Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) ACE- válasza Clemi (#300) üzenetére


ACE-
addikt

A Samsung weboldalán is írják, hogy tudja...
[link]
Mobilarena

[ Szerkesztve ]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#302) Clemi válasza ACE- (#301) üzenetére


Clemi
veterán

Látom, köszi! De vajon ehhez melyik átalakító kellhet? Az újabb, vagyis kell egy ilyen átalakító is az adapter és a gép közé, vagy van direktben olyan adapter, amivel átmegy a HDMI jel? Ha van olyan ami direkt ehhez való és jóárasítva is kapható, ossza meg légyen szives az infót :)

Ez vajon jó lehet?

[ Szerkesztve ]

(#303) ACE- válasza Clemi (#302) üzenetére


ACE-
addikt

Inkább ez: [link]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#304) Clemi válasza ACE- (#303) üzenetére


Clemi
veterán

Szerintem tök ugyanaz a kettő.

(#305) ACE- válasza Clemi (#304) üzenetére


ACE-
addikt

Akkor vedd amelyiket kedved tartja.

Csak megsúgom hogy a Te általad linkelt különböző telefonokhoz van, a nevéből is látszik...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#306) Clemi válasza ACE- (#305) üzenetére


Clemi
veterán

Azért ne szedd már le a fejem! Az ebay-en a kereskedők sokszor írnak baromságokat, csak vigyék a terméküket. Egyébiránt a választó vonal a kompatibilitást illetően nem a készülék telefon vagy tablet jellege között van, hanem a típusában, vagy ahogy a cikkben olvastam, az S3 után a Samsung megváltoztatta a lábkiosztást az USB csatlakozón ezért kell újabb típusú adapter, vagyis az az adapter ahol S3,S4 stb készüléket emlegetnek, annak jónak kell lenni minden S3 utáni Samsung táblagéphez és telefonhoz, kivéve az S6-ot és a legújabb Tab sorozatot mert abból már kivették.
Egyébként meg itt a cikk amiben olvastam.

(#307) ACE- válasza Clemi (#306) üzenetére


ACE-
addikt

Akkor már csak az a kérdésem, hogy ha ennyire tisztában vagy mindennel, akkor miért kérdezel?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#308) Clemi válasza ACE- (#307) üzenetére


Clemi
veterán

A kérdezés után olvasgattam kicsit, viszont az eredeti kérdés is arra irányult, hogy aki már vett ilyet és tutira működik, az ossza meg, hogy melyik az a pontos típus amit érdemes megvenni. Mindez a kérdés csak azért, mert a L950-es telóhoz is megvettem az USB-C/HDMI adaptert, amit úgy hirdetett az eladó, hogy az L950-hez is jó és kimegy rajta a HDMI jel, itt van kihasználatlanul a fiókban, mert semmilyen jel nem megy ki rajta.

(#309) Dello79 válasza JeszyAero (#299) üzenetére


Dello79
aktív tag

Nekem a WIFI annyira nem tetszik.. ha megy akkor gyors :) de semmi más eszközöm nem csinálja hogy ledobja majd gyorsan újra csatlakozik ... ez elég zavaró , nem is az hogy elmegy a wifi majd visszajön.. hanem az hogy erről még tájékoztat is.. és alul feljön hogy csatlakozott a wifihez... KÖSZI .. legalább ha nem tartod stabilan ne figyelmeztess rá :W

[ Szerkesztve ]

(#310) JeszyAero válasza Clemi (#302) üzenetére


JeszyAero
újonc

A Samsung hivatalos oldalán találtam, hogy a 710 tudja még az MHL-t és a "tizes adapter" kell hozzá, vagyis az MHL 2 szabványú (ET-H10FAU) ez: [link]

Lehet vadászni kompatiblis eszközt, de a Mammut Sansung boltban kaptam ajánlatot, hogy ott ki lehetne próbálni akár. Ott is 10 ezer körül van az ára, ami elfogadható.

Létezik az MHL3 adapter is, az elvileg nagyobb felbontást tud. (4K)

Csináltam pár képet a Táska + védő + tok összeállításról. (Egy rántással szétrántotta táskáján a zippzárját... :) )

Nekem ez így nagyon bevált.

Én még nem tapasztaltam, hogy ledobta volna a WiFi-t. Milyen tokban tartod? Az is befolyásolhatja.

(#311) Clemi válasza JeszyAero (#310) üzenetére


Clemi
veterán

Köszi, azért megint nem csalódtam a hazai kereskedőkben :) Asszem azért tartunk itt ahol. Csak keress rá ugyanerre a gyári cikkszámra az ebayen és harmad áron ingyen postával megkapod ugyanezt Németországból. De köszi az infót :R így már tudom mit keressek, ha kellene ilyen adapter!

(#312) ACE- válasza Clemi (#311) üzenetére


ACE-
addikt

Dobsz egy linket hogy hol láttad 3-ad áron postával?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#313) Clemi válasza ACE- (#312) üzenetére


Clemi
veterán

Itt van a lista, csak közben alaposan megcsappant a készlet, így az ingyenes posta opciós készlet szinte mind elfogyott.

(#314) koxminator


koxminator
senior tag

hétvégén jött egy update a független T715-re:

Alapsáv: T715XXU2BPK1

Build: MMB29K.T715XXU2BPK1

Android biztonság javítási szintje: 2016. dec. 1.

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#315) ACE- válasza koxminator (#314) üzenetére


ACE-
addikt

Telenor-ra tegnap jött.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#316) IamTheDog válasza koxminator (#314) üzenetére


IamTheDog
tag

nekem még mindig nem jött semmi t715-re

(#317) McSico


McSico
senior tag

Sziasztok!
Van egy Galaxy Tab S2 (SM-T815). Vettem hozzá egy MHL-HDMI adaptert. Kell valamit babrálni a tableten, hogy működjön a dolog? Mert egyszerűen nincs kép a tv-n. A Samu termékleírásban ott van hogy a tablet támogatja az MHL-t. Most nem tudom, hogy az adapter hibás, vagy a tablet nem kezeli. :F

Valakinek ötlet, vagy tapasztalat ezen a téren?

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#318) asdf_ válasza McSico (#317) üzenetére


asdf_
veterán

A masik topikban volt par hsz. ezzel kapcsolatban, csekkold meg, hatha van informaciotartalma.

(#319) McSico válasza asdf_ (#318) üzenetére


McSico
senior tag

Köszi lecsekkolom. :R

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#320) IamTheDog


IamTheDog
tag

T715-re kint van a független olasz 7.0 ROM.

(#321) Lakre


Lakre
újonc

Megjelent az android7 töb régióra. Remélhetőleg lassan a milyenkre is megjelenik.

(#322) ACE- válasza Lakre (#321) üzenetére


ACE-
addikt

Még csak olasz és egyesült arab emirátusok jelent meg. Remélhetőleg hamar megjelenik, de túl sok újítást nem várok tőle.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#323) IamTheDog


IamTheDog
tag

Odinnal hiphop fel lehet tenni az olaszt is, én ezt csináltam. Amúgy elég nagy a változás, mivel ugyanúgy megkapta az upgrade-elt, új Touch Wiz felületet, egyéb új dolgokat, ahogy a Galaxy S7 és S6 is.

(#324) ACE- válasza IamTheDog (#323) üzenetére


ACE-
addikt

Gondolom felraktad és nyomtál FR-et? Be kell lakni újra a tabletet.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#325) gonger válasza Lakre (#321) üzenetére


gonger
senior tag

Pár napja jött egy 88 megás frissítés T713-ra, de nem nagyon érzékelek látható változást.

(#326) IamTheDog válasza ACE- (#324) üzenetére


IamTheDog
tag

Nem nyomtam FR-t, egyelőre nem érzem úgy, hogy kéne. Bár én nem szoktam méricskélni üzemidőt, meg hogy mi indul el pár századmásodperccel később, szóval lehet azoknak, akik ezt árgus szemekkel figyelik, negatív változás is lehet FR nélkül. Nekem megy minden úgy, ahogy frissítés előtt.

(#327) IamTheDog válasza gonger (#325) üzenetére


IamTheDog
tag

A 7.0 több mint egy gigás frissítés lesz (Galaxy S7-en legalábbis több volt mint egy giga). Egyébként angol ROM már T713-ra is van, szóval Odinnal arra is feltehető garanciavesztés nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#328) sid87 válasza IamTheDog (#327) üzenetére


sid87
senior tag

És érdemes feltenni? Vagy jobb megvárni míg felajánlja a frissítést?

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#329) IamTheDog


IamTheDog
tag

Hát ezt neked kell tudnod. Nekem már az S7-en bejött a 7.0-ás Android, így nem vártam meg a magyar ROM-ot, de ha amúgy semmi bajod a mostanival, simán várhatsz.

(#330) TommyNagz


TommyNagz
senior tag

Sm-T710-hez van BTU-s nutelláskenyér. Updato-n nincs még fent, de a samfirm megtalálja.

[ Szerkesztve ]

encapsulation dot1q

(#331) ACE-


ACE-
addikt

Na szép lassan jönnek ki a nugátok, remélem nem uccsók leszünk...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#332) koxminator válasza ACE- (#331) üzenetére


koxminator
senior tag

Nekem már megjött, és fel is raktam: T715XXU2CQCL/T715XEH2CQC2/T715XXU2CQCL

ami feltűnő, hogy mindenhol fehér a háttér menüben, értesítési sávban is

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#333) ACE- válasza koxminator (#332) üzenetére


ACE-
addikt

Én is felraktam. Valószínű kell neki majd egy FR mert van pár dolog ami furi benne. pl. Wifinek a beállítás szerint csak töltéskor kéne mennie alvó módban, mégis megy mindig...

[ Szerkesztve ]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#334) sid87 válasza koxminator (#332) üzenetére


sid87
senior tag

Nekem még nem ajánlotta fel :(

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#335) ACE-


ACE-
addikt

Azt vettem észre, ha Wifi készenléti módban van, akkor nem kapcsolja ki a Wifit, hiába állítom csak töltésre, vagy "Soha"-ra, képernyő kikapcsolással nem kapcsolja ki a Wifit... Eddig ilyen nem volt, tudja valaki ez miért van?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#336) asdf_ válasza ACE- (#335) üzenetére


asdf_
veterán

Nem, bar megmongom oszinten -es ez most nem ellened- de az ertelmet sem tudom elkepzelni, hogy miert lenne jo, ha igy mukodne. Kell a wifi? Legyen bekapcsolva. Nem kell? Legyen repulo modban. De annak, hogy a kijelzo kapcsolgassa feszt ki-be a wifit, hogy harom millijoule energiaval tobb maradjon az akksiban, es ket perccel kesobb meruljon le (mert mas indokot elkepzelni, hogy valaki igy szeretne a mukodest, szuklatokoru vagyok :) ) nincs ertelme.

[ Szerkesztve ]

(#337) ACE- válasza asdf_ (#336) üzenetére


ACE-
addikt

Nálam repülő módban van Wifivel... De a Wifit logikusan csak akkor használom, amikor nem alszik, így fölösleges alvás közben bekapcsolva maradnia. Nekem úgy tűnt a Wifi bekapcsolva tartása eléggé meríti az akksit, sokkal jobban mintha ki van kapcsolva.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#338) asdf_ válasza ACE- (#337) üzenetére


asdf_
veterán

Ott valami app eszi az akksit ami a háttérben forgalmaz. Nekem este bekapcsolt wifivel 6 óra alatt egy százaléknyit sem esett az akksi, feszültségben pedig nem meghatározható az esés, mert több a mérés ingázása/bizonytalansága, mint amennyivel ténylegesen esett a feszültség (kb. 0,01V). (Igaz, itt off 813-am van.)

(#339) ACE- válasza asdf_ (#338) üzenetére


ACE-
addikt

Én van hogy napokig nem használom a tablet-et, ha megy a Wifi, 2 nap alatt 10%-ot esik, ha wifi ki van kapcsolva, akkor semmit. Nem mutat hálózati forgalmat, nem használom semmi extrára, szinte csak játék és meseolvasás megy rajta a gyereknek. De még egyszer mondom, pont az a gondom, hogy nem kapcsol ki a wifi. Eddig amikor kikapcsoltam, akkor kikapcsolt a wifi, és akkor kapcsolódott újra, amikor bekapcsolt a kijelző (kikapcsolt wifivel eleve nem is forgalmazhat semmi). Ez most nem működik úgy, mint eddig, és nem értem...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#340) rollins


rollins
őstag

Itt is megjött a nougat sm-t710 -re, eddig ok, kiv. leszek akkuidőre én is.

[ Szerkesztve ]

(#341) ACE-


ACE-
addikt

Valaki nézze már meg legyen szíves T715-ön, hogy ha a Wifit arra állítja, hogy csak töltés, vagy Soha, akkor a kijelző kikapcsolásakor kikapcsol-e a Wifi... Nem értem mi értelme ennek a kapcsolónak, ha mindegyik állásában ugyanúgy működik a Wifi, csak manuálisan lehet ki-be kapcsolni. Szerintem én ha ez ilyen, visszarakom a régit...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#342) ntomi0730


ntomi0730
senior tag

SM-T715 Telenorra kint a Nougat. Nem rossz. :)

(#343) rollins válasza ACE- (#341) üzenetére


rollins
őstag

Az amikor screen bekapcs után rögtön van wifi? Akkor szerintem nálam sem kapcsol ki.
Nekem is kicsit jobban merült éjjel mint előtte

(#344) vinpilu


vinpilu
senior tag

Összességében akkor mehet fel a Nougat? Utána csináltatok FR-t, hogy nulláról indulhasson az új szoftver vagy csak dirty?

(#345) rollins válasza vinpilu (#344) üzenetére


rollins
őstag

nekem az android 6-tal voltak gondjaim, nem akarom elkiabálni, de szerintem a nuogat sokkal jobb, összességében nincs vele baj
magam részéről nem csináltam fr -t, aztán lehet ezért maradt valami beállítás az alkalmazásoknak,
ha nem is csinálasz fr -t, utána érdemes hard resetelni, mintha most nem enné a wifit pihent állapotban, reggel leszedtem töltőről és azóta 100%, remélem így fog müxeni továbbra is

[ Szerkesztve ]

(#346) fdisk


fdisk
őstag

Vkinek működik a game tools videó rögzítési funkciója?
Mert nálam nem rögzít.
Ötletek, hogy miért nem jó?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#347) sid87


sid87
senior tag

Na megjött nekem is a 7.0, most rakom fel. :)

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#348) ACE- válasza asdf_ (#336) üzenetére


ACE-
addikt

Na, le is mértem, kb. kétszer annyit fogyaszt a cucc bekapcsolt Wifi-vel, mint anélkül, és hiába van bekapcsolva a funkció, hogy csak töltés közben, vagy egyáltalán ne maradjon bekapcsolva a wifi, nem úgy működik, mint régen, mindig bekapcsolva marad...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#349) Clemi válasza ACE- (#348) üzenetére


Clemi
veterán

Részemről a Battery Widget Life progit használom, illetve annak az energia takarékos funkcióját amivel éjszakára lekapcsoltatok mindent.
Másrészt azt vettem észre, hogy az enyémben legalábbis ha hosszú ideig nem nyúlok hozzá, mintha kikapcsolná többek között a WiFi-t is, mert sokszor tapasztaltam már, hogy miután kézbe vettem és elindultam vele azonnal érkezett néhány értesítés, amit hangjelzéssel jelez. Például ilyenkor jöttek meg a Twitter a Pinterest vagy az Instagram értesítései. A messengerre ez már nem igaz, az mindig megjön.

(#350) rollins válasza ACE- (#348) üzenetére


rollins
őstag

nekem kikapcsol mióta hard reset-et nyomtam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.