vagy a k790i-t. Még nem tom.

(#261) kapcs-ford


kapcs-ford
őstag


Nálatok van ilyen hiba?

Menj alapállapotból az infra menüre és kapcsold be vagy ki majd kb fél másodperc után kezd el gyorsan nyomkodni a vissza gombot hogy visszatérj alapállásra. Majd látni fogod hogy mit csinál ha csinálja ha nem akkor meg próbálgasd..

MÁsik: ha videó lejátszást berakom nagyobb képernyőre akkor elmegy alóla a hang (imtoo-t használom tömöríteni)

Aláírás

(#262) KBear válasza Njördli (#258) üzenetére


KBear
tag

Kedves Njördli!

Nagyon koszonom az osszefoglalodat!
Ugyan a pannon meg mindig szimpatikusabb (marcsak azert is, mert nem eroltet rad mindenfele live-os izet), de asszem 10 ezret nem er meg nekem, hogy ikonokat cserelgethessek a telefonon. Foleg, ha mas dologban nem vagyok korlatozva...
Szoval marad a kevesbe szimpatikus, de olcsobb valtozat... ,ez is valami. :)

Koszonom megegyszer! Mar csak azert is, mert a pannonos 40ezerert nem biztos, hogy megvettem volna... :))

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#263) harry válasza kapcs-ford (#261) üzenetére


harry
veterán

Ha így csinálom akkor felvillan egy fura kép. Ilyesmi van pl akkor is ha kameraképeket nézegeted, majd gyorsan megpróbálsz visszalépegetni. Megjelenik a homokóra és egy ilyen szürke kép. Ami szerintem nem baj, úgyhogy ezzel nem is igazán foglalkozom. Pl ha infrát a kedvencek menüből indítom akkor nincs ilyen (mivel kevesebb menürészből kell kilépnie).

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#264) Oly


Oly
senior tag

Üdv!
Ha valaki (Miskolc - Debrecen - Nyíregyháza és környékén) rendelkezik megfelelő eszközzel és tudással a szoftverfrissítés és a menü kicseréléséhez az legyen szives dobjon egy privit!
Szeretnék menüt cserélni, de nincs hozzá kábelem! :O
Buherált FW-m miatt a SEUS pedig nem hajlandó frissíteni!
:R

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#265) kapcs-ford válasza harry (#263) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Igen, egy kék színű kép villan fel. A videós dolog nincs nálad? Mivel tömörítesz és muilyen beállításokkal?

Aláírás

(#266) nfsu17


nfsu17
veterán

A K750i és a W810i között mi a búbánat a kül., hogy pannon-nál 30e!!! ft-al drágább előfizuval? (okés, pl 10e a memkari a w810i-hez)
És ezen kívül? :F

(#267) Fütyesz


Fütyesz
aktív tag

Jó a HPM-80-as füles a K750i-hez?

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#268) Fütyesz


Fütyesz
aktív tag

És van valami médialejátszó a k750i-n vagy lehet letölteni hozzá amivel olyan lesz mint egy mp3 lejátszó?

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#269) Atomgeszi válasza nfsu17 (#260) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Pannonál nincs K790i, sztem ott is scak K800i lesz, mert msot a szolgáltatók nagyon eröltetik a 3G-t

(#270) nfsu17 válasza Atomgeszi (#269) üzenetére


nfsu17
veterán

Akkor lehet rosszat mondott ma a kiscsaj...nem tom. :F

(pannonnál amúgy ez a zárhang tényleg ilyen......hmmm?)

(#271) Zin


Zin
senior tag

hi.
k750-hez
1gb kartya kell.
miet vegyek?hol?mennyibe van?netrol rendelek az jo?marka mien legyen?
mediaba 1 gb 28 ezer..nevetseges....annyiert mar amg mercit veszek vazé...

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#272) Fütyesz válasza Zin (#271) üzenetére


Fütyesz
aktív tag

Ez komolyan vicc. Mindenki az aqua.hu-t írja de ha valaki kártyát akar venni mindíg megkérdezi hogy hol és milyet.[link]
itt van Memory Stick Duo Pro 1GB Sony
csak most épp nincs amúgy 10e körül van ha van most épp olcsóbb

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#273) Fütyesz


Fütyesz
aktív tag

Ha már így vagyunk valaki válaszolna az én kérdéseimre is?

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#274) harry válasza kapcs-ford (#265) üzenetére


harry
veterán

Videot nem tudom, még nem néztem/kovertáltam filmet telóra.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#275) Zin


Zin
senior tag

koszonom... :R

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#276) harry válasza Fütyesz (#268) üzenetére


harry
veterán

Egész jó lejátszó van benne, talán lehet szedni hozzá külsőt is, de szerintem fölösleges. Fülest nem tudom, talán, az SE honlapján valszeg van vmi kompatibilitási lista. Elvileg ezek jók k750i-hez: [link]. HPM-80at nem írja, de azt amúgy sem találtam, így tehát valszeg jó az is.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#277) Fütyesz válasza harry (#276) üzenetére


Fütyesz
aktív tag

Köszi. Még egy kérdés. A car-100 bluetooth kisautó kompatibilis vele mert azt tudom hogy a k700i-vel igen de ezt nem írják.

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#278) harry válasza Fütyesz (#277) üzenetére


harry
veterán

Passz, a kocsi adatainál sem szerepel a teló, szóval lehet, hogy nem [link]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#279) Fütyesz válasza harry (#278) üzenetére


Fütyesz
aktív tag

Lehet hogy csak azért mert akkor még nem is volt ez a teló. Majdcsak kiderül mert 6500Ft jó szórakozás:)

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#280) komizoli90


komizoli90
csendes tag

Hy! Nem tudja valaki hogy melyik a legújabb SW verzió a K750i-n? :F
Nekem az R1BC002 van fenn!
Ha valaki tud, segítsen! Köszi! :)

(#281) harry válasza komizoli90 (#280) üzenetére


harry
veterán

Tegnap frissítettem, eszerint R1CA021
Kamera aktuális 5.3

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#282) komizoli90 válasza harry (#281) üzenetére


komizoli90
csendes tag

Köszi! És a kameraképein látsz valami javulást?
Mert azt hallottam hogy a szoftvertől is függ hogy miylen képeket csinál a masina! :)

(#283) Fütyesz válasza harry (#281) üzenetére


Fütyesz
aktív tag

csak így simán lehet frissítgetni mert sok helyen olvastam hogy angol lett vagy mi. Ez nem árt a garanciának és jobb lesz tőle?

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#284) Ricardo válasza Fütyesz (#283) üzenetére


Ricardo
félisten

Jó hozzá a HPM 80-as füles. Én is azzal használtam. A két készülék (K750/W800) azonos hardver szempontjából így mindkét telefon kezeli a másik tartozékait is.

(#286) harry válasza Fütyesz (#283) üzenetére


harry
veterán

A gyártó oldaláról frissítettem, tehát nemhiszem hogy ez gari vesztést jelentene. A progiban ki lehet választani a szoft. nyelvét és így marad magyar.

Kameraképek - frissítés előtt elég sokat csináltam a nyaraláson, majd készítek még párat most az új szofttal és össehasonlítom. Nem tudom lesz-e különbség de én a régi képekkel is meg voltam elégedve.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#287) forceberg válasza harry (#281) üzenetére


forceberg
veterán

Nekem ez a szoft van fent úgy április óta. :U Azóta nem jött volna ki? Az enyém vodás, s mint tudjuk, a függő szoftok késnek...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#288) Fütyesz


Fütyesz
aktív tag

CSak kidobta a pannon a k790i-t 80k-ért

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#289) nfsu17 válasza Fütyesz (#288) üzenetére


nfsu17
veterán

én megmondtam ;]

(#290) nfsu17


nfsu17
veterán

Szerintetek megéri azt a jópárezer pluszt a w810i?
Valahogy az ára miatt :D a k790i szerintem kiesett a választékból, és a k750i, meg a w810i között szenvedek. A d600-at is kilőttem, remélem nem bánom meg.

(#291) Fütyesz válasza nfsu17 (#290) üzenetére


Fütyesz
aktív tag

Sztem vegyél k750i-t. Azért a w810 nem tud annyival többet és az árkülönbség elég jelentős. Pannonnál előfizuval a K750i 39900Ft míg a w810i 69900. És a k750i-hez 4500-ért egy hpm-80 fülest 10k-ért egy sony 1gb-os karit veszel és kész a tökély.
Én is k750i-t veszek ha végre aug 15-én lehetséges mert nyáron szünetelt a nyetves partnerprogram

[Szerkesztve]

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#292) komizoli90 válasza nfsu17 (#290) üzenetére


komizoli90
csendes tag

Szerintem is inkább K750i-t vegyél, márcsak azért is mert abban legalább van valami védelme annak a szegény kamerának! :)
Mondjuk az meg a másik, hogy a takarólemez nem éppen időtálló,
de véd!! :) :)

(#293) kapcs-ford válasza komizoli90 (#292) üzenetére


kapcs-ford
őstag

ménem időtálló? meddig bírja? és mi lesz vele?

Aláírás

(#294) nfsu17


nfsu17
veterán

Köszönöm a véleményeket! :R

Egy picit off, de nem annyira: :D

Szóval apámnak van előfizuja x ezer éve a pannon-nál. A kis hölgy bent a pannonnál mondta, hogy kapásból 36.000 Ft lenne a teló (k750i). Ebből jön le a kedvezmény, ami szerinte (nem tudta megmondani, pont aug 15-e miatt) olyan min 7500Ft. És még lehet ennél is több, nem tudja.
Szóval akkor ha megvennénk, akkor apámnak marad a száma, SIM-e, én meg ha veszek 3900ft-ért praktikumos SIM-et (ebből 2500ft lebeszélhető, ezt is megkérdeztük), és beleteszem a telóba (k750i), apám régi telójába meg vissza a régi SIM-jét, akkor nekem lesz egy praktikumos k750i-m, apámnak meg marad minden úgy, mint most. (apámat hidegen hagyja a mobil, ezen ő nem fog fennakadni :B ).

Ez lenne a kis ''átverés'' ha ez így lerendezhető. Nem a legszebb megoldás, és legetikusabb, de ez van. :U

Én is úgy néztem, annyival nem okosabb a w810i, sőt valamiben gyengébb is.

(#295) canniball válasza nfsu17 (#294) üzenetére


canniball
nagyúr

''...apám régi telójába meg vissza a régi SIM-jét...''
Ki sem kell azt venni. ;)

''Ez lenne a kis ''átverés'' ha ez így lerendezhető. Nem a legszebb megoldás, és legetikusabb, de ez van.''
Nincs ebben semmi átverés és semmi etikátlan, nem ti lesztek az elsők és nem is az utolsók akik ezt teszik. A szolgáltató meg úgy is fütyül rá, hogy mi lesz a telefonnal, neki az a lényeg hogy édsapád újabb év(ekre) lekösse magát...

[Szerkesztve]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#296) nfsu17 válasza canniball (#295) üzenetére


nfsu17
veterán

Köszi. Megnyugtató. :) :R

DE remélem nem úgy lesz, hogy a mostani előfizu MELLÉ jön egy másik, azaz most 2-t kéne fizetni. :F Mert így lenne logikus és kifizetődő a kékvirágnak. Ebben én nem látok ''bulit'', hogy alig 30e ft-t kapunk egy telót, és minden marad a régiben. :B De a legjobb lenne nekünk, ha így lenne.


Akkor hamarosan majd jövök a KONKRÉT kérdésekkel a telóval kapcsolatosan. :D

Mindenkinek minden segítséget KÖSZÖNÖK!!! :R :R :R :R

(#297) canniball válasza nfsu17 (#296) üzenetére


canniball
nagyúr

''DE remélem nem úgy lesz, hogy a mostani előfizu MELLÉ jön egy másik, azaz most 2-t kéne fizetni. Mert így lenne logikus és kifizetődő a kékvirágnak.''
Ha már lejárt édsapád előfizetése nem kell másik, hiszen az is kifizetődő a szolgáltatónak ha a jelenlegi szerződését hosszabbítja meg egy(-két) évvel (mert most következmények nélkül megtehetné hogy felmondja a szerződést, ha aláír akkor meg nem). ;)

[Szerkesztve]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#298) liquidmoon


liquidmoon
aktív tag

Hi Mindenki! Gondolom már vagy 1000x feltett kérdést fogok feltenni, de remélem válaszoltok rá 1001x is :D :
Van valami normális lejáccó progi k750i-hez? Zene+film ? Az utóbbival kapcsolatban(film) az lenne a kérdésem, hogy van olyan lejáccó, ami full screen-be rakja be a filmeket?
Tök jó a telcsi, csak a media része kicsit sz@r :O
Előre is köszi

(#299) Fütyesz


Fütyesz
aktív tag

Én meg apám bkv-s előfizetési kedvezményével veszek telót abban is egy kicsit olcsóbb asszem. Aztán rögtön hozzá egy HPM-80 füles meg 1gb kari és megvagyok:)

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#300) kapcs-ford válasza liquidmoon (#298) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Ja, engem is kiábrándított hogy gagyi az oldalas lejátszás. Hátha van valami megoldás? a w800 nak is ilyen a lejátszója?

Aláírás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.