Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sega, Nintendo - retro konzolok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:19

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!(beleértve a sárga kazettákat is)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9551) Aramir válasza sz.balazs.95 (#9550) üzenetére


Aramir
őstag

A psone-t megtaláltam én is most :D De nyugi, nekem nem kell, már van kettő, egy fekete meg egy szürke dobozos kiadás.

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#9552) mirci18 válasza Aramir (#9548) üzenetére


mirci18
addikt

Én most a doboz nélküli gépekről írok:
A gc 7-8 az xbox 11-12 a ps2 13-14 körül mozogtak és igazad van egy 10 százalékot esett az áruk az elmúlt években vagyis semmit pont azért mert a piac a vásárlók ezt generálták.
A dobozos gépek azért nem érnek most még sokat ezekből a modellekből mert most még fiatal gépek.
Egyenlőre nem a fő célközönség a gyűjtők hanem azok veszik ezeket a gépeket akiknek még nem volt meg vagy nosztalgiáznak stb.
Majd egy 5 év múlva mikor már 20 év eltelt akkor meg azért érnek sokat mert kevés lessz az az ember aki dobozosan elrakta ezeket a gépeket és akkor a gyűjtők majd keresni fogják az ilyen modelleket amik még működnek.

Eleve arra is kiváncsi leszek hogy 15-20 évet hogy bír ki egy optikai lemez vagy egy lemezes konzol.
De mint írtam most is azért drágább a régebbi gépek és játékok vétele mert kevés működő van belőle és a gyűjtők keresik és ez nyomja felfelé az árat.
Pont ezért nincs ára egy Trabantnak ma de egy régi ferrarinak igen.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#9553) mirci18 válasza sz.balazs.95 (#9550) üzenetére


mirci18
addikt

Nem gond én itt leszek a fórumokon bármikor.
De nekem főleg third party játékaim vannak azért nem mennek ha Mariosak lennének akkor már rég eladtam volna őket. (Bár olyan meg nem lessz mert az igazán jó játékokat főleg ami Mario én is gyűjtöm minden formában)

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#9554) sz.balazs.95 válasza mirci18 (#9553) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

A 3rd pary játékokkal sosem voltam haragban, sőt. Rengeteg szuper külső fejlesztésű játék van rá. :K
Amúgy az ilyen jellegű megkülönböztetést sosem értettem. Egy Mario mitől ér 3x annyit, mint mondjuk egy Rayman? :F Az utóbbi is egy kiváló játék sorozat. :K

Ha írnál egy listát, akkor nagyjából meg tudnám mondani, hogy mik azok, amik érdekelnek, mik azok, amik nem, és mik azok, amik már megvannak. :)

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#9555) Petreszku válasza mirci18 (#9549) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Igaz, hogy nekem is vannak Mario és drágább címeim a gyűjteményben, de a kevésbé drága címekkel is jól elvagyok.
De egy GC-s Mario még mindig olcsóbb mint egy snes vagy egy n64-es. Ezért is írtam, hogy jobban beszerezhetők a nagyobb címek is.
Mostanában Game Boy Advance játékokat pörgetek. Ez is retró és itt is vannak árak szépen.

(#9556) mirci18 válasza sz.balazs.95 (#9554) üzenetére


mirci18
addikt

Írok pm-et.

Maradjunk abban hogy a gyűjtők és a Nintendo fanok lenézik a Third party címeket és csak az only Nintendo címeket istenítik.
Pedig már sok helyen írtam én is hogy nem csak a Mariot kell megjelentetni hanem a Rayman-t vagy a raving rabbits szériát mert ezeknek nem jelenik meg új része a wii u-ra.

Amit fel szoktak hozni az ellenzők az az hogy azért nincs annyi third party címre szükség mert érdektelen egy Nintendo-s számára vagyis kevés fogy belőle az adott konzolra.
A másik pedig az hogy sokszor butítottan érkezik a játék vagy roszabbul portolva mint a rivális gépekre.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#9557) aya válasza mirci18 (#9552) üzenetére


aya
addikt

Jó de elvileg a retronak legalábbis nálam az ad extra löketet, hogy azon nőttem fel, illetve nem :DDD

( nes snes, 3do, n64, ps1 stb) a mai fiatalságnak már ott kellene lennie a saját stílusának ( ps2, xbox, gc )

De nem, vagy ők is azt veszik mint mi ( befektetés, retro, csak azért mert buli, miért is ne ? )

Nem alakul ki a köztes réteg.....

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#9558) sz.balazs.95 válasza mirci18 (#9556) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Ironikus, hogy anno a NES és az SNES pont a külső játékok miatt lettek sikeresek, sőt mi több, ha minden igaz, akkor ezt a licencelős üzleti modellt is a Nintendo kezdte el. Előtte ugye az 1 gép = 1 játék elv volt.

Az N64 bukta volt, a GCN bukta volt - miért? Mert a PS-re és a PS2-re kaminszám jelentek meg a 3rd party játékok, míg az N-re nem, pedig technikailag meg volt a fölény pl. az N64 esetében, illetve a 6. generációban meg eléggé kiegyenlített volt a mezőny hardveresen.

Mindegy, én ezt nem fogom szerintem megérteni. :B

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#9559) mirci18 válasza Petreszku (#9555) üzenetére


mirci18
addikt

S-nes és N64-re és Nes-re is párezerért vannak Mariok.
De persze doboz nélkül.
Vagy te dobozosan gondoltad drágábbnak a gc címeknél őket.
Mert doboz nélkül egy árban vannak nagyjából.
A gba a kinézete a grafikája miatt nekem már régóta retró sokszor játszottam vele többek között miatta a warioland 4 játék miatt lett itt az avatarom wario (na meg mert a Mario foglalt volt) mert nagyon jó retrós grafikával és jó irányíthatósággal áldották meg a játékot.
De sok jó cím készült rá.
Arról nem is beszélve hogy a 101-es gba sp ma már doboz nélkül is aranyárban van hogy a gb micro-ról ne is beszéljünk.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#9560) Petreszku válasza aya (#9557) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

"De nem, vagy ők is azt veszik mint mi" jobbaktól lesni nem szégyen! :DD
Inkább veszik befektetésnek és csak egy részük játék miatt, szerintem.

(#9561) Petreszku válasza mirci18 (#9559) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Dobozosra gondoltam, mint gyűjtő és játékos a dobozos, kis könyves játékokat részesítem előnybe.
Most a sok más mellett Donkey Kong Country-val játszom a GB-n, néha a falat kaparom, de megyek tovább. :D

(#9562) aya válasza sz.balazs.95 (#9558) üzenetére


aya
addikt

Az n64 még nem volt egyértelmű bukta, és megvolt még a főlény is, de a cd elvetése nekünk jó volt, a kemény magnak nem.

A gc meg pont középen volt, erősebb a ps2-nél, de gyengébb az xbox-nál.

Az xbox se tudott mit kezdeni a technikai elönyével.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#9563) mirci18 válasza sz.balazs.95 (#9558) üzenetére


mirci18
addikt

Az N64 azért volt bukta mert nagyon rosszul volt megtervezve a joystickja és a joystick analóg karja és még azért is mert már lemezes játékok jelentek meg rá.
Na meg mert nem tudták feltörni mint a lemezes társait.

A gcn-ben a third party hiánya a csökkenő eladások a gyengébb hardver és amiatt volt bukta mert ellenben a többi konzollal itt nem lehetett feltörni (pontosabban fel lehetett csak ezt a legtöbben nem tudták annyira nyíltan mint a másik két konzolnál) és azért mert itt nem lehetett filmet nézni vagy zenét hallgatni mert a legtöbben pályája elején azért vettek ps2-őt mert olcsóbb volt dvd lejátszónak mint egy akkori lejátszó.

Eladási számokban bukás volt a két konzol de nézz majd bevételi statisztikákat.
A nintendo mindíg sikeres volt pont azért mert ők kicsi nyereséggel árulták a konzoljaikat ellentétben a többi konzollal.
Na meg ezeknél a konzoloknál a belsős fejlesztések is jól fogytak amihez nem kelett fizetni licencsz díjakat.
A másik két konzol évről évre veszteséges volt a marketing kiadások miatt és azért mert előállítási ár alatt adták a konzolt.

"pedig technikailag meg volt a fölény pl. az N64 esetében, illetve a 6. generációban meg eléggé kiegyenlített volt a mezőny hardveresen."

Ezzel sem értenék eggyet mert az n64-től fölfelé kezdett el a Nintendo a kortársaknál gyengébb konzolt gyártani és arra támaszkodott hogy majd nem a grafika hanem a játékélmény a gépet eladja.
Ami sajnos nem jött be eladásban de a kult státuszt az n64 is és a gc is elérte mára mert elismerik a pártatlan emberek hogy jó minőségű játékok jöttek ezekre a gépekre.

"Mindegy, én ezt nem fogom szerintem megérteni."

Az embereket soha ne akard megérteni hogy miért keresettebb egy Call of Duty mint egy Nintendo exkluzív.
Ha nem lenne rá kereslet a Cod-ra és egyéb Third party címekre akkor nem nem futnának.
A játékfejlesztőket egy érdekli az eladott példányszám és ezért ha egy konzolból keveset adnak el arra nem fejleszt.
Ha pedig nem fejleszt nem lessz konzoleladás.
Ördögi kör de ez van sajnos.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#9564) mirci18 válasza aya (#9562) üzenetére


mirci18
addikt

"A gc meg pont középen volt, erősebb a ps2-nél, de gyengébb az xbox-nál."

Mégis jobb minőségben jöttek a játékok a ps2-re mint portolva a gc-re.

"Az xbox se tudott mit kezdeni a technikai elönyével."

Azért mert ők még akkor friss versenyző volt első gépével.
A playstation név akkora pedig be volt járatva.
Egy biztos a Playstation és maga a konzolozás aranykora a ps2-ő ideje volt.
Mert soha előtte és szerintem soha ezután nem adnak el annyi konzol mint akkor.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#9565) Petreszku válasza mirci18 (#9564) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Igen, mert ezeket a gépeket már nehezebb feltörni. Rengeteg igénytelen, kacat játékot termelt ki a ps2 korszak.

[ Szerkesztve ]

(#9566) Rezuhu válasza aya (#9534) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Nekem nem az számít, hogy retro-e vagy sem, hanem vannak-e olyan játékok rá, amit szeretek játszani.
Gondolom neked is van Ps3, vagy más újabb konzolod is, ami nem retro és mégis tartasz belőle otthonra egyet! :)
Nem vagyok nagy xbox gyűjtő, de még biztosan beszerzek pár játékot a meglévőek mellé! :D

[ Szerkesztve ]

(#9567) sz.balazs.95 válasza Rezuhu (#9566) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

na körülbelül hasonló megfontolásból gyűjtök én is konzolokat és játékokat hozzájuk :D

Egyébként egyedül én kedvelem jobban az Xbox Classic eredeti kontrollerét, vagy más is így van ezzel? :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#9568) mirci18 válasza Petreszku (#9565) üzenetére


mirci18
addikt

De egyébként ez a feltörési mánia csak felénk divat.
Mert kint megvették a megjelenés napján a játékot eredetiben vagy később.
A jobb fizetések miatt.
Itthon meg pont nem.
Mikor gc-m volt.
Két kérdést kaptam mindíg:
Mi a túró ez?
Fel lehet e törni?
Sokan azt sem tudták hogy a Nintendo ezt kiadta a marketing hiánya miatt.
De engem mindíg megfogott a kocka mivolta és a kislemezes játékok.
És örömmel gondolok arra vissza hogy nekem csak eredeti játékaim voltak hozzá.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#9569) aya válasza Rezuhu (#9566) üzenetére


aya
addikt

Én is szeretek játszani, félreértés ne essék, de az xbox-al akkor játszottam amikor kurens gen volt, most már csak a ninja gaiden miatt veszem elő néha.

Tény hogy azokat a gépeket elönyben részesitem amikhez kötödök valamilyen formában.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#9570) Rezuhu válasza aya (#9569) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Nekem anno Ps2-m volt.
A jó játékokkal pedig szerintem csak egy baj van, ha az ember kihagyja őket.
Így én főképp ezen címek bepótlása miatt szereztem be a gépet.
Nálam a PD Orta miatt kerül elő a gép a legsűrűbben! :D
A Saturn-os első két rész után előkerül ez is gyakran.

(#9571) Petreszku válasza mirci18 (#9568) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

A feltörés részében igazad van/lehet. Hogy hol és miért divat a feltörés.
Nekem is csak eredeti játékaim voltak vannak, még pc-is van egy pár eredeti rts. Lehet, hogy elő is veszek egy kép játékot. Star Craft, Red Alert a régi nagy kedvencek, most kedvet kaptam, de időm az nincs sok.

(#9572) aya válasza Rezuhu (#9570) üzenetére


aya
addikt

Karácsony előtti haveri buliban haverom kedvéért kibontottam a japán wave race blue storm-omat.
Mindenki azt tolta, pedig már szinte mindenki ps4/one vonalon mozog.

Szóval ha előkerül egy jó játék, még kapható a banda :K

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#9573) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Kinek van (rajtam kívül) N-Gage-e?
Egyáltalán ki mennyire veszi "konzolszámba"?

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#9574) t256 válasza mirci18 (#9568) üzenetére


t256
őstag

Én PS1-nél fél év után futottam bele a chippelésbe. Arról is hallottam árva pletykákat, hogy N64-re is megoldják. Egy üres Cartridge-ra lehet majd felmásolni a játékokat. Akkoriban ebből nem lett semmi. Ez ma az Everdrive.

Egyértelmű, hogy PS2-nél is mindenki azt várta, hogy mikor törik fel. Bizony sokat számít, hogy mennyi pénzért kapod meg a legújabb játékot ha még suliba jársz a szüleid pedig nem tudnak havi 20-30000 Forintot adni erre a célra. Az Amerikában megjelent legújabb játékot megkaptad másoltan 1200 Forintért. Sőt olyan címeket is be lehetett szerezni, amik meg sem jelentek Európában.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#9575) Rezuhu válasza sz.balazs.95 (#9573) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Én sajnos utálom a mobiltelefonokat (szükséges rossz).
A handheld konzolok közül is csak néhány érdekel, így nekem teljesen kimaradt.

(#9576) sz.balazs.95 válasza Rezuhu (#9575) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Sajnálattal hallom.

Nekem mindenesetre célom, hogy az összes számomra érdekes játékot begyűjtsem rá. :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#9577) aya válasza sz.balazs.95 (#9576) üzenetére


aya
addikt

Alig volt rá játék, könnyű relative begyüjteni mindet, picsa árban volt nemrég bontatlan elder scroll traveler ebayon

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#9578) Petreszku válasza sz.balazs.95 (#9573) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Nekem van, dobozával együtt. Vannak játékok is, ha érdekelnek csak írj. Sajnos az akksival van valami baj. Szervizbe kéne vinnem, telefonálni rajta érdekes egy élmény volt. :DDD

(#9579) sz.balazs.95 válasza Petreszku (#9578) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Gép nekem is van, sima és QD is, előbbi ráadásul dobozos.
a QD-hez majd valamikor vennem kell akkut nekem is.

A játékok persze érdekelnek, de az N-gage esetében csak a dobozos, hiánytalan játékok kellenek.
(egyedül azoknál a konzoloknál nem érdekel a doboz, amik papír dobozt használtak.)

Ami már megvan nekem, az az Operation Shadow.

Ami pl. kötelező darab számomra, az az Ashen vagy pl. a Red Faction.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#9580) Petreszku válasza sz.balazs.95 (#9579) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Mindegyik játék dobozos, hiánytalan. Pár nap türelmet kérek és privátban küldöm a listát.

(#9581) sz.balazs.95 válasza Petreszku (#9580) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Egyáltalán nem sürgős. :R

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#9582) Cartevo


Cartevo
őstag

(#9583) PiciDikenz


PiciDikenz
aktív tag

Huh de jó látni, hogy így pörög a retro fórum :)

(#9505) Petreszku

Én a játék nyelvére gondoltam, így már tiszta :)

--------

A retro témához:

Én is az alapján gyűjtök bármit is, hogy mennyire szeretnék vele játszani. Újabb játékokból is vannak amiket beszerzek, de a retro vonalon is azok az elsődlegesek, amikkel régen játszottam, akkor is, ha azok nem értékesek, így pl előbb vennék meg egy Nigel Mansell's-t kompletten jó állapotban, mint egy ritkább és drágább játékot, mert ahhoz emlékek kötnek, a másikhoz viszont csak az üzleti megfontolás :)

Ja, és valaki gyorsan beszéljen le egy komplett Chrono Trigger vásárlásáról, mert az az egész éves retro keretemet felemésztené :D

(#9584) mirci18 válasza aya (#9572) üzenetére


mirci18
addikt

Ezt jól írtad egy jó játék én is élveztem minden percét.
Főleg úgy hogy folytatása nem készült wii-re.ú
Egyszer játszottam ilyen játékkal játékteremben felállva egy jetskire na az volt az igazi élmény.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#9585) mirci18 válasza sz.balazs.95 (#9573) üzenetére


mirci18
addikt

Bár nekem nincs de én annó és most is konzolszámba veszem mert szerettem az all in one megoldása miatt.
Kár hogy az ára és a kijelző mérete és a gombkiosztás és a játékhiány miatt megbukott.
Imádtam vele játszani.
Főleg a Pandemoniummal.
Manapság nagyon nagyon ritka főleg az első széria és abból is az eredeti foltos előlappal.
Ezért érdemes gyűjteni.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#9586) mirci18 válasza t256 (#9574) üzenetére


mirci18
addikt

Ezt nehezen tudom megérteni mert régen is úgy oldották meg a gyerekek hogy cserélgettek vagy bérbevettek játékot.
Eleve nem muszáj egy szülőnek 20-30 e ft-ot kiadni egy egy játékért havonta kiadni.
Ezt azért tudom nehezen megérteni mert így esélye sem volt a Nintendonak a szegényebb országokban.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#9587) aya válasza mirci18 (#9586) üzenetére


aya
addikt

Jópár klub- ban voltam tag, lehetett helyben is játszani. De volt hogy hétvégére kölcsönöztem gépet meg játékokat. Igy utolag egy vagyon volt a kölcsönzés.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#9588) Johnb* válasza PiciDikenz (#9583) üzenetére


Johnb*
csendes tag

Mennyi lenne egy komplett CT kompletten ? :)

(#9589) PiciDikenz válasza Johnb* (#9588) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

ebayen olyan 60-80 között szoktak egész jó példányok feltűnni :O

(#9590) Aramir


Aramir
őstag

Bázzeg, há mit csinál az a szerencsétlen Yoshi :DDD
[link]

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#9591) sz.balazs.95 válasza Aramir (#9590) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

:C

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#9592) Cheesus


Cheesus
senior tag

Retro játékok Speedrunja a twitch.tv-n.
Itt pedig a műsorbeosztás: [link]
5-től a Castelvania, fél10-től pedig a Commander Keen kötelező :DD

https://www.twitch.tv/csehla

(#9593) aya válasza Cheesus (#9592) üzenetére


aya
addikt

A duck tales 2 -öt az elöbb vitték végig 16 és fél perc alatt, good ending-el, meg is mutattam otthon hogy van belöle egy dobozos leirásos :) Ment a höbörgés hogy mi ez.... aztán közöltem hogy ebay-on 100.000ft felett van ez a verzió, csöndbe maradt mindenki ;]

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#9594) aya


aya
addikt

OMG!!! egymás után ma három castlevania speedrun, megvan mit nézek, glitch hegyek!!!

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#9595) Because


Because
őstag

sziasztok!

lenne egy SNES alapgép + 1 db joy (tv kábel, táp nincs) és egy incredible hulk kazi doboz nélkül. ezek mennyit érhetnek?

(#9596) khron78 válasza Because (#9595) üzenetére


khron78
őstag

3000ft

(#9597) Because válasza khron78 (#9596) üzenetére


Because
őstag

azt hittem azért egy tálca Monster-t kérhetek kérte :D

(#9598) aya válasza Because (#9597) üzenetére


aya
addikt

Az a baj hogy táppal ér valamit, a táp hiánycikk :O

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#9599) Because válasza aya (#9598) üzenetére


Because
őstag

hát ebből a 3000-ből nem jön ki egy ac/dc adapter se :U

[ Szerkesztve ]

(#9600) Rezuhu válasza Because (#9599) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Az eredeti Nintendo adapter ami hiánycikk, annak a hiánya miatt ér keveset a motyód.
Nekem is csak 2db eredeti tápom van az 5-6 gépemhez... :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sega, Nintendo - retro konzolok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.