Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) ACE- válasza rollins (#350) üzenetére


ACE-
addikt

Én meg miután frissítettem 7.0-ra, akkor nyomtam rögtön HR-et... szóval nem értem a dolgot...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#352) Clemi


Clemi
veterán

Hali,
A T-710 verzióban hol lehet bekapcsolni/engedélyezni az MHL funkciót? Beszereztem egy MHL (microUSB-HDMI) adaptert de semmilyen jel nem megy ki a TV-re, hiába csatlakoztatom a HDMI kábellel.

(#353) A.K. válasza Clemi (#349) üzenetére


A.K.
tag

Valahol az energiatakarékossági menü környékén van egy lista, hogy mely alkalmazásokhoz "lőheti ki" ha spórolni akar a teleppel. Ott vettem észre, hogy a Vibert és a Messengert alapból a kivételek közé rakta az összes többi alkalmazás meg kilőhető volt.

(#354) sid87


sid87
senior tag

7.0 felrakása óta ha lebegő ablak módba akarom húzni a Chrome-ot, lefagy... Ez eddig ment. Másnál nincs ilyen? Pedig volt factory reset..

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#355) asdf_ válasza sid87 (#354) üzenetére


asdf_
veterán

813-on is.

(#356) gonger


gonger
senior tag

Azt mondjátok nem éri meg felrakni még az új szoftververziót? T713-am van, nem akarok most Hard Reset csinálni

(#357) ACE- válasza gonger (#356) üzenetére


ACE-
addikt

Nekem T715-el nem volt semmi bajom, bár én viszonylag keveset használom. Egyedül a Wifi nem akar kikapcsolni, hiába állítom arra, hogy kapcsoljon ki...

[ Szerkesztve ]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#358) Clemi válasza sid87 (#354) üzenetére


Clemi
veterán

Ez a lebegő mód az osztott képernyős módot akarja jelenteni? Vagy a 715 713 esetén ez már mást jelent? Csak mert az osztott képernyős mód nekem hibátlan a 710-en a 7.0-val.

(#359) asdf_ válasza Clemi (#358) üzenetére


asdf_
veterán

Ha a lebego mod azonos lenne az osztott moddal, akkor osztott mod lenne a neve ;) A lebego mod mas. Ha eleg oreg vagy, akkor egy PIP-es tv-t kepzelj el :)

[ Szerkesztve ]

(#360) Clemi válasza asdf_ (#359) üzenetére


Clemi
veterán

Sejtettem, hogy nem ugyanaz.... a lebegő mód ezek szerint csak az újabb chipsettel kiadott S2 táblagépeken van? A videó lejátszóval működik a lebegő mód, viszont a böngészőben nem találok ilyen funkciót

(#361) asdf_ válasza Clemi (#360) üzenetére


asdf_
veterán

A juzer manualbol szedtem en is elo, hogy hogyan kell a ketablakos nezetet meg a lebego modot elohozni, mert sosem hasznaltam semmire :)

(#362) gonger válasza ACE- (#357) üzenetére


gonger
senior tag

de akkor a 7.0 felrakásához ajánlott a hard reset?

(#363) vinpilu válasza gonger (#362) üzenetére


vinpilu
senior tag

Én nem csináltam. Egyelőre semmi problémát nem tapasztalok, igaz nem is nagyon tesztelem, csak néha megnézek egy filmet rajta vagy netezem. Nem néztem például, hogy a wifi lekapcsol-e, ha nem használom, hogy bírja az akku stb.

(#364) Clemi válasza gonger (#362) üzenetére


Clemi
veterán

Én se csináltam a 710-en semmit a frissítés után, viszont nem is találkoztam eddig semmilyen hibával.
A WiFi nálam lekapcsol készenlétben.

(#365) Meglivorn


Meglivorn
aktív tag

Csak tájékozódási kérdés:
E-szerint már május 21-én kijött a tabletre a nugát:
https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-tab-s2/SM-T715/

Megkapta valaki független 715-ös készülékre az OTA frissítést? A haver 9"os verziójára megjött.

[ Szerkesztve ]

(#366) vinpilu válasza Meglivorn (#365) üzenetére


vinpilu
senior tag

Igen, körülbelül május 18-án jött OTA, akkor kérdeztem itt, hogy legyen-e FR.

Bocs, benéztem, nekem 710 van...

[ Szerkesztve ]

(#367) alfi95


alfi95
tag

Hello !

nekem szoft frisités óta kilépked a játékokból, gyakran lefagy. Automatikusan frissült, utánna restartoltam. Ennyi. Biztos valami nem stimmel mert elötte nem csinált ilyet.

(#368) ACE- válasza alfi95 (#367) üzenetére


ACE-
addikt

szerintem FR megoldja.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#369) Nagyboconádi


Nagyboconádi
csendes újonc

Sziasztok.

Szoftverfrissìtès òta nem akarja letölteni a magyar billentyűzet kiosztàst.
Valami ötlet?
Köszi.

(#370) vinpilu válasza Nagyboconádi (#369) üzenetére


vinpilu
senior tag

Lehet, hogy félreértek valamit, nem tudom mit szeretnél. Androidon még sosem kellett ilyennel foglalkoznom. A billentyűzet kiosztása nálam annyit változik HU-EN között, hogy az Y és a Z helyet cserélnek, az ékezetes betűk itt úgyis az alap mögött vannak, kiosztásról nem is igazán beszélhetünk...
Milyen billentyűzetet használsz? Valami extra (Swiftkey, Gboard) vagy a gyári Samsung lenne?

(#371) Nagyboconádi válasza vinpilu (#370) üzenetére


Nagyboconádi
csendes újonc

Gyàri van, x-y nèha beszokott zavarni, de annyira nem nagy gond.

(#372) moordavid


moordavid
aktív tag

Sziasztok! Elnézést, hogy nem olvasom végig a fórumot a kérdésem előtt, de az ujjam itt van a rendelés gomb felett :-)

Tehát: a 713 / 715 számozás milyen különbséget takar?

[ Szerkesztve ]

"Like tears in rain."

(#373) asdf_ válasza moordavid (#372) üzenetére


asdf_
veterán

710 wifi only regi, 713 wifi only uj
715 LTE regi 719 LTE uj
(az uj a tavalyi. 2016-os verziot jelenti, erzekelheto lenyegi kulonbseg nem nagyon van a ket vas kozott, de a proci es a GPU is mas a kettoben)

(#374) moordavid válasza asdf_ (#373) üzenetére


moordavid
aktív tag

Köszönöm szépen. Akkor érkezik egy 713 :-)

"Like tears in rain."

(#375) gonger válasza moordavid (#374) üzenetére


gonger
senior tag

nem fogod megbánni! :))

(#376) moordavid válasza gonger (#375) üzenetére


moordavid
aktív tag

Meg is 'gyütt' :C Ment is fel rá egyből a nougat. Egyenlőre hanyatt vágtam magam a kijelzőtől, 1080p-s kijelzők után majd a dupla annyi pixelen keresztül böngészni azért nagyon odabbbb. Holnap szét is nyúzom az adobe alkalmazásaival, ha azt is bírni fogja akkor "Örülünk Vincent" :DD

"Like tears in rain."

(#377) sid87 válasza moordavid (#376) üzenetére


sid87
senior tag

Mit takar az hogy megnyúzod velük? ;]

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#378) moordavid válasza sid87 (#377) üzenetére


moordavid
aktív tag

Fotós vagyok. (Tényleg, főállásban űzöm :DD ) És gondoltam kipróbálom milyen az ha kattint - wifin átküldöm tabira, ott pedig lightroomban vagy photoshopban dolgozom a képen, onnan exportálom.

Eddig csak az átküldést és a lightroomot próbáltam ki, de nagyon nagy és zöld pipa eddig :-D Persze nem olyan villámgyors mint az asztali gépen, de egy tenyérben dolgozni lightroommal úgy, hogy áthúzom a saját preseteimet bármikor, az nagyon durván odabbb.

A tabiról vezérelni a kamerát: szintén pipa

Még nyúzni fogom rendesen de eddig brutál :C

"Like tears in rain."

(#379) klz80


klz80
tag

Hello, rakerestem de meg nem volt rola itt szo, igy felteszem a kerdesem. Ki milyen microsd-t hasznal a tablethez? En most vettem egy 710-est es szeretnek egy 128 gbos kartyat bele. De nem vagom teljesen ezeket a class 10, meg u1, u3 jeloleseket. Amire en hasznalom a tabot: youtube (pont nem erdekes microsd szempontbol :) ), magazin olvasas, filmezes, bongeszes, par jatek, de nem Asphalt8 meg hasonlo 3d csillivilli jatekok es programok hasznalata. Lehet erre eleg egy egyszeru class 10es, de nem akarok nagyon mellenyulni, arban meg nem latok tul nagy kulonbseget. Koszonom.

(#380) Clemi válasza klz80 (#379) üzenetére


Clemi
veterán

Bőven elég egy Class10 U1. Az U3 legfeljebb FHD filmfelvételhez kell.

(#381) sid87 válasza klz80 (#379) üzenetére


sid87
senior tag

Én semmilyent, bőségesen elég nekem ami benne van :)

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#382) Nagyboconádi


Nagyboconádi
csendes újonc

Sziasztok.

Samunak van valami èrintő ceruzàja/tolla ami kompatibilis az S2-vel, mert csak S3-ra talàltam.
Köszi.

(#383) ACE- válasza Nagyboconádi (#382) üzenetére


ACE-
addikt

Érintő ceruza szerintem csak a Note-okhoz van, ehhez sima hagyományost kapsz, az meg bármilyen jó hozzá.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#384) helltp


helltp
aktív tag

Sziasztok!
Olyan töltőkre panaszkodik újonnan a tabletem, hogy lassú a töltés, amikkel egyrészt eddig semmi baja nem volt, másrészt biztosan vannak akkora teljesítményűek mint amekkora kell (2A és 5A). Valaki más tapasztalt ilyesmit, meg lehet ettől szabadulni valahogy? Tudom, tudom, használjak gyári töltőt... Kifejezetten több portos nagy teljesítményű töltőt akarok használni egyszerre több eszközhöz, hogy ne kelljen csak egy töltőt hordoznom. a tab egy 710-es S2 8.0

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#385) fdisk


fdisk
őstag

Ma reggelre jött egy frissítés.
Mi volt? Biztonsági?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#386) sid87 válasza fdisk (#385) üzenetére


sid87
senior tag

Neked jött meg a frissítés, ki más tudhatná, hogy mi az, ha nem te? :D

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#387) asdf_ válasza sid87 (#386) üzenetére


asdf_
veterán

No igen, ha csak a 2015-os modelleket nezzuk, akkor is 5 kulonbozo keszulekrol beszelhetunk, ha belerakjuk a VE-seket is, akkor 10-rol (es akkor a szurkeimportosakrol meg nem is beszeltunk).

(#388) vinpilu válasza fdisk (#385) üzenetére


vinpilu
senior tag

T710-re is jött. 308MB, verzió: T710XXU2DQI6/T710XEH2DQI1
Eszköz stabilitásának növelése, hibajavítások. Új és/vagy bővített funkciók. A teljesítmény további növelése.

(#389) koxminator válasza vinpilu (#388) üzenetére


koxminator
senior tag

Igen, jött 715-re is, az 412 Mb-os verzió volt. De ugyanezt tartalmazza.

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#390) fdisk válasza vinpilu (#388) üzenetére


fdisk
őstag

Köszi.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#391) ChaosHearth válasza fdisk (#390) üzenetére


ChaosHearth
kezdő

Helló. Tegnap csatlakoztam egy T710 készülékkel a táborba. Nem tálalok hibát rajta egyenlőre. A 7.0 nagyon responsible rajta és gyors minden. A kijelzője fenomenális.

(#392) moordavid


moordavid
aktív tag

A 713-ra is megjött egy 300-valahány megás frissítés. T713XXU2BQI1 Android verzio 7.0/biztonsági szint: 2017. augusztus 1.
Gyorsan felrepült rá, változást nem is nagyon érzékelek.

"Like tears in rain."

(#393) Nagyboconádi


Nagyboconádi
csendes újonc

Hali.
Szerintetek mennyièrt cserèlik ezt? Jobb alsò..

[ Szerkesztve ]

(#394) asdf_


asdf_
veterán

???

(#395) Nagyboconádi válasza asdf_ (#394) üzenetére


Nagyboconádi
csendes újonc

Jobb alsò sarokban megfolyt a festèk.
De talàltam màr, 63ezer.. marad ìgy.

(#396) ACE- válasza Nagyboconádi (#393) üzenetére


ACE-
addikt

Most komolyan egy képernyő megfolyást egy screenshot-al akarsz prezentálni? :D
Csinálj róla telefonnal képet, akkor jobban látszik, de screenshot-on nem fog látszani :D

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#397) Nagyboconádi válasza ACE- (#396) üzenetére


Nagyboconádi
csendes újonc

Tök mindegy, ìgy is ùgy is trè..😆
Amùgy jogos 😄

[ Szerkesztve ]

(#398) vinpilu válasza ACE- (#396) üzenetére


vinpilu
senior tag

Én azt hittem ilyen a háttérkép, de aztán gondoltam ez akar a gubanc lenni.

(#399) asdf_ válasza vinpilu (#398) üzenetére


asdf_
veterán

Olyan a hatterkep.

(#400) vinpilu válasza asdf_ (#399) üzenetére


vinpilu
senior tag

Ja, közben megnéztem, de már nem akartam szerkeszteni. :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.