Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:39:56

LOGOUT.hu

Samsung és nem Samsung tulajok beszélgetős topikja.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75501) nggabi válasza kali (#75500) üzenetére


nggabi
nagyúr

:O

"szenyor dzsíííí"

(#75502) Weeman1


Weeman1
veterán

Jó reggelt

Xiaomi 11T Pro

(#75503) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Reggelt! Indul a mókuskerék. :W

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#75504) #33253120 válasza GrooveHero (#75503) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nekem már hiányzott.

(#75505) GrooveHero válasza #33253120 (#75504) üzenetére


GrooveHero
addikt

Én is alig vártam. Elég szar élmény volt 11:40-ről átállítani az ébresztő 06:30-ra :O

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#75506) nggabi válasza GrooveHero (#75505) üzenetére


nggabi
nagyúr

élmény felkelni így 5 óra alvás után jó náthásan persze o_o

reggelt.

"szenyor dzsíííí"

(#75507) maggi1886076


maggi1886076
addikt

fájdalmas reggel volt :(

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#75508) bAtt001


bAtt001
addikt

hahaha de jó volt felkelni, 1kor már jövök is haza henyélni ;]

(#75509) GrooveHero válasza nggabi (#75506) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ne is mondd, hozzászoktam a két hét alatt a késői fekvés, késői keléshez, nem is tudtam elaludni 2-ig, reggel meg aztán jószar volt felkelni :(((

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#75510) Keem1


Keem1
addikt

Reggelt gyengék (ásít) :U

(#75511) nggabi válasza GrooveHero (#75509) üzenetére


nggabi
nagyúr

jah hát ez volt itt is. bejöttem a bányába, erre reggel óta csak a cumi...

"szenyor dzsíííí"

(#75512) Weeman1 válasza nggabi (#75511) üzenetére


Weeman1
veterán

Én is bejöttem reggel melózni,
bekapcsoltam a gépet hogy dolgozzon,
én meg azóta csak netezem. :D

Xiaomi 11T Pro

(#75513) GrooveHero válasza Weeman1 (#75512) üzenetére


GrooveHero
addikt

dettó :DDD
kint a műhelyben ahogy kinézek az ablakon megy a szopás, de szerencsére itt az irodában még nagyon év eleje van :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#75514) Weeman1


Weeman1
veterán

Egerben a kórház mellet,a járdán állva készült a kép:

Xiaomi 11T Pro

(#75515) bAtt001 válasza Weeman1 (#75514) üzenetére


bAtt001
addikt

környezettudatos, spórolnak az energiával :D :U

(#75516) ( V ) válasza bAtt001 (#75515) üzenetére


( V )
veterán

Go Green! :K

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#75517) nggabi


nggabi
nagyúr

:U

"szenyor dzsíííí"

(#75518) Keem1 válasza nggabi (#75517) üzenetére


Keem1
addikt

:U :U

(#75519) philoxenia válasza Keem1 (#75518) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

:U

én nyertem... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#75520) bAtt001 válasza philoxenia (#75519) üzenetére


bAtt001
addikt

+ 1 :U ;]

(#75521) philoxenia válasza bAtt001 (#75520) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

képlopós... :U

:DD

:U ehhez hiába adsz egyet... :P

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#75522) ( V ) válasza philoxenia (#75521) üzenetére


( V )
veterán

:U

Chuck Norris elszámolt a végtelenig. Kétszer.

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#75523) Weeman1


Weeman1
veterán

Reggelt

Xiaomi 11T Pro

(#75524) nggabi


nggabi
nagyúr

reggelt.

"szenyor dzsíííí"

(#75525) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Reggelt srácok, má a bányába vagyok, sajnos ma már kicsit több meló van, ma már nyomtatnom is kell. :DDD Tegnap elég volt a sima netezés is egész nap. :DDD Nem értem miért kellett akkor bejönnöm, ha azt otthon is tudtam volna csinálni :C

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#75526) Weeman1 válasza GrooveHero (#75525) üzenetére


Weeman1
veterán

Már helyettem is dolgoznak. :D
Már unom a netezést.
Valami androidos játék ajánló?

Xiaomi 11T Pro

(#75527) philoxenia válasza ( V ) (#75522) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Csak norisz diszkalkuliás....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#75528) GrooveHero válasza Weeman1 (#75526) üzenetére


GrooveHero
addikt

Sky Force-t játszogattam november-december körül, mostanság nem annyira aktívan, le tud kötni, ráadásul ingyé van. Ha komolyabb kell, akkor nem tudom, nem nagyon játszok a telón. Talán kérdezd meg az androidos topicban.
Amúgymeg naplopás powa plusszvégteleeeeen :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#75529) Piwi


Piwi
addikt

jó reggelt lányok ;] azon filózok hogy vajon feküdjek-e még vissza aludni? :DDD ;]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#75530) Weeman1 válasza GrooveHero (#75528) üzenetére


Weeman1
veterán

Lehet feldobom megint valamelyik Gta-t. :)

Xiaomi 11T Pro

(#75531) GrooveHero válasza Weeman1 (#75530) üzenetére


GrooveHero
addikt

Se androidon, se PC-n nem játszottam velük. Na jó a régi felülnézetes 1-gyel, mega Vice City-vel 1 órát, San Andreas-sal kb 15 percet. Majd lehet megnézem az V-öt, ha kijön PC-re, de mintha nemrég lett volna cikk itt PH!-n, hogy késik. Rosseb se tudja. :F

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#75532) Weeman1 válasza GrooveHero (#75531) üzenetére


Weeman1
veterán

Én is csak a melóhelyen való unatkozáskor játszanék valamivel.
Angol kvizjátékokkal nyomom most. :D
Munkatársam megvette az 5-öt xbox360-ra,
de lusta vagyok elmenni megnézni milyen. :)

Xiaomi 11T Pro

(#75533) Lecs@


Lecs@
addikt

BUÉK :U :K

512 GB

(#75534) GrooveHero válasza Weeman1 (#75532) üzenetére


GrooveHero
addikt

xboxom meg pléjszéjsönöm se volt soha. Megóhelyen meg nem nagyon tudok játszani, bár nálam van a saját laposom, amin dolgozom is. Sajnos olyan helyen ülök, hogy előttem, mellettem ablak, oszt nem akarok lebukni.
Mondjuk van Thief, meg Dio 3 a gépen, de mostanság csak virtuális gazdálkodok. Na nem a fácsén, hanem a Farming Simulator 2015-tel tolom :DDD :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#75535) tresh válasza GrooveHero (#75534) üzenetére


tresh
addikt

;]

(#75536) GrooveHero válasza tresh (#75535) üzenetére


GrooveHero
addikt

gondoltam, hogy lesz valaki, aki nem tudja megállni :DDD Amúgy egész jó, el lehet vele hülyéskedni...khm...mármint a játékkal, nem a mamával, aki egyensúlyt hoz az erőbe :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#75537) tresh válasza GrooveHero (#75536) üzenetére


tresh
addikt

jaja ismerem a játékot még a régebbi szériákkal ökörködtem :K

(#75538) GrooveHero válasza tresh (#75537) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ez az új elég frankóra sikerült, vannak ugyan idegesítő dolgok, meg sokat nem fejlődött, még most is cask ugyan azok a dolgok vannak benne. De azért egyre jobb lesz. Mondjuk a modok, amik ezt a játékot jóvá teszik :K
És most már lehet fát is vágni, kitermelni, eladni, stb...franyesz

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#75539) tresh válasza GrooveHero (#75538) üzenetére


tresh
addikt

no majd egyszer lehet neki ülök újra :B :R

(#75540) nggabi


nggabi
nagyúr

helyzet? :U

"szenyor dzsíííí"

(#75541) Weeman1 válasza nggabi (#75540) üzenetére


Weeman1
veterán

Semmi extra. :)

Xiaomi 11T Pro

(#75542) nggabi


nggabi
nagyúr

a Hubble űrteleszkópot a mai napig egy 486-os processzor irányítja, míg a Nemzetközi Űrállomás vezérlő számítógépei 386-os processzorokat használnak.

"szenyor dzsíííí"

(#75543) Keem1


Keem1
addikt

Stét

(#75544) twine válasza nggabi (#75542) üzenetére


twine
addikt

TE csak "buzis" oldalakat látogatsz?
Gondoltam rákeresek ,honnan idéztél..erre mit találok :Y :

;] :D

MOndanám hogy meglepő...de már mégsem :P :D :D

Estét vadak...
Egész nap Aquaworld...szauna,,,csúszda, miegymás...hulla fáradt vagyok..
Asszem le is dőlök..hogy holnap kipihenten tudjak semmit sem csinálni...gyerek bölcsiben asszony dolgozik..
Apa lógatja a lábát :C

[ Szerkesztve ]

(#75545) r4z válasza twine (#75544) üzenetére


r4z
nagyúr

Apa elmegy egy P kezdőbetűs ismeretlen helyre ;]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#75546) Weeman1 válasza twine (#75544) üzenetére


Weeman1
veterán

Visszamennyé. :D

Xiaomi 11T Pro

(#75547) nggabi válasza twine (#75544) üzenetére


nggabi
nagyúr

visszamennyé :U

"szenyor dzsíííí"

(#75548) twine válasza r4z (#75545) üzenetére


twine
addikt

:C

Tudod mióta várok erre, hogy ilyet leírhassak?

Kb 30 hónapja nem voltam szaunában/uszodában... :O
(ahoz képest, hogy kb 15 évig minden héten jártam :U )

21 hónapja nem voltunk aszonnyal kettesben ennyi időt...egyedül meg ez alatt az idő alatt egyszer voltam...
Szóval megérdemlem :P :D

Szerk:
Pénteken asszem megint megyünk,,de akkor az ebihalé a főszerep,,most felfedeztem amit eddig nem is láttam :B :DDD hogy van nagyon fasza gyermek rész is az Aquaworld-ben...ugyhogy pénteken visszük az ebihalat,,had hugyozza tele a medencét ;] ;] :DDD (persze ez csak vicc,,,hiszen van usziba való pelus,,meg uszonacink meg minden)

Csak kéne egy vízálló Szarszung "S valahány"...de nem visz rá a lélek... :P :D

[ Szerkesztve ]

(#75549) nggabi válasza twine (#75548) üzenetére


nggabi
nagyúr

vízálló samu nincs, csak úgy hívják ;)

"szenyor dzsíííí"

(#75550) twine


twine
addikt

JA,,és a tűzoltók vágják ki azt a rohadékot a kocsijából, amelyik kitalálta az új fizetős útszakaszokat...(M0)
HOgy szakadt volna az @nyjába a feje,,és közben sz@rt volna sünt a fájdalomtól... :((( :(((
MIt kacskaringóztam én ma azért hogy kikerüljem az eddig megszokott, de mostanra fizetőssé vált szakaszokat...
A "Nemzeti mobilfizetési rendszer" nevű alkalmazés meg persze hogy nem frissült még ,, hogy odaadjam az 5000 forintot a rohadékoknak, hogy költsék gyógyszerre...

Persze biztso lehet online fizetni valahol...de egyrészt, tegnap éjjel egykor már semmi kedvem ne, volt keresgetni,,
másrészt van ez a kbsztt alkalmazás...amire már eleve tölöttem fel lóvét, a parkolásokhoz...és "Nemzeti",,akkor meg a kurv@anyjukért nem tudják frissíteni...

vááááááááőrjöngés......fizetősM0akurv@anyátokat....m2,váci út olyan forgalom mint már nagyon rég nem volt...gondolom mindenki próbálta megúszni a fizetős szakaszokat...
Szégyen ez az ország,,,b+ M0 Bp elkerülő,,,,hogy kiszorítsuk az autókat Pestről,,,"önöknek,önökért, az önök pénzéből",,most meg rávernek egy útdíjjat....
Addig leszartam amig nem szembesültem vele....de ma nagyon csúnya dolgokat gondoltam az anyjáról annak aki ezt kitalálta.... :((( :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.