Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung I8320 /H1

Hozzászólások

(#1) kasee


kasee
aktív tag

Mivel nem találtam ennek a telónak magyar nyelvű fórumot itt az ideje , hogy legyen!

Teszt:
http://www.reginickneo.ucoz.com/news/samsung_i8320_teljes_fordulat_teszt/2010-03-22-26

[ Szerkesztve ]

(#2) kasee


kasee
aktív tag

A new Pc studio erre frissítette a telot:

phone i8320BUJA2
pda i8320BUJC1
csc i8320VD2IJ8

külföldi fórumokon szétnézek milyen firmer vannak.
esetleg van valakinek magyar nyelv a telcsibe?

(#3) nagyan válasza kasee (#2) üzenetére


nagyan
csendes tag

Nem létezik hozzá és a későbbiekben sem várható. A Samsung nem támogatja mivel ez a Vodafonnak készült a 360 szolgáltatáshoz amit tudtommal a közeljövőben nem hoznak Magyarországra. Lassan egy éves lesz a készülék és kint eltűnik a kínálatból, már nem fejlesztenek rá és az utód fejlesztését szintén leállították. A Samsungnál úgy tűnik lassan a LIMO támogatással is leállnak helyette a BADÁ-ra koncentrálnak.

(#4) kasee válasza nagyan (#3) üzenetére


kasee
aktív tag

Jaja közben olvastam bejelentették hogy leállnak a fejlesztéssel
Ázsiai fórumokon irnak v360 nelküli rom ról, de nem igazan vettem ki hogy lehet rátenni.

Neked is ilyen telód van?

(#5) nagyan válasza kasee (#4) üzenetére


nagyan
csendes tag

igen

(#6) Zagor válasza nagyan (#5) üzenetére


Zagor
csendes tag

Én most adom el a samsung galaxy spica-mat... 42-45ért ilyen telót tudok venni. hardveresen nagyon ütős. és itt-ott látok android 2.2fejlesztést, de nem vettem ki, hog ymennyire aktív és mennyire tolják rá. de nagyon megérné.. gmailról tud szinkronizálni kapcsolatokat, a hozzájuk tartozó képpel, e-maillal, telefonszámmal, mindennel? :) nekem ez a feltétele, hogy megveszem-e... alapjáraton nekem ez a felhasználói felület nagyon bejön. kontaktok, programok, események. ami kell, semMi buzi widget, meg többképernyős memóriazabálás... ;) játékok hog yfutnak rajta? mert ok, hogy egy leszerepelt cucc de a batárnagy felbontású amolet, a 3Dtámogatás, meg minden.. szerintem ütős lenne ez, ha figyeltek volna rá... :)

Gmaillal tapasztalatok? :) mással? :)

A telefonszámomat kitöröltem mert éjjel nappal hívogatott mindenki vakon, rejtett számokról és többnyire fogalmazásképtelen aggyal. :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung I8320 /H1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.