Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Taci


Taci
addikt

Sziasztok!

A tableten ha a hátsó kamerát akarom működésre bírni, hibaüzenettel leáll. ("Camera failed", "Kamera hiba", illetve apptól függően különböző üzenetek). Pl. ha Messengerben a hátsó kamerára váltanék, lefagy, aztán ha újraindítom, hosszú üzenetben taglalja, hogy zárjam be az appot, ami a kamerát használja, vagy hibás a modul stb.
Ha nincs fent semmi a gyári appokon kívül, akkor is ezt csinálja. Volt FR is.

Sanszos, hogy szerviz lesz belőle?

(#402) vinpilu válasza Taci (#401) üzenetére


vinpilu
senior tag

Ha lenne tárcsázó (GSM verzió), akkor oda vannak kódok a hardver tesztelésére:
*#7353#
*#0*#

(#403) Taci válasza vinpilu (#402) üzenetére


Taci
addikt

Igen, van, délután kipróbálom. Köszi!

(#404) Taci válasza vinpilu (#402) üzenetére


Taci
addikt

Mindkettőnél kamerahibát ír ki, szóval viszem a szervizbe. Köszi a tippet.

(#405) excalibur36


excalibur36
senior tag

Szervusztok!
Tab vásárlás előtt állok.
Nagyon nem értek hozzájuk, de kinézet méret és tudás alapján két lehetséges választottam van.
Galaxy tab S2 8
Apple ipad mini 2 retina.
Melyiket tartjátok jobbnak?
A Galaxy S2 8 meddig bírja egy töltéssel ha már a Nugat van rajta?

Az ember jellemét az határozza meg, hogy mit tart nevetséghesnek...

(#406) moordavid válasza excalibur36 (#405) üzenetére


moordavid
aktív tag

Szia!
A kiszemelt ipad-el nem rendelkezem, nem ismerem, csak azt amit írnak róla, egy megbízható, jó élettartammal rendelkező tablet IOS renszerben.

Viszont a samsungról többet tudok mesélni, lévén használom napi szinten. Ez is egy atomstabil, megbízható, gyors, nem dadogó tablet bitang szép kijelzővel.

A nougat-os frissítés után is tartja a két napos üzemidőt, de azért a második nap végén már töltőre kell rakni.
Ez mint mindig, függ az app használattól is, mert van ami kíméli az aksit, van ami szívja (Pölö az új Rusty Lake játék bitangúl nyúzza az aksit). De átlag felhasználás mellett meg lesz a két nap.

Leginkább az döntsön szerintem, hogy milyen rendszereket ismersz. Az iOS akkor adjak ki foga fehérjét ha van mellette más apple terméked, remekül szinkronizálnak egymással. Ha más apple gyártmányod nincs akkor lehet érdemesebb a samut választani. De mint mindig, nyomkod meg mind a kettőt ha teheted. Mellé lőni egyikkel sem tudsz.

"Like tears in rain."

(#407) Taci válasza Taci (#404) üzenetére


Taci
addikt

Megjött a szervizből a tablet, főpanel-csere lett belőle.

(#408) fdisk


fdisk
őstag

Cserélt már vki akksit házilag?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#409) sid87 válasza fdisk (#408) üzenetére


sid87
senior tag

Miért tenne bárki is ilyet? :Y :F

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#410) fdisk válasza sid87 (#409) üzenetére


fdisk
őstag

Pl. Az akksi már nem sokat bír és mert a gari lejárt. Egy szerviz nem két Ft-ért dolgozik órábérben.
De már tárgytalan.
Kicseréltem az akksit itthon, házilag.
Kb 5 perc volt az egész.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#411) alfi95 válasza fdisk (#410) üzenetére


alfi95
tag

szia , és leirnád hogyan cserélted? milyet vettél ? hol ? mennyiért ? köszi

(#412) fdisk válasza alfi95 (#411) üzenetére


fdisk
őstag

Én innen rendeltem gyárit Szállítási költséggel együtt 5600 Ft volt.
De mintha már nem lenne nekik.
És ez alapján cseréltem ki.
Semmi extra. Kb 5 perc volt az egész.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#413) sid87


sid87
senior tag

Ma kaptam értesítést frissítésről, este rakom fel. Vajon mi változik?

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#414) ACE- válasza sid87 (#413) üzenetére


ACE-
addikt

Semmi extra, csak biztonsági frissítés.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#415) sid87 válasza ACE- (#414) üzenetére


sid87
senior tag

Értem!

Azt hittem valami komolyabb, de ez se rossz.

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#416) ACE- válasza sid87 (#415) üzenetére


ACE-
addikt

Komolyabb majd akkor lesz, ha olyan 1.5 Gigás csomagot kap.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#417) ACE- válasza ACE- (#416) üzenetére


ACE-
addikt

Mostanában azt tapasztalom a tablet-el, hogy visszakapcsolás után nem indul el a Wifi. Látszólag be van kapcsolva, de nem talál hálózatot. Csak úgy jön helyre, hogy ki, meg visszakapcsolom a wifit. Volt ilyen már valakinek?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#418) brunner


brunner
csendes újonc

Üdv mindenki, érdekelne ha nem akarom 7.0rajta frissíteni a gépet hogy tehetem meg? Mert állandóan zaklat ezzel de nekem jó a 6.os droid rajta stabil ennél már csak rosszabb lenne szerintem.
Hogy lehet kilőni hogy ne zaklasson? Már próbáltam pár dolgot, valami trükk?

(#419) sid87 válasza brunner (#418) üzenetére


sid87
senior tag

Szerintem bőven megéri frissíteni!

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#420) fdisk


fdisk
őstag

Használ valaki custom romot?
Van valami jófajta, stabil, oreo alapú (magyar nyelvű ) rom?
Gari már nincs, és kipróbálnám milyen.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#421) laacika


laacika
tag

Sziasztok.
Ha esetleg lenne itt még valaki,egy Sm t713 as om van és 20% aku fesz alatt ujra indulgat,de van hogy egyfolytåban,tapasztalt valaki ilyet?
Kõszönöm.

Úgy tanul az ember ha kérdez!!

(#422) gonger válasza laacika (#421) üzenetére


gonger
senior tag

igen, nálam 37-38% körül is már ezt csinálja :-(

(#423) s912


s912
aktív tag

Sziasztok!

8" verziót frissítette valaki 9-es androidra?

köszi

(#424) gonger válasza s912 (#423) üzenetére


gonger
senior tag

jött hivatalos frissítés????

(#425) s912 válasza gonger (#424) üzenetére


s912
aktív tag

Nemtudom :( Csak venni akarok egy t710-est és 7-es android van rajta. Találtam 1-2 oldalt, ahol rátették a 9-est, gondoltam hátha valaki próbálkozott vele..

szerk.: amit írtál, hogy x% akku töltöttség alatt újraindul, az megjavult?

[ Szerkesztve ]

(#426) gonger válasza s912 (#425) üzenetére


gonger
senior tag

Nem, ez ilyen mostanában. Ritkán használom ezt a gépet, lehet, hogy az akkufesz ott már beesik, bár akkor csak kikapcsolna. Arra is gondoltam, hogy majd csinálok egy HARD Reset-et, hátha az megoldja, de addig is a magasabb töltöttséggel ez kiküszöbölhető. Tény, hogy régen nem ilyen volt.
Egy hivatalos frissítés jött rá (talán 8-as?) azzal szerintem jól műxik.

(#427) jack_oneill


jack_oneill
csendes tag

Sziasztok,

Kaptam egy sm 715-t egy barátomtól, mondván teljesen kipurcant. Nincs rajta külsérelmi nyom, sosem volt szétszedve, nem ázott.
Nem kapcsol be, töltőkábelre nem reagál. Hq töltőn van, akkor egyik része melegszik a csatlakozótól nem messze.
Szerintetek USB port probléma? Vagy más ötlet?
Klasszikus hard reset nem működik.

Köszönet :R

(#428) andrew01 válasza jack_oneill (#427) üzenetére


andrew01
tag

Szia!
Ha hard resetre sem reagál akkor szerintem kinyiffant az akksi.. De ez csak egy tipp! Igazából ez a gyenge pontja.
Kifutó fázisban vettem kb. 2éve újként.. de már most kímélem (napokon melyeken nem használom kikapcsolom 75%-90% akkutartományban), mert baromira gyorsan merül.. és újkorában sem volt akkubajnok. Most képzeld aki már nyúzta 4 évet. De itt és nagytesója topicjában is említették már, hogy bizony hajlamos az akksi a kampecre ill. gyengülésre.

(#429) smisa


smisa
őstag

Leírom hátha másnak segítség lesz.
Gyerek használja a tabot persze csontra merítette, nem reagál semmire töltésre se csak melegszik a kábel és töltő csatlakozó körül. Próbálom többször is hátha felveszi a töltést de semmi másnap is nézzem próbálom semmi. Rendeltem is hozzá akkut. Erre a 3. nap rádugom és 0%-ról indul a töltés és most már 78% tart. Szóval ne adjátok fel lehet csak cella kiegyenlítés kellet neki

[ Szerkesztve ]

(#430) Mustadjoci


Mustadjoci
tag

Sziasztok!
egy t-719-cel probaltam lejatszani egy 4k60 fps videot. Gopro video es letoltott video is akad
egy elado meg a t-715 osevek siman lejatszotta nekem akadasmentesen.
elolvastam az elso 200 hozzaszolast, amiben sz van h a 719-es ujabb.

letezik hogy attol meg lassabb ilyen lejatszasban?
koszonom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.