Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

SD6 Gen1. :F :U
Gondolom jó 200 ezerért majd.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) Graphics válasza janeszgol (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Miért ?

Ezek a modellek eddig sem voltak túlzóan drágák.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) ghiottone válasza janeszgol (#1) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Feltehetően igen. :((( Bár az Edge 30 Fusion azért sd888-as volt anno. Azt úgy jól eltalálták, de 200 fölött volt szintén. Mondjuk Motohoz híven 3 hónap után lesz majd értelme megvenni ezt is, amikor beesik az ára.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#4) DS39 válasza Graphics (#2) üzenetére


DS39
nagyúr

A Fusion 30-asnál Snapi 888 volt benne.
Ehhez képest ez elég nagy visszalépés lenne. (250k volt anno)

[ Szerkesztve ]

(#5) Graphics válasza DS39 (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nagy visszalépés? De miért? Nem ugralok az AnTuTu-ert, de közel azonos számokat hoz... 899 VS 873...
Geekbench is elég hasonló

Azért annyira nagy visszalépés nincs teljesítmény terén, viszont legalább throttling nem okoz fejtörést.

Való igaz , 7+ Gen2 lehet jobb lett volna.

Szóval mi a nagy visszalépés?

Szerk : Persze ha te a Snap6 Gen1-re gondoltál, akkor nem szóltam, az valóban markáns eltérés. Bocsi benéztem :R

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) DS39 válasza Graphics (#5) üzenetére


DS39
nagyúr

Igen arra:
"Az eddig kiszivárgott hírek szerint az Edge 50 Fusion a Snapdragon 6 Gen 1-es lapka köré épül majd"

A Neo vonal megszűnt kicsinek lenni, a Fusion vonal pedig megszűnik erősnek lenni.
Fura.

(#7) joelke HU


joelke HU
senior tag

Valahogy azt érzem hogy snapi 8 alatt egyszerűen nem tud vagy akar normális soc kijönni a qualcomm-tól. Nem értem mi ez a töketlenkedés mostanában a részükről.
Motorolát szívesen vennék, de ez a lekerekített kijelző elfogadhatatlan. A Samu is szép lassan kihátrált mögüle, de páran még nyomják, mintha ettől lenne felsőkategóriás, közben a soc meg ehh...
Inkább mennének abba az irányba mint a meizu, megnéztem egy-két hands-on videót a meizu 21-ről, hát azon a képernyő arányon és keretszimmetrián letettem a hajam. És azt is a Samsung gyártja. Ismerve őket, talán majd valami hasonlót s30-ba tesznek.

Motorola G51

(#8) elmepocok


elmepocok
tag

Most akkor jól értem, a sima Edge 50 lesz 7 Gen 3, a Fusion pedig 6 Gen 1? Vagy a Neo lesz 6 Gen 1? Akkor a Fusionben mi lesz (ha lesz egyáltalán Fusion)?

Megannyi kérdés :D

(#9) ghiottone válasza elmepocok (#8) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Neo-ról nem volt még szó. Fusion - 6 Gen, sima Edge 50 - 7 Gen, Edge 50 Pro pedig 8 Gen 3.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#10) elmepocok válasza ghiottone (#9) üzenetére


elmepocok
tag

Ez van a cikkben, csak az volt furcsa nekem, hogy legutóbb a Fusion a sima Edge fölé volt pozicionálva minden téren, ennek most ellentmond a gyengébb hardver.

(#11) ghiottone válasza elmepocok (#10) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az nemcsak neked fura. Motoroláról van szó, szokszor nem logikus a termékpaletta, ha a korábbi típusú készülékeket nézzük.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#12) Phoenixy


Phoenixy
senior tag

8s Gen 3 lesz az 50 Pro-ba, legalábbis Indiában biztos.
Egy Edge 50-re lehet benevezek.

Motorola Edge 20 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.