Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  nVidia SLI® topik

Hozzászólások

(#1820) landroo


landroo
csendes tag

Az SLi egy nagy bullshit!

Nekem 1 Asus A8N-SLi alaplapom van 2 1forma Inno3D 7600GS vga-val SLi-ben.
1. Ha véletlenül bekapcsolva felejtem az SLi-t újraindításokor akkor a WinXP nem kapcsolja be a montiort. :F :F
Azaz reset, védettoód indít, vga2 disable, újaindít, nVidia SLi driver belázad, újraindít, és csak aztán lehet dolgozni.
2. Ha az y felbontást nagyobbra teszem mint 640, akkor vollogű zöld pixelek lepik el a képernyőt. :F :F
Bármelyik vga kártyát teszem be 1edül vagy kikapcsolom az SLi-t, tökéletesen működik, csak SLi esetén csinálja.
3. Számott tevő sebességnövekedést nem tapasztaltam, főleg ahol számított volna. Pesye a 3D mark sok-sok frame/secet írt ki főleg a DirectX7-es teszteknél, ami ugyebár már nem mai darab. :F :F
4. Ha nem írod be a gammát az xmlbe, nHancerrel pl, akkor nem is kezel SLi-t. :F :F
5. Da van olyna gamma amit hiába írsz be az smlbe, akkorsem kezeli, pl nfs. :F :F
6. Ha tújhajtással próbálkozom, akkor hiába írom be a regbe a
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\NVIDIA Corporation\Global\NvTweak]
''CoolBits''=dword:0000001a
amit az nVidia javasol akkor is csak az 1ik vga kártya sebessége növekedik ha megnézem
az EVEREST UE-ben. :F :F :F
Próbáloztam bios upgrade-vel, de csak az alaplaphoz találtam, de az sem segített.
Szal a tapasztalatom az, hogy az SLi helyett inkább add el a régit és vegyél 1 gyorsabb vga-t.
:(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((

[Szerkesztve]

landroo

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  nVidia SLI® topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.