Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:39:56

LOGOUT.hu

Samsung és nem Samsung tulajok beszélgetős topikja.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75601) tresh válasza GrooveHero (#75600) üzenetére


tresh
addikt

Sejtettem hogy Anglia lesz a befutó :K

(#75602) Piwi válasza tresh (#75601) üzenetére


Piwi
addikt

Angláiról mindig az jut eszembe amikor a nem egy nyáron lebarnultak vándoroltak oda ki ;]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#75603) GrooveHero válasza tresh (#75601) üzenetére


GrooveHero
addikt

Igen. Németet még oviban tanultam, nem is tetszik a nyelv, semmi nem vesz rá, hogy tanulja, az angol meg világnyelv, jó idő van (mondjuk az esőt nem szeressem), jól lehet keresni még a szirszar munkával is. Az ország meg bejön, szép, voltam már 2x is. Nagymellű csajok vannak...mi kell még? :))

Piwi: sajnos igazad van, ezért nemsokára állítólag népszavazás lesz, és lehet Anglia ki fog lépni az EU-ból és megszűnik, az Albánok, Bolgárok, Macedónok, meg cigányok, mindenfél náció vándorlása. Sajnos a magyaré is. Pedig ezzel Anglia saját magának tesz/tett jót, mert ezek a népek számukra jó pénzért (angol minimálbérért, ami 6 font) elvégzik azt amit az angol nem csinálna meg, mert ez tudod, ahogy szokták idehaza mondani női meló. Hogyhogy női? Há csinálja a qrva annya az.
Szóval igen, a népeknek ez jó pénz, az angolok meg nem alacsonyodnak le ilyen szintre, szóval szerintem kölcsönösen megérte ezt eddig, mert a munka meg lett csinálva, és még sokba se került. Mer' ugye az angol sztem 10 font alatt ezt nem csináltam volna meg

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#75604) tresh válasza GrooveHero (#75603) üzenetére


tresh
addikt

Németek detto ugyan ezt tolják;) Sírnak a törökök végett de ők tuti nem csinálnák már azt a munkát..

Amúgy attól függ milyen szakmába vagy.. nekem pl pont a német kell és úgy is vizsgáztam anno, a szakmám is német papíros :) De sajnos családi okokból még magyarisztánba vagyunk.. később ha otthon javul a helyzet lépünk is kifelé.

[ Szerkesztve ]

(#75605) Weeman1 válasza GrooveHero (#75603) üzenetére


Weeman1
veterán

Én voltam pár hónapig Angliában,de nem nagyon bírtam megszokni a szar időjárást,
na meg hogy jó nőt alig látni. :D
Átigazoltam Párizsba utána egy évre,na az már nem volt rossz. :K

Xiaomi 11T Pro

(#75606) GrooveHero válasza tresh (#75604) üzenetére


GrooveHero
addikt

nem hiszem, hogy szakmában helyezkedek el, bár lehet csinálnék majd kint is olyasmit, mint itthon, de az kicsit többet ér kint.
De a sima mezei árufeltöltő is kap fél millát. :K

Wee: Voltam mindkét országban, mindkettő bejött, de a nyelv miatt inkább Anglia. Szerencsére az időjárás nekem bejön. Attól tartok van egy olyan betegségem, hogy kurvára tudok izzadni, és az itthoni nyári 37 fok nem segít ezen túlságosan. Angliában meg csak 30 fok körül van, az pont ideális. Amúgyis 10 fokban én még pólóban mászkálok, a hőháztartásommal is lesz valami gond :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#75607) tresh válasza GrooveHero (#75606) üzenetére


tresh
addikt

jaja vágom uncsim is kint tolja az ipart :) Nincs sok panasza , ami vinni a pénzt a lakás azt meg 4-5 en bérlik így az se vész :)

az itthoni nyári 37 fok nem segít ezen túlságosan. Angliában meg csak 30 fok körül van, az pont ideális. Amúgyis 10 fokban én még pólóban mászkálok, a hőháztartásommal is lesz valami gond :DDD

Tehát a meleget nem, de a melegeket bíród ennyi ;] ;]

(#75608) GrooveHero válasza tresh (#75607) üzenetére


GrooveHero
addikt

hja bírom őket :K Mingyá meg is keresem a helyi kék osztriga bárt, és megyek felvételizni :DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#75609) maggi1886076 válasza GrooveHero (#75608) üzenetére


maggi1886076
addikt

A kékseged és a melegséged már megvan hozzá ;]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#75610) Weeman1 válasza GrooveHero (#75606) üzenetére


Weeman1
veterán

Edzeni kell a pokolra,ottnúgy is meleg lesz. :D

Xiaomi 11T Pro

(#75611) GrooveHero válasza Weeman1 (#75610) üzenetére


GrooveHero
addikt

Francokat, ott majd hűvös margarita koktél szürcsölök csavaros szívószállal a tengerparton, miközben két borneói benszülöttlány pálmalevéllel fog legyezni. :K

maggi: inkább mennétek ti is, minthogy szaros 100-00 ezeré felelősségteljes munkát csináltok, oszt csak a csóróság van :(((

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#75612) maggi1886076 válasza GrooveHero (#75611) üzenetére


maggi1886076
addikt

Lehet jobb lenne. Nem mondom, hogy nem. De suliba is járok, amit a cég támogat mindenben. Anyagilag, szabadsagokkal stb. Ha minden jól megy júniusban végzek. Aztán meglatjuk mi lesz. Igazából panaszra nincs okom. Nem mondom, hogy álmaim fizetését kapom, de sok mindent megengedhetunk magunknak. A munka körülmények, a kényelem nagy úr. Ez a visszatarto erő, na meg a suli. A későbbiekben még meglatjuk. Én mondjuk germán területre mennek szívesen, mert ott, ha a vegzettsegemmel el tudok helyezkedni, kapasbol 3000 euró lenne a fizetésem. De ahhoz van egy kis nyelvi hiányosság. Ha vége a sulinak akkor azzal fogom folytatni.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#75613) hackeeeee válasza GrooveHero (#75611) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez szép és jó, hogy mindenkinek mondani, hogy menni-menni... De ahhoz is kell egy alap, hogy valaki menjen, éljen valahol addig, amíg nem talál munkát, amiből meg tud élni,

A nagy nulláról elég nehéz bármit is kezdeni. Persze, ha van hozzá támogatás, az más..

Arról nem is beszélve, hogy odakint sem biztos semmi, főként annak tudatában, hogy több helyről hallani már, hogy kint is nehezebben kap az ember munkát, épp azért, mert sokan mennek az adott országba. Persze, mindig van valami, amit elvállalhat az ember. Csak, ugye az igények.. Mert azok mindig vannak, és lesznek.

Plusz, hogyha mondjuk nem is keres túl jól az ember, de fix helye van, és azt feladni egy bizonytalan útért (ha nem 100000% a hely, ahová megy) akkor azt is bebukhatja, és még nagyobbat veszít.

A szavaiddal élve, az a 100 ezer legalább van, ha feladja, lehet az sem lesz.

Haverék németben 2 év alatt jutottak el oda ketten, hogy tudtak maguknak házat bérelni. Addig 4-5en béreltek egyet.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#75614) GrooveHero válasza hackeeeee (#75613) üzenetére


GrooveHero
addikt

Értem én amit mondasz, de akkor még megosztok egy-két részletet. Nővérem kint ment férjhez, vár egy venégszoba a 3 szobás lakásban Readingben, a melót meg már intézik. :K Csak a repülőjegy ára kell, ami ha azt vesszük most is megvan. Nem azért nem megyek, mert húha nem lesz munkám. Az angol megy, fiatal vagyok, dolgozni tudok, stb. De előbb itthon is el kell intézni a dolgokat, nem megy egyről a kettőre ilyen gyorsan :N

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#75615) hackeeeee válasza GrooveHero (#75614) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha van hová menni, az más, vagyis, van protekciód, így sokkal könnyebb. Mondjuk nem kell hónapokig nélkülözve élned. :)

Csak, azt az oldalt is nézni kell, hogy nem mindenkinek van, és ezért necces biztatni másokat, hogy hagyjon itt csapot-papot, és menjen szerencsét próbálni. :)

Véleményem szubjektív...

(#75616) GrooveHero válasza hackeeeee (#75615) üzenetére


GrooveHero
addikt

Csak a jó szándék vezérelt, mert tudom, hogy itt Zalában elég szar fizetések vannak, bár nem tudom maggi mennyit keres, de gondolom, hogy ha kicsit több lenne, jobb lenne. Egyébként ha valakinek van egy kis félretett pénze, akkor be lehet vállalni, ha nincs kint munkája az embernek, tesóm is így ment ki, ő sem ismert kint senkit, csak egy magyar csajt, akivel kiment közöse, és szobát béreltek. Már az is valami. Nem is talált egyből munkát a végzettsége területén (közgazdász), de volt egy kis félre tett pénze, így tudta fedezni a kint tartózkodását. Közgazdászként, külön kiemelte, hogy nem megy Mcdonaldsba, hanem valami normális helyet akar keresni. De nagyon nehéz volt megkaparintani egy banki állást. Aztán férjhez ment, stb....és más lett a dolog. Jelenleg dolgoznia sem kell, mégis csinálja, mert szereti, meg egy kis pénz nem árt, amire nincs rászorulva.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#75617) nggabi


nggabi
nagyúr

estét papírkutyák :U

"szenyor dzsíííí"

(#75618) korcsillio válasza GrooveHero (#75616) üzenetére


korcsillio
őstag

Nyelvtudás nélkül is tudsz valami munkát?

(#75619) hackeeeee válasza korcsillio (#75618) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Minimális nyelvtudás mindenképp ajánlott, ha külföldre mennél, legalább azért, hogy azt felfogd, amit kérnek Tőled.

Véleményem szubjektív...

(#75620) philoxenia válasza hackeeeee (#75619) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A nyelvtudás Magyarországon hasznosabb lehet. :D

Mindkét értelemben ...;]

75616: Mondjuk van olyan magyar csaj, akivel szívesen bérelnék közös szobát, a nyelvtudás meg majdcsak megjönne valahogy... :D

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#75621) GrooveHero válasza korcsillio (#75618) üzenetére


GrooveHero
addikt

Hát az mondjuk necces lesz. Még tesómnak is volt állásinterjún angol, pedig ő jobban beszél mint én, meg mondjuk '13 januárja óta kint van. Olyan sok nem kell, de azért egy minimum alap azért nem árt, ahogy Hackeee mondja, hogy megértesd magad, és megértsd, hogy mit is kérnek tőled, meg hogy egyáltalán ne adjanak el az országban

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#75622) philoxenia válasza GrooveHero (#75621) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hát pedig de, szeretik a magyarokat eladni Angliában... ;] mondjuk szomorú is ez... :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#75623) hackeeeee válasza GrooveHero (#75621) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mondjuk haverom annó 0 nyelvtudással kezdett Írben, be is volt rezelve eléggé, de szerencsére elég könnyen "ragadt" rá az angol.

Véleményem szubjektív...

(#75624) korcsillio válasza GrooveHero (#75621) üzenetére


korcsillio
őstag

Minimális van azért... :)

(#75625) GrooveHero válasza korcsillio (#75624) üzenetére


GrooveHero
addikt

Akkor azért az már előny :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#75626) nggabi


nggabi
nagyúr

miva? kit adun el k.vának? jutalékot kérhetünk ;]

"szenyor dzsíííí"

(#75627) bAtt001


bAtt001
addikt

na jólvan lányok én kikapcsolom az ébresztőt és holnap kelek úgy dél körül, na viszlát ;] :D

(#75628) nggabi válasza bAtt001 (#75627) üzenetére


nggabi
nagyúr

:U

"szenyor dzsíííí"

(#75629) philoxenia válasza bAtt001 (#75627) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nálam meg már napok óta nincs bekapcsolva és keddig nem is lesz.... :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#75630) Weeman1 válasza philoxenia (#75629) üzenetére


Weeman1
veterán

Nálam nem rég ébresztett. :D

Reggelt

Xiaomi 11T Pro

(#75631) ux1


ux1
addikt

Pálinkás jó reggelt...

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#75632) korcsillio válasza ux1 (#75631) üzenetére


korcsillio
őstag

Reggelt

(#75633) Keem1


Keem1
addikt

Végre péntek, holnap pihi :C

(#75634) nggabi


nggabi
nagyúr

reggelt. holnap is meló 2ig :(

"szenyor dzsíííí"

(#75635) GrooveHero válasza nggabi (#75634) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nekem már kiírva holnapra. :P Most kezdődött az év, oszt egybü 6 napot dolgozni? A rosseb az, tudod mikor :Y :(((

Amúgy meg jó reggelt gyárkőcök :C

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#75636) Keem1 válasza nggabi (#75634) üzenetére


Keem1
addikt

Háhhá, gyenge ;]

(#75637) Piwi válasza nggabi (#75634) üzenetére


Piwi
addikt

a szombati meló olyan mint a szombati suli ;] tudod kik járnak szombaton dolgozni? :DDD

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#75638) Weeman1 válasza Piwi (#75637) üzenetére


Weeman1
veterán

Akinek muszály. :D

Szerencsére nekem nem. :)

Xiaomi 11T Pro

(#75639) MunezXBK válasza Piwi (#75637) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

A homárok? :D

(#75640) Piwi válasza MunezXBK (#75639) üzenetére


Piwi
addikt

:C nem akartam durva szavakat használni ;]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#75641) bAtt001 válasza Piwi (#75640) üzenetére


bAtt001
addikt

mert te kis finom cicafiú vagy, tudjuk tudjuk ;]

(#75642) Keem1 válasza bAtt001 (#75641) üzenetére


Keem1
addikt

De te is ;]

(#75643) tresh válasza Keem1 (#75642) üzenetére


tresh
addikt

áá ő csak akkor ha az "ördög" veszi kezelésbe ;] :DDD

(#75644) x1port válasza tresh (#75643) üzenetére


x1port
addikt

Mindenki cicafiú ?
Ki itt a lány ?

(#75645) maggi1886076 válasza x1port (#75644) üzenetére


maggi1886076
addikt

Piwi

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#75646) x1port válasza maggi1886076 (#75645) üzenetére


x1port
addikt

Részemről okés :)

(#75647) bAtt001 válasza x1port (#75646) üzenetére


bAtt001
addikt

(#75648) x1port válasza bAtt001 (#75647) üzenetére


x1port
addikt

Így döntse el az ember hogy melyik oldalhoz tartozik :D

(#75649) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Ez elég kemény, hogy már erre is van lehetőség. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#75650) Piwi


Piwi
addikt

;]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.