Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Sz.Miki válasza 24thmoment (#498) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Hűűű nagyon szépen köszönöm a segítséget!!

Ennek most nagyon örülök, mindíg is fejtörést okozott az sms-ek lementése, meg a telefon teljes lementése!

Most minden megoldódott, egyre jobban szeretem a Sony Ericsson telefonokat!! Ezeknek a legjobb a támogatottságuk!!

Mégegyszer köszönöm!!! :R :R ;)

(#502) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Hát ewz a program isten, pláne akkor petéztem le amikor megírtam az első sms-üzenetem a számítógépről, no meg akkor amikor megláttam azt hogy mutatja az akku és a telefon hőmérsékletét! Ez igaz hogy méri nem is hittem volna!!!

(#503) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Már csak az a kérdésem hogy a Bluetoothot hogy tudom ezzel a progival összehozni, odáig eljutottam hogy Bluetooth Com 3-mat kiválasztottam, de nem talál telefont!

(#504) csabors


csabors
tag

Sziasztok.

Hogyan tudom a fényképezö gyári ''mehanikus'' hangját elcsendesíteni?

Üdv:

Nikon

(#505) 24thmoment válasza csabors (#504) üzenetére


24thmoment
aktív tag

a kettoskeresztgombot (#) hosszan lenyomod

(#506) 24thmoment válasza Sz.Miki (#503) üzenetére


24thmoment
aktív tag

gondolom a ''beallitasok''> ''kapcsolodas'' >''eszkoz keresese'' menuponton keresztul probaltad a telefont keresni. ha igen es hibauzenetet kapsz, akkor valoszinu hogy a bluetooth drivered sem ismeri fel a telefont... eloszor ott allitgass

[Szerkesztve]

(#507) Sz.Miki válasza 24thmoment (#506) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Sikerült:) amúgy ez az hőmérséklet ez mire jó?? telefon hőmérséklet meg akku hőmérséklet???

(#508) Manitou válasza 24thmoment (#500) üzenetére


Manitou
addikt

:R :)

Lenne is egy kérdésem. Még tegnap este próbálgattam az adatkábellel másolgatni.
Először is, mikor rádugtam a gépre a cuccost, nem ismerte fel, jó akkor be a cd-t aztán telepítsünk. Telepítgetett minden félét. Nagy nehezen valahogy sikerült összehozni, hogy totalcommanderben megjelent a teló mint meghajtó.Volt vagy 15-20 perc mire ezt sikerült elérni Aztán próbából másoltam is mp3-at a memóriakártyára.

Aztán valamivel később megint akarnék másolgatni, meghajtó totalcommanderben megjelenik, belelépek, éppen megnyitok egy fényképet így totalcommanderen keresztül, erre ép hogy megnyitja, kiírja ilyen meghajtó nincs aztán eltünik a meghajtó :F :F
Utána próbálgattam még, de nem tudtam megcsinálni, hogy lássa meghajtóként.

Próbáltam rákeresni itt, és olvastam is egy két dolgot, hogy másnak is voltak hasonló problémái ezzel az adatkábeles dologgal.

Most mit csináljak? Telepítsem újra a progikat a cd-ről?

(#509) Balinov válasza Manitou (#508) üzenetére


Balinov
félisten

Manitou,
nézd meg te is a myphone explorerrel a firmware verziót,lehet ,hogy még a régi,bugos van fenn. aztán SEUS-szal próbáld meg frissíteni.
Bár mondjuk a 10+ perces meghajtóelérés az eléggé bizarrnak hangzik.. :Y

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#510) Manitou válasza Balinov (#509) üzenetére


Manitou
addikt

:Y

Huh mi az a myphone explorer? RÉszletesen le tudnád írni a lépéseket ? :R
Elég láma vagyok még a témában, egy Siemens C55-ről váltottam, az meg már nem mai teló :DDD , néha kicsit eltévedek még ebben a telefonban.

(#511) Balinov válasza Manitou (#510) üzenetére


Balinov
félisten

[link] itt van a letöltési helye,úgy rémlik,default beszél magyarul.ha fel van a gyári kábel drivere telepítve,akkor sima ügy.elindítod,f1,eszköz keresése és már meg is találja a telefont,ha csatlakoztattad,akkor az Egyéb fejezetnél jelzi az sw verziót.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#512) Manitou válasza Balinov (#511) üzenetére


Manitou
addikt

Feltelepítettem, keresést rányomtam, de nam találja a készüléket :F
Azt írta vegyem ki 2 percre az aksit, meg indítsam újra a gépet.

Mikor telepítettem ez a mypone-t, akkor nem volt rádugva az adatkábelre a telefon, lehet ez volt a baj ?

Most mindenesetre kivettem az aksit.

Na van fejlemény, most hogy kivettem az aksit és betettem, rádugva az adatkábelre, egyből megjelent meghajtóként totalcommanderben. Elindítottam a myphont, kereséssel megtalálta.

Most bejött ez a szöveg hogy írjak be a telefonnak valamui nevet
Meg alá van írva még, hogy ajánlott a telefon Myphone explorellel szinkronizálása, elvégzi ?

[Szerkesztve]

(#513) canniball válasza Manitou (#512) üzenetére


canniball
nagyúr

Fájl->Beállítások->Kapcsolódás?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#514) Balinov válasza Manitou (#512) üzenetére


Balinov
félisten

''Mikor telepítettem ez a mypone-t, akkor nem volt rádugva az adatkábelre a telefon, lehet ez volt a baj'' ez nem baj! anélkül is kell mennie. Én az előbb tettem fel az mpe-t,simán látja,nem kell trükközni.

nem lehet,hogy az adatkábel kontakthibás,esetleg érintkezők nem okésak? nem tom többi szaki hogy van vele,de nekem gyanus az a 10-15perces meghajtómegtalálás,meg a többi jelenség,amit írtál pár hsz-szel elébb.. :Y

újan vetted a telefont?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#515) Balinov válasza canniball (#513) üzenetére


Balinov
félisten

ottvan az az opsün,canniball,ahol a mpe-vel meg lehet kerestetni,melyik com portra rakta magát a telefon.ciki leírni,de hülyebiztos metódusnak néz ki. :B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#516) Manitou


Manitou
addikt

Firmware: R1N035 Ez most jó vagy nem ?

(#517) canniball válasza Manitou (#516) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem jó hír. :( Bár ennek szerintem nincs köze a tel. fel-nem-ismeréséhez, de azért goto SEUS. :)
És hogy Balinov kolléga szavaival éljek: ''újan vetted a telefont?''

[Szerkesztve]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#518) canniball válasza Balinov (#515) üzenetére


canniball
nagyúr

Má mé lenne ciki? Az ilyen ''hülyebiztos metódus''ok nélkül lehet, hogy jópáran a PC és a tel. helyett csak fémgolyókkal játszhatnánk. :DDD

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#519) Manitou válasza canniball (#517) üzenetére


Manitou
addikt

Ilyen 0 percesként,elvileg új, 6 hónap garancia van rá.
Adatkábel nem úgy néz ki mintha használva lett volna, meg úgy máson se.

(#520) Balinov válasza canniball (#518) üzenetére


Balinov
félisten

jaaj,jaaj,én a cikit azért irtam,nehogy magára vegye itt vki. :B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#521) Balinov válasza Manitou (#519) üzenetére


Balinov
félisten

hmm..SE gyári gari 2 év...nem akarom elkiabálni,de.... :Y

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#522) Manitou válasza Balinov (#521) üzenetére


Manitou
addikt

Remélem nincs semmi gáz. Tudom hogy több a gari. Egy mobilos boltban vettem.

(#523) Manitou


Manitou
addikt

Mostmár működik a másolás. :C Formáztam a memóriakártyát, ott volt a gond Sérült volt pár file.
Mióta ezt a myphone cuccost feltettem azóta pár másodpercen belül felismeri a telefont a gép ( nem tudom mennyire játszik közre :DDD ).
Balinov kolegával megbeszéltük a dolgokat priviben :R :R

Már csak a szoftverfrissítés hiányzik, de azt majd később.

[Szerkesztve]

(#524) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Üdv mindenki!

Lassan egy hete én is K750i tulajdonos vagyok. :) Eddig semmi gondom, csúcs ez a teló. Ma délelőtt jött meg az 1GB-os Sony memóriakártya, most javában másolgatok rá. Viszont van néhány kérdésem. Először is szeretnék egy jobb fülest. Olvastam, h a gyári HPM-70-es egész jó, de megér 5e-t? Vagy ha tényleg jót akarok, akkor áldozzak annyit minimum? És ez ugye olyan csatlakozós, amihez nem kell átalakító? (Nem tom hogy hívják ez ilyen fajta csatlakozót :( )
Ha van vkinek pár szabad perce, azzal priviben konzultálnék az ImToo progiról. Szeretnék WMA kisfilmeket (pl. Narancs, Tetves és Dugó részeket, az mindig jól jön :D ) rátenni a telefonra. De még nem jöttem rá, hogy is kéne átkonvertálni.
Előre is köszönöm a segítséget!

[Szerkesztve]

(#525) Viktor0610 válasza ígyvanferi (#524) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Természetesen megéri az 5 k-t a HPM-70, pláne, h. bármilyen más fülest is csatlakoztathatsz hozzá, a 3,5 mm-es jack-dugónak köszönhetően.

Samsung Galaxy A54

(#526) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Jaj, közben eszembe jutott még vmi. Olvastam itt, h érdemes tokban tartani a telefont és nem zsebben. Milyet ajánlotok? Jók a gyári SE tokok? Akinek van ilyen, annak kíváncsi vagyok a véleményére.

(#527) ígyvanferi válasza Viktor0610 (#525) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Aham, tehát akkor van hozzá vmilyen átalakító. Az jó. Akkor sztem ennél maradok. Köszi! :C

(#528) kp78 válasza ígyvanferi (#526) üzenetére


kp78
addikt

Nekem van SE tokom is, meg egyéb noname is.
Szerintem a lényeg, hogy erős mágneses legyen, és ne tépőzáras, mert a tépőzár sok ruhát tönkre tud tenni, meg macerásabb a kinyitása is.
A belső fele majd mindegyiknek jó ahogy én nézegettem őket.
Van nyersbőrös, mikroplüss szerű stb.
A gyári SE amúgy nekem éppen tépőzáras, nem is használom. :(

(#529) ígyvanferi válasza kp78 (#528) üzenetére


ígyvanferi
addikt

[link] itt nézelődöm. Esetleg van vmi konkrét javaslatod? Pénteken megyek Pestre, addigra jó lenne kiválasztanom a megfelelőt, akár erről az oldalról, akár máshonnét.

[Szerkesztve]

(#530) csabors válasza 24thmoment (#505) üzenetére


csabors
tag

Szia.
Nem nyert...! :(( Akkor hogyan tovább...? :U

Üdv:

Nikon

(#531) bocX


bocX
tag

sziasztok! már lassan 3 hónapja megvan a telcsi [k750i] és van a fényképező takaró ugyebár...na most nem az elhuzhato részén hanem a kisebbiken van egy ''kivágás''! a mögött mi van???? mert nem mertem leszedni, de olyan mintha kiszedhető lenne - szal az ott micsoda és mire jó? :U :F

sok munka és ugyanannyi lazaság

(#532) Atomgeszi válasza csabors (#530) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ez a kettőskereszt csak annyit tesz h. lenémítja a telót! de ezt a főképernyőn kell emgcsinálni nem akkor amikor a kamerába vagy. ha némitottan se lehet leszedni a kamerahangot,akkor gondolom pannonos a telcsi! van mégegy megoldás, felhívsz egy ingyenes számot, leveszed a hangerőt - lehet ennek levétele nélkül is megy - és fénképezel

(#533) ígyvanferi válasza bocX (#531) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Az nekem is feltünt már. Nem tudom mi lehet az, vagy miért néz ki úgy, ahogy. Ha elölről-felülről (szóval a kikapcsoló gomb felől) nézed, akkor látszik az is, h kicsit vékonyabb az anyaga, mint körülötte az ezüst lapocskának. Én is kíváncsi vagyok rá. :F

[Szerkesztve]

(#534) Viktor0610 válasza ígyvanferi (#533) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, csatlakozó a külsö antennának.
(Meg ne próbáljátok ennek nyomán leszedni!!!)

Samsung Galaxy A54

(#535) kp78 válasza bocX (#531) üzenetére


kp78
addikt

Szerintem Ti az autós antenna (külső antenna) csatlakozójára gondoltok.
mod.: megelőztek :B

[Szerkesztve]

(#536) bocX válasza Viktor0610 (#534) üzenetére


bocX
tag

jolvan, akkor inkább elhiszem mielőtt kárt csinálok!
amugy valami hasonló dologra gondoltam ,de jó hogy nem álltam neki megnézni mi is lehet! :DDD
thX! :))

sok munka és ugyanannyi lazaság

(#537) ígyvanferi válasza kp78 (#535) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Aham, értem már én is, köszönöm!

Esetleg vki tud segíteni ImToo progival kapcsolatban? :B

(#538) Atomgeszi válasza ígyvanferi (#537) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Sztem ne azt használd, hanem a SUPER Nevű progit! a szoftverbazis.hu-ról letod tölteni ha rákeresel a super szóra. rakd fel, és próbáld ki ezeket a beállításokat: [link] a nagy fehér mezőbe - lent - kell behúzni a fájlt amit konvertálni akarsz

(#539) ígyvanferi válasza Atomgeszi (#538) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ooo nagyon köszönöm! :R Már fel is raktam a telefonra, amiket akartam. Örök hála neked és a proginak is! :)

(#540) KBear válasza Atomgeszi (#538) üzenetére


KBear
tag

Sziasztok!
Ezzel a SUPER nevű progival mp3-at is lehet butítani? Már csak hogy méretet csökkenthessek vele... Vagy ha ezzel nem, akkor mit ajánlotok.
Olvastam valahol egy másik fájlformátumról, ami ugyanazt tudja mint az mp3, de fele akkora méretben. Valaki meg tudná mondani, mire gondolok?! :B
Vagy azt, mivel érdemes próbálkozni, ha nem ezzel a programmal?
Köszönöm előre is! :R
Üdv,
L.

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#541) Balinov válasza KBear (#540) üzenetére


Balinov
félisten

pl.nero recode,goldwave,ilyesmik.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#542) Oly válasza Viktor0610 (#534) üzenetére


Oly
senior tag

Nyugodtan le lehet szedni!
Arra van kitalálva!
Egy kis műanyag kupak ami védi az antenna csatiját!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#543) liquidmoon


liquidmoon
aktív tag

Hi! Tudja vki, hogy a HPM70 headsetnek hány dB az érzékenysége?

(#544) Viktor0610 válasza Oly (#542) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze, miután elküldtem a hsz.-t, rájöttem. :D
(Csak nem akartam a hatalmammal visszaélni, h. utólag módosítom... ;] )

Samsung Galaxy A54

(#545) Balinov válasza Manitou (#523) üzenetére


Balinov
félisten

Manitou,
1gb-os ms duo,kicsit drága,de hátha alkuképes.[link]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#546) Boxer001


Boxer001
veterán

Üdv!
(hi Balinov :D )
Szombaton úgy néz ki én is belépek a társaságba. :) Tud valaki az Örsnél valami boltot, ahol tokot tudnék venni a telóhoz? Nem pesti vagyok, ott veszem meg a telt, aztán nem akarok feltétlenül császkálni még, ezért kérdezem. :)

(#547) cronos


cronos
tag

HI. az a a gondom a K750-emel, hogy amikor fájlokat küldök a kábelen keresztül akor néha ijen lesz http://www.kepfeltoltes.hu/view/060825/341996233n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Meg néha eltünik amit felmásolok rá szerintetek ezek mitöl vannak??
Ja meg régeben a WinAVI MP4 Converter progival kodoltam mp4-eke akkor tök jol lejácota a telcsi de most nem akarja, ti mijen programot használtok mp4 készitéséhez, és a beálitásait is leirhatnátok mer nekem mindig akadozik amit készitek.

(#548) Viktor0610 válasza cronos (#547) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az eltűnésre mindenképp' szoft.frissítést javasolnék, meg a többire is megoldás lehet.

Samsung Galaxy A54

(#549) Balinov válasza Boxer001 (#546) üzenetére


Balinov
félisten

jesszusmárja,de rég nem láttalak,Boxer koma! üdv a klubban.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#550) Balinov válasza Viktor0610 (#548) üzenetére


Balinov
félisten

konvertálásra meg a Super nevü programot.[link]innét.
nevéből adódóan tényleg Super!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.