Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Úristen, a kezdeti beetetési időszak elmúlásával ez is így megdrágul? Sose láttam még ilyet.

Megyen!

(#2) Linkin1994 válasza CptAdamica (#1) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Azóta carl már reagált is :DDD

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#3) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

A Semmiért ennyit fizetni már rablás 😂😂😂

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#4) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Cserébe 8/256 GB-on nyithat az újdonság 8/128 GB helyett, ez viszont már egyértelműen a csúcskategória territóriuma

Pocot vettem 3 éve 8/256-tal 200 dollárért, és most is van egy csomó modell 100k környékén ilyen memória/tárhellyel. A csúcs inkább az 512/1024.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#5) janeszgol


janeszgol
félisten

Ha bitang jó kamera lesz benne, akkor jöhet ennyiért is!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) CptAdamica válasza Linkin1994 (#2) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mondjuk lehet célszerűbb lenne megkérdezni belső körökben. :D

Megyen!

(#7) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Haha, most mikor már jön a Gen3. Na ilyenem sem lesz. Az idén nem váltok telefont. Mert laptopot cserélek. Szegény Acer Ivy-m már 11 éves, igaz semmi baja csak már unom a "képét" ezért oledes Asus a kiszemelt 16 GB Ram és 1TB SSD persze. Ha ez megvan szétnézek projektor téren.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#8) Fritz Teufel válasza pusszycat (#7) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Csak nem Lottó? :D

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#9) pusszycat válasza Fritz Teufel (#8) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Á, nem dehogy. Részlet. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#10) Fritz Teufel válasza pusszycat (#9) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Óvatosan, a részletekben bújik meg az Ördög :D! Arra kell figyelni, hogy a THM ne legyen nagyobb szám, mint a legkisebb nemnegatív egész :DDD

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#11) Damos válasza pusszycat (#7) üzenetére


Damos
tag

Az én Asus laptopom i3, 8 GB RAM és 256 GB SSD. Prózai oka volt a döntésemnek vásárláskor, nem játszom rajta, csak böngészem, Skype, hasonlók. De legalább ki van fizetve. :B

(#12) janeszgol válasza Damos (#11) üzenetére


janeszgol
félisten

Jó most ne ágáljunk a részletfizetés ellen. Vegye, vigye, élvezze, fizesse!
Én is szoktam élni ezzel a lehetőséggel.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#13) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

4 hónapos oney hitelre veszem tulajdonképpen az árat 4-be osztják, a kamat 2 gombóc fagyi az egészre. :C

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#14) Damos válasza pusszycat (#13) üzenetére


Damos
tag

Az úgy korrekt.

(#15) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Én semmi estrát nem látok ebben a telefonban, hogy miért kéne ilyet vennem. A hátlap bazári, a többi még ugyanolyan, mint akármelyik másik telóban.

(#16) kzcs


kzcs
tag

Ez mind csak spekuláció.

(#17) INGJOKE válasza pusszycat (#13) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nálunk az már 1000 huf felett van... :D

(#18) Kawauso


Kawauso
aktív tag

Egy korábbi cikk alatti hozzászólásoknál a telefonnal kapcsolatban, egyesek 350eFt-ot vizionáltak, amire azt mondtam, hogy 280-300eFt a reális nyitóár. Nem tudom, hogy Carl Pei reakciója annak tudható-e be, hogy kamu az információ, vagy annak, hogy lebuktak, mindenesetre tartom magam hozzá, hogy nem lesz 300eFt felett a "leggyengébb" kiszerelés.

(#19) pusszycat válasza INGJOKE (#17) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A 2 gombóc fagyi? Nem kell annyit nyalni. :P

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#20) tovgab válasza pusszycat (#7) üzenetére


tovgab
aktív tag

Pont ebben a cipőben evezek én is, elég korrekt árak vannak Asuséknál... :Y

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#21) ujvendeg válasza SkyLine3000 (#15) üzenetére


ujvendeg
tag

Egyetértünk. Teljes melléfogásnak vélem, hogy a tavalyi év legérdekesebb telefonja lett volna. 2016 táján egy apró Huawei Y33 II több ízléssel, de nem ízlésesen diszkózott a hátoldalán, a kameragyűrűvel négyféle fénnyel, semmi eredetit nem produkál a mobilipar kb. 5 éve - és éppen ez a bazári micsoda lett volna a legérdekesebb? Egy tucat érdekesebb telefont tudnék sorolni - ha valaki formailag kesze-kusza telefonház hátoldali káoszán méri az eredetiséget: régen rossz.

(#22) TESCO-Zsömle válasza pusszycat (#19) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Aki nem nyal, repül. :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#23) Boli77


Boli77
tag

Maradok hű és one plusz hívő . One Pluszt használok Op 3t óta. Most Op9 pro 5G van 12/256.. teszi dolgát rendesen. Igaz ,ez sem volt olcsó. De miért cseréljek ? Nincs baj ezzel sem pedig 2 éves.

(#24) Fritz Teufel válasza pusszycat (#19) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Úgy is csak megfájdulna a torkom :B

Egyébként ügyi vagy, én is így csinálom "kisebb" összegekig. Az Asus meg jó cucc ;-)

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#25) pusszycat válasza Fritz Teufel (#24) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Meg tudnám venni simán egyben is, csak így jobban esik a lelkemnek, meg amúgy is lekötöttem a pénzem természetesen.

#22 TESCO-Zsömle Tapasztalat? ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#26) TESCO-Zsömle válasza pusszycat (#25) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Irányelv. :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27) Noukoum válasza SkyLine3000 (#15) üzenetére


Noukoum
veterán

Mások látják.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#28) Fritz Teufel válasza pusszycat (#25) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Ha a THM 0%, akkor minek fizessem ki egyben?! Butaság! Azt a pénzt így ahogy mondod, munkára is lehet fogni. Én vásároltam, de nem részvényeket hanem papírokat. A részvényes dolgot is jó lenne egyszer kipróbálni...

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#29) INGJOKE válasza pusszycat (#25) üzenetére


INGJOKE
veterán

Csak az államkötvény... :DDD

(#30) rigoberto


rigoberto
őstag

megkell várni amíg jóárasodik, oszt jó lesz az..

(#31) Sipike19


Sipike19
tag

Ennyi pénzért lehet kapni egy OP 11 16/256GB -os verziót, és akkor még marad pénz venni rá egy tokot. ;]
Én elégedett felhasználója vagyok már egynek.

Sipi

(#32) tomboy0013 válasza Sipike19 (#31) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mondjuk nincs kisegítve vele ha valaki nem szereti az OP droid felületét vagy a telefon küllemét. Ahány ember annyi igény, nem csak a technikai oldal fontos, ma már egy középkategóriás eszköz is hosszú évekig használható gond nélkül, az ördög a részletekben van.

[ Szerkesztve ]

(#33) Timer


Timer
veterán

Szerintem ideje lenne átkeresztelni Joke-ra.

(#34) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem túl sokat adtak el az elsőből, nem akarják elkövetni ugyanezt a hibát. ;]

Samsung Galaxy A54

(#35) INGJOKE válasza Timer (#33) üzenetére


INGJOKE
veterán

Kikérem magamnak :DDD

(#36) Timer válasza INGJOKE (#35) üzenetére


Timer
veterán

:D Ja, bocs! ;]

(#37) Noukoum válasza Viktor0610 (#34) üzenetére


Noukoum
veterán

Iphone 14 pro max 128gb, apple.hu 1700 euró

Szerintem rendben lesz az árazása. :K

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#38) Viktor0610 válasza Noukoum (#37) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Na jó, de az Apple ("kis" túlzással, ha ∞ pénzt kérnének érte, akkor is vennék), ez meg egy nemrég indult márka.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#39) Linkin1994 válasza Noukoum (#37) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Főleg úgy hogy ez a leak elég sanszosan fake mert 512-es nem is lesz és az alap modell 500 valahány eurótól indulhat.Carl-nak megvan a maga esze tudja hogy egy ilyen árazással kb földbe is rakja az egészet.Főleg úgy most az Usában is elérhető lesz.Ott meg egy olcsóbb Iphone-ként kell megjelenniük.
De majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#40) Hallosz válasza pusszycat (#7) üzenetére


Hallosz
senior tag

Ég és föld a különbség, a régi és az ASUS OLED között. Második éve használom, nem bírom megunni.

Mert lakni, muszáj.

(#41) doooo


doooo
veterán

"Legérdekesebb tavalyi mobil"? Nagyon bátor kijelentés. Meg amúgy objektíven hamis is, egy fura hátlap önmagában nem teszi a "legérdekesebbé", max. szimplán érdekessé (amire más mobilok is képesek).

(#42) pusszycat válasza Hallosz (#40) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tudom eldönteni Intel-est vegyek vagy AMD-st. Nem játékra kell, csak gyors legyen és halk. Vajon elég egy i3 12gen végül is van benne 10 mag. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#43) INGJOKE válasza pusszycat (#42) üzenetére


INGJOKE
veterán

Csak a piros oldal. :)

(#44) pusszycat válasza INGJOKE (#43) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Látom neked I7 van. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#45) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Off off!
Köszi!

Samsung Galaxy A54

(#46) INGJOKE válasza pusszycat (#44) üzenetére


INGJOKE
veterán

Az a xiaomi lapim, ott nem volt választásom anno, már nem is nagyon használom. Az asztali(gamer) gép már tiszta piros, ami azért jó mert a semmi telefon átlátszó és így színes lesz minden. (Csak hogy ne legyen off) :)

(#47) judas13


judas13
addikt



[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#48) Noukoum válasza Viktor0610 (#38) üzenetére


Noukoum
veterán

Azért kevesebb egy ezressel. :D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#49) kleinguru válasza pusszycat (#42) üzenetére


kleinguru
addikt

Macbook “kell” neked :P

Szerintem, bár nagyon fura leírni, árában lesz. Eszméletlen elszálltak az árak.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#50) ( V ) válasza CptAdamica (#1) üzenetére


( V )
veterán

Főleg a OnePlus környékén :DDD

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.