Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:39:56

LOGOUT.hu

Samsung és nem Samsung tulajok beszélgetős topikja.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46001) Cyberpunk válasza ( V ) (#46000) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerintem elég oda a 720p is, de nem erről volt szó. Legyen meg a 300 ppi azt kész.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#46002) rootkiller válasza Cyberpunk (#46001) üzenetére


rootkiller
őstag

Szerintem 4.3"-on a 800x480 már elég jó...nyilván 300+ az már igen kiváló, de a FHD 5" környékén az már a rajkodás kategóriája...

Ha akinek FHD telefonja van, este odalopózna a kiskínai az éljjeliszekrényhez, lenyúlná a telefont és reggelre kicserélnél a kijelzőt minden paraméterében tökéletesen megegyező 1280x720 felbontásúra, az illetők soha a büdös életben nem jönnének rá a csere tényére maguktól, műszerek nélkül. Ezt borítékolom!

[ Szerkesztve ]

Artengo TR 990 Pro

(#46003) r4z válasza rootkiller (#46002) üzenetére


r4z
nagyúr

LOL?

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#46004) Cyberpunk válasza rootkiller (#46002) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Volt ilyenem nem jó az. ;) Akkoriban jó volt s sok VGA után, de már akkor keveseltem.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#46005) bAtt001 válasza Cyberpunk (#45998) üzenetére


bAtt001
addikt

soha, direkt félre nézek amikor csörög és csak felveszem :DDD utána meg egyből lezárom :P

rootkiller ébresztőóra :DDD :K

(#46006) rootkiller válasza Cyberpunk (#46004) üzenetére


rootkiller
őstag

Na cyca hagyd a hülyeséget...miért nem írod át inkább az aláírásod iPhone 5S-re?

batt: azon kívül? :D

[ Szerkesztve ]

Artengo TR 990 Pro

(#46007) Cyberpunk válasza rootkiller (#46006) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Csak látom mit látok.:P

Mert i5-öm van, és az nem fedné a valóságot. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#46008) kutkut válasza ( V ) (#46000) üzenetére


kutkut
addikt

Ezt senki sem mondta. Az egyelőre tényleg túlzásnak néz ki, ezért az árért meg főleg... De szerintem a HD kijelzős telók most már egész megfizethető áron mennek, és nyilván rá kéne költeni, de szerintem az megérné. Itt nagyobb az ugrás a wvga-hoz (ráadásul pentile :D) képest, mint a HD - fullHD-nál.
Nem vagyok álszent, hisz én is sokáig használtam, de nekem megérte a váltás. Mondhatnátok, hogy önigazolás, de nem az. Miután megvettem az MX2-t, még vagy 2 hétig megvolt az SGS, ami alatt nem is használtam igazán. Aztán eladás előtt kézbe vettem, és rossz volt ránézni szegénykére. És feltettem magamban a kérdést: "Hogy bírtam eddig ezt nézni?"

Na jól van, befejeztem, csak előtörtek belőlem az emlékek. :)) És én is szerettem az SGS-t, de ahogy változnak az idők, változnak az igények is (nálam legalábbis).
Valamint annyit hozzátennék még, hogy sok haszontalan, vagy legtöbbek számára nélkülözhető "innováció" volt az elmúlt években, de a HD/retina kijelző azon kevesek egyike, amiért érdemes pénzt áldozni szvsz. :R

bAtt001: És amikor hetente új témát dobsz rá? ;]

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

(#46009) rootkiller válasza Cyberpunk (#46007) üzenetére


rootkiller
őstag

Cuccok

Gigabyte X58 UD4P alaplap, Core i7 920 D0 CPU + Thermolab Baram CPU cooler, 3x2GB Corsair Dominator 1600MHz DHX ram, Palit GTX470, OCZ Vertex2 SSD 60GB, WD Raptor 74GB + WD Caviar Green 1TB HDD, Creativ X-FI XtremeGamer Fatal1tyPro, Sennheiser HD555, Edifier R1600T studio monitor hangfalpár, Logitech MX518+Razer Pro pad, AeroCool Aeroengine2, Dell U2410, Lenovo Thinkpad X60s, Samsung Galaxy Note

Akkor ez mi? Nem fedi a valóságot?

kutkut: én is így voltam a BlackBerry 8520-am képernyőjével, ami ugyebár kb olyan mint az iPhone 3G kijelzőjének a fele, csak ráadásképpen 65k színnel...
Egyébként az Acenak már úgyszintén elviselhetetlen pixeles képernyője van, a Gio még tűrhető azonos felbontással de -0.3"

[ Szerkesztve ]

Artengo TR 990 Pro

(#46010) bAtt001 válasza kutkut (#46008) üzenetére


bAtt001
addikt

fene, lebuktam :D engem nem zavar nagyon hogy pixeles meg szar, szeretem a pixeleket am is én még pixel halmazokat bámultam kisgyerekként a 15colos crt monitoron :DDD

(#46011) Cyberpunk válasza rootkiller (#46009) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Tényleg, bár már szegény GTX470-esem sincs meg. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#46012) rootkiller válasza Cyberpunk (#46011) üzenetére


rootkiller
őstag

Te szysza? Minek a hangos Raptor HDD ha van SSD-d is? Amúgy meg nosza, ideje frissíteni azt a cuccok rovatot a ráérő következő másfél percben...úgy is sokat lógsz itt :D Ja és az alaplaphoz is fölös odaírni hogy alaplap...meg a thermoakármi coolerhez hogy cooler... ;] :U

batt: de a szyszának van egy SSD (feltételezhetően rencer), egy 1TB HDD (feltételezhetően gané meg lomok) meg van egy hangos 10000rpm WD Raptor 74GB, amit már biztos lekőröz egy tisztességes mai HDD...

[ Szerkesztve ]

Artengo TR 990 Pro

(#46013) bAtt001 válasza rootkiller (#46012) üzenetére


bAtt001
addikt

ssd rendszer alá, hétfőn raktam be azóta csodálkozok h gyors is tud lenni a gép :DDD

(#46014) Cyberpunk válasza rootkiller (#46012) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az a Raptor meghalt már, az sem illik a listára, és a Tp sincs meg. De most a cica megy dolgozni, majd. ;):D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#46015) rootkiller válasza Cyberpunk (#46014) üzenetére


rootkiller
őstag

Szysza ideje lenne kiganéznod a szart ha már te itt állítólag félisten vagy bazki...micsoda kupleráj ez? Egyiknél ott van hogy alaplap a másiknál meg nincs hogy processzor, ráadásul itt azt állítod hogy nótád van amúgy meg szifonod szóval ez így elég fura már te szysza....:D :DDD :DDD :DDD

Artengo TR 990 Pro

(#46016) kutkut válasza rootkiller (#46009) üzenetére


kutkut
addikt

Az SGS előtt egy nokia 6234-em volt. :D Imádtam azt is, az a kijelző akkoriban nagyon jónak számított. 320*240 ~2"-on, kb 200dpi-s volt. :D Emlékszem, akkor még elég kevés (java) játék volt erre a felbontásra, és egy csomó játékkal úgy játszottam, hogy csak a kijelző 1/4-ében futott. :DDD

Meizu MX3 32GB

(#46017) Keem1 válasza Cyberpunk (#46014) üzenetére


Keem1
addikt

Azé figyeled, hogy kielemezte a cuccaidat (gané, meg lomok)? :DDD
Vigyázz, nehogy túl sok munkát adjanak és ne tudd a szifont bökdösni éjjel ;]

[ Szerkesztve ]

(#46018) ( V ) válasza kutkut (#46008) üzenetére


( V )
veterán

nyilván ha valaki most tervezi a telefon vásárt és van annyi elkölteni valója mint anno az sgs megjelenésekor (de min 100k), akkor nem fog elavult vasat venni (lásd endzsí lapátja), de ha létezne ilyen opció részemről csak memót bővítenék és max egy 2 magos procit tennék az öregbe és minden más maradna. nekem a 4'' az ideális telefon méret és ekkora kijelzőre bőven elég wvga, egyszerűen nem látom értelmét a mikroszkopikus pixeleknek. persze tudom hogy szép mert én is próbáltam a 2gen N7-est és gyönyörű képe van, de mindig az volt az érzésem hogy ezt szívesebben nézném min 10''-on.

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#46019) rootkiller válasza kutkut (#46016) üzenetére


rootkiller
őstag

Nekem is volt ilyesmi kijelző csak E51-ben, aztán utána azonos felbontás fektetett kijelző ami persze nagyobb volt...emlékszem mikor rájöttem hogy az MSN nem megy BIS nélkül a BlackBerryn, kb ordibáltam este 10-kor az ügyfélszolgálatossal hogy adják vissza a pénzem, aztán felhívtam az egyetlen BB-s ismerőst aki beajánlotta a nimbuzzt és onnan minden céép és jó lett.

Artengo TR 990 Pro

(#46020) rootkiller válasza nggabi (#45933) üzenetére


rootkiller
őstag

Egy 10-est ráfizetek az S2-re!

Artengo TR 990 Pro

(#46021) Keem1


Keem1
addikt

Ezen besírtam :DDD

(#46022) rootkiller


rootkiller
őstag

Hova tűnt mindenki?

Artengo TR 990 Pro

(#46023) FET-MEN válasza rootkiller (#46022) üzenetére


FET-MEN
veterán

Elűztél mindenkit ;]

Iphone 7

(#46024) nggabi válasza ( V ) (#46018) üzenetére


nggabi
nagyúr

relaxáljál már, az s1edet lassan már a gyűjtők keresik nem a vevők ;]

rootkiller: bár tudom h jó az s2-d de van nekem is :) 30-at kérnék rá legalább ;]

"szenyor dzsíííí"

(#46025) ( V ) válasza rootkiller (#46022) üzenetére


( V )
veterán

én mozizok :)

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#46026) rootkiller válasza FET-MEN (#46023) üzenetére


rootkiller
őstag

Nem igaz, csak puhányok!

béka: Milyen 30? Higanyold csak meg a hónod alját egy 10 percre, biztosan 40 körüli értéket kapsz, ez megmagyarázná a marhaságot amit beszélsz!

[ Szerkesztve ]

Artengo TR 990 Pro

(#46027) ( V ) válasza nggabi (#46024) üzenetére


( V )
veterán

és? nem mindenki olyan kufár mint te, nálam jó lesz még a kicsike amíg szét nem folyik... :P

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#46028) beast27


beast27
senior tag

Estét gyenge banda ;]

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#46029) rootkiller


rootkiller
őstag

S2 topicba még fél óra és modot kell hívni... ;]

Artengo TR 990 Pro

(#46030) bAtt001 válasza ( V ) (#46027) üzenetére


bAtt001
addikt

látod látod, a sok nepper meg burzsujnak már nem menő a régi jó telefon :( :DDD

(#46031) nggabi válasza ( V ) (#46027) üzenetére


nggabi
nagyúr

lassan szétmállik a kicsike :DDD

vegyél egy g2-t és akkor az s1 szelleme mindig veled lesz ;]

"szenyor dzsíííí"

(#46032) rootkiller


rootkiller
őstag

Te EnGé? Ha már ilyen burzsuj vagy akko' miért nóta kettővel és miért nem nóta hárommal futkosol?

Artengo TR 990 Pro

(#46033) nggabi válasza rootkiller (#46032) üzenetére


nggabi
nagyúr

visszamennyé :U

mert nem találok feketét száhuér :P

"szenyor dzsíííí"

(#46034) ( V ) válasza nggabi (#46031) üzenetére


( V )
veterán

:N aug-ban volt ráncfelvarratáson az LCD (+2 hónapos gari :D), az akksi is fél éves, szal semmi gondja, újabb 2 évre hitelesítve :P :P

(#46029) rootkiller
S1-ben szerencsére már nincsenek ilyen péló huszárok, csak 3gen lámák :DDD

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#46035) beast27 válasza rootkiller (#46029) üzenetére


beast27
senior tag

Én ma szinte nem is látogatom azt a topic-ot, valamiért túl sok lett ott a megmondó ember

[ Szerkesztve ]

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#46036) bAtt001 válasza beast27 (#46035) üzenetére


bAtt001
addikt

ahogy néztem ma nagyon megmondták, átlagosnál jobban :D naggyon ritkán olvasom már énis mert felesleges, mindent tudok s2-ről ;]

(#46037) rootkiller válasza beast27 (#46035) üzenetére


rootkiller
őstag

Nem tudom mi van ma a levegőben, de mindenki igen kurva okos lett. Nekem is a tököm tele szokott lenni mikor bele írok és elveszik a kérdés, nem válaszolja meg senki, de hát csak nem írom le hogy egy rakat szar az egész...

Más: asszonka szombaton megkapja az 520-at szülinapjára, kezdek izgulni hogy milyen lesz....D

[ Szerkesztve ]

Artengo TR 990 Pro

(#46038) nggabi válasza ( V ) (#46034) üzenetére


nggabi
nagyúr

az s1ben lassan te vagy egyedül ombre ;] :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#46039) kutkut válasza ( V ) (#46018) üzenetére


kutkut
addikt

iPad. ;]

"egyszerűen nem látom értelmét a mikroszkopikus pixeleknek" - Egyszer próbálj ki egy ilyen telót 1-2 hétig, és utána mondd ezt! :D

Amúgy erre biztos jók lesznek a fullHD-s kijelzők, hogy a "sima" HD beköltözhet a közép kategóriába. Sőt, már be is költözött egy HTC One Mini személyében. De ott van a Xiaomi Mi2S is, ami hardveresen meg felső kategória még mindig... Ha magát a telefont nézed, ezek még kisebbek is az SGS-nél, de maga a kijelző sem sokkal nagyobb. Mondjuk a 16:9-es képarányért kár, de az ellen sajna nem sok mindent lehet tenni, és a gyártók nem is akarnak.*

*Kivéve a Meizu-t. :C:)) Többek közt ezt imádom a legjobban az MX2-ben, meg a Flyme OS-t. :)

Meizu MX3 32GB

(#46040) nggabi válasza kutkut (#46039) üzenetére


nggabi
nagyúr

már megint itt polírozod a bohócot? :U vagy vegyél ájfónt vagy inkább ne vegyél semmit ;]

"szenyor dzsíííí"

(#46041) kutkut válasza nggabi (#46040) üzenetére


kutkut
addikt

:P Remélem is, hogy eljön az az idő, amikor iPhone-t veszek... ;]:))

Meizu MX3 32GB

(#46042) ( V ) válasza kutkut (#46039) üzenetére


( V )
veterán

próbáltam (S4), szép kijelző de lapát teló, kényelmetlen minden szempontból... cseppet sem bántam amikor vissza kellett adni és egyáltalán nem esett rosszul utána a megszokott 4''-os wvga.

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#46043) kutkut válasza ( V ) (#46042) üzenetére


kutkut
addikt

Létezik olyan teló, ami ötvözi a szép kijelzőt és a kompakt méretet, de pont ezt írtam le az előbb... :))

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

(#46044) bAtt001 válasza kutkut (#46043) üzenetére


bAtt001
addikt

olyan is van ami nem kínai? ;]

(#46045) rootkiller válasza bAtt001 (#46044) üzenetére


rootkiller
őstag

S4 mininek a qhd ellenére például szép képe van, szebb mint az s2 sokkal...aztán ott van a htc one mini de ha nem akarsz közepes vasat akkor z1 mini

Artengo TR 990 Pro

(#46046) bAtt001 válasza rootkiller (#46045) üzenetére


bAtt001
addikt

ilyen miniket nem veszek mert támogatottság nem lehet valami fényes :D inkább álmodozom egy nexusról, kamera, kijelző nekem mindegy szóval tökéletes, egyedül a tárhely lehet probléma de azt meg meg lehet szokni :)

(#46047) bok92


bok92
addikt

repül a repül a.... néni... :DDD

(#46048) kutkut válasza bAtt001 (#46044) üzenetére


kutkut
addikt

Van. Csak minek... ;]:P:))

Meizu MX3 32GB

(#46049) bAtt001 válasza kutkut (#46048) üzenetére


bAtt001
addikt

:DDD

(#46050) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Nyomtam egy quadrantotnde úgysem hinnétek el :) majd az ma teszt :)

Iphone 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.