Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nofene


nofene
aktív tag

Sziasztok!

Mostanában én is elgondolkodtom upgrade-n, és végül az Athlon64 mellett döntöttem az most mindegy miért, viszont amire kíváncsi lennék: az új géphez új videókártya is dukál, de mostmár nem szívesen költenék AGP-re, meg szvsz előbb utóbb minden gyártó átáll PCI-Expressre úgyhogy mindenképp ilyen lapot szeretnék.
Namost az addig oké, hogy Athlon64 _de_ én leginkább a 754 tűs mellett szavaznék, mivel egyrészt a dual-channel nem dobogtatja meg a szívem, és nem is látok olyan óriási teljesítmény-növekedést, nameg a másik: én úgy láttam, hogy mostmár olcsóbban és könnyebben beszerezhető 754-es proci. Mégiscsak többet fordul elő használt piacon mint 939-es és ez nagyon sokat számít mivel anyagiakkal nem állok valami jól és jobb lenne olcsón egy 754-es proci.
VGA-nak pedig egy NVidia 6600-at gondoltam (valami jó kis passzív hűtésest).Esetleg X700 ha az ár/teljesítmény mutatója jobb lesz.

A szituáció ismeretében a kérdés: megéri-e várni egy kicsit és egyáltalán megéri-e a 754 + PCI-Express párosítás? Hogy jönnék ki a legolcsóbban (PCI-Expressben)? Egyáltalán vajon lesz megfelelő választék Socket 754 és PCI-E párosításban, (Ha minden igaz készül egy ilyen Nforce4-es lap: Bővebben: link, de VIA chipsettel lesz-e valami hasonló?). Szóval ez a kérdés.

Halott 5let a 754 és PCI-E együtt vagy pedig egy olcsó, megfelelő teljesítményű, jó cucc rakható össze belőle?

(#2) HERR Z válasza nofene (#1) üzenetére


HERR Z
veterán

van már pár ilyen topic de....
S754-es PC-E lapra szerintem úgy márciusig várnod kell míg a S939-esek már most elérhetőek...A proci télleg olcsóbb bele de az alaplap pl majd ugyanannyi....ramot meg nem kell 2-t venned, majd veszel bele bővítésként s akkor már duálba fog menni...nameg jó hogy nem akarsz AGP-s lapot mondván hogy leáldozott de ez a S754-re még jobban igaz mint az AGP-re....
Szal ajánlom figyelmedbe a Giga K8NF-9-es lapját egy 3000+-os S939-es procival....ramot meg majd veszel bele ha akarsz később

(#3) nofene válasza HERR Z (#2) üzenetére


nofene
aktív tag

Akkor nem tudom a keresőt használni. Mindenesetre én nem találtam kifejezetten 754-el és PCI-E-el foglalkozó topikot.
S939-es Athlon64 most mennyi? Ha 30k akkor nyilván inkább azt választom, ha nem akkor várok, amúgy is lehet érdemesebb volna márc-ig várnom.

(#4) nofene


nofene
aktív tag

Sziasztok! Gondoltam felhozom a topikot mert mostmár aktuálissá vált a dolog, és bizony még mindig ilyen lapban gondolkodom.

Szóval erről a lapról kéne vélemény:
Bővebben: link Ha megnézitek ez a lap fogad AGP-t is tehát most tudnék lapot+procit cserélni. Később pedig át tudnék térni PCI-E vga-ra lap+procicsere nélkül. Aztán pedig újabb platform váltás de akkor már nem kell a vga-val vacakolni.

Nos, hogy mégis miért mindez? Arra nincs pénzem, hogy vegyek egy 939-es lapot+procit+pci-e vga-t, de arra lesz, hogy lapot+procit cseréljek. Tudom a 754 halott platform de azért lehet még abban gondolkozni (húzott Turion :D). Nameg mostmár át akarok térni A64-re haladjunk a korral :D.


Jah igen ha van még hasonló lap csak nem tudok róla, szóljatok :D

[Szerkesztve]

(#5) aXXon


aXXon
senior tag

biztos talalnal ilyen hibrid megoldast 939ben is... gyere mar MSNre pliz, vagy mar nem akarsz bizniszelni??

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#6) nofene válasza aXXon (#5) üzenetére


nofene
aktív tag

Jajj hopp, megyek 5 perc!

(#7) nofene


nofene
aktív tag

Sziasztok!

Na akkor mostmár itt au ideje, hogy a topik címében foglaltakról beszéljünk. Összeszedtem egy pár alaplapot, hogy lássuk miről is van szó tehát:

Abit NV8: Bővebben: link
[kép]

ASRock K8Upgrade-PCIE: Bővebben: link
[kép]

ASUS K8N4-E Deluxe: Bővebben: link
[kép]

MSI K8N-Neo3: Bővebben: link
[kép]

DFI NF4X Infinity: Bővebben: link
[kép]

ECS NFORCE4-A754 (1.0): Bővebben: link
[kép]


Nos ezek lennének a lapok, amelyek 754-es plaformon PCI-Express-t nyújtanak (még lehet, hogy vannak de én csak ezeket a gyártókat néztem :) ) , mint látható leginkább az nVidia nForce 4-es chipsetére épülnek kivétel csak az Asrock SiS-es megoldása.

Szóval a véleményetekre volnék kíváncsi, esetleg tesztekre, és tapasztalatokra a lapokkal kapcsolatban. Télleg halott volna a 754-es plaform?


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#8) L@co


L@co
aktív tag

Hello!!
Én is nyitottam már egy ilyen topicot!!
Bővebben: link

Szerintem jó befektetés ez a S754, mert nem erősebbek az ugyanolyan jelzésű S939-es procik!!

De ha tuningra kerül a sor, akkor a 90nm miatt nagyon jól húzhatók és a 3000+-os 90nm procinak általában az alaplap ill. a RAM-ok szabnak gátat a tuningban!!! 1800Mhz-es proci megy 2500Mhz-en!!
Szóval ha eredeti A64-et akar vki akkor a S939-es procik jobban húzhatók és nem sokkal drágábbak (a S939-es alaplapok sem)!!

De lassan jönnek a 64 bitet ismerő 90nm-es S754-es Sempronok!!!!!!!!!:DD:DD
Amiket jól lehet húzni, 64bitesek és olcsóak!!! Egyedül a nagy gyorsítótárról kell lemondani!!

Ami meg az AGP-PCI Express-t illeti szerintem nem kell egyelőre váltani most még játékokhoz elég egy sima 6600 256Mb-os AGP videokártya (azt is jó meg lehet húzni):DD:DD (v. 6600GT 128MB) De még ha nem lenne elég lehet venni a 6800-as sorozat tagjait is:DD:DD

(#9) Calogero válasza L@co (#8) üzenetére


Calogero
addikt

Miert a S754 nem eredeti A64?

(#10) Comm


Comm
senior tag

Most akarok váltani.Remélem sikerül.

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#11) L@co válasza Calogero (#9) üzenetére


L@co
aktív tag

A S754 az egy foglalat és abba lehet A64-et és Sempron-t rakni!!

(#12) HERR Z válasza nofene (#7) üzenetére


HERR Z
veterán

és ebből mennyit is lehet kapni?
MSI ASUS Foxconn...
msi mellett szól a tuning és az elrendezés ellene a 2 memóriafoglalat
asus mellett a felszerelés és semmi több
foxconn meg 18 bruttó

(#13) Comm válasza HERR Z (#12) üzenetére


Comm
senior tag

Hmm Foxconn-t merre lehet kapni?ECS van Aqua-ban 14.5k de most jelenleg nem kapható :(

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#14) HERR Z válasza Comm (#13) üzenetére


HERR Z
veterán

foxconnt én gépboltba láttam
de msivel akkor is jobban járnál mert jobb az elrendezése a lapnak és tuningra azért az állítható chipsetfesz se szar...

(#15) Comm válasza HERR Z (#14) üzenetére


Comm
senior tag

Aham.Én már LGA775-ben is gondolkozom.Már úgy összezavarodtam, ahogy illik.:(Már nemtudom mi legyen.Amelyik alaplap tetszik természetesen magyarországon alig lehet kapni.Valszeg Ausztriából fogok hozatni ha sikerül.

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#16) HERR Z válasza Comm (#15) üzenetére


HERR Z
veterán

mi a baj a mostani cuccal?mivel lenne jobb a p4?
semmivel....vegyél egy A64 2800+ -t 17-18kért itt a ph-n s azt ha csak 2300-2400ig ráncigálod már nem lesz mért nyafognod...nameg a 256mb ram.....

(#17) Comm válasza HERR Z (#16) üzenetére


Comm
senior tag

Tisztában vagyok vele, hogy kevés a ram.Nos én a gépet nem játékra használom, hanem filmek konvertálgatására, zenehalgatás, netezés.Nos néha nagyon belassul a gép, ha egyszerre csinálok dolgokat.Szerintem ezen az A64 sem segít:(.Olvasgatás közben láttam, hogy P4-nél a HT ezt próbálja kiküszöbölni.

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#18) HERR Z válasza Comm (#17) üzenetére


HERR Z
veterán

és szerinted a p4 jobb lesz ugyanennyi rammal?:U:U:U
Lemerem fogadni winXP van fent ami extraként 200-at lazán lefog....ecsém ennél olcóbb soha nem lesz a ram...mind1 felőlem azt veszel amit akarsz de sírni fox hogy HT-vel és ennyi rammal a P4 is fos lesz csak kibasztál vagy 10-15k-t a semmiért...

(#19) Comm válasza HERR Z (#18) üzenetére


Comm
senior tag

Értem én mit akarsz ezzel kifejezni:).Ram problémám már 1éve fennt áll.Amúgy Win2003-at használok.Tudom neked mind1, de már tényleg összezavarodtam.Végülis PCI Express miatt lenne az egész cirkusz, csak S754 alá alig találok normális lapot.

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#20) HERR Z válasza Comm (#19) üzenetére


HERR Z
veterán

szuper...
megkeresed Aki ross-t ph piacon vagy mást és kapsz 15k-ért 1 giga ramot/samsung hynix/
MSI lapot meg usersbe readybe de expertes boltokba is szvsz lehet kapni...gépboltba van foxconn ha felszereltség kell akkor meg ott az asus 29-ért alienbe?
hol itt a probléma?

(#21) Comm válasza HERR Z (#20) üzenetére


Comm
senior tag

Nekem ECS lenne legjobb, de aqua-ban most nincs :(.Ramot pedig most akarok beszerezni min 512mb-t.Meg az a legnagyobb gondom, hogy vidéki vagyok:((

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#22) Comm válasza Comm (#21) üzenetére


Comm
senior tag

Nos így belegondolva igazad van.AMD a nekem való(intelem már vagy 3éve nem volt.).Eladom a lapom + procim, és veszek nforce4-4x lapot + a64-et.Thanks, hogy észhez térítettél:R:R:R

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#23) HERR Z válasza Comm (#22) üzenetére


HERR Z
veterán

ram nélkül az se lesz sztár, bár tény hogy jobb lesz

(#24) Comm válasza HERR Z (#23) üzenetére


Comm
senior tag

Most intézek memót(pénzügyileg nem állok most jól), de ECS Nforce4-A754-et már sehol sem lehet venni.Eddig volt aqua-ban, de ma törölték a listából :(

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#25) HERR Z válasza Comm (#24) üzenetére


HERR Z
veterán

akkor jön a következő kérdés..
mért kell pci-e?kevés az X850XT PE ereje?:D
de komolyan...mi a baj a lapoddal?

(#26) Comm válasza HERR Z (#25) üzenetére


Comm
senior tag

Ha a jövőben szeretném a gépem upgrade-elni, akkor az AGP hunyó lehet(szerintem).Úgynézki sikerült még 256MB rambót intéznem;]
A lappal amúgy teljesen meg vagyok elégedve.Ez a legstabilabb lapom pályafutásom alatt(cirka 15 lappal a hátam mögött):R

[Szerkesztve]

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#27) Comm


Comm
senior tag

Nos Gigabyte K8NE lap jött össze 18k-ért zsír új.:D

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#28) Comm válasza Comm (#27) üzenetére


Comm
senior tag

Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

Új Soltek lapok:C

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#29) HERR Z válasza Comm (#27) üzenetére


HERR Z
veterán

azt a lapot én is néztem:)
Majd számolj be róla, érdekelne

(#30) Laserdance


Laserdance
csendes tag

Semmi értelme 754-es lapot venni! Má eleve halott ötlet.;]
Má a 939 is olcsó, meg a 754-es alaplapok már nagyon a végüket járják!
Jövöre meg a 939-is kimegy a forgalomból (itt meglátod http://www.prohardver.hu/rios3_content.php?mod=10&id=13081)
Vegyetek 939-et, mert a 754-re nem fognak már fejleszteni.
Elég ennyi indok?

''A philosopher is like a blind man in a dark room looking for a black cat -- which is not there!!! (LOL)'' Bocs a helyesírásomért, sz@r vagyok nyelvtanból!

(#31) Vukocska válasza Laserdance (#30) üzenetére


Vukocska
tag

Teljesen mind1 hogy 754 vagy 939
754be menek majd a Mobil procik (Turion)
939be a Ket magos procik, csak mire megfizetheto aron lehet majd kapni akkor mar itt az uj foglalat.

A PH-s proci tesztben pedig az azonos szamozasu 754es procik gyorsabbak mint a 939es tarsaik
Bővebben: link

(#32) L@co válasza Laserdance (#30) üzenetére


L@co
aktív tag

Igazad van Laserdance!!
De ha olcsó és jó gépet akarunk venni, akkor vegyünk S754 Sempront (lassan megkapják a 64 bites utasításkészletet) egy jó nForce3 250GB-s alaplappal!! És azt jól meg lehet huzigálni!!;]

(#33) Balinov válasza L@co (#8) üzenetére


Balinov
félisten

Laco, az én s754-es 2800+am is megy alapfeszen 9x260-at vagy 8x300-at. Ezért UP a Socket754-nek. Módfelett érdekel a téma,ősszel tervezek vga-t veni,így s754+pcie kombó kifejezetten szimpi.
Üdv
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#34) bolondember válasza Laserdance (#30) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

teljesen igazad van.
peersze...
Teljesen igaz...
Az, h már lassan egy éve gyűröm az S754es procim, az megint más tészta... A topikba írók javarésze már rendelkezik procival, de a francos Intel miatt PCI-Es deszkára vágyik -többek között én is...
(mondjuk én SLI-re várok, mert megígérték, dehát, tartok tőle, abból sem lesz semmi...)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#35) bolondember válasza nofene (#4) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

most ugrott be:
nem minden kártyát (AGP) fogad be az oldal tanulsága szerint: pölö az én MSI(!!!) FX5900XT-met sem... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#36) Comm válasza Laserdance (#30) üzenetére


Comm
senior tag

Figyelj csak Laserdance.
Azért valamit konyítok az egészhez.Ha
1:nincs pénzem S939
2:én megelékszem ezzel is
Akkor minek váltsak, és minek kell lehordani az S754-et.Ha van pénzed vegyél S940 és örülj neki, de ne bántsd a másikat, mert neki csak arra futja.:(

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#37) Comm válasza Balinov (#33) üzenetére


Comm
senior tag

Én is a PCI-E továbbélése miatt akarok váltani(ATI R520):C

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#38) L@co válasza Balinov (#33) üzenetére


L@co
aktív tag

OK igazad van a 2800+-os A64 kivételesen jó, mert nincs S939-be és az tényleg olcsó a 3000+-oshoz képest!!
De ha már 3000+-os A64-et akar venni valaki (v. nagyobbat) akkor már az az 1-2 ezeres a procinál meg az alaplapnál megéri, mert azt tovább húzza!!!

(#39) Balinov válasza L@co (#38) üzenetére


Balinov
félisten

Ebből a szemszögből nézve természetesen van neked is igazságod. Mindazonáltal az a tétel,hogy 3000+-tól felfele azonos modellszámozásu s754 és s939 között tényleg pár (3-4eFt) eltérés van. Csak míg mondjuk S754-hez 16-17k-ért kapsz pl. egy Gigabyte nf3-as lapot 3 év garral boltba addig ez s939-re nemigazán vonatkozik. Ph! használtpiarcát leszámítva nemsok helyen lehet látni 20-22k alatt s939-es lapot,PCI-E S939-et meg méginkább nem.Így,ha összeadod a procik 3-4eFt-os és a lapok szintén 4-5eFt-os árkülönbözetét akkor az már tétel.
az meg már 7-9eFt difi,azért meg kapsz Gianninál egy 512/400-as Elpida ramot pluszba,és azért azt el kell ismerni,plusz fél giga ram jobban meglátszik a rendszer globális teljesítményében,mint a Dual chanel adta párszázalékos teljesítménytöbblet.Aki, mint pl. fórumtársunk , már 1 éve gyúrja az s754-et az azér vett,mert akkor az volt az elérhető socket,manapság viszont aki s754-re vált,az főként a kiválló ár/érték/teljesítményaránya miatt veszi meg és ezen réteg többségének (ide sorolom magam) sajnos számít az a pár ezer Ft...
Tovább,vagy nem tovább húzza kérdéshez: x86-64 utasításkészeltet megkapó új magos, s754-es sempronok megjelenésével is megmutatta az AMD,hogy nem szabad temetni az s754-et, s939-at is hamarosan lefogja egy új socket váltani,de ott meg a dualcore támogatás a lehetséges fejlesztési irány.
Szumma-szummárum: kinek a pap,kinek a papné...:DDD

De hogy ne csak offoljak: valaki találkozott már s754+pci-e lap tesztel?

Üdv
Balinov

UI: 3000+es s754-es azért leveri a 3000+-os S939-et....10x200 vs 9x200..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#40) bolondember válasza Comm (#37) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

szerinted ez a proci kihajtaná?
szerintem nem...:(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#41) Balinov válasza bolondember (#40) üzenetére


Balinov
félisten

Szerintem is...erősen kétséges,hogy kihajtaná-e...sztem oda már x2 kaliberü cucc kéne.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#42) HERR Z válasza Laserdance (#30) üzenetére


HERR Z
veterán

...

[Szerkesztve]

(#43) bolondember válasza Balinov (#41) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát, ha x2 nem is, de egy 4000+ vagy felfelé, az nem ártana...

ui.: jobban belegondolva, télleg elkelhet egy ''gyengébb'' x2...:DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44) HERR Z válasza Balinov (#39) üzenetére


HERR Z
veterán

S754-ben a best buy a 2800+ 18-20k-ért itt a ph-n és a 3400+ 34k bruttóért..
ezek ellen a s939 semmit se tud tenni:D
Asus K8N4-E teszt:
Bővebben: link
MSI K8N NEO3 teszt:
Bővebben: link
Igaz cseh, de a számok képek rendben vannak;]
Bővebben: link

(#45) L@co válasza Balinov (#39) üzenetére


L@co
aktív tag

Én is erre akartam rávilágítani h. akinek kevés pénze van annak tökéletesen jó S754-es konfig!! (magam is ide sorolom)

(#46) Comm válasza bolondember (#40) üzenetére


Comm
senior tag

És szerinted akinek csak egy 2.4-es P4 van X800 mellett az kihajtja?Én szép lassan építkezem felfelé nem pedig egyszerre cserélek mindent.Akinek nem teszik ez van:B

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#47) Balinov válasza HERR Z (#44) üzenetére


Balinov
félisten

Köszi szépen a Linkeket Herr Z!
lesz időm,átnyáladzom rajtuk.
S754 2800+ az tényleg best buy!!!lásd aláírásom..köszönöm a megerősítést.
Üdv
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#48) bolondember válasza Comm (#46) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

1-nem kötekedtem, csak megkérdeztem
2-ha már építkezel lassan, apránként, akkor lejet, h érdemes először 939re váltani - persze ez a saját, own véleményem
3-az a 2.4es épp úgy hajtja ki az X800at, mint a régi húzott 1700+os Palóm.
Nem nagyon.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#49) csibor válasza bolondember (#48) üzenetére


csibor
őstag

Miért?Nekem P4 2.4A-van erősen gondolkodtam 3.06/533/HT-és procira csréljem.És elgondolkoztam a proci 30 k környékén kapható,35-40 K körül S754-et kapok alaplap+proci és minden régi kacttal kompatibilis lenne.Bő 2 évre elég lenne nekem meg az átlag juzernak.Utánna ugy is uj foglalatok lesznek.

(#50) aXXon


aXXon
senior tag

up

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.