Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Samsung 840 EVO SSD vs alaplap ? valami hiba (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) extremfish


extremfish
újonc

Sziasztok,

Mint PC láma elmondom gyorsan a sikertörténetem... Fenti SSD mellett döntöttem ( samsung840evo) régi vinyo kuka sajnos mert mikor a régi C lett áthúzva adatbázis " átjátszó" programmal megsérülhetett vagy legalábbis azt hittem
Két hétig ment minden frankon csak az SSD volt bent a gépben, majd lefagyott a gép nehézkes indítás majd nehézkes kikapcsolás win7 nem is akart futni stb... ( bocs a SSD-t az alaplap nem is akarta látni mikor megvettem nehézkes volt ez is )
Oké gondoltam újra húzom - telepítem úgyis ráfér 2 év után ...... pár óra után estére hasonló tüneteket produkál fagyás nehéz leállítás és indítás...... Mi lehet a baj ? ha az alaplappal nem lenne kompatibilis akkor el sem indulna nem ? Merről kellene megközelítenem a dolgot ?

(#2) Fire/SOUL/CD válasza extremfish (#1) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

1. Mielőtt új topikot nyitsz, mindig használd a keresőt, mert a kérdésednek van megfelelő topik már, itt tedd fel a kérdésed (linkeld be). [link]. Ez a topik zárva lesz.
2. A linkelt topikba dobj képet az SSDOK progiról, így nem kell számos egyéb kérdést feltenni, neked meg megválaszolni.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Samsung 840 EVO SSD vs alaplap ? valami hiba (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.