Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4401) LouiS22 válasza pucz (#4399) üzenetére


LouiS22
veterán

Persze, de fogadjunk nem tudtad, hogy hogyan aktiválod a képernyővédő funkciót. :C

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#4402) szerzol válasza pucz (#4399) üzenetére


szerzol
senior tag

KitKat-nál meg színes szögletes droidfejű csempéket lehet tologatni.

(#4403) szerzol


szerzol
senior tag

Márciusban jön a KitKat. :C

(#4404) kungzi válasza szerzol (#4403) üzenetére


kungzi
veterán

várjunk még vele azért :D

(#4405) Balu1029 válasza pucz (#4342) üzenetére


Balu1029
csendes tag

Hali olyan kérdésem lenne hogy amit belinkeltél MIUI azt hogy telepíted mert amit ott le lehet tölteni az nem telepítette? köszi a választ

(#4406) LouiS22 válasza szerzol (#4403) üzenetére


LouiS22
veterán

A very likely nem egyenlő a confirmeddel.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#4407) szerzol válasza LouiS22 (#4406) üzenetére


szerzol
senior tag

Nem zörög a haraszt, ha a szél nem fújja!

(#4408) pucz válasza Balu1029 (#4405) üzenetére


pucz
senior tag

Szevasz!

ITT a link. Letöltöd, hozzá a Philz recót, és feltolod. Ha megvan a recó, mehet a MIUI, utána pedig factory reset, dalvik (bár szerintem felesleges, csak hóbort. a recó törli magától). Enjoy.

LouiS22:
Hazudnák ha azt mondanám, hogy tudtam. De maga az easter egg-et tudtam, maradjunk ennyiben. :B :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4409) LouiS22 válasza pucz (#4408) üzenetére


LouiS22
veterán

Én is így voltam vele. Az Easter Egg megvolt, csak az nem, hogy lehet vele aktiválni egy rejtett screensavert ;)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#4410) Balu1029 válasza pucz (#4408) üzenetére


Balu1029
csendes tag

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#4411) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Az enyém is elkezdte, [link] nem tudom mitől :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4412) Balu1029 válasza Balu1029 (#4410) üzenetére


Balu1029
csendes tag

Még az lenne a kérdésem hogy a philz recot feltudom tenni sd kártyáról? És a letöltött zip-et azt is sd kártyáról tegyem fel?

(#4413) LouiS22 válasza Balu1029 (#4412) üzenetére


LouiS22
veterán

Ha nem akarod magad szívatni, akkor töltsd le a mobile odin nevű appot, és flasheld abből közvetlenül. Rém egyszerű és logikus a működése, nem igényel különösebb magyarázatot. Értelemszerűen root kell hozzá :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#4414) Balu1029 válasza LouiS22 (#4413) üzenetére


Balu1029
csendes tag

Köszi lehet megpróbálom

(#4415) D.Maradona válasza Plazmacucci (#4411) üzenetére


D.Maradona
csendes tag

Az enyém is most kezdte ugyanezt, nem telepítettem semmi újat, csak úgy a semmiből jött... Annyit csináltam, hogy most letöröltem a facebook appokat és máris helyre állt a rend...most 18% körül van az ébrenlét...

(#4416) Plazmacucci válasza D.Maradona (#4415) üzenetére


Plazmacucci
félisten

én nyomtam neki egy újraindítást és jó lett....

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4417) D.Maradona válasza Plazmacucci (#4416) üzenetére


D.Maradona
csendes tag

És ezt mi okozza?

(#4418) Plazmacucci válasza D.Maradona (#4417) üzenetére


Plazmacucci
félisten

egyszer bekapcsoltam a helymeghatározást, aztán ki. de úgy látszik beragad újraindításig. vagy épp most állítottam be egy új exchange fiókot. lehet az volt a baj. tudja franc. droid...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4419) Balduran válasza D.Maradona (#4415) üzenetére


Balduran
tag

Nekem is a face volt a gond. Letöröltem és visszaálltam a webes felületre.Azóta nincs gondom.

Samsung Galaxy S7 edge

(#4420) LouiS22


LouiS22
veterán

"elefon első indításakor kiválasztható, hogy melyik Samsung alkalmazások települjenek, illetve a “bloat” később is eltávolítható. A KNOX alapértelmezetten már nem is lesz rajta az S5-ön, csupán azok vállalati célra vásárolt példányaira kerül fel."

Azért ez erőteljes ciki, és még durvább kicseszés a mostani tulajokkal. Bár egészen biztosan az is benne van, hogy vedd meg az S5-öt.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#4421) freeknight válasza LouiS22 (#4420) üzenetére


freeknight
őstag

Szerintem az igazán lényeges része, a Knox Counter ugyanúgy benne lesz. Végülis a Knox nekünk is csak választható, nem telepíti magától.

Egyébként mi a véleményetek az S5-ről? Külsőleg nekem egyre jobban bejön, főleg az aranyszínű változat. Viszont hardveresen nagyon gyenge lett. Az új 64 bites Exynos prociról nem is lehet abszolút hallani, pedig elvileg az lett volna a nagy dobás.

(#4422) LouiS22 válasza freeknight (#4421) üzenetére


LouiS22
veterán

De pont ott van a cikkben is (vagy az Indexesben?), hogy vége a számháborúnak, már nem a legdurvább hardver lesz a menő. Plusz: mi használja ki? A gyártók - hála istennek - végre rájöttek, hogy a számmágia parasztvakítás, az idióta benchmarkoknak meg a számbuzikon kívül senki nem hisz. Én a magam részéről örülök ennek.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#4423) kungzi válasza freeknight (#4421) üzenetére


kungzi
veterán

Az valamikor április közepén fog jönni, mármint az Exynos variáns.

(#4424) Balu1029 válasza pucz (#4408) üzenetére


Balu1029
csendes tag

Rootolni kell a telót ehhez a telepítési módhoz ?

(#4425) conanabarbár válasza kungzi (#4423) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

csak nem európába! :((

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#4426) dobobazsy válasza freeknight (#4421) üzenetére


dobobazsy
őstag

hardveresen nagyon gyenge?
én még az enyémet is egy kisebb erőműnek tartom pici túlzással. :DDD de lehet én vagyok a maradi

(#4427) pucz válasza Balu1029 (#4424) üzenetére


pucz
senior tag

Tedd fel recóból. Egyszerű, nem kell annyit nyomkodni. Lehet SD-ről. Semmi önszopatás nincs benne.

(#4428) LouiS22 válasza pucz (#4427) üzenetére


LouiS22
veterán

Viszont nem gyári recoveryd nincs root nélkül :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#4429) pucz válasza LouiS22 (#4428) üzenetére


pucz
senior tag

Ehhez nem is kell root. Nekem sincs rootolva. A gyári recóra ráengedek egy CWM-et, Odin-al (PC). Ennyi. Utána ha fent van ez, most lényegtelen, hogy egy ojjektummal többet "égetsz" fel (PhilZ Touch Reco).

(#4430) fireman3


fireman3
tag

Samsung Knox 2.0 leverages Galaxy S5 features for better security.

Bukás lesz ez a teló.

<Xiaomi MI 9>

(#4431) pazoti89


pazoti89
csendes tag

sziasztok

most melyik a legujabb rom? talaltam egy ilyet: I9305XXUENA1

ennel van ujabb? mert a legtobb ilyen kulfoldi szolgaltatos sz*r. ez valami sloven, de talan fuggetlen

Xperia™ SP

(#4432) pucz válasza pazoti89 (#4431) üzenetére


pucz
senior tag

Független LTE nincs is, nem? Mármint gyárilag..
De lehet én tudom szarul.

(#4433) pazoti89 válasza pucz (#4432) üzenetére


pazoti89
csendes tag

ja ertem-- akkor nem szoltam

Xperia™ SP

(#4434) Gergosz2 válasza fireman3 (#4430) üzenetére


Gergosz2
veterán

én arra leszek kíváncsi , hogy az S4 nyitóára fölé lövik-e be.

De van egy sejtésem , hogy igen....

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#4435) dobobazsy válasza fireman3 (#4430) üzenetére


dobobazsy
őstag

nem tudom hova erőltetik ezt a knox-ot, de majd ráb.sznak..

(#4436) szabakaa válasza dobobazsy (#4435) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Szerintem nem emiatt lesz gondjuk, ha lesz. Az átlag felhasználó azt sem tudja mi az a Knox. Csak vegyük például az osztálytársaimat, haverjaimat: magamon kívül egy ember nincs aki romolna! A samsung telók száma pedig végtelen, többeknek s3-note 2 is befigyel...

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#4437) szabakaa


szabakaa
aktív tag

Nektek is karcolódik a kijelző és az előlapi műanyag fólia nélkül? :O

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#4438) Gergosz2 válasza szabakaa (#4437) üzenetére


Gergosz2
veterán

nope

Bár a kijelzőn van fólia de a szélén nem mert nem hajlított, de ott nyoma sincs egy karcnak sem.

A hátlap már más tészta , egyszerűen gagyi karcgyűjtő műanyag. Szerintem az S advance-en sokkal jobb a hátlap, mert matt és nem látszanak rajta a karcok.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#4439) pucz válasza Gergosz2 (#4438) üzenetére


pucz
senior tag

Nekem a hátlapról a festést kopik. De nem csikaródik. De ezt leszámítva, egy rohadt hajszál karc nincs a telefonomon. A fólián, de azt lecserélem pik-pak. :DDD Az Alcatel-t is óvtam.

(#4440) #54715584 válasza szabakaa (#4437) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nekem a harmadik héten megkarcolódott... :U
Az előző telóm meg túlélt minden, ez meg...

(#4441) LouiS22 válasza pazoti89 (#4431) üzenetére


LouiS22
veterán

Az okosok szerint semmi újdonság nincs benne az előzőhöz képest, frissebb build, that's all.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#4442) szerzol válasza pazoti89 (#4431) üzenetére


szerzol
senior tag

Hali!

Itt tudsz keresgélni, a firmware database-re kell kattintani, a többi értelemszerű.
Letöltéshez és a részletek megtekintéséhez be kell regisztrálni. (Nem jár semmi kötelezettséggel.)
A legújabb "független" az Unknown XSZ ( ENA2 végű).

Ez a függetlenség szerintem nézőpont kérdése.
Gyárilag minden telefon független először, majd aktiválják a SIM lock-ot és az IMEI szám alapján regisztrálják adott szolgáltatónál, akkor válik függővé.
Magyarországon hivatalosan nincs független teló, ezért nincs is XEH-s "Szolgáltatótól független" ROM, de Európa több országában van és ezért vannak ""független ROM-ok. pl XEF: Francia, DBT Német.
Ami itthon független, az kintről behozott független, vagy függetlenített.

A szolgáltatói függő ROM-ok is csak annyiban mások hogy a szolgáltató logójával bootolnak be (Boot animáció), beletesznek szolgáltatóra jellemző háttereket, csengőhangot, meg app-okat.
A PRT pl. Poland Play "függő", de simán működött nálam, csak fekete háttéren lila mintás fehér golyó volt az alap gyárilag beállított háttér.
A szolgáltatótól független ROM-ok pedig abban különböznek hogy amikor csinálsz egy gyári beállítás visszaállítását, akkor az adott ország nyelvén jelentkezik be és esetleg beletesznek az országra jellemző app-ot.
Pl. a Nordic Countries NEE és ez az XSZ angolul, csak az XSZ-ben benne van alapon a Drive , a Nordicban meg nincs.
Nekem most az XSZ van fent és teljesen jó. :K

[ Szerkesztve ]

(#4443) szerzol


szerzol
senior tag

Lekéstem!

Itt meg lehet követni automatikusan az új ROM-okat.

(#4444) adise


adise
őstag

Egy adott szamot hogyan tudok letiltani, hogy hivasok uzenetek ne jojjenek rola?

Ill a galeria appot lelehet jelszavazni?

(#4445) Sanyi.il válasza adise (#4444) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

Hívás menü 》bal érintő gomb 》 beállítások 》itt az első menüpontban hozzáadod.

(#4446) adise válasza Sanyi.il (#4445) üzenetére


adise
őstag

Smst is tiltja vagy csak a hivast?

(#4447) Sanyi.il válasza adise (#4446) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

Sms-t ugyanígy, csak az sms menüpontban, és lent a spamhez adod hozzá a számot.

(#4448) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Nektek is csinál olyat, hogy zene hallgatás közben kiírja , hogy ”fülhallgató csatlakoztatva ” holott már egy órája be van dugva.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#4449) Plazmacucci válasza Gergosz2 (#4448) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Csatlakozó hiba.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4450) Sanyi.il válasza Plazmacucci (#4449) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

vagy szöszös a csatlakozó, próbáld megtisztítani :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.