Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  rFactor

Hozzászólások

(#451) Frenky89


Frenky89
őstag

MOMO Racing-gel rFactor-ozik itt valaki? Esetleg F1RFT 08? Az érdekelne, hogy milyen értékekre van beállítva a kormány.

(#452) MPowerPH válasza Frenky89 (#451) üzenetére


MPowerPH
félisten

Persze! :)
20,50,50,20,0,0,100,-25

Don't Tread On Me

(#453) Frenky89 válasza MPowerPH (#452) üzenetére


Frenky89
őstag

Köszi! Valószínű nekem azért volt olyan fura, mert a Speed sens. 60% volt.

Egyéb Sens. értékek 50%-on?

(#454) MPowerPH válasza Frenky89 (#453) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem tom, hogy az egyébek hol vannak. De az arányokat felsoroltam.

Don't Tread On Me

(#455) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

V3.1-es RFT modot le ne szedjétek..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#456) -Mike- válasza Frenky89 (#453) üzenetére


-Mike-
addikt

Speed sens. 0% minden esetben, a gáz fék 50% (így lineáris) a kuplung sokat nem szoroz az is alap, 20%.

(#457) Frenky89 válasza Motion_Blur (#455) üzenetére


Frenky89
őstag

Már késő :D viszont tudom vezetni a "széfti kár"-t :)) igaz csak kölső nézetben.

(#458) MPowerPH válasza Motion_Blur (#455) üzenetére


MPowerPH
félisten

Miért ne? :U

Don't Tread On Me

(#459) Taurus-1047


Taurus-1047
csendes tag

Sziasztok!

rFactorozik valaki Vista alatt?? (64bites)
Ha igen akkor nem okozott semmilyen gondot a játék elindítása?
Köszi

(#460) Motion_Blur válasza MPowerPH (#458) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Tudom, hogy nem a legfontosabb dolog, de nekem az új motorhang elviselhetetlen és élvezhetetlen:(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#461) cselt válasza Taurus-1047 (#459) üzenetére


cselt
senior tag

Rendszergazdaként próbáld meg elindítani.

(#462) Santses


Santses
aktív tag

sziasztok! Nekem egy olyan problémám lenne, hogy gázadáskor kattogó hangot lehet hallani. Előfordul 1-2-x, hogy rendesen működik, de 10ből 9x élvezhetetlen. Úgy emlékszem egyedül a Corvette meg az m3 megy rendesen. Kocsinként változó, van amelyik már gázadásra kattog van amelyek csak akkor ha kanyarba nyomom a gázt meg váltáskor.. Találkozott már valaki ezzel a problémával? Van vmi ötlete vkinek? Előre is köszi

(#463) MPowerPH válasza Motion_Blur (#460) üzenetére


MPowerPH
félisten

Na, azt nem is tudtam. Sima V3 -at még nem próbáltam.

Don't Tread On Me

(#464) szatocs válasza Santses (#462) üzenetére


szatocs
őstag

Ez hogy kattog, ez mit takar? Azt a hangot ismered, amikor be van kapcsolva a kipörgésgátló? Az is hülye hangot ad, lehet, hogy azt felejtetted el kikapcsolni. Ha pedig nem, akkor nem tudom, hogy mire gondolsz:D

=== Szatocs ===

(#465) Taurus-1047 válasza cselt (#461) üzenetére


Taurus-1047
csendes tag

Nem az a gond, hogy nem indul el, hanem dx9b-nek hiszi a Vista alatt a dx10-et. A legújabb van fent mind driverből, dx-ből. :(( Próbáltam kompatibilitást váltani, de az sem segített..

(#466) cselt válasza Taurus-1047 (#465) üzenetére


cselt
senior tag

Ezt nem igazán értem, de rfactor nem megy Dx10-ben. Dx9-re állítsd az rF config.exe-ben.

[ Szerkesztve ]

(#467) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ha lesz időtök, benézhettek vasárnap este. :)
A liga, Monaco élő közvetítés

M-power néven megyek, szurkoljatok. ;)

Don't Tread On Me

(#468) will5


will5
tag

Sziasztok!

Nem tudjátok hogyan lehet egy bérelt rFactor szervert rendesen irányítani? Gondolok itt rajtrács beállításra, restartra stb...
Mintha egy sima dedicated szervert irányítanék úgy kéne hogy működjön.

(#469) Taurus-1047 válasza cselt (#466) üzenetére


Taurus-1047
csendes tag

Tudom, hogy nem megy dx10-ben. Az a baj, hogy maga a config.exe sem indul el nem állíthatok semmit, az írja ki a dolgot, hogy dx9-c kell vagy jobb, mert ő dx9b-nek látja a Vista dx10-ét. Próbáltam átírni config-os fájlokat, de nem segített...
Ezt kapom:

(#470) MaTTeS válasza Motion_Blur (#460) üzenetére


MaTTeS
senior tag

ki lehet cserélni a hangokat a régire :) nekemis más hang van berakva mint az alap.

(#471) Napster01 válasza Taurus-1047 (#469) üzenetére


Napster01
tag

keress valahol egy friss DX9.0c-t, rakd fel, elvileg nem akad össze a 10-el és próbáld meg még1x :)

_.(-.-)._

(#472) Taurus-1047 válasza Napster01 (#471) üzenetére


Taurus-1047
csendes tag

Köszi, de próbáltam többféle dx-et telepíteni, de nem oldódott meg a dolot. (Ugyanis nincs külön dx10 telepítő. dx9c tölthető le és telepíthető, mely tartalmazza a 10 fájljait, de azt csak akkor telepíti ha Vistát érzékel.) Sajnos újra kell telepítenem a gépet, remélem megoldódik ez a probléma is.

(#473) v!ct0y válasza Taurus-1047 (#472) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nekem 32 bites Pista alatt simán megy.

(#474) bisztriz


bisztriz
csendes tag

Sziasztok

Az lenne a kérdésem,hogy bármilyen módban indítom a játékot,egy race weekend elindítása után pillanatok alatt visszadob a menübe,és nem lehet menni.Ez Mi???
1255 van fenn.

Légyszi help!!! :O :O :O

(#475) v!ct0y válasza bisztriz (#474) üzenetére


v!ct0y
veterán

nem ír ki semmit ?? egyszerűen visszadob?? :F
a konfigodat írd le lehet ott a baj

[ Szerkesztve ]

(#476) bisztriz


bisztriz
csendes tag

Köszi a segítséget,de olyasmira gondoltam,mintha a RACE TIME mondjuk 10 másodpercre lenne beállítva,amúgy N/A és nem tudom semmi másra átállítani.Kimegyek a pitből a pályára egy kis gázadás aztán visszadob a menübe.

BLaci

(#477) solder81


solder81
csendes tag

Szevasztok!

Egy olyan kérdésem lenne,hogy amikor elindítom a játékot bejön a video config és utánna ha le okézom mindig az ugrik vissza, hogy lehet ezt megoldani. Ja ez az rfactor 1255 és vistam van fent.

HELP. :O

(#478) cselt válasza solder81 (#477) üzenetére


cselt
senior tag

Ez a warez miatt van, ha azt használsz. Két megoldás van: 1: megveszed a játékot és nincs semmi gondod vele. 2: keresel másik cracket.

(#479) cselt válasza bisztriz (#476) üzenetére


cselt
senior tag

A játék nem ír ki semmit se a bal alsó sarokba, a chat ablakba?

(#480) PazsitZ válasza solder81 (#477) üzenetére


PazsitZ
addikt

Nekem ubuntu alatt csinált ilyet. Manuálisan kell beállítani a config file-t (config.ini) ha jól emlékszem.

- http://pazsitz.hu -

(#481) Zoza24


Zoza24
senior tag

hali!

vki nem tudja,hogy melyik sort kell átírni s melyik plr fájlban ahhoz,hogy a safety car ne jöjjön pályára olyan sokszor?
régen tudtam de elfelejtettem s nem jövök rá:)

Forza Italy!

(#482) cselt válasza Zoza24 (#481) üzenetére


cselt
senior tag

Szerintem azt nem a plr-ben kéne állítani, hanem a mod rfm-jében. Szerintem ez a sor lesz az: SafetyCarRoadMult= Ha kisebbre veszed ritkábban jön be, legalábbis szerintem. Viszont ha ezt átírod, akkor online esetleg kidobhat rfm eltérés miatt.

(#483) Ősgyík válasza solder81 (#477) üzenetére


Ősgyík
tag

Át kell állítani a tulajdonságokban a kompatibilitást windows 2000-re.

[ Szerkesztve ]

(#484) PazsitZ válasza cselt (#482) üzenetére


PazsitZ
addikt

Én pont fordítva tudom, az alapérték nálam 0.98 és a ligában 0.36-ra volt állítva.
Tehát ha kisebb, akkor jön be sűrűbben, kisebb kipördülés és utána való tökölés, esetén is akár.

- http://pazsitz.hu -

(#485) cselt válasza PazsitZ (#484) üzenetére


cselt
senior tag

Lehet, hogy igazad van nem tudom pontosan. Meg kell próbálni egyszer magas értéken és egyszer alacsonyon.

(#486) fekeandras válasza cselt (#478) üzenetére


fekeandras
őstag

Hol lehet eredetiben megvásárolni a játékot? Warez forrás engem nem érdekel. :)

(#487) szatocs válasza fekeandras (#486) üzenetére


szatocs
őstag

Neten :)
Rfactor

=== Szatocs ===

(#488) kissumi


kissumi
csendes tag

hali.
Most vettem egy momo kormányt és van egy gondom vele. Xp alatt tökéletesen működik a kormány, de vista alatt teljesen bekeményedik a kormány. Rfactor-t próbáltam mind a 2 oprendszeren. A játék simán megy gond nélkül, de a kormánynnal van valami gond. próbáltam úgy hogy xp kompatibilitással futtatom de úgy se jó. ütközött már valaki ilyen hibába? hogy lehetne ezt kiküszöbölni?

(#489) Dragbajnok válasza kissumi (#488) üzenetére


Dragbajnok
tag

Szia!

Vista alá külön a vistás drivert szedted le?
Ha igen akkor még próbáld meg a kormány beállításainál a centering spring strength levenni nullára.

(#490) kissumi


kissumi
csendes tag

Megoldódótt a gond. köszi a segítséget

(#491) fjani8


fjani8
csendes tag

Sziasztok!
Nekem egy olyan problémám van a monaco-i pályával hogy nem tölti be a pályát a játék, és ezeket írja ki:

1, error loading texture grass01d for material grass!
2,error loading global material grass!

Ezután újra leszedtem a tracket de megint ezt írta. Aztán jött az hogy beállítottam a beállításoknál a texturát fullra de még mindig semmi.Most meg a Dx-et i variáltam de még mindig csak ez a két hibaüzenet jelenik meg.
Ha tudtok segítsetek! :R :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#492) fjani8


fjani8
csendes tag

Már megoldottam. újraraktam az egészet és már jó :C

(#493) Alex85


Alex85
csendes tag

Helló!
Tapasztalt rFactor használóktól szeretnék kérdezni.
rFactor 1.255-t használok F1RFT moddal, eddíg csak offline játszottam. Kábelnetem van, router mögül, külföldi fórumokn találtam 3 port címet, amiket megnyitottam a routeren. Egy barátommal akartunk duóban játszani a neten keresztül, de ha létrehozok egy játékot, a partner játéklistáján az nem jelenik meg. Fordítva ugyanez.
Leírná valaki, hogy milyen online beállítások szükségesek? Pl: A "matchmaker" sorba mit kellene megadni? A "racecast" regisztráció mit befolyásol? Stb...
Előre is köszönöm a segítségeteket!

(#494) will5 válasza Alex85 (#493) üzenetére


will5
tag

Hali!

Legegyszerűbb megoldás, ha egyikőtök elindít egy dedicated servert. (amelyőtöknek mondjuk nagyobb a feltöltési sebessége). Ott van ahol az rfactor.exe. Ott be lehet mindent állítani.

Ha ez megvan elindítjátok mindketten a játékot, és a join után miután betölti a szerverlistát a bal felső sarokban van egy + ikon. Arra ráklikk, majd kéri az IP-t. Oda beírjátok az IP címet, amelyikről a dedicated szerver el lett indítva és elvileg kéne látnotok a játékot. Beléptek és GO!

Tűzfal és vírusírtó bekavarhat arra figyeljetek.

[ Szerkesztve ]

(#495) zsolt1129 válasza fjani8 (#492) üzenetére


zsolt1129
addikt

:DDD :R :C

(#496) Alex85 válasza will5 (#494) üzenetére


Alex85
csendes tag

Üdv!
Köszönöm az eddígi segítséget! Sajnos nem működik...
rFactor 1.255, RFT2008 mod, mindez router mögül.
A számítógépen és a routeren kikapcsoltam a DHCP opciót, a gépen beállítottam fix IP címet(a router felé), a routeren pedig erre az IP-re megnyitottam ezeket a portokat: 34297, 34397, 34447, 34384(elvileg ezeket használja az rFactor). A játék partnernél ugyanezek a beállítások megtörténtek.
Mindezek ellenére sem dedikált szerverrel, sem játékból indított hosttal nem láttuk egymást a játéklistán.
Van valakinek ötlete?
(A játék multiplayer beállításánál a matchmaker címnek jó az alapértelmezett match.rfactor.net?)
Előre is kösz a további tippeket!

(#497) Dragbajnok válasza Alex85 (#496) üzenetére


Dragbajnok
tag

Mért nem játszotok hamachival lan-ban?Az csinál egy új kapcsolatot és neten keresztül tudtok úgy játszani mintha simán helyi hálózat lenne.Eddig még nekünk is csak így sikerült de nagyon jó és egyszerű volt vele megcsinálni.Próbáljátok ki megéri!

(#498) will5


will5
tag

Hamarosan indul a ligánk második szezonja. Lehet jelentkezni rá.

Részletek itt: http://aawtccliga.hupont.hu/2/fooldal

(#499) Ronin-


Ronin-
senior tag

hello.

Ha valakit érdekel F1 -es liga, még nem késő jelentkezni :)

SWF1L

[ Szerkesztve ]

(#500) -Mike-


-Mike-
addikt

F1-es ligával Dunát lehetne rekeszteni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  rFactor
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.