Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Rophka_blogja ==--->

Hozzászólások

(#1) roPHka


roPHka
senior tag

The beginning of my blog :

Ahogy bepillantottam ismét ebbe a témakörbe, láttam, hogy gyarapodnak a blog topikok, úgyhogy gondoltam egyet én is, és hajnali 3:45 körül megalkottam a saját naplómat.
Valóban érdekes dolog ez a blog téma, először egy picit viccesnek találtam, de így olvasgatva a különböző topikokat mindenféle személytől, rájöttem, hogy ez egy jó dolog. nem igazán tudom konkrétan elmagyarazni, hogy miért jó, de úgy érzem hogy talán azért, mert ez egy nagy dolog, hogy itt megoszthatjuk másokkal az élet adta örömöket illetve keserűségeket. tényleg olyan ez a PH mint egy család, jó érzés ide járni nap mint nap. persze lehet hogy most ezen nevetnek egyesek, de én így vagyok vele. sok jófej ember van itt, akikkel azért lehet értelmesen kommunikálni, üzletelni, stb...
soha eddig a 19év során nem gondoltam volna hogy egyszer majd én egy internetes fórumra regisztrálom magam és elmesélek egy két apróságot a fórumozóknak, na de mindegy, most ezt is megéltem :)
hú, lassan már 4óra nálam, szalad az idő rendesen, reggel meg kellnem kell, mehetek matekból különtanárhoz 8órára. hát igen, bevallom ellustultam a második félévben, meg történt velem egy igen kellemetlen és rossz dolog, egy szakítás november közepetáján. 2éves kapcsolatomnak vége szakadt, úgyhogy nagyon kiborultam és kissé legyengültem lelkileg, mondjuk alapból nem vagyok egy igazán erős természet, bár most már egy picit erősebbnek érzem magam így ahogy szép lassan telnek a hónapok szakítás óta. szóval a lényeg az hogy a szakítást követően elment a kedvem elég sok mindentől, így a suli sem igazán foglalkoztatott, ennek viszont meg is lettek a következményei. így 4.év végén szépen sikerült megbuknom matekból és nyelvtanból is, szóval igencsak rosszul jártam, de csakis saját magamra vethetek, hiszen az én hibám. lassan pótvizsga aztán ''pót''érettségi, úgyhogy most készülgetek, ezért is megyek különórára matekból kora reggel, még jó hogy friss és aktív leszek kb 3órányi alvás után, na sebaj majd pihenek holnap, attól az agyam még működőképes lesz szerintem :)
hajnalok hajnala és még most is melegem van. ha az ablakom nyitva van és a ventilátor nem megy akkor megpusztulok mert olyan melegem van, ha a ventit bekapcsolom akkor meg fázom, szóval sehogy sem jó, nem jó ez a szoba, bezzeg hugom szobájában nincs soha olyan meleg, kellett nekem elcserélni annó a szobánkat ,áááhhh :( :D
mondjuk tuti, hogy a gépem is fűt rendesen szóval azért is van itt olyan meleg :)

another t-ma:
régen inkább ilyen diszkós számokat hallgattam, de nem tudom miért, a szakítás óta erőteljesebben megváltoztam, ami a zenei ízlésemet illeti, mostanában többnyire csak alter zenéket hallgatok (ska-punk-rock-hc-metal) stílus. régen ismertem a Linkin Parkot aztán húú de jó volt, azóta egy kicsit elmélyültem ezekben a műfajokban, találtam egy pár zenét, és nagyon tetszenek az ilyen emo-hc, emorock stílusúak, meg úgy alapjábavéve elég sok alter zene.
különös érzés fog el ha pl ilyesfajta zenéket hallgatok, talán azért mert tényleg szólnak valamiről, van mondanivalójuk (ugyebár emo=emocionális=érzelmi), és úgy beleélem magam vagy nem tudom, de tök jó, igaz néha lelkileg megingok, de nem túlzottan érdekel, jó érzés valami miatt. nem tudom hogy mások hogy vannak ezzel, de én így :)
most pl. az Underoath nevezetű bandától hallgatom a Some Will Seek Forgiveness, Others Escape című számot (lehetett volna rövidebb is a számcím:) ). komolyan szép szám, az eleje ilyen lassú, a végén kicsit ''keményebb''. aki akarja hallgassa meg, nekem nagyon bejön :)
na megyek csicsikálni. frankó, elkezdett esni az eső, meg dörög az ég is, a villámlást pedig már meg sem említem :)

The end of my blog

(#2) roPHka válasza roPHka (#1) üzenetére


roPHka
senior tag

...to be continued :

Már nem esik az a fránya eső, bár lehet jobb volna már ha végre vége lenne a nyárnak, nem szeretem a meleget, azon kívül hogy sok lányt lehet látni ilyenkor fürdőruciban vagy kis tangákban, vagy miniszoknyában, más értelme nincs is a nyárnak, na jó lehet pihenni, mert nincs suli, de igazából nem is lehet úgy ''dögleni'' a nagy melegtől, de hál' Istennek, idén nem volt igazán forróság, remélem már nem is lesz, nekem már így is melegem van, nem kell ahhoz 35-40fok hogy megfőljek.
bőven elég ez, sőt ez is sok...

tényleg elált az eső, én meg nem aludtam egy percet sem, most jön majd csak rám, remélem matekórán elalszom :D
na de valahogy csak kibírok kemény 2hours-t...
aztán ismét tekerek haza...szerintem akkor fekszem le, mert így nem fogom bírni a napot és este azért valami bulit csinálni kellene, nem akarok itthon maradni.

húúú, tényleg délután még valszeg' randim is lesz, akkor még arra is össze kell kapnom magam.
remélem ma már összejön ez a találka, csak mert múltkorra is megígérte egy ismerős csaj, hogy összehoz minket egy tali erejéig a barátnőjével, csak aztán közbejött neki valami. remélem ma tényleg talizunk, jó volna már ismét valaki. lassan 1 éve egyedül vergődöm csak :( egy kissé szerethiányban szenvedek már, talán azért is hallgatok olyan számokat amilyeneket :F
ahogy elnézelődtem itt a blogok közt, vannak itt még hasonló sorsú emberek is.
kívánok neki sok szerencsét és boldogságot a további életben. tudom nehéz és nagyon tud fájni egy szakítás főleg ha egy olyan embert veszítesz el akivel már régóta jól megvoltál és nagyon szeretedd, de ez idővel azért elmúlik, elhomályosodik. azt hittem én is hogy örökre ilyen rossz kedvű, szomorú, depressziós leszek, és hogy csak ő fog érdekelni. Hát tévedtem, nem így történt. az élet megy szépen tovább, igaz néha sikerül magam depis állapotba lőni, de szerencsére nem vészes, gyorsan elmúlik...

(#3) roPHka válasza roPHka (#2) üzenetére


roPHka
senior tag

jó volt a matekóra, csak a végefelé már nem tudtam koncentrálni, kissé elálmosodtam.
úgy látszik ma sem lesz találka a lánnyal, kicsit kivan szegény csajszi valami miatt, és ezért most elhalasszuk a találkát jövőhétre, egyszer majd csak összejön :U

nem is tudom, esetleg ha olvassa ezeket a bejegyzéseket egy rendes, kedves, helyes, magányos leányzó az ne habozzon megkeresni...köszönöm :DDD
azért ezt nagyjából komolyan mondtam, ha valaki lány olvassa és úgy érzi szeretne ismerkedni egy normális sráccal az tényleg írjon nekem egy mail-t :)

megyek, aztán dc-zek egy kicsit :)

(#4) roPHka


roPHka
senior tag

egész nap nem aludtam semmit. mindjárt 8 óra. este ha kiruccanok nem tudom hogy fogom bírni, már így is mindjárt ledől a fejem a billentyűzetre
ma ismét elkezdtem unalmamban az nfs ug-t, holnapra szerintem ki is játszom.
már nagyon várom a második részt. jó volna valami új autós játék már, eddig nfs ug és colin4 nálam a favorit, igaz két különböző autós játékról van szó. persze az f1 challenge 99-02-t is megemlítem, mert nagyon tetszik.
mostanában ahogy nézelődtem, hát nemigazán találtam egyetlen egy normális autós gamét sem. a Juiced nevezetű Underground stílusú játékhoz nagy reményeket fűztem az előzetes képek és videók alapján, de a letöltött demó változat felinstallálását követően a menüszerkezet már nem tetszett, túl idétlen, olyan gyerekes és vicces egy picit, számomra.
a tuningolt autók jók benne, meg a különbőző spoilerszettek is, de maga a játék,ááá egy katasztrófa szerintem. az autón meg az úton kívül túl sok valóságalapja nincs neki. az irányíthatósága, a grafika, a hangeffektek egyszerűen nevetségesek, nagyon kiforratlan játékra vall még. talán valamit fognak még ezen alakítani, de ha így marad, szerintem sok ember számára felejtő lesz, ráadásul nem is élvezetes a demója. úgyhogy nagyot csalódtam ebben a játékban is, meg még egy csomó másik autó''szim''-ben. alig akad normális games, talán a toca race drive 2 még jónak mondható. unalmamban nem tudtam mit csinálni, feltelepítettem egy régi gamét, a Sports Car GT-t, most azzal nyomom, nem olyan rossz az :)

mindezek ellenére még mindig egyedül vagyok, na mindegy, valaki felvidíthatna már :U

(#5) roPHka


roPHka
senior tag

hmm... közben elmélkedem még egy csomó mindenen, ami a volt barátnőmet illeti.és eszembe jutott valami, hogy régen csináltam egy topikot, ami úgymond a ''kapcsolatunkkal'' kapcsolatos :)
idézem amit akkor kb másfél éve írtam :

''Történtek velem már furcsa dolgok. Persze nem olyan hogy ufók raboltak el meg ilyenek
Nagyon off téma csak kíváncsi vagyok ki mit szól hozzá? Kiröhög, vagy mondd valami értelmes magyarázatot hogy miért van...
Annó úgy 6-7évvel ezelőtt úgy 12éves koromban először jártam Székesfehérváron. (amúgy hatvani vagyok) a buszsofőr rokonom volt. kirándulni mentünk a Balatonra egy társasággal és betértünk Székesfehérvárra is. először azt sem tudtam hogy az székesfehérvár. megálltunk valahol, fingom sem volt hogy hol, ott volt egy Skála meg ahol leparkolt a busz, az út tulsó felén egy park. Arra emlékszem hogy azt a parkot néztem egy darabig. Ott álltunk úgy fél órát (pihentünk), engem pedig valami miatt vonzott a park és átmentem.volt ott valami szobor, és asszem azt néztem meg és még vagy kétszer körbejártam a parkot. ez volt úgy 6-7évvel ezelőtt. aztán történt hogy 2és fél évvel ezelőtt megismerkedtem egy lánnyal a chaten...székesfehérvári volt. sok chatelés után végre találkoztunk. sétálgattunk, beszélgettünk. aztán egy parkba mentünk. ott jöttünk össze, ott volt az első csók. később amikor elvonultunk a parkból megláttam azt a Skálát amit annó 6-7éve láttam a kirándulás során, és egy pár órával később az is tudatosult bennem, hogy annó 6-7évvel ezelőtt már jártam ebben a parkban. ez volt az ami valami miatt vonzott magához és sokáig bámultam benne valamit, és végül 4-5évvel később pedig ott jöttem össze egy lánnyal. valahogy akkor egy kicsit félelmetesnek tűnt és mai napig hiába hogy szép emlék marad (sajna már nem vagyok a lánnyal) valahol egy kicsit még mindig ''félelmetes'' és furcsa ez az egész...
na jó nagy off volt. várom a véleményetek vagy ez tök természetes?''

mostanában ezen nem elmélkedem, de ha netán az eszembe jut úgy ahogy most is, csak egy furcsa érzés fog el, és gondolkodom hogy ezt a fent említett ''történetet'' mivel lehet megmagyarázni, de sehogy sem tudok rájönni, lehet hogy csak tényleg véletlen volt...

akinek esetleg van valami észrevétele, hozzászólás vagy nem tudom, akkor az e-mailben tud nekem üzenni, mivel ide írni nem lehet

[Szerkesztve]

(#7) roPHka


roPHka
senior tag

Ez a forma 1 kiakaszt :(

Sose szerettem Schumachert, én a McLaren istállónak szurkoltam mindig, és még mai napig is ezt teszem, de úgy látszik hiába. ez a szezon nem túl kedvező számukra. lassan azért kezd már elmenni a kedvem a forma 1-től. mindig az van hogy leülök és reménykedek hogy na majd most valaki végre csak megveri a német lófejűt, dehát semmi, mindig csak a schumi meg a schumi, az idei szezon egy nagy rakás sz*r lett, unalmas minden verseny alkalmával azt látni. abszurd ez az egész úgy ahogy van. remélem a jövő szezon alkalmával ismét lesznek változások, új szabályok meg ilyesmi, hátha lesz végre valami ami a mostani egyhangú versenyeket egy kicsit izgalmassá teszi.
mikor kiesett Raikonnen, keltem is fel a fotelből, aztán feljöttem a szobámba és megnéztem az Xpand Rally demóját.
ugyan a rally az nem forma 1, de én szeretem. a képek és videók alapján nagyon vártam már ezt a játékot, úgyhogy leszedtem a demót és kipróbáltam.
apropó, a demó kb 240mb, gondolom akkor a teljes játék lesz 2-3cd-s :)
szóval feltelepítettem.
egyszerű kis menüje van, alapbeállításokkal. mivel 800x600-ban kisebb felbontást nem tudtam állítani ezért arra lőttem be, és amolyan ''medium''-ra állítottam a grafikai dolgokat.
nagy meglepetésemre, a játék elindult, és még úgyahogy játszani is lehet vele (Radeon 8500).
A Colin4-től nagyban különbözik. Ami tetszik benne, hogy lehet a kocsihoz stuff-okat venni, vagyis inkább úgymond upgradelni. van egyes-kettes-hármas, néhol ötös szint...szóval lehet tuningolni. Motor, féktárcsa, lökhárító, szárny, stb... jó persze annyira nem mélyültek bele mint az nfs undergroundba, de ennek ellenére ez egy egész pozitív dolog, ami a játékot illeti. lehet választani kb 10-12 fajta gumitípust, 4-5 féle kaszni(festést), stb...
Óránkénti időszak beállítás is lehetséges, hogy mikor versenyezz. értelemszerűen ha délre állítod akkor süt a nap mint állat, ha mondjuk este 7-re akkor már sötétedik, ha este 10-re akkor pedig már teljesen sötét van.
ami az időjárást illeti Clear és Rainy opciók közül lehet választani.
Ami a grafikai részt illeti, egyszerűen mesés, csodaszép, a Colin 4 a közelébe sincs. Az autó törésmodellje relatív jó, bár az igazat megvallva, nekem nem tetszik.
A Colin 4 törésmodellje is jó és ez is, de valahogy egyik sem az igazi, a kettőt egybekellett volna venni és akkor lehetett volna egy frankó törésmodellt kialakítani.
Végülis ez sem rossz, de azért az vicces volt, hogy nekimentem egy fának előlről, és közben félig leszakadt az addig sértetlen hátsó lökösöm :) jó, megesik az ilyen biztos mondjuk 300km/h órás sebességnél, dehát ahhoz nagyon messze voltam :)
szóval ami magát a pályákat illeti, nagyon jók. szépen kivitelezett a grafika, mind az autóké, mind a pályáké. a különböző effektek is nagyon jók, az autó motorhangja nekem annyira nem tetszett.
Az viszont egy jó poén hogy az emberek az út mentén ugrálnak meg integetnek, sőt egyes emberkék elszaladnak az út széléről mikor látják hogy jössz :)
az irányításával nem voltam kibékülve. Colin 4 ebben mindenképp jobb.
nem mondom, hogy az irányítása nagyon rossz és hogy nem túl valóságos, egyszerűen csak bill-el nem az igazi, egy kicsit nehéz ,számomra. túl könnyen és nagyot kanyarodik. gondolom a játék inkább kormányra lett optimalizálva.
A visszajátszás egyszerűen király, nagyon nagyot alkottak vele. kb 10fajta visszajátszási mód van, azon kívül hogy tudjuk változtatni a kamera beállításokat is. Replay-ből van sima, motion blur, fresh, fekete-fehér, old ''movie'', meg egyéb fajták. nekem nagyon tetszett mindegyik, az old movie típusú replay tényleg olyan mintha egy ezer éves filmet néznél, közben ''ugrálnak'' a képkockák meg ilyesmi, úgyhogy a visszajátszás beállításai egyszerűen fantasztikusak :)
ami nem igazán tetszik az az hogy nem a rendes licensz rally pályák és autók vannak benne. vagyis autók vannak (a demoban, Ford Focus meg Mitshubishi Lancer), csak nem az origi festésűek. ennek ellenére a pályák elég jók, úgyhogy mindezt leszámítva én csak azt tudom róla mondani, így a demó alapján is, hogy abszolút Colin4 verő és, hogy a következő egyik legjobb autós játék ez lesz, már alig várom, hogy megjelenjen :)

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#8) roPHka


roPHka
senior tag

hmmm...most látom csak, hogy valami bibi történt, úgyhogy ha jár itt valami főgóré, akkor megkérném törölje a 6.hozzászólást, köszönöm :)

hát ezt is megéltük : megnéztem a Shrek2-t, de nem bántam meg, jó film. a szamár benne a legkeményebb :DDD

My winamp playing : The Early November - Something That Produces Result :)

------------------------------------------> H.W.B rulez <-------------------------------------------------



[Szerkesztve]

(#9) roPHka


roPHka
senior tag

hmmm, ismét eljátszom az éjjeli bagoly szerepét..grrr :U
megint nem tudok aludni...
mindjért augusztus 20-a...néztem, gyönyörű szép kicsiny városunkban alig lesz értelmes műsor, a fene egye meg. nem képesek a nagy górék egy normális műsort sem összetolni :(((

jó nap volt ez a mai, vagyis a tegnapi na, ismét nem kellett bundát felvenni, nem volt hideg :D

mai programom fergeteges volt: feküdtem-ettem-gépeztem-ettem-gépeztem-feküdtem és most megint gépezek :)
ma délután megnézem már azt a multifunkcionális kondicionálógépet ami a pincében hever, 1hete nem látogattam szegényt :)

azért rámjön ám az álmosság, érzem már hogy pihenni kéne úgyhogy megyek is...elbúcsúzok a PH!-tól, délután away, addig is mindenkinek jó akármit (mindenki válassza ízlésének megfelelően hogy ide mi a legmegfelelőbb szó)
többnyire jó éjt és hardware csere-berét kívánok a mai napra, főleg azoknak akik ilyennel tevékenykednek :)

[Szerkesztve]

(#10) roPHka


roPHka
senior tag

már vasárnap van, tök jó... még kb kemény 32 óra és ismét az iskolapadok között fogok ''hemperegni''...nyamvatt pótvizsga :O
nyelvtan tételeket megtanultam, bár nem is értem mi baj a nyelvtanommal, nem beszélek hülyén, meg a helyesírásom is egész korrekt, szerintem odafigyelek rá és nem vétek túl sok hibát :F
a matek, hát...azt még ma áttanulmányozom, mert az még nem 100%-os

óóó a b*zi szúnyogok, jönnek a monitor fényére, jó kis esti társaság, éjszaka majd kiszíjják a vérem :DDD

szurkoljatok, nehogy megbukjak megint, mert akkor felakasztom magam :U :D

na további jó éjszakát meg hasonló jókat mindenkinek, én megyek mert reggel korán kelek és matekozhatok egész nap.

(#11) roPHka


roPHka
senior tag

hmmm....közben még beleolvastam egy két topikba, nem fikázásként említem ugyan, de azért van itt egy-két igen IQ fájter topik pl Bell, Mr.Arizona :DDD
ráadásul MrArizona-nak szvsz fake email címe is van, na de ez 1 más t-ma, csak nem értem hogy az ilyenek minek csinálnak blog-ot, beleírnak 1-2 sort, aztán elmesélik röviden : Jó volt a napom! majd fél perc múlva ismét egy hozzászólással gyarapítsák magukat : Nagyon izgultam
hát ez mindegyik LOL, vinné el őket a gyehenna ;]

mondjuk pont én beszélek, hiszen az én blogom sem igazán híres, mert nem olyan sokan látogatják, de legalább én szvsz normális dolgokról próbálok írni, persze lehet mások ezt máshogy látják, ki tudja, lehet, hogy más szintén olyan véleménnyel van rólam mint én az említett két fenti tagról :U

[Szerkesztve]

(#12) roPHka


roPHka
senior tag

SIKERÜLT A PÓTVIZSGÁM





[Szerkesztve]

(#13) roPHka


roPHka
senior tag

Zsír nap volt ez a mai.
délelőtt eltöltöttem a suliban 3 kiba órát, azért, hogy a pótérettségire való kérvényt benyújtsam, kész vicc, nembaj, legalább elhülyültem egy két jófej fiatal tanárral :)
aztán délután utaztam egyet pestre, találkoztam egy-két illetővel, behappy-vel söröztünk meg dumáltunk egy kicsit, aztán gyííííí vissza haza :DDD
itthon meg csak tengek-lengek, segítek huginak matekban, mivel ő is megbukott, szal' jó család, mármint a két ifjabb tagja :D. pontosabban én csak lusta vagyok, hugi meg szerintem buta is hozzá. de a lényegen nem változtat, ebben nagyon hasonlítunk egymásra: megbuktunk :)
van azért egy két fő szemmellátható különbség is kettőnk közt, pl én fiú vagyok ő meg lány, meg én csúnyább vagyok tőle :DDD, nem is értem, hogyan lehet nekem ilyen szép kis hugom, szép helyes arca van, eriggyen modellnek asszondom neki :D

előbb lejmoltam egy kis szőlőt, tök finom
na majd re később :)

(#14) roPHka


roPHka
senior tag

olvastam behappy egyik hozzászólásának utolsó sorát:

én ismegkaptam már a fejmosást barátnőmtől, hogy mért ülök annyit a gép előtt és mért nem foglalkozok vele többet.
Ezuton mégegyszer szeretnék bocsánatot kérni tőle ezért (habár nem mostani story), teljes mértékben igaza van...

úgy látszik, velünk ph!-sokkal, vagy ilyen gépmániákusokkal ez így van valóban. annó volt barátnőm, engem is sokat piszkált érte, hogy miért ülök a gép előtt, ha nála voltam, ha idehaza, akkor is sokszor a gép volt az első, persze nem azért, mert nem szerettem a volt barátnőm, hanem egyszerűen amolyan ''függőség'' a gép és a net :F, persze ez hülye kifejezés erre, de nem tudom igazából, hogy melyik a legmegfelelőbb szó erre, bár a lényegen nem változtat. Piszkált érte sokat, sokszor bevágta a durcát, persze mióta nincs már mellettem, azóta rájöttem, hogy az a sok piszkálódás teljesen jogos volt. Bocsánatot én már hiába kérek, nem segít az rajtam. mostanában megint nem akar semmi sem összejönni, leszámítva a pótvizsgát, az legalább sikeresen zárult, de lenne már 1 randim egy lánnyal, és már húzódik kb 2 hete, és még semmi. írtam neki sms-t, de semmi reakció. lehet tényleg csak lemerült a kártyája és azért nem válaszolt, de egy picit kezd már kilenni a tököm, hogy lassan 1 éve lúzerkodok. Tényleg azt lehet mondani hogy legboldogabb 5 percem mostanában a pótvizsga azon része volt, amikor kiderült, hogy átmentem.

a winampom jelenleg ezt nyomatja :
Lostprophets - Last Train Home
nagyon jó szám, én szeretem. számomra ez sem tartozik a vidám rock zenék közé.

hűha, hugi holnap pótvizsgázik. remélem sikerül neki és tudja, hogy szeretem. csak mert néha olyan hülyén viselkedek vele, nem tudom miért. a szakítás szült negatív tulajdonságokat is, az egyik ami nagyon érezhető szüleim és hugi számára, hogy sokszor ''bunkón'' nyilvánulok meg előttük, vagyis ha pl. anyum akar tőlem valamit, vagy csak olyat szól ami rögtön nem tetszik, hülyén veszem fel, és lecseszem miatta, pedig tudom nem ezt érdemli, és hugi sem, hogy állandóan vitatkozunk meg ilyenek. mindezek ellenére azért csak tudják, hogy szeretem őket, nem :F. néha hugival azért hülyülünk egyet, meg ha kicsit keményebben szólok hozzá, azért a végén mindig elnevetem magam, ezzel is éreztetve azt, hogy nem is gondoltam komolyan a dolgot. hát remélem Ő is így van ezzel. de az a legbiztosabb ha leülök vele és megbeszélem ezt az egészet meg bocsánatot kérek tőle, meg mindenkitől akit megbántottam az életben

(#15) roPHka válasza roPHka (#14) üzenetére


roPHka
senior tag

bruhuhu...hugom megbukott :O
és most magamat is hibáztatom emiatt, mert úgy érzem elhanyagoltam egy picit, nem segítettem neki úgy igazán, pedig nem ártott volna. f@sza vagyok mondhatom , büszke lehetek magamra :(
jobban fáj, hogy ő megbukott mintha én buktam volna meg. ha már nem is lehetett úgy, hogy mindketten sikerrel járjunk, de mostmár azt kívánom, hogy bárcsak történt volna fordítva, hogy ő átmegy én pedig megbukok
úgy tűnik lelkileg mintha zaklatott lennék, vagy nem is tudom mi baj van velem :(

közben pedig PH! addikt lettem, bár most ez érdekel a legkevésbbé.
majd írok még valamikor

[Szerkesztve]

(#16) roPHka


roPHka
senior tag

rég nem írtam már ide :(
nem volt igazán időm a suli miatt.
visszairatkoztam +2év ilyen technikusira, vagy csak szakma ez?! nemtom, na..de számtech műszerész leszek ha elvégzem. (nem tudom van e jövője:F)
elektronika, elektrotechnika, anyagismeret, ezek aztán mennek orrba-szájjba, szinte csak ebből állnak a napok, na de megértem, hiszen ezek a főbb tantárgyak, ezt kell tanulni...
de úgy érzem leszámolok :(
nem fog menni érettségivel párhuzamosan. nekem ugyanis még arra is tanulnom kell. és amikor az embernek van 6-7-8 órája egy nap, és hazaér 3-4 körül, akkor már nincs kedve semmit tanulnia :(
most az érettségi a legfontosabb úgy gondolom.

közben nem tudom mi bajom lett, de kb délután 5-6 óta iszonyatosan rosszul érzem magam. beteg vagyok. előbb mértem 38.5 fokos lázam van, de hogy mitől?! :F
fázok, fáj a fejem, meg ilyen apróságok, baromi jó mondhatom, holnap pedig pestre kellene utaznom egy kis biznisz miatt, de ha rosszabbodik a helyzetem akkor azt hiszem ágyban maradok. végülis jó lesz az is, fontos, hogy minél előbb kigyógyuljak ebből az egészből, mert így nincs erőm tanulni, és nyakamon az érettségi.
még mindig nincs itt egy lány? vigasztaljon már meg valaki :U

[Szerkesztve]

(#17) roPHka


roPHka
senior tag

Húúú, de rég voltam már itt :)
Úgy néz ki most lecsillapultak körülöttem az ilyen ''viharfelhők''...egyelőre nyugi és pihi van :)
Sikerült az érettségi is úgyhogy happy vagyok.



Mást most nem is tudok írni. Álmos vagyok úgyhogy megyek aludni inkább. Majd máskor folytatom a témát :)

bye PH!

[Szerkesztve]

(#18) roPHka


roPHka
senior tag

Jesus Christ, ezer éve nem jártam itt...szépen elsüllyedt a naplóm, na majd írok bele valami érdekeset, azaz megpróbálok :D
Most itthon tengek-lengek, chatelgetek ezerrel.
Újították a chat.hu-t, ergo még szarabb lett mint volt :DDD

Na majd később még visszanézek, de most megyek silózok valamit, mert reggel 8-tól már ébren vagyok, de még nem ettem eddig semmit, és már marha éhes vagyok.

[Szerkesztve]

(#19) roPHka


roPHka
senior tag

Ismét rátaláltam a topikra :)

Nem tudom mit is írhatnék...talán azt, hogy fene sem érti már a nőket :DDD
Ja és szörnyű volt a szilveszter. Valaki nyugtasson meg, hogy nem csak nekem. Valahogy nem volt szilveszteri hangulatom, remélem az idei jobban sikerül majd, bár az még messze van.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Rophka_blogja ==--->
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.